Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) gianni85 válasza vunit (#34989) üzenetére


gianni85
veterán

Csak akkor fog előfizetéseket automatikusan meghosszabbítani (gold ea access) ha bankkártyával (esetleg paypallel) fizetsz. Hiába mentetted a kártyaadatokat, a kódos live-ot nem fogja meghosszabbítani.

(#35002) Def26 válasza Roland1789 (#35000) üzenetére


Def26
félisten

Na, örülök. Üdv a russian fanclubban. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35003) losilee1337 válasza Roland1789 (#35000) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv hogy csináltad én is ipadrol probálom,de valami nem stimmel. :B

Psn id: HungaryLosi

(#35004) losilee1337 válasza losilee1337 (#35003) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Na ugy fest jó.

Psn id: HungaryLosi

(#35005) L_YKing válasza Mister_X (#34999) üzenetére


L_YKing
addikt

Na hat nekem sem volt :N :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#35006) plejik válasza losilee1337 (#35003) üzenetére


plejik
addikt

Nálam nem megy, hiába állítom be oroszra, ugyanúgy a magyar store jön be... :W

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#35007) Deathjay^ válasza plejik (#35006) üzenetére


Deathjay^
tag

Nálam szintén. Chrome-ból is és androidról is :(

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#35008) bulikavagyok válasza plejik (#35006) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A főoldalon bal alul állítsd át a régiót.

[ Szerkesztve ]

(#35009) losilee1337 válasza losilee1337 (#35003) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Na ugy fest jó.

Psn id: HungaryLosi

(#35010) plejik válasza bulikavagyok (#35008) üzenetére


plejik
addikt

Az megvan, most az adatokat akarom megadni de a bankártya tulajdonos nevére mindig visszaugrik.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#35011) ferensz válasza Mister_X (#34999) üzenetére


ferensz
senior tag

Jup, külön oktatás nélkül is jól tanulható az angol, eléggé primitív nyelv, amennyit a nyelvtanból meg ténylegesen használnak a hétköznapi nyelvben az meg külön vicces :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#35012) migthy man válasza zzola (#34998) üzenetére


migthy man
csendes tag

köszönöm a válaszokat.van ajánlott külső hdd vagy teljesen mindegy melyiket?

(#35013) zzola válasza migthy man (#35012) üzenetére


zzola
félisten

HDD topicban biztosan megmondják a frankót....Megbízható külső HDD kell-szerintem.

Vagy ez jöhet szóba, ha majd lehet kapni valahol....

[ Szerkesztve ]

(#35014) migthy man válasza zzola (#35013) üzenetére


migthy man
csendes tag

hm ez tetszik.40dollár.nemis drága.

(#35015) zzola válasza migthy man (#35014) üzenetére


zzola
félisten

1TB-os HDD felének az ára, nekem nem ér meg ennyit....

[ Szerkesztve ]

(#35016) vg válasza Def26 (#35002) üzenetére


vg
addikt

Az a baj a russian fanclubbal, ha egyszer intézni kell valamit supportal, mondjuk amerikai chaten, akkor nem biztos, hogy annyira rajongani fognak a dologért. Esetleg még rá is nyom a riport ikonra a kedves supportos a kivizsgálásra. A xbox360 topicban pár napja volt valaki aki nem tudott belépni mert a billing address nem volt jó kivizsgálás után... :D Dehát, mindegy már. :DDD

(#35017) gianni85 válasza vg (#35016) üzenetére


gianni85
veterán

Ezt én is akartam írni, hogy addig jó dolog ez, amíg olcsón veszi az ember a játékokat, de könnyen átfordulhat szívásba...

(#35018) zzola válasza vg (#35016) üzenetére


zzola
félisten

Engem inkább az aggaszt, hogy a webes profil oldalon látszik, hogy milyen IP-ről léptél be és nem csak az utolsó 1-2 cím látszik. 1x gondolnak egyet és akár mehetnek a játékok a levesbe.....

(#35019) zsocy válasza migthy man (#35014) üzenetére


zsocy
őstag

Azt tudod hogy ebbe még hdd-t is kell tenned, ez csak a keret+usb hub. Amúgy pofás cucc.

(#35020) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Ha home-ban vagyunk és szeretnénk DLC-t venni az egyik játékhoz akkor annak kell megvennie akinél a játék meg van véve vagy teljesen mind1?

(#35021) Jovanny2 válasza SütiGTi (#35020) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én nem kockáztatnék, akinél a játék, annak a DLC. Nem valószínű, hogy jó fordítva, utána meg lehet bociszemekkel nézni a support chat-et, hogy kapsz-e refundot, vagy nem. :U Szerintem ez ne legyen dilemma tárgya, bankszámlaszám, és feleztek. Jó helyeken így megy, nem? Ha netán működne is, és borul a home-bili, akkor a DLC-s kenheti a hajára. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#35022) SütiGTi válasza Jovanny2 (#35021) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Igen én is így sejtettem...:) Sógorom gépéről van szó...és elfelejtették ki vette a játékot :) :) :) :)
Meg tudják nézni, hogy ki vette meg? :)

(#35023) ferensz válasza SütiGTi (#35022) üzenetére


ferensz
senior tag

Igen, a tranzakciós listában látszik annál, aki megvette. Ezen a linken a Transactions rész alatt látszódnia kell.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#35024) SütiGTi válasza ferensz (#35023) üzenetére


SütiGTi
senior tag

:R nagyon szépen köszönöm segítséged :)

(#35025) oriic válasza ferensz (#35011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja elég primitív, de ha nincs szókincse az embernek, akkor megeszi a fene...Azokat meg be kell magolni szerintem ezerrel.

Live-Die-Respawn

(#35026) pzstm


pzstm
titán

Dark Souls 2 next-gen will run at 60fps/1080p on Xbox One

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35027) Jovanny2 válasza pzstm (#35026) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ez jó hír a pixelhuszároknak, nekem meg tök mindegy, csak jobban melegszik tőle a gép. ;) Mondjuk a DS pont nem érint.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#35028) zzola válasza pzstm (#35026) üzenetére


zzola
félisten

Végre valami előrelépés! :)

(#35029) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem tudom mennyire érinti a boxot, vagy egyáltalán érinti-e? Mindenesetre elég érdekes.
Nagyon jó lesz a DirectX 12

(#35030) zzola válasza bulikavagyok (#35029) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem mindenképp érinteni fog...

(#35031) gabesz839


gabesz839
senior tag

Valaki segítene. Vettem egy 12 hónapos goldot. Hová kell bírni a kódot a konzolon?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#35032) bulikavagyok válasza gabesz839 (#35031) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Games -> Use a code (ha jól emlékszem)

(#35033) zzola válasza gabesz839 (#35031) üzenetére


zzola
félisten

(#35034) gabesz839


gabesz839
senior tag

Megtaláltam köszönöm

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#35035) Def26 válasza vg (#35016) üzenetére


Def26
félisten

De ez is csak egy régió olyan mint az usa. Innentől kezdve meg tök mindegy, mert ha nem a saját régiódban vásárolsz akkor megszeged a szabályt, nem? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35036) vg válasza Def26 (#35035) üzenetére


vg
addikt

Jó kérdés, egyáltalán van ilyen szabály? Valaki akinek van sok ideje átolvashatná a live eula-t. :DDD

(#35037) bulikavagyok válasza Def26 (#35035) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Biztos, hogy van rá szabály, de annyira nem veszik komolyan. Egyébként van olyan ismerősöm akit már figyelmeztetett a MS, hogy hagyjon fel ezzel a tevékenységével..:) Ezzel nem a Microsoftot, illetve a forgalmazókat rövidíted meg, hanem inkább az adott ország költségvetését szerintem. De nem is azzal van a baj, hogy ha nem a saját országodban vásárolsz, hanem ha egyszerre van három számlázási címed három különböző országban, és mindig ott vásárolsz ahol olcsóbb.. Én például nem vásárolok csak US Store-ból, hiába vehetnék meg nagyon sok játékot/DLC-t itthon olcsóbban, nem variálok a számlázási címekkel.

(#35038) godzsy2 válasza bulikavagyok (#35037) üzenetére


godzsy2
senior tag

És mi van, ha én azzal magyarázom a supportnak az US feltöltős vásárlásaimat, hogy a kint élő rokonaimtól/haverjaimtól kaptam szülinapra/karácsonyra dolláros feltöltő kártyát?! Jó, a számlázási címet még mindig leinfózhatják, hogy egy pizzéria címét adtam meg. :D

(#35039) gianni85 válasza bulikavagyok (#35037) üzenetére


gianni85
veterán

(#35040) bulikavagyok válasza godzsy2 (#35038) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hát igen, ez még belefér, de az orosz (bankkártyás) vásárlást már elég nehéz megmagyarázni..:)
gianni85: Ezek szerint tényleg van erre vonatkozó szabály. Bár szerintem, ha itthonról csak a US Store-t használom, az még simán belefér, mert ezer életszerű magyarázatot tudok rá kitalálni. A 2-3 számlázási címre már nem annyira.

[ Szerkesztve ]

(#35041) gianni85 válasza bulikavagyok (#35040) üzenetére


gianni85
veterán

én már itthoni régióban, igazi címemmel kezdtem el vásárolni. Mivel nem szeretném bukni se a játékaimat, se a gamertag-emet, így már nem trükközök. Az talán tényleg nem feltűnő, ha bár nem a saját régiódat, de mindig ugyanazt használod

(#35042) Blaise válasza bulikavagyok (#35037) üzenetére


Blaise
veterán

Nyilván az itthoni eladások elég fontosak abból a szempontból, amikor a magyar MS azt próbálja elérni a felhasználói bázis alapján, hogy pl. egy adott játékhoz készüljön-e majd magyar nyelvű lokalizáció.

(#35043) Def26 válasza bulikavagyok (#35040) üzenetére


Def26
félisten

Nyugodt lehetsz, ha tiltják és ezért megy a fingatás nem tesznek különbséget a régiók között.

Nektek max az lesz szar, hogy az ilyenek miatt mint én fogják megszopatni az egész brigádot. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35044) hitchins válasza bulikavagyok (#35040) üzenetére


hitchins
őstag

Ertem az elvet, de azert furcsa. Miert ne lehetne hogy itt is es moszkvaban is van lakasom, es folyamatosan utazgatok. Nekem van ismerosom ilyen...nem gyakori de miert ne.
Mondjuk en nem tokolok ezzel az egesszel ugyhogy nem erint, de ez furcsa.

(#35045) vg válasza bulikavagyok (#35037) üzenetére


vg
addikt

Van a eula-ban ilyen:

"tilos bármilyen jogosulatlan eszköz használata, illetve ennek megkísérlése a Szolgáltatások módosítására, átirányítására vagy elérésére"

Nyilván ez a vpn-re van, de nincs leírva, hogy nem vásárolhatsz más régióban. Szóval passz.

Ilyen is van:

"tilos fiókjának jelszavát másokkal megosztani, és tilos egy harmadik felet más módon feljogosítani arra, hogy a Szolgáltatásokat az Ön nevében elérje vagy használja, kivéve, ha erre jóváhagyott eljárást biztosítunk;",

A home-olás viszont tilos. Na, így jobb? :D

(#35046) Def26 válasza vg (#35045) üzenetére


Def26
félisten

Nem olyan hülye ms, hogy eltiltsa ezeket. Ott is nagyon jól tudják mi megy a profilok között. Eladás kurvára kell nem hiszem, hogy szigorítanának, mert akkor tényleg csak fanok veszik a gépet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35047) vg válasza Def26 (#35046) üzenetére


vg
addikt

Nyilván látják, minden látnak, de nem fognak tenni addig semmit, amíg hivatalosan meg nem keresik őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35048) bulikavagyok válasza Def26 (#35043) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én azért nem félek a tiltástól annyira, mert mint az előbb írtam, van egy haverom aki kapott emiatt emailt a MS-tól, miszerint jobb lenne, ha itthon vásárolna, ha már úgyis csak itthon játszik..:) Tehát mielőtt letiltanak, elvileg előbb kapsz egy figyelmeztetést.
Blaise: Felhasználói bázist a gépeladások alapján szerint könnyebb megbecsülni, illetve játékosok IP címe alapján.
hitchins: Persze mindent ki lehet magyarázni, csak kérdés, hogy mennyire hatja meg őket. :)
vg: A home-olás mióta tilos? Szerk.: Ez amit idéztél nem egyértelmű szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#35049) bLaCkDoGoNe válasza hitchins (#35044) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De az ismerősöd nem is a moszkvai KFC címét használná számlázási címnek. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#35050) zzola válasza bLaCkDoGoNe (#35049) üzenetére


zzola
félisten

Én amazon-on egy Miami-i McDonalds címét adtam meg... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.