Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128001) n.gab válasza ollie (#127988) üzenetére


n.gab
aktív tag

Köszönöm! :R
Megvéve. Már le is jött. :))

(#128002) axlfsi


axlfsi
veterán

Ugy kb. majdnem mindegyik TV brand maskepp hivja a technologiat, de soknal ott van. Itt olvassatok bele (XO-on meg nem probalkoztam, ez valahogy kimaradt eddig, de redditen es sok mas helyen, mintha azt lattam volna, hogy hianyoljak, azaz, nem lett implementalva(?)).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128003) samu74 válasza MasterMark (#127991) üzenetére


samu74
addikt

Ahogy mondtam a Ps3 ment Simplelink-el ,azon a bemeneten a tv is felismerte(kijelezte) hogy PS3,oda vissza kapcsolgatta a tv-t.Az xbox nem kapcsolgatja a forrást. Hdmi-ARC bemeneten van.

axlfsi igen ,valamelyik amerikai fórumon olvastam hogy valami licensz hiányzik a boxból.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#128004) H4rt1g4n válasza szilchi (#122958) üzenetére


H4rt1g4n
tag

Ebben vajon van átalakító is? Ha jól tudom, a slim box és kinect közé az kell, nem lehet simán összecsatlakoztatni.

Xbox 360 + kinect csomagot keresek ismerősöm gyerekeinek, de elég keveset találok (lehetőleg új kellene, de ha minden kötél szakad jó a használt is).

Ha tudtok valahol valami tuti vételt, ne habozzatok megosztani! :)

XONE gamertag: TheZolee88

(#128005) Madoc válasza Bogyi007 (#127948) üzenetére


Madoc
veterán

ups hozta vissza december közepén.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#128006) MasterMark válasza H4rt1g4n (#128004) üzenetére


MasterMark
titán

360-nál S és E modellen alapból van Kinect csatlakozó, az átalakító csak a régi fat gépekhez kell.

Switch Tax

(#128007) r.levente75 válasza H4rt1g4n (#128004) üzenetére


r.levente75
addikt

Itt van egy, kérdés ér e ennyit?
Csak gép talán valahol van még bontatlan, és ahhoz vennék egy használt kinectet.

(#128008) MasterMark válasza samu74 (#128003) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, pont erről beszélek, hogy ehhez nálam nem kell CEC. :U

és MunezXBK:

Nálam bekapcsolásnál vált a bemenetre automatikusan így: [link]

(Automatikus bekapcsolás/kikapcsolást nem használok.)

Switch Tax

(#128009) r.levente75


r.levente75
addikt

Fh3-ban tart még pár órát a 30%-os forzathon! Érdemes körülnézni az autólistában van egy két autó, ami ingyenes!

(#128010) MunezXBK válasza MasterMark (#128008) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Vezérelt bekapcsolás? Most néztem, nálam ki volt kapcsolva.

(#128011) MasterMark válasza MunezXBK (#128010) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ez nálam be van kapcsolva. Valóban ennél írja, hogy az megfelelő bemenetre vált automatikusan.

Switch Tax

(#128012) tvamos válasza axlfsi (#127699) üzenetére


tvamos
nagyúr

Most ez tenyleg igy van, hogy nem lesz kinect tamogatas, es bucsut lehet inteni a kinectes jateknak? Igy semmi ertelmet nem latom megvenni a konzolt... :(
Ha amugy is mindenkepp kell PC, (iskolai feladatok beadasa, ilyesmi,) akkor van ertelme mindkettot venni, vagy egyszerubb egy jobb gepet venni, W10-zel? Mit gondoltok? Mivel jarunk jobban?
(El vagyunk amugy az x360-nal is, csak az uj jatekok ugye...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#128013) axlfsi


axlfsi
veterán

Ne jarjatok ugy, mint en! :DDD
A nagy kapkodasban, nem voltam eleg figyelmes es megszivatott, az amugy xbox-store-checker.com (xbox, nem PC) oldal.
Ugyanis, ha rakerestek a Quantum Break jatekra, akkor szepen kidobja, hogy az Orosz fovarosban elo unokahugomnak kedvezmenyesen tudnek most ajandekozni, egeszen pontosan 174.75 (RUB) osszegert.

Meg is vettem az ajcsikartyat, be is valtottam a kodot, 250 rubelio mar az accomon, amikor is jott a hidegzuhany; ez megsem (de miert?) XO verzio, hanem PC(!).

Az XO verzio 949,50 rubeszka... :C ami negyezerharomszazennyimennyi forint... idehaza meg 3745 Ft ... hat kapja be az unokahugom :))

Maskor is szivatott mar meg a sztórcsekker?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128014) axlfsi válasza r.levente75 (#128007) üzenetére


axlfsi
veterán

Ennyit, mennyit?!
Mar bocs, de a kepen hol latni az arat? :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128015) torrente777 válasza axlfsi (#128013) üzenetére


torrente777
tag

Olvastad volna a fórumot nem jártál volna így mert itt már leírták, hogy az a PC Verzió.

(#128016) axlfsi válasza torrente777 (#128015) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, hat igy jar az, aki nem ul egesz nap a ph!-n, hanem dolgozik es este meg a sokezer egyeb mellett, fel szemmel probal ilyesmiket megoldani :DDD
Sebaj, majd elkoltom masra legfeljebb, nem dol ossze a vilag.

Koszi az infot!

Mindettol fuggetlenul, a kerdesem inkabb arra iranyult (sot, arra iranyult), hogy maskor is tortent mar ilyen, hogy rosszul linkelik a dolgokat a sztórcsekkerben vagy ez egyedi eset volt? (akarhogyis, maskor azert erre is odafigyelek ... .egy ki kurva ikonrol van szo, pfejj!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128017) StLui válasza tvamos (#128012) üzenetére


StLui
veterán

ha kinecttel akartál játszani akkor nincs, de, hogy jön ehhez a PC? Ahhoz sincs kinect. Hogy mennyit akarsz PC-re költeni, vagy inkább évekig elvagy egy beruházással a one-ra, ezt te tudod

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128018) AMD Power válasza Czimby (#127987) üzenetére


AMD Power
titán

Nem egy tipikus rally az biztos. Bar nekem bejon. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128019) tvamos válasza StLui (#128017) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ertem.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#128020) M@no válasza n.gab (#128001) üzenetére


M@no
tag

Én az Assassin's Creed: Black Flag-t vettem meg a cdkeys-ről és van magyar felirata. :)

(#128021) r.levente75 válasza axlfsi (#128014) üzenetére


r.levente75
addikt

Valóban lemaradt, 86k.

Más. Fh3-ban jól bevásároltam: 80db autó :K

(#128022) axlfsi válasza r.levente75 (#128021) üzenetére


axlfsi
veterán

DLC-ket vasaroltal?

... szemezek nagyon az alapverzioval. Meg van ket napom, ... 5000 Ft alatt meglenne (esetleg a Deluxe olyan 12 korul, de szerintem nem lesz annyi idom nekem es csak parlagon maradna az a sok verda, amit a Deluxszal kapok).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128023) RudY válasza tvamos (#128012) üzenetére


RudY
addikt

Szerintem mindenképp az igényekhez keress hardvert. Keresd meg a téged és a családot érdeklő újabb játékokat, majd ezeknek nézd meg az optimális gépigényét (PC). A felsrolt alkatrészek árát szintén megkeresed, vagy megnézed egy modern gamer pc árát és már tovább lehet kalkulálni.
Ezek többsége valószínűleg problémamentesen fut pl. az Xbox One vagy One X konzolon (4K felbontásban is).
Elméletileg egy jóval olcsóbb sulis vagy office PC (laptop) mellé simán elfér egy konzol is, de a keretet és az igényeket csak te tudod :K

(#128024) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok meddig tart pontosan a countdown sale? Csak annyit látok hogy még két nap, de pontosan melyik napon, melyik órában ér véget?

XO: Gollami26

(#128025) r.levente75 válasza axlfsi (#128022) üzenetére


r.levente75
addikt

Volt 12 millám játékpénz, abból költöttem a Forzathonba. :K

(#128026) Poplacsek válasza r.levente75 (#128021) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Hol lehet ezt a forzathon-t elérni, a játékon belül valahol? :F

(#128027) tvamos válasza RudY (#128023) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azt hol látom, hogy pc-n mi a gép igény, illetve, hogy van-e egyáltalán az a játék pc-re?

Asszem holnap készítek egy táblázatot, mit játszik a gyermek.

Még egy dolog... Xbox one kontroller megy pc-vel?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#128028) r.levente75 válasza Poplacsek (#128026) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen, ha a kedvezményre gondolsz, akkor ahol autókat lehet venni. Már a kedvezmémyes árakat mutatja, de látszik az eredeti is. 30%

(#128029) #78687232 válasza AMD Power (#127980) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem, mert nagyon gyenge a dr-hez képest. Azt felejtsd el, hogy ezzel gyakorolsz, ég és föld a két játék. A wrc-ben kikapcsolt segítség mellett sem nagy szám végigmenni, max azért nem vagyok a legjobb mert még nem ismerem a pályákat. Meg nagyon furcsa a váltó, dr-ben sokszor 2-3-ason megyek kanyarban, itt meg csutkára tolhatom maxon :D
Inkább a forza hétben van kihívás, az tetszik nagyon. Egyelőre a dirt rally marad a nagy kedvenc, már legalább háromszáz órát beleöltem és talán öt kocsit tanultam ki, Svédországot meg még mindig nem ismertem ki teljesen.

(#128030) axlfsi


axlfsi
veterán

Egy kis BF1 kerdesem lenne!

Vajon ez a tartalom, mennyire eri meg az arat (Battlefield™ 1 Premium Pass)

Megvan az EA Access keretein belul a BF1 es habar nincs sok idom vele jatszani, de alkalmomadtan elokapnam es ha sokat tesz hozza, nem sajnalnek még (most) 3 897 Forintot a perselybe dobni nekik...

Ugyebar, a:
Battlefield™ 1 In the Name of the Tsar
Battlefield™ 1 They Shall Not Pass
Battlefield™ 1 Revolution

...kiegeszitoket tartalmazza

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128031) RudY válasza tvamos (#128027) üzenetére


RudY
addikt

Akár itt is: http://store.steampowered.com vagy itt: http://gepigeny.hu, minden játék adatlapján szerepel a minimum és ajánlott rendszerkövetelmény.
Nekem ilyen kontroller volt PC-hez, tökéletesen működött... amíg nem váltottam ;)

(#128032) szőröscica


szőröscica
addikt

Oldalnezetes, gyujtogetos jatekot a Raymanen kivul tudtok? Es valami epitgetoset? Tropico?

(#128033) tvamos válasza RudY (#128031) üzenetére


tvamos
nagyúr

Köszönöm, ezzel el leszek egy darabig.

Egyelőre mindenre azt írja, hogy gépigény: alacsony.

A terv az volt, hogy ez a masina 150 körül fog megállni, (kinecttel ) meg egy lapos, így 120 körül, de így lehetne egy valamivel 200 fölötti gép, +2 konrtoller.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#128034) AMD Power válasza #78687232 (#128029) üzenetére


AMD Power
titán

Ettol fuggetlenul vegig fogom tolni a Career modot benne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128035) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

A korábban említett nokeys oldalon én is vettem egy éves live gold-ot ($42.43 USD-ért, ami kb. 11e Ft), ezt az árat úgy lehet elérni, hogy az OFFER nevű kupon kódot még be kell írni pluszban. Vásárlás után kb. 10 perc múlva megkaptam az email-t a szöveges (nem lekapart fényképes) kóddal. Beváltáskor kicsit megijedtem, mert US beállításokkal akartam a mobil app-ban ezt megtenni, de beszólt, hogy eltérő régióban van még előfizetésem és váltsak rá arra. Magyarra váltva már ment rendesen a beváltás, ráadásul felajánlott 1 hónap pluszt, ha a megújítást bekapcsolom. Ezt el is elfogadtam és 2! hónap pluszt kaptam, utána meg galád módon rögtön kikapcsoltam a megújítást, de a plusz hónapok megmaradtak.

(#128036) #78687232 válasza AMD Power (#128034) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szintén, szívesen multiznék is majd, ha mégis lenne kedved hozzá. Na majd holnap rágyógyulok a kampányra.

Axlfsi, azzal a csomaggal minden dlc-t megkapsz a játékhoz, én hétfőn vettem meg a premium passt megéri.

[ Szerkesztve ]

(#128037) MunezXBK válasza #78687232 (#128036) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Valami autós multiban benne lennék én is.

(#128038) #81556480 válasza samu74 (#127986) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem sikerül :F

(#128039) dobobazsy válasza lacy86 (#127941) üzenetére


dobobazsy
őstag

mennyi idő volt a kiszállítás?

én nem is nagyon figyeltem, hogy ők szlovákiából küldik a motyeszt..
ma kaptam emailt, hogy kiszállításra vár, és holnap kezdik meg a szállítást. viszont az Alza oldala szerint 8.-10. között lesz kézbesítve. :Y azért nincs olyan messze Pozsony :U

[ Szerkesztve ]

(#128040) #78687232 válasza MunezXBK (#128037) üzenetére


#78687232
törölt tag

Melyikkel?

(#128041) newclass


newclass
tag

Forzathon akciós autovásárlás kapcsán: Nekem Ftban írja ki az árat mikor kiválasztom az autót...hogyan lehet játékpénzzel fizetni?

[ Szerkesztve ]

(#128042) MunezXBK válasza #78687232 (#128040) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Amelyikkel nyomjátok.

(#128043) Meszes11


Meszes11
csendes tag

Sziasztok! Kb fél éves kontroller bal analog stick-je mintha be esett volna. Fel-le tudom húzni. Nem olyan feszes mint a jobb. Működik rendesen. Lehet vele valamit csinálni vagy gariba javítják? Valamint hogyan megy a garis küldés? Köszi a válaszokat előre is!

(#128044) #TOTTI válasza Meszes11 (#128043) üzenetére


#TOTTI
őstag

Kettővel jártam így, gariztatni lehet.

(#128045) parandroid válasza newclass (#128041) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az dlc-ben elérhető autó lesz. Előbb meg kell venned az autópakkot, ami tartalmazza, utána veheted megva játékban (jó esetben már ingyen, játékpénzt már mem kell rá költeni).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#128046) r.levente75 válasza newclass (#128041) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha olyan autóra kattintasz amin van jobb fennt egy ikon, téglalapban egy nyíl lefelé, az valamelyik fizetős csomag része. Azokat csak forintért tudod megvenni, még aukción is.

(#128047) #78687232 válasza MunezXBK (#128042) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerintem egyelőre csak a wrc jöhetne szóba, azt most minden goldos behúzhatja. Van a game passban egy f1, csak arra mindenképp gyúrnom kell, távol áll tőlem. Esetleg még FM7, abban lenne a legtöbb lehetőség. Illetve az ea accessben van jópár nfs.

Tényleg, Dirt Rallyban tudunk csinálni kihívást saját játékszabályokkal. Egy ideig csináltam ilyeneket, csak olyan kényes emberek játszanak... Mindig ment valamiért a hiszti, én meg ráuntam. Ebben benne lennék szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#128048) newclass válasza r.levente75 (#128046) üzenetére


newclass
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, így már ok! Porsche-t szerettem volna, de nézek mást. 😉

(#128049) r.levente75 válasza newclass (#128048) üzenetére


r.levente75
addikt

Én annó megvettem a porsche pakkot, hát, egy két kivétellel kihagyható lett volna.

(#128050) n.gab válasza M@no (#128020) üzenetére


n.gab
aktív tag

Megnézem. Köszönöm szépen! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.