Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212551) Wesder válasza NyMRooD (#212547) üzenetére


Wesder
félisten

Az volt hogy az előfizetés lejàrta elött kért refoundot és újra előfizetett kvàzi ingyen volt a 2. hónap. Ezt időarànyos visszatérítéssel simàn megoldható lenne hogy ne legyen visszaélésre lehetőség. Egyébként meg a Home gépeket szerintem többször szàmoljàk, mert papiron jól mutat hogy x embernek van GPU-ja, az màs kérdés hogy esetlegesen csak egy ember fizeti.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212552) NyMRooD válasza Bogyi007 (#212549) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igaz, hogy a nagyon olcsó játékok híve, de a csalás biztos nem érdekli.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212553) icemad válasza kmsnorbi (#212532) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne hülyéskedj már. Nekem 2 xbox one van itthon a két gyereknek. Az én fiókomra lett véve minden, hogy ne legyen vita. Ha véletlenül valamelyik az én profilommal lépett be a home gépen, a másikról simán ledobta mindegyik profilt, játék közben. Mivel így ők nem használhatták a megvett játékot.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212554) kmsnorbi válasza NyMRooD (#212548) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Bocs, mindig az alsó válasz gombra nyomtam. Nem vagyok nagy fórumozók inkább csak olvasok.

(#212555) NyMRooD válasza Wesder (#212551) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, arra gondolok, de mind1 is, csak elég szemétségnek tartom, hogy az eleve jó fej (a gp-vel szvsz egyértelműen az az Ms) céget, - aki hihetetlenül baráti áron adja a szolgáltatását - szívatják meg emberek, havi pár száz forint haszonért :W .

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212556) kmsnorbi válasza icemad (#212553) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Sima game pass vagy live gold együtt volt? Érdekes mert saját szememmel láttam , te meg nyilván ugyanúgy saját szemmel, ezt nem értem viszont nem hülyéskedtem. Nem tudom mitől működik. Próbálja ki más is hátha egyikunket megtudja erősíteni.

(#212557) kmsnorbi válasza Madoc (#212542) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Offline lesz a felhasználó ha más belép de a játék megy tovább.

(#212558) kmsnorbi válasza NyMRooD (#212555) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Ha a játékok magyar fizetéshez mérten lennének arazva az meg korrektebb lenne;)

(#212559) vg válasza Madoc (#212537) üzenetére


vg
addikt

Nem vagyok erre a megoldásra rászorulva, ezeket meghagyom neked. Egyszer láttam itt egy hirdetést prohardveren, hogy 1 éves eladó valami 13ezer... ráírtam, erre valami vpn-es konvertálás meg teamspeak meg adjam oda az accom meg faszom tudja mivel akart átbaszni. Lehet pont a te második accod, annyira nyomatod ez a dolgot évek óta itt.

(#212560) NyMRooD válasza kmsnorbi (#212556) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nincs one-om így nem tudom, hogy hogy megy, de pl ps-en ha bejelentkezel egy másik konzolon, akkor felajánlja, hogy az legyen az elsődleges géped, ha pedig az lesz, akkor minden játékod és egyéb cuccod elérhető lesz azon a gépen a többi felhasználónak is. Szóval arra gondolok, hogy felajánlotta így annak az accountnak akié a gp az lett a fő gépe, az eredeti gépén meg a sajátjával naná, hogy ment továbbra is. Esetleg még jöhet az is lehetséges, hogy lekapcsoljátok a gépet a netről (tehát bejelentkezik, home lesz majd megy offline-ba a gép, és akkor minden account eléri a játékot azon a gépen, aki meg be home-olt az egy másik gépen is megcsinálja és az is megy offline állapotba és így tovább), de ahhoz, hogy működjön bizonyos időnként újra online állapotba kell kapcsolni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212561) kmsnorbi válasza icemad (#212553) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Ne legyen homenak beállítva sehol akkor úgy próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

(#212562) Wesder válasza kmsnorbi (#212558) üzenetére


Wesder
félisten

Európai Uniónak a tagja vagy, oda vannak àrazva. Az màs kérdés hogy balkàniak a fizetések. Egyébként meg még mindig havi 1000-1500ft-ról beszélünk, ami igen csak baràti egy ilyen szolgàltatàscsokorért. (Gold+GamePass+PC GamePass és majd Xcloud)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212563) akooos válasza vg (#212559) üzenetére


akooos
veterán

Legalább ne hirdesd a butaságot :)
Attól, hogy nem értesz valamihez, még működik.

De persze meg lehet venni havi 4000-ért is :)

Zárójelben hozzátenném,hogy ha valaki lenyúlja az accountod, vissza tudod szerezni úgy 20 perc alatt a Microsoft supporton keresztül. Ha van lehúzott pénz, azt is visszatérítik.

(#212564) Madoc válasza vg (#212559) üzenetére


Madoc
veterán

Lehet, én vagyok musztiiii meg még pár árus. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212565) kmsnorbi válasza vg (#212559) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Most kérdezem először, nem kell írni,hogy évek óta. Azért elolvastam a válaszod, jó hogy nem vagy rászorulva ez akkor nem neked szóló kérdés volt.

(#212566) NyMRooD válasza kmsnorbi (#212558) üzenetére


NyMRooD
őstag

A gamepass magyar fizetéshez árazva is olcsó akciósan, de az eredeti árát nézve sem drága, szóval az ahhoz van, de (egy nagyon elrugaszkodott példa) a prostik sincsenek magyar fizetéshez árazva, még sem erőszakolsz nőket ötödmagaddal (legalább is remélem).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212567) Madoc válasza NyMRooD (#212560) üzenetére


Madoc
veterán

Ne keverd ez nem ps, egyáltalán nem így működik. Tovább olvasva nagyon nem így van!!

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212568) kmsnorbi válasza Wesder (#212562) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Nem is vitás így is baráti ár, én meg csak varialok más megoldáson. Nyilván tiéd egyszerűbb is.

(#212569) NyMRooD válasza Madoc (#212567) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gondoltam, hogy más, csak az alapján próbáltam belőni, hogy mi lehet az oka annak, hogy azt látja, hogy működik.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212570) BT86 válasza Madoc (#212564) üzenetére


BT86
tag

Aki pl mellesleg még számlát is küld a vásárlásról :DD

(#212571) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nyugodtság van. Kipróbáltam és nem működik. Home társamnak nincs aktív Game Pass előfizetése, csak nekem. Beléptem a saját fiókommal, majd egy másodlagos fiókkal. Elindítottam egy Game Pass játékot (Old Man's Journey) a másodlagos fiókkal, amelyiken nincs Game Pass vagy GPU. Amikor a kezdő képernyőre betöltötte, akkor kiléptem a saját fiókommal és rögtön ez fogadott:

Szóval erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212572) kmsnorbi válasza l.skywalker (#212571) üzenetére


kmsnorbi
csendes tag

Próbáld légyszives ne home tarsal, ha az se megy nálad akkor elköszönök. Ha gondolod adok egy accot amin láttam én is. Ott ki be lehet lépni és jelzi a kileptetest de megy tovább.

[ Szerkesztve ]

(#212573) l.skywalker válasza kmsnorbi (#212572) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

nem Home társsal próbáltam ki hanem egy harmadik fiókkal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212574) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Most komolyan egy egyértelműen fillérbaszó megoldásnak adunk itt reklámot közel fél órája már?
Még ha igaz is lenne, akkor sem próbálgatnám a Home profilt ki és bekapcsolgatni mivel annak a lehetősége is eleve limitálva van.

Nem kellene ennek teret adni szerintem...

Akinek nem volt elég a minimum egyszer eljátszható Gold előfizetés(ek) + 300 forintos GPU kombináció, az szerintem is adja le inkább a gépét valami gyerekotthonnak vagy olyan embernek aki ezt a lehetőséget a legnagyobb örömmel kihasználná....

Aki tavaly ősszel abszolúte nulláról is indult, vehetett kuponozásoktól függően egy olyan konzolt amibe kb invesztált 75000-80000 forintot és ez mellé ezután 3 évig MINDEN MS címet és mint láthatjuk sok hatalmas kasszasiker játékokat is megkaphat.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212575) BT86 válasza kmsnorbi (#212572) üzenetére


BT86
tag

Szerk.: Inkább nem írok semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#212576) hombre[EU] válasza Bogyi007 (#212574) üzenetére


hombre[EU]
veterán

+1
Remélem ezt az egészet minél hamarabb befejezik (bōven korrekt ár az évi 50-60$€),mert az lesz a vége,mint ami a torrent idōszakban történt. Az emberek megszokják,hogy több száz fejlesztō több éves munkája "ingyen" jár...aztán jön a hōbörgés meg a pofára esés,ha beköszönt a valóság

Life, Uh, Finds A Way

(#212577) Wesder válasza Bogyi007 (#212574) üzenetére


Wesder
félisten

Pont hogy a normàlis előfizetési formànak adtuk a reklàmot. Ez az 5-en fizessünk elő meg amúgy sem jàrható út.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212578) NoMagix


NoMagix
addikt

ezzel a marhasággal elég türelmesek vagytok/voltatok... ;]

(#212580) l.skywalker
tisztelt jedi mester, köszönöm, hogy lesújtottál fénykardoddal

[ Szerkesztve ]

(#212579) Bogyi007 válasza Wesder (#212577) üzenetére


Bogyi007
veterán

A fillérbaszó megoldásnak (amit ne reklámozzunk) az 5-en dobjuk össze megoldást értettem...

Hiába írjuk le az illetőnek hogy az milyen jódolog egyébként, ha ő még annak is csak a 20%-át szeretné kifizetni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212580) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az újonc kolléga által felvetett "ötlet"-el és annak folyamányával kérlek ne szemeteljük tovább a topikot, ha mindenképp szót érdemel, akkor ezentúl menjen az OFF-ba! Köszi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212585) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Frissült a minap a Kodi (18.7-re), de nálam továbbra sem játszik le semmit sem. Ugyanez volt a gond a 18.6-ossal... Ahogy elindítok egy filmet, rögtön kilép. A korábbi verziók hibátlanul működtek, de Xboxnál nincs lehetőség korábbi verziót telepíteni sajnos. Nálatok jól működik? (Nekem még a régi fat Xboxom van.)

(#212586) vicces válasza vg (#212559) üzenetére


vicces
addikt

1 vagy 2 hete én is írtam az embernek. Jah, valami remote desktopos + WhatsAppos megoldást emlegetett.
Ezek szerint nem csak én gondoltam, hogy valami nem stimmel az ilyen aktiválással. Inkább fizetek teljes árat, de az accountomat inkább nem kockáztatni.
Azóta sincs goldom sem game passz, mert van még vagy 15 cím ami várat magára.
...

A rdr2 első fejezetét most fejeztem be. Tegnap toltam be neki a lemezt, alig bírtam felkelni a székből. Még a fatboxon is bitang jól néz ki. Igaz, dől is a meleg a dobozból. :K

:)

(#212587) Bep


Bep
senior tag

A Live egy része lehalt. Mondom kicsit benyomom a boxot, de nem enged bejelentkezni a profilba...

(#212588) parandroid válasza vicces (#212586) üzenetére


parandroid
nagyúr

Normális esetben fizetsz ~40 eur értékben valami közösen egyeztetett valutát, kapsz egy kódot, beváltod az ms profilod alatt, örülsz. Én ebayen szoktam venni, paypallal, de cdkeysen is van egy nagy rakás eladó, akiknek gyakorlatilag csak pozitív értékelése van, és akár magyar bankkártyával is fizethetsz. Persze lehet spórolni vagy 2 eur-t, ha brazil kódot vesz az ember, aztán nekiáll szopatni magát régióváltással, meg vpn-nel, de nem érdemes.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#212589) Beniii06 válasza Bep (#212587) üzenetére


Beniii06
őstag

Itt hibátlanul működik. Máshol nem vagy bejelentkezve?

"Got any other secret weapons?"

(#212590) Bep válasza Beniii06 (#212589) üzenetére


Bep
senior tag

Nem, de pont most sikerült. :)

(#212591) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!
Igérem az utolsó tévés kérdésem :D : Annó valaki linkelt egy oldalt ahol meg lehet nézni, hogy egy adott televízióban milyen panel van. Egész nap ezen agyaltam mi lehetett az oldal neve, de nem lelek rá. Tudja esetleg valaki?

(#212592) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

Rendesen levan térdelve... 0 online barát... Mit hegesztenek?

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#212593) l.skywalker válasza H1F0N1CS (#212592) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A szociális státuszodat ezek szerint ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212594) post válasza Medocsabi (#212591) üzenetére


post
tag

https://www.displayspecifications.com/

(#212596) vicces válasza parandroid (#212588) üzenetére


vicces
addikt

Paypalben már rég nem "hiszek". Nem ad olyan garanciát, mint régen. Legutoljára cdkeysen vettem én is goldot. Minden okés volt.
Viszont ez új nekem, hogy már ott is Marketplace van? Boldog boldogtalan árulhat? :Y

:)

(#212597) l.skywalker válasza vicces (#212596) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. Nincsen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212598) Beniii06 válasza vicces (#212596) üzenetére


Beniii06
őstag

Biztos össze lett keverve a g2a-val, ahonnan továbbra sem javasolt vásárolni.

"Got any other secret weapons?"

(#212599) negyven2


negyven2
veterán

Érkezik a BioShock 1 és 2 Remastered kiadása?

Mármint ugye létezik belőle a Collection kiadás, de ennek most tünetek fel a trófeái...

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#212600) vicces válasza l.skywalker (#212597) üzenetére


vicces
addikt

Hálá istennek! :K egyre kevesebb a megbízható kereskedés.

:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.