Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159001) #87082240 válasza Steelheart2 (#158987) üzenetére


#87082240
törölt tag

Hali! Én szlovákról angolra migráltam 360 profilt, néhány game magyaron sincs fent és nem is tetszett neki a bankkártyám. Angol simán viszi. Én szintén DS. ;)

(#159002) spiky03 válasza #22718208 (#158978) üzenetére


spiky03
veterán

Koszonom szepen a megerositest! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#159003) hackeeeee válasza Morpheus89 (#159000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem "no barries" van bejelentkezéskor, így nincs gond.. Ergo ha bejelentkezve marad a gép akkor semmi ilyen nincs.

Véleményem szubjektív...

(#159004) r.levente75


r.levente75
addikt

Kegyes volt hozzám ma az EA server.
Ment a PvZ is és kipróbáltam a BF1-t is az is ment.
Jó kis játék lesz ez, csak ki akartam próbálni és egy órácskára ottragadtam.

(#159005) #58978304


#58978304
törölt tag

Halli,
Nálatok is akad probléma a HDR el RDR2 ben??

(#159006) wayne1 válasza #58978304 (#159005) üzenetére


wayne1
senior tag

Talán ezért lehet : Kamu HDR fut a RDR2 alatt

(#159007) Maxxy10


Maxxy10
addikt

2 font az 1 honapos GP:
[link]

(#159008) #78687232 válasza Maxxy10 (#159007) üzenetére


#78687232
törölt tag

This product only works with new accounts.

(#159009) eeXaa


eeXaa
addikt

Dark Souls os dealek mikor várhatóak? ..aszittem most a halloweeen sale-n lesz valami, de semmi se vót...

[ Szerkesztve ]

(#159010) NJanika válasza Maxxy10 (#159007) üzenetére


NJanika
aktív tag

Köszi . Ha vásároltam hogyan kapom meg a kódot ?

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#159011) modflow válasza wayne1 (#159006) üzenetére


modflow
veterán

Én meg azt hittem ez ilyen és elfogadtam...

Nekem is feltűnt, hogy miért nincs ragyogó szép szín, pl. amikor vakít a nap, meg olyan fura, de nem gondoltam, hogy ez egy nem is létező HDR miatt van.

Megkukkantom én is HDR-t kikapcsolva a játékot.

Remélem mielőbb javítják!

(#159012) bulikavagyok válasza modflow (#159011) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is teszteltem HDR nélkül (de nem azért mert bajom volt vele), és durva, h mennyivel visszaesik a fényerő ha kikapcsolom ezt a funkciót - éjszaka szinte játszhatatlanul sötét lesz a játék. Plusz mintha a felbontást és az élességet is lefeleztem volna. A gyönyörű, sok helyen fotórealisztikus képből egy mosott, életlen kép lett. Tényleg színesebb valamennyivel, na de a többi részlet.. :F Szóval kizárt, h HDR nélkül játsszam. :B Ettől függetlenül teszteld le Te is, mert sokaknál egyértelműen szebb HDR nélkül a játék. De ez szerintem nagyban függ attól, h milyen tévén játszol. Az enyém nem "kamu" HDR-es egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#159013) hackeeeee válasza bulikavagyok (#159012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez inkább valszeg annak köszönhető, hogy hozzászoktál a magas fényerőhöz/háttérvilágításhoz HDR mellett. Mivel ugye HDR nélkül valszeg más módban megy a TV, valszeg ezért tűnik olyannak, amilyen..

Engem este szó szerint zavar.. Most épp használok HDR-t, de lehet, hogy ki fogom kapcsolni, mert este egyszerűen kiég a szemem tőle, mivel ugye a Samsung HDR mellett alapból maxra tolja a háttérvilágítást, és ezután jön még a többi..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#159014) bulikavagyok válasza hackeeeee (#159013) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, de mivel magyarázod azt, h mosott és életlen lesz a kép nélküle?! Mármint a RDR2-ben. :B

(#159015) hackeeeee válasza bulikavagyok (#159014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, én startkor kipróbáltam HDR nélkül, én nem tapasztaltam ilyet.

Szintúgy beállítás lehet, pl.

Mivel ennyi panasz van plusz a DF szerint is kamu az egész, kétlem, hogy nálad jó lenne. :)

Véleményem szubjektív...

(#159016) bulikavagyok válasza hackeeeee (#159015) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"...kétlem, hogy nálad jó lenne." - tehát ne higgyek a saját szememnek?? Egyébként szerintem a fent linkelt magyar cikk is kamu, mert senki nem állította (legalábbis én nem hallottam), h HDR nélkül szebb a játék - azt meg főleg nem javasolták, h kapcsold ki. A DF azt mondja, h nem nyersz vele semmit ha bekapcsolod. De az én tévémen az én beállításaimmal (HDR+ mode) egyértelműen sokkal szebb vele a játék. Plusz olvass bele a játék topikjába, közel sem vagyok egyedül a véleményemmel. Sőt olyat is olvastam, h valakinek Xboxon jobb, PS4-en viszont nélküle szebb. A legtöbb panasz egyébként PS oldalról jött.

[ Szerkesztve ]

(#159017) modflow válasza bulikavagyok (#159012) üzenetére


modflow
veterán

A játékban hol van HDR OFF?
Csak kalibrálni hagyja....

(#159018) bulikavagyok válasza modflow (#159017) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A játékban nincs sajnos! Viszont nagyon egyszerű kikapcsolni a boxon a settingsben. Még újraindítást sem igényel.

(#159019) hackeeeee válasza bulikavagyok (#159016) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Izé.

Ha Neked jó, az != azzal, hogy az a jó.

Én néztem 2-3 millió forintos csúcsszuper TV-n is HDR tartalmat, UHD lemezről, számomra az sem volt szép.. :) Nekem eleve egy marketing bullshit a HDR. Pedig, magyarázgatta gyártó értékesítője, hogy ez "ilyen jó, olyan jó.." hiába állítgattuk a TV-t, számomra sehogy sem volt szép.. alacsonyabb fényerővel, rendes színbeállításokkal számomra sokkal szebb, kényelmesebb volt, mint a HDR, maxtra tolt háttérvilágítással/fényerővel, és így tovább..

Az, hogy a Te szemednek pl. "az a szép" vagy éppen "az a kényelmes", az nem azt jelenti, hogy az a jó.

Ezen rugózhatunk napokig, csak szerintem felesleges. :) Mivel úgyis mindenki a saját igazát "védi".

De mondom konyhanyelven, hogy egyszerűbb legyen. Ha pl. van egy 300-400 ezres, vagy drágább, TV-d, lehet, hogy ocsmány ronda rajta a HDR (lehet akár beállítás, vagy tartalom miatt, tök mindegy) de neked pl. tetszik, akkor nem fogod beismerni magadnak, hogy "te, ez ocsmány", hanem azt fogod mondani (magadnak is), hogy ez tök szép.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#159020) Dreimus válasza bulikavagyok (#159016) üzenetére


Dreimus
senior tag

HDR+ a tv szoftveres javítása ami nagyon gyenge minősegű a legelső dolog amit kikapcsoltam mert jelentősen megdobja a késleltetést.
A valódi HDR megjelenítéséhez a tv oldalról valós 10 bites panel és legalább 1000 nit-es fényerő kell amit sok esetben elfelejtenek a vásárlókkal közölni az eladók és a legolcsóbb gagyi marketing szöveggel etetik meg a vevőket.

[ Szerkesztve ]

(#159021) bulikavagyok válasza hackeeeee (#159019) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, de ezt inkább engedjük el.

Dreimus: Ismerem a technológiát. :B 10 bites tévém van 1200 nit maximum fényerővel. Tudom, h megdobja a késleltetést ez a funkció, de mivel az amúgy is elég alacsony nálam, ezért nincs észrevehető különbség.

[ Szerkesztve ]

(#159022) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Sracok, mostanaban parszor jelezte az Xbox (pl. party letrehozasakor, vagy Titanfall multi elinditasakor), hogy gond van a nettel/wifivel, mikozben mas eszkozon minden jol mukodik. Lehet ez hardveres gond? Wifi jelvevo? Koszi

(#159023) hackeeeee válasza LoGeN90 (#159022) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

2.4GHz, vagy 5GHz? 2.4 esetén esetleges interferencia, csatorna beállítási probléma simán lehet.

Véleményem szubjektív...

(#159024) Csapoati


Csapoati
nagyúr

153 ezer Ft az Xbox One X a Media Marktban! (vasárnapig, és ha piros ruhákban mész, 1% plusz kedvezmény jár minden ilyen ruhadarab után, egészen 5%-ig)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#159025) bandi0000 válasza Csapoati (#159024) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hülyének is megéri :D

mondjuk tényleg nem rossz ár, csak még mindig azt hiszem, hogy 130 körül van az X holott inkább 150, azért jól tartja az árát

edigitalos akció volt jó év elején nem ez :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#159026) Csapoati válasza bandi0000 (#159025) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az év elején volt, most meg év vége van. :) 3,60 is volt a kenyér, most meg 200-ért is megéri. :D Ha belegondolsz, a legtöbb helyen 165-170 ezer, most pedig pár piros cuccal (nőktől a családban el lehet kérni kabátot meg sapkát akár :D) gyakorlatilag 145-147 ezer Ft az ára.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#159027) bandi0000 válasza Csapoati (#159026) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Persze, de akkor inkább használtan venném meg 1,5 év garival 100-120 között, bár sokan nem szeretik a használt dolgokat

Xbox One: bandymnc

(#159028) Csapoati válasza bandi0000 (#159027) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pontosan. Valószínűleg én is alig használtan fogok venni egyet, csak még őrlődöm a számítógép-fejlesztésen (vagy az, vagy ez lesz, a kettőnek együtt nincs értelme). De pl karácsonyi ajándéknak illik bontatlan cuccot adni. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#159029) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok!

Ha egy 360-as játék BC One-ra de digitálisan Magyarországon nem elérhető, a boltban vett lemezes verzió működni fog? Pl. Splinter Cell Double Agent, az új Lords of Shadow, stb.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#159030) szimszonos


szimszonos
őstag

Pár hetes controlleremben tönkrement a headset adapter bemenet.Nem érzékel semmilyen adaptert.Garancia esetén a számla kell,vagy elég a másolata is?Mert a számla az nincs nálam,akitől vettem annál van,de elküldte a képet róla azt mondta elég az is elfogadják simán.Nem értek hozzá,de nem vagyok biztos hogy ha kérek javítást a Microsoft oldalon akkor nem kérik majd.Telefonon magyar részlegen lehet a javítást kérni?

[ Szerkesztve ]

(#159031) AMD Power válasza Csapoati (#159024) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel a ket Forzas jatekkal eleg jo deal. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#159032) szimszonos válasza #78687232 (#159008) üzenetére


szimszonos
őstag

Ez igaz,de csinálsz egy új profilt,arra aktiválod az 1 hónapos trial game pass kódodat úgy hogy megadod a bankártya adataid akkor 1+1 hónapot kapsz.Lemondod a hosszabbítást,utána belépsz a sajat profiloddal az új mellé és ugyanúgy játszol.New account nem kizáró ok hogy a saját profilunkkal jatszunk akár évente többször is trial game pass kóddal.

[ Szerkesztve ]

(#159033) Fox Mulder válasza szimszonos (#159030) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Hívd fel az ügyfélszolgálatot, ők képet fognak kérni a számláról, elküldöd nekik emailben és intézik is, de elmondanak mindent!
ui: A kontrolleren update stb megvolt az adapterrel? az is okozhat ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#159034) r.levente75


r.levente75
addikt

Tudnátok adni egy linket, hogy lehet elérni az eszközöm azaz az xbox garanciáját? Arra lennék kíváncsi mikor vettem és regisztráltam, és mikor jár le.
Átfötörtem mindent de nem találom.

(#159035) Fox Mulder válasza r.levente75 (#159034) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

https://support.microsoft.com/hu-hu/devices

(#159036) hackeeeee válasza r.levente75 (#159034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Semmi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#159037) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#159038) szimszonos válasza Fox Mulder (#159033) üzenetére


szimszonos
őstag

Meg volt minden,a legújabb update volt rajta úgy vettem.Próbálltam frissíteni de semmi,mert a legújabb van rajta.Jó is volt 2 hétig,arra gyanakszom hogy az adapter ki-be húzgalása nem tett jót.

[ Szerkesztve ]

(#159039) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
CoD Black Ops IIII -re hol van most jó ajánlat?....digitális forma kellene! :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#159040) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Olyan problémám van ha bejelentkezem weben nem mutatja az ingyenes assasins creed-et a Szlovák storeban.

[link]

Nálunk nem érhető el? :S

Itt sem mutatja: [link]

Tesómnak szerettem volna letölteni.

Előre is köszi a segítséget.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#159041) #78687232 válasza szimszonos (#159032) üzenetére


#78687232
törölt tag

:DDD csóró lennék se vetemednék ilyenekre, fillérbaszás lvl1000

(#159042) StLui válasza erikke17 (#159040) üzenetére


StLui
veterán

Más is írta, hogy át kellett lépjen magyarra, mert nincs a szlovákban, ahol sokszor tényleg más elérhető ilyenkor valamiért.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#159043) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Nézem a BF1 statokat. Hiába GwG a játék, még mindig siralmas, hogy milyen kevesen játszanak ezen a platformon a játékkal.

(#159044) oriic válasza DaveHutt (#159043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 éves játék, ne csodálkozz ezen.

Live-Die-Respawn

(#159045) r.levente75 válasza Fox Mulder (#159035) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm. :R

(#159046) hackeeeee válasza DaveHutt (#159043) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mindenki várja a BFV-t, nem csoda..

Bár, ugye BF-nél és BF-nél (Battlefront, Battlefield) sosem volt kiemelkedően jó a multi.

Véleményem szubjektív...

(#159047) geldan


geldan
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja nem voltam a box közelében, állítólag problémás volt a bejelentkezés. Sokan írták rá, hogy az accot törölni kell, majd újra létrehozni. Namost a kérdésem az lenne, hogy ha ezt megcsinálom, akkor elveszik a home-olás is? Mert már olvastam olyat is, hogy ez azért van, hogy ne lehessen megosztani...
Segítségeteket köszönöm! :R

(#159048) Wesder válasza DaveHutt (#159043) üzenetére


Wesder
félisten

Behúztam, de nem érdekel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#159049) #22718208 válasza #78687232 (#159041) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ha nekem is kiapad az "xbox kassza" ,akkor így csinálom.
Nevezhetjük akárhogy. Én csak egyszerűen spórolásnak hívom.
Mint azt is ,amikor külföldi storeban vásárol valaki.

Átálltam a lemezes megoldásra, adás,vétel,csere , így sikerült egy FM7 -et nagyon jó áron beszerezni. Ezután kell a tökömnek FH4 +mai napig telekom nettel szar a multi.

Ez az igazi fillérb@..ás , amikor már a game pass sem kell. :-)

(#159050) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#159046) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hogy micsoda? :DDD :DDD Ez az egyetlen olyan széria(Battlefield) amit a multi miatt játszák az emberek, és nem a singleplayer adja el.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.