Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) hackeeeee válasza Medocsabi (#92968) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tudom.. Én nem állnék neki egy hosszabb online partinak szerintem, ha wifi-n tolnám.. vagyis, nem mernék. :D

Véleményem szubjektív...

(#93002) lacy86


lacy86
addikt

Nem idevalo tema de ez a Konzolvilag Ricsi most valami tulajdonos?
Vagy miert nyomja ennyire? :)

(#93003) wmarci válasza lacy86 (#93002) üzenetére


wmarci
senior tag

Marketing vezeto vagy mi a rak

[ Szerkesztve ]

(#93004) Gombinyó válasza wmarci (#93003) üzenetére


Gombinyó
őstag

Antiwarez Xirtam?
Aki régebben írott 360as játékokkal bizniszelt? :DD

(#93005) Bazsi1987 válasza pzstm (#92999) üzenetére


Bazsi1987
őstag

A-a egyedül nyomom! 😊

(#93006) bulikavagyok válasza Xtre (#92991) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De miért nem hívod Te őket? :F Van egy 80-as számuk (+36 80 01 85 90), így én nem sok értelmét látom a visszahívás kérésének.

[ Szerkesztve ]

(#93007) carlos636


carlos636
csendes tag

Gwent: The Witcher Card Game beta:

3JF3H-37VY2-4FCVT-QQ76D-VJ9F?

?=mint zorro

(#93008) pappy91 válasza carlos636 (#93007) üzenetére


pappy91
csendes tag

Rámentem. Köszi!

(#93009) carlos636 válasza pappy91 (#93008) üzenetére


carlos636
csendes tag

Szívesen, jó játékot hozzá! :)

(#93010) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#92951) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát miután áttanulmányozod az egészet akkor már nagyjából átlátható. De aki először ránéz abból kb ezt a reakciót váltja ki. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93011) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek monitort vagy TV-t érdemesebb venni a boxhoz?
Ha TV-t akkor bármilyen jó a boxhoz?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#93012) gjoe válasza zsolti72837 (#93011) üzenetére


gjoe
őstag

TV-t!
És jó nagyot vegyél.

[ Szerkesztve ]

(#93013) zsolti72837 válasza gjoe (#93012) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az lesz, mert ugye minden odaveszett, így szépen lassan, de el kell kezdeni összeírni, hogy mit hogyan.

Spektre fórumtársnak meg üzenem, hogy amit írtam akkor ne higgye. Senki nem írta, hogy boxot akarok venni. Nincs boxom. Tegnap a romok között megtaláltam a boxot és a joyt, amit a biztosítótól küldött emberke le is fotózott, mert voltak kint.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#93014) assalkah válasza IntelKiller7 (#92994) üzenetére


assalkah
tag

Szép jó reggelt mindenkinek!

Megkérdezhetem, hogy free volt a regisztráció a bétára és lemaradtam róla vagy az előző HALO Wars tulajoknak jár/ járt csak? Valahonnan lehet szerezni esetleg? :) köszi

szerk.

(#93010) IntelKiller7: és tényleg :D

[ Szerkesztve ]

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#93015) Stauffenberg válasza zsolti72837 (#93011) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha TV-t veszel, figyelj az input lagra. Ha 40 ms vagy kevesebb, az jó, 20 ms vagy kevesebb pedig már kifejezetten jó. Általában csak tesztekből derül ki ez az érték, terméklapokon nem közlik.

Minden más paraméter csak a képminőségre van hatással, de a magas input lag miatt késni fog a kép, játéknál nem szerencsés.

(#93016) lacy86 válasza zsolti72837 (#93011) üzenetére


lacy86
addikt

Korabban ezt az oldalt linkeltek be
Szerintem hasznos: [link]

(#93017) zsolti72837 válasza Stauffenberg (#93015) üzenetére


zsolti72837
őstag

:R

Mielőtt megrendelném belinkelem ide, hogy milyen lenne. Egy 4K-sat kéne, mert ugye majd jön a scorpió. Sajnos valahogy helyre kell majd rázni a házat meg mindent. 40 fölötti az jó?

lacy86: :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#93018) Jovanny2 válasza zsolti72837 (#93017) üzenetére


Jovanny2
őstag

4k-nak kb. 48"-től van értelme. Input lag 40ms alatt jó játékra. Afölött is használható, de jónak 40 alatt számít. Ha minőségi UHD-t szeretnél, az Samsungnál a 7000-es szériánál kezdődik (20-25ms), többi gyártót nem tudom, de ez a téma inkább a Led LCD TV topikba való.

JAAA, és ne felejtsük el Bogyi fórumtársat, aki egy Blaupunkt készüléket használ nagy megelégedéssel. Tőle még kérhetsz tanácsot privátban.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93019) frankdelgado válasza zsolti72837 (#93013) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én monitoron nyomom, annyira megszoktam, hogy tv-n furcsa is egy kicsit, ha néha oda vetődök. PC-s beidegződés :). Valószínűleg a skorpiohoz sem veszek UHD Tv-t, hanem csak UHD felbontású monitort. Olcsóbban is megúszom, meg ahová most száműzve vagyok ott nem is férne el egy tv. Kitartást nektek, remélem rendeződnek a dolgaitok mihamarabb. A spektre nevű "fórumtárssal" meg nem foglalkozz, az valószínűleg az egyik gyáva féreg fórumozó 2-3. regisztrációja, azzal szólogat be privátban.

(#93020) Xtre válasza bulikavagyok (#93006) üzenetére


Xtre
tag

Hívni fogom ezen, köszi!

(#93021) frankdelgado válasza Jovanny2 (#93018) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mondjuk ha ennék egy ilyet,[link] akkor az lópikulát sem érne? Egyébként gondoltam rá, hogy veszek egy ilyet a boxhoz, de nem tudom hogyan nézne ki, ha a boxot rádugnám.....és mondjuk 720-ben Bf-eznék...

(#93022) vg válasza zsolti72837 (#93011) üzenetére


vg
addikt

Elképzelem, hogy leég a házam, benne minden vagyontárgy, minden ruhám, stb tönkremegy... aztán gyakorlatilag szó szerint másnap felmegyek a ph-ra és megkérdezem milyen tv-t vegyek az ikszkoszhoz... :DDD Bocsi, de erre nincsenek szavak.

(#93023) Jovanny2 válasza frankdelgado (#93021) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha ennél, azt nem tudom, de ha vennél, akkor hajrá. ;) Ne keverjük már a TV és a monitor témát pls. A linkeltet bátran ajánlom monitornak. Ha 40 centiről játszol, akkor miért ne lenne jó egyébként? Az UHD nézési távolságokról elég sok ajánlás van a TV topikokban. Amúgy nézd csak az asztalom:

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#93024) -ZeeZee- válasza vg (#93022) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Sajnos én is így gondolom, hogy nem ez az első. De én egy k.csög, konzervatív "ember" vagyok.

(#93025) parandroid válasza -ZeeZee- (#93024) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Le lehet szállni a témáról. Fogalmatok sincs, hogy mi megy át ilyenkor az ember agyán először, másodszor, mi az egésznek a pszichológiája, és hogy mennyit segít az, ha depresszív kesergés helyett tervezni kezdi, hogy merre és hogyan tovább. Nyilván nem az xbox az első, ezer dolgot kell vennie, hogy pótolja az elveszett, hétköznapi javakat (ruhák, bútorok, újraépítés, lakhatás megszervezése), ez most kb a leghasznosabb, hogy eltereli a figyelmét arról, ami történt, és továbblép. Nyilván a biztosítás erre van kitalálva, hogy ne nulláról kelljen mindent elölről kezdeni, hanem anyagilag is érkezzen egy azonnali segítség, meg utána a teljes újjáépítésnek (nemcsak az épület, hanem a teljes élet) is neki lehessen állni.

Szóval be lehet fejezni a fotelből okoskodást, meg a farizeus szörnyülködést. Ha tudsz, segíts, ha nem, akkor ez most tényleg az a szituáció, hogy inkább hallgass.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93026) assalkah válasza parandroid (#93025) üzenetére


assalkah
tag

+1 támogatom

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#93027) vg válasza parandroid (#93025) üzenetére


vg
addikt

Nézd, ha igaz az egész házleégés, akkor komolyan mondom, utalok neki 1000 forintot, ha a segítséget te is pénzadással képzeled. De nem tudom, hogy valós e vagy nem. Én annyit látok, hogy itt kuncsizik pénzért, sajnáltatja magát és 4k-s tv-t akar venni egy lakás ház leégés után. Életszerű?

[ Szerkesztve ]

(#93028) parandroid válasza vg (#93027) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Személy szerint csak arra gondoltam, hogy válaszolsz a kérdésére, ha tudod a választ. Persze ez más esetben is így kellene, hogy működjön.

Az életszerűség stresszhelyzetben kicsit mást jelent, mint hétköznapi szituációban, pont erre próbáltam célozni az imént.

Elhinned végképp nem kell semmit, amit ő írt, az az ő története, az ő lelkiismerete, az ő élete. Ha nem hiszed el, a te dolgod, de ne amiatt kelljen már a topikot lapozgatni, hogy egy háttérkörülmény valódiságának megkérdőjelezésén megy a szájkarate.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93029) Aslan válasza hackeeeee (#92740) üzenetére


Aslan
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap felhívtam az MS ügyfélszolgálatot az eltűnt LIVE GOLD ügyében. Beletelt egy jó 30 percbe a dolog, de csak kiderült, hogy a probléma a fiókommal volt. Egy bő 7 éves MS fiókról van szó. Csak meg kellett újítani a fiókot és elfogadta gond nélkül a LIVE kulcsot.

Köszönöm mindenkinek a tippeket és a segítséget. :R

Üdv:
Aslan

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#93030) frankdelgado válasza Jovanny2 (#93023) üzenetére


frankdelgado
őstag

Megülné a gyomrom :). Nem akarom keverni a fogalmakat, de volt aki letámadott, h mekkora marhaság monitoron játszani....Az a helyzet, hogy helyhiány van. A nagy tv a családé, nekem meg csak egy 24 colos fér. Ez van. Nalunk biztosan nem lesz UHD Tv, amíg a jelenlegi Pana működik. Az asztalod meg fasza.

(#93031) gianni85 válasza vg (#93027) üzenetére


gianni85
veterán

Kivételesen most egyetértek veled.

(#93028) peterkeT
Majd jön bulika, vagy ori aztán lehetne törölni az egészet a fenébe

[ Szerkesztve ]

(#93033) zsolti72837 válasza Jovanny2 (#93018) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm. :R
Majd írok Neki csak nem most. :R

(#93019) frankdelgado: Én meg eddig csak TV-n játszottam. Monitoron egyszer se. Nem tudom ki az, de egy bejegyzést nem láttam tőle.

(#93022) vg: El tudod egyáltalán képzelni vagy csak mondod nagyba?

(#93025) peterkeT: Így van. Össze kell írni mikre lenne szükség így elsőbe meg minden. A lakás takarítását szomszéd, haver el is kezdte. Meg is bízunk benne, mert nem ma kezdte.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#93034) bulikavagyok válasza vg (#93027) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kivételesen részben én is egyetértek Veled. Őszintén sajnálom ami vele történt, de szerintem eléggé visszatetsző dolog, h látom a segítségkérő aláírását, ugyanakkor itt már 4K-s TV illetve Scrorpio vásárlásról beszél. :U

gianni85: Én csak a hirdetéseket törölhetem. :B Ez még belefért, de ha beindul az off cunami, jelzem a moderátoroknak.

Ha mindenképpen folytatni szeretnétek ezt a témát azt itt tegyétek, pls! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#93035) zsolti72837 válasza bulikavagyok (#93034) üzenetére


zsolti72837
őstag

Csak összeírni akarom. Nem azt mondtam, hogy már a napokban veszek is. Ház felújítása az első aztán a többi.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#93036) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnalatos ami a kollegaval tortent, de az ezzel kapcsalatos dolgokat privatban vagy off topikban beszeljetek meg kerlek titeket!

Live-Die-Respawn

(#93037) adrian94


adrian94
őstag

Hol tudok most legolcsóbban 3 havi goldot venni? :)

(#93038) oriic válasza adrian94 (#93037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kulcsos oldalakat erdemes megnezni, meg hardveraprot.

Live-Die-Respawn

(#93039) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

Ugyebár a hamarosan megjelenő Resident Evil 7-nek van demója. Már "be is szereztem", de még nem töltöttem le, és idő hiányában nem installáltam. Főleg nem játszottam vele.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ugye ez a demó nem csak időszakos? Szóval akár pár hónap múlva is nyugodtan ránézhetek?

Az Outlast 2-vel jártam úgy, hogy csupán egy hónapja figyeltem fel rá, hogy van belőle demó... de kiderült, hogy csak időszakos volt, már nem elérhető.

(#93040) oriic válasza eL Geri (#93039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem idoszakos, kesobb is ranezhetsz majd.

Live-Die-Respawn

(#93041) Bogyi007 válasza zsolti72837 (#93013) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem tudom melyik biztosítónál vagy, de ha esetleg az Allianz lenne az akkor jó kezekben vagy. Nálam fullosan intézték a villamkárt.

(#93018) Jovanny2: Humorizálunk kérem, humorizálunk? :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93042) Stauffenberg válasza frankdelgado (#93030) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ne hallgass azokra, akik szerint monitoron nem illik konzollal játszani. Ez egy oltári nagy marhaság. Mindenki azon játszik, amin kényelmes vagy jobban illik a pénztárcához.

Sokan azt is elfelejtik, hogy a TV-k nagyobb képátlója semmit sem számít, minden a nézési távolságon múlik. Egy 24" méretű monitor 80 centiről pont olyan, mint egy 48" méretű TV 180 centiről (a THX ajánlás alapján). Bár nem reprezentatív felmérés, de saját tapasztalat, hogy a legtöbben ennél jóval messzebbről, inkább 2,5 - 3 méterről nézik, amihez 65"-75" méretű TV kellene és akkor még csak az asztali 24" monitoroddal tartod a lépést, nem számoltunk a 27" vagy nagyobb méretű monitorokkal, amikkel gazdaságosan csak vászonnal és projektorral tudod felvenni a versenyt.

Egy barátom tavaly újított a játékos felszerelésén. Van egy régebbi gépe, ami felett eljárt az idő, de játszani akar az újabb játékokkal is. 100 ezerből nem tudott volna semmi értelmeset kihozni, így inkább vett egy használt PS4-et, egy használt 24" Full HD monitorral. A régi játékokkal PC-n tolja, az újakkal meg PS4-en. Mindkét gép HDMI-vel csatlakozik és egy gombnyomásra tud váltani a két bemenet között. Van egy 42" méretű HDTV-je is, de 2 méterről nem olyan nagy, mint beülni a 24" monitor elé (meg játékra elég kaki az a TV, túl magas az input lag, de a képe szép, csak filmre tartja).

Szerintem elég nagy baromság, hogy a konzolos nem játszhat monitoron. Nekem 42"-es TV-m van, Xboxos játékhoz betolom a fotelt a TV elé (kb 1,6 - 1,8 méter), de amikor visszaülök a PC-hez játszani (24" monitor, kb 60-70 centiről), akkor mindig jóval nagyobbnak érződik az asztali monitorom.

(#93043) eL Geri válasza oriic (#93040) üzenetére


eL Geri
őstag

Szuper!
Köszönöm!

(#93044) XFishboneHUN válasza Jovanny2 (#93023) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Mi ebből a márkából az U2415H-t használjuk duplán :D Igaz az csak FHD, de ezt is nagyon csipázom.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#93045) Bogyi007 válasza zsolti72837 (#93033) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ne törődj a beszólásokkal, inkább azokkal akik segíteni próbálnak. A mondás igaz, miszerint bajban ismerszik meg az ember.
Egyértelmű hogy ilyen történések után az ember belekezd összeírni s MEGVENNI mindent. Nálam is a villamkár után sorra ki kellett fizetnem s megvennem az eszközöket vagy javításukat s a kárvélemények s számlák összegzése UTÁN fizetett a biztosító.

Nem azt mondom hogy ezzel rohanj is Boxot s tévét venni, de a biztosító is szívesebben fizet kárpótlást ha látja hogy a korábbi állapot VISSZAÁLLÍTÁSÁRA törekszel.

Szóval sok kitartást és türelmet kívánok neked és a sok rohanás között tarts pihenőt is!

Többieknek: Részemről ez ment még offba, a többit már privátban beszéljük meg majd esetlegesen.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93046) interstate76


interstate76
addikt

Ha veszek pl. egy BF1-es Xbox One-t és felhasználom a játék letöltéséhez/telepítéséhez kapott kulcsot, akkor utána a játék a konzolhoz vagy az accounthoz fog kapcsolódni? Azaz ha eladom a gépet, akkor az új konzolon a régi accounttal belépve ott lesz a BF1 a "Ready to Install" alkalmazások között, vagy sem?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#93047) Atomgeszi válasza interstate76 (#93046) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Profilhoz rendeli a játékot nem pedig géphez. Ezért van, hogyha eladod a fat boxod és veszel egy Slimet, bejelentkezel a profiloddal akkor ott lesznek ugyanúgy a játékaid.
Account árusítása tilos. Ha megegyezel a vevőddel, hogy rajtahagyod a profilod(bár én nem hagynám rajta senkién), akkor ő tud játszani majd a játékkal továbbra is. De egyszerre nem lehettek bejelentkezve két gépem ugyanazzal a profillal.

(#93048) oriic válasza interstate76 (#93046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Accounthoz tartozik a jatek, mas gepen ugyanugy tudsz vele jatszani.

Live-Die-Respawn

(#93049) bulikavagyok válasza interstate76 (#93046) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az accounthoz tartozik a játék. Pontosan úgy ahogy leírtad! :)

Na majd legközelebb.

[ Szerkesztve ]

(#93050) Bogyi007 válasza interstate76 (#93046) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az accounthoz mindenképpen de tapasztalatom szerint valamilyen szinten van licensz a játékoknál arra a konzolra is amire letöltötted.

Szerk.: Jó kis csapat ez. Rendesen adtuk a segítséget. ;-)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.