Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212751) agyhalottak


agyhalottak
tag

Meg tudnátok mondani nekem, hogy a linken szereplő játék teljes értékű játék e?
Azt látom, hogy csak offline, de pontosan mi is ez?

[link]

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#212752) l.skywalker válasza agyhalottak (#212751) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem játékot árul, hanem egy fiók belépést - amin megvan a játék. Felejtsd el, mert ez egyrészt nem legális, másrészt bármikor vissza tudja nyerni az eredeti gazdája a fiókot.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212753) agyhalottak válasza l.skywalker (#212752) üzenetére


agyhalottak
tag

Jáááj, akkor marad a seprűvel hadonászás itthon :C , meg a várakozás, hogy lemenjen az ára :W

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#212754) persil válasza agyhalottak (#212753) üzenetére


persil
nagyúr

Itt van apron valami par ezerert a kod.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212755) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

FYI

Minecraft Dungeons megjelenése nem régióhoz kötött, minen régióban egyszerre indul, magyar idő szerint ez holnap:

2020. május 26. 10:00

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212756) Wesder válasza l.skywalker (#212755) üzenetére


Wesder
félisten

Na kapjàk be... Pedig màr ràkészültem.

agyhalottak
Ha egy kicsit vàrsz, max még 1-2 hónap szerintem, és berakjàk Accessbe.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212757) l.skywalker válasza Wesder (#212756) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megspóroltam egy restartot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212758) agyhalottak


agyhalottak
tag

Rendben, az erő velem lesz, várok még.

Valaki játszott már A Knight's Quest játékkal?

Kíváncsi lennék egy Zelda fanos véleményre, megéri e a játék.

Nálam a Zelda a top első. Most is egy wii pihen az Xbo mellet, meg egy PSP a fiókban amin a GBA, GB Zeldák mennek.

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#212759) Medocsabi válasza persil (#212750) üzenetére


Medocsabi
addikt

Írtam oda MEGINT. Viszont mivel ma el akarnám intézni a dolgot, gondoltam több fórumon megjáratom a témát, minél több véleményt, tapasztalatot hallgatva meg, ezzel segítve a racionális döntés meghozatalát. ;)

(#212760) Muerte68 válasza Medocsabi (#212749) üzenetére


Muerte68
addikt

Egy biztos sharp ne legyen az a márka már nem létezik eladták a nevet valami kínai gyártónak.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#212761) icemad válasza Medocsabi (#212749) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek közül melyik direkt led és va panel? Mert én azt venném. Edge ledest ne vegyél, baromira foltos sötét tartalomnál. Nekem van egy Sony xf8096, az elég gáz ilyen szempontból. Ha játékra is kell, akkor nézd meg az input lagot is. Meg ne youtube videókat nézz, hanem az rtings.com oldalt. Profin tesztelnek, leírják, ha valami sz@r.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212762) Medocsabi válasza icemad (#212761) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ezzal a 2 hsz-szel máris 2x többet segítettetek mint a milyen tv-t vegyek topic! :DDD :R
A listából egyedül a Sony Direct Led és VA panel. Azt mondod ez a páros jobb, mint egy IPS, de Edge panel?

(#212763) icemad válasza Medocsabi (#212762) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én az edge panelről lebeszélnélek. Pl. egy Stranger things nézhetetlen rajta. Játékok közül ilyen pl. a Doom 3.
Fekete szín így sem lesz, de direkt lednél és va panelnél már elég kevés a kompromisszum. Viszont kisebb a betekintési szög is. Szemből lesz jó képe, oldalról már nem annyira. Ez pl családi filmnézésnél lehet gond. Szóval valamit valamiért. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212764) BT86 válasza icemad (#212763) üzenetére


BT86
tag

Ez esetben lehet egy lg55um7450pla ár/érték arányban jobb vétel lenne? Más méretben átlag user ismerősök dícsérték, de a linkelt LG-ről is olvastam már pozitív véleményt. Csak kíváncsi vagyok, mert lehet, hogy rövidesen bennem is a Csabi által feltett kérdések fogalmazódnak meg, addig meg csipkedem fel az információmorzsákat :DDD

(#212765) icemad válasza BT86 (#212764) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Passz. Nem ismerek minden típust. :)
Nekem az edge Sony nem jött be, pár hónapig kínlódtam vele. Egyszer meguntam, felálltam, elmentem a boltba, és vettem egy LG c9-et. Szerintem mai napig ár/érték bajnok, a következő generációhoz is jó lesz. Igaz, hogy eléggé húzós az ára, de másba nem lehet belekötni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212766) BT86 válasza icemad (#212765) üzenetére


BT86
tag

:R

(#212767) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék. A Tomb Raider Definitive Edition-el játszok és azt történt, hogy minden lőszer, nyílvessző elfogyott és nem tudok tovább haladni a pályán. Sajnos nem messze vagyok a legutóbbi mentett ellenőrzőponttól és a visszaugrás sem segít. Nincs Lara-nak kése, amit esetleg nem találtam meg és elő lehetne venni?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#212768) Beniii06 válasza Mcrazy (#212767) üzenetére


Beniii06
őstag

A pályákon vannak elrejtve nyilak + már ki kellett volna fejleszteni az [Arrow Retrieval] skillt.

"Got any other secret weapons?"

(#212769) Medocsabi válasza persil (#212750) üzenetére


Medocsabi
addikt

Most megkérlek olvass bele a "milyen tévét vegyek" topicba. És mondd azt,hogy eztán írnál bármit oda. :W

(#212770) Def26


Def26
félisten

van éjszakai mód boxon? olyasmire gondolok, mint pl. a telefonokon, éjszakai fény.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#212771) MunezXBK válasza Def26 (#212770) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Sötét téma van rá.

(#212772) Micsurin válasza MunezXBK (#212771) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ő szerintem egy sárgásabb melegebb árnyalatra gondol mint a szemvédelmi módok. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212773) Beniii06 válasza Micsurin (#212772) üzenetére


Beniii06
őstag

Akkor mondok egy harmadik változatot, kékfényszűrő. :DDD

Ha direkt nincs is benne ilyen funkció, a tv-n lehet állítani a színhőmérsékletet(általában hideg 2 hideg 1 természetes meleg 1 meleg 2 szokott lenni a neve), illetve mintha boxon is láttam volna ilyesmit, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#212774) oriic válasza Def26 (#212770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amire te gondolsz, olyan nincs.

Live-Die-Respawn

(#212775) Def26 válasza oriic (#212774) üzenetére


Def26
félisten

Na fene, valaki jelezhetné ennek hiányát a bétákban. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#212776) Beniii06 válasza Medocsabi (#212769) üzenetére


Beniii06
őstag

:DDD
"menj be az áruházba" Igen, ott aztán valós körülmények között tudod megnézni, utána hazaviszed és ér a csalódás, hogy mégsem olyan szép a képe, mint ott volt.

Ezek közül a samsungot választanám, ami azokban van a panelek még nem csalódtam, de nem azt mondom, hogy pl az LG rossz lenne, csak nekem azzal kevés tapasztalat van, mert a software nem vált be rajta. A samsunggal szerintem nem tudsz mellé lőni, bár nem tudom mihez kell fat one/one s/one x, esetleg sport nézésre is, nekem ezekhez bevált, igaz régebbi széria egyel(azelőtti is samsung volt), de nincs okom feltételezni, hogy az újabb rosszabb lenne. Az árkülönbözetet mondjuk félreteheted SX-re vagy bármi más hasznos dologra.

"Got any other secret weapons?"

(#212777) l.skywalker válasza Def26 (#212775) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem kell Insidernek lenni, hogy jelezd. Ideabox-ba bárki írhat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212778) Sinu válasza Medocsabi (#212749) üzenetére


Sinu
senior tag

Esetleg egy Philips 58pus7304, VA, direct led, stock android tv, hdr10+, Dolby vision, ambilight.

No Future

(#212779) Scholes9 válasza Medocsabi (#212762) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vadássz egy C9-et, ha még találsz :K :B Bár lehet, hogy az a hajó már elment.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#212780) Wesder


Wesder
félisten

Ennyire nyomasztó érzés, mint ami az Ori 2-ben van, mikor a sötétben kell közlekedni, még màs jàtékban nem éreztem. Nem elöször viszem végig, de még mindig lever a víz, ha Mouldwood Depths-ben kell felfedezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212781) Micsurin válasza Wesder (#212780) üzenetére


Micsurin
nagyúr

HALO 1, mikor először kezd el özönleni a Flood. :D Attól nincs nyomasztóbb érzés, főleg mikor kifogyott már a skuló mindenedből is és keresed az addig leirtott és ott hagyott ellenséges fegyvereket. :DD

mod.: ezt persze überli igen hamar kb a 3. szobában(keresztben kis keményfény hídas) amikor már nem csak 1-2-esével jönnek a nagyok hanem konkrétan császkálnak mint a TWD-ben, plusz még ömlenek a szúnyogok is mindenfelől.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212782) Wesder válasza Micsurin (#212781) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jàtszottam a Halo-val. Valahogy így a 3. Xbox generàció vége felé ha eddig nem érdekelt, akkor màr nem kezdek bele. Ha esetleg az Infinite majd megtetszik, akkor lehet végigtolom a MCC-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212783) raziel01 válasza Micsurin (#212781) üzenetére


raziel01
veterán

Én 2002-ben is gáznak éreztem a floodos részeket. A remake-ben meg plána már. Viszont pályákban, hangulatban szerintem a Halo 1 a legjobb a trilógiából.

(#212784) Bogyi007 válasza Sinu (#212778) üzenetére


Bogyi007
veterán

+1 bár nekem csak egy 50PUS6504-es Philipsem van.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212785) zolee1988 válasza Bogyi007 (#212784) üzenetére


zolee1988
tag

+1 a philipsre. nekem 55pus7304 van, nem a legmenőbb, mert gagyi 8bit+frc meg ilyenek, de nekem tökéletes.
az ambilight kifejezetten kurva jó :)

[link]

még nincs a végleges helyén, felújítás alatt van a másik szoba, addig bepréseltem csak.

(#212786) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Használja valaki projektorral a one-t? Gondoltam kipróbálom, de 1080p-ben nincs kép, de ha átkapcsolom 720p-re a one-t akkor van. Fullhd-s a projektor (Benq W9000) és a filmeket is úgy nézzük! Több féle kábellel próbáltam.
Nem tudja valaki mi lehet a gond?
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#212787) Beniii06 válasza cikasz (#212786) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem mai darab az biztos, nem használtam projektorral a one-t, de ha hdmi-n csatlakoztatod, akkor információt cserélnek egymással, hogy mi támogatott és mi nem. Tehát, ha a box engedi utána a fullhd-re váltást, de a projektor nem ad képet, akkor a képfrissítést csökkenteném, pl box beállításokban van "enable 50 Hz" vagy valami ilyesmi. Azt bepipálnám és úgy megnézni, illetve színmódot is váltanék, arra is van egy pipa Y: stb. Ha úgy sem ad képet fhd-n, akkor nem erőltetném a dolgot.
, esetleg még a projektor beállításaiban nézném meg, hogy ott milyen színmód/képfrissítés van beállítva. A lényeg, hogy azonos opció legyen beállítva a boxon és a projektoron is, akkor működnie kellene. Legvégül resetelném a projektor beállításait(csak akkor ha utána vissza is tudsz mindent állítani), más tippem nincs.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#212788) Bogyi007 válasza zolee1988 (#212785) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az enyém droid nélkül van és az Ambilight nélkül de így is előrelépés volt a sima 8bites Samuhoz képest - amit szintén szerettem.

Viszont a Philips topicban azt írják hogy elvileg az én tévém is átalakítható kvázi Ambilightossá, erre lehet hogy rámegyek majd.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212789) Bogyi007 válasza zolee1988 (#212785) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elhiszem, a többieknek egy kis ízelítő

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212791) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Üdv!

Mi a legegyszerűbb módja annak, ha a monitorról nem vehető le a hang HDMI-ről, a box-nak pedig nincs csak optikai hangkimenete? Gondolom valami szerkezet, ami megcsapolja a HDMI-t, csak annyi féle van, hogy azt sem tudom, melyiket nézzem és melyik lesz az, ami tényleg jó.

But who is watching the guardians?

(#212792) BT86 válasza Mr. Y (#212791) üzenetére


BT86
tag

Keress rá az "optikai átalakító"-ra. Én wishről rendeltem egyet. Van jack és RCA kimenetes is.

(#212793) Bogyi007 válasza Mr. Y (#212791) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kell egy ilyen kütyü neked...

De ha nem sürgős, akkor Aliexpressről vagy Banggoodról olcsóbban is megkaphatod. Sőt utobbiakon akár 5.1-es átalakítót is kaphatsz olcsóbban...

Én például olyat vettem és így használom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212794) marton.m


marton.m
tag

Srácok, múlt héten lejárt a GPU-m, a mai nap pedig vásároltam egy 12 havi Live-ot, gondolván, hogy majd 300 Ft-ért upgradelem GPU-ra.
Fel is ajánlja a box a 300 Ft-os akciót, viszont sajnos mikor fizetnék akkor egy hibát kapok. Beszéltem a supporttal, azt mondták, hogy ez a lehetőség csak azok számára él, akik még nem voltak GPU előfizetők.
Hogyan upgradeljem a live-omat Game Pass Ultimatere? :F

(#212795) l.skywalker válasza marton.m (#212794) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Support masszívan hülye, mert ha nem lennél rá jogosult, akkor a teljes árat kéne látnod (4ezer valamennyit)

Szerintem csak próbáld meg más böngészőben vagy inkognitó módban vagy a konzolon stb.

Jellemzően inkább rohadt sok probléma van most a Live-al és a szolgáltatásaival, valószínűleg az a gond.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212796) Mr. Y válasza Bogyi007 (#212793) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm. Ez érdesek megoldás. Külön táp kell neki és az optikai hangot alakítja át.
Nekem a monitor alatt van egy okos kis kütyü, amibe belemegy 5 HDMI és 1 megytovább a monitorra. Átváltó. Ez az eszköz digitális, elektronikusan végzi a dolgát és mégis lelopja a HDMI tápkábeléről a szükséges energiát, nem igényel még egy dugót.
Valami olyasmit keresek. Ahhoz, amit ajánlasz, még optikai kábelt is be kell szereznem. Ez így már méretben sincs rendben számomra.

Tápmentes HDMI hang-megcsapolókat találtam neten, csak azt nem tudom, melyik jó. Erre kértem segítséget.

But who is watching the guardians?

(#212797) HunChris válasza marton.m (#212794) üzenetére


HunChris
senior tag

Pontosan milyen hibát ír ki?

(#212798) NyMRooD válasza #99499520 (#212790) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sem a One S sem a One X nem támogat semmilyen VR-t és jelenlegi infók alapján ez az SX-nél sem fog változni, ha minőségi VR-t akarsz akkor vagy PC-n a HTC Vive / Valve Index (mind a kettő támogatja a Steam VR-t) vagy PS4-en a PSVR, ez a két koncepció most a legjobb. Azt viszont nem tudom, hogy van-e rally szimulátor bármelyikre is, mert még személy szerint nem érzem úgy, hogy eljött volna a VR ideje.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#212799) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.