Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118001) pzstm


pzstm
titán

[4K] Halo 5 on Xbox One X: The Way It's Meant To Be Played?
"Suffice to say that we're looking at a massive upgrade here with up to 6x dynamic resolution compared to the base model. Join John for this in-depth look at this beautiful new rendition of the game."

Halo 5: Xbox One X's most impressive 4K upgrade?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#118002) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Az a legjobb megoldás. Legalább az új tulajnak sem kell szórakoznia. Belép, letölti ami kell és kész.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#118003) 42861 válasza oriic (#117982) üzenetére


42861
senior tag

Mit nem adnék ha jönne egy One verzió belőle!! :)

(#118004) l.skywalker válasza 42861 (#118003) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mit nem? [link] :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#118005) Bogyi007 válasza Def26 (#117937) üzenetére


Bogyi007
veterán

Viszket az ujjam hogy mit rendeljek most tőlük...
Tv vagy X?
Bár ma pofáraesett a HTC Desire 626 telóm és csak januárban tudok kihozni másikat a Vodafonetól...

Nem volt rajta keményített üveg s pont egy adapter sarkára esett és ilyen pókhálósra tört.
Most rátettük a fóliát így talán kihúzom vele az új telóm vásárlásáig...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#118006) sting2 válasza StLui (#117970) üzenetére


sting2
addikt

Első konzol csak is Nintendo, az való egy gyerek lelkének.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#118007) Def26 válasza pzstm (#118001) üzenetére


Def26
félisten

ez szép munka, nagyon komolyan néz ki one x -en. :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#118008) sting2 válasza pzstm (#118001) üzenetére


sting2
addikt

8K is lehetne az sem menti meg attól, hogy a legsekélyesebb, legsemmilyenebb rész mind közül.
A multi viszont terror minden értelemben, azt adom.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#118010) pzstm


pzstm
titán

Super Lucky's Tale review

" a completely unexpected treat that brightened the best part of a week as I bounced through it with a huge smile on my face."

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#118011) boost válasza pzstm (#118010) üzenetére


boost
addikt

:((

opencritc

(#118015) RudY válasza Def26 (#117915) üzenetére


RudY
addikt

El is küldtem a rendelést, kíváncsi leszek mikor tudják szállítani, bár okoztak már kellemes meglepetést. Mégegyszer köszi az infót :R

(#118016) gduck válasza Def26 (#117915) üzenetére


gduck
addikt

Szín: fehér? :Y

[ Szerkesztve ]

(#118017) Def26 válasza RudY (#118015) üzenetére


Def26
félisten

Kíváncsi vagyok, neked mikor írnak emailt, sms -t, bármit ami vissza jelezné, hogy él a rendelésed.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#118018) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hogy mindenkinek feleljek...
Egy a közös nevező. Talán ismeri az újonc (?) (vagy csak egy régebbi engem "kedvelő" fórumtárs aki esetleg pihit kapott) kollega is ezta fogalmat: PÉNZ...

Ha kihúzza a telóm január közepéig akkor egyszerűsödik a dillema. Akkor hozok egy X-et vagy veszekk egy másik tévét a Telekomnál. Telefont viszont nem náluk mivel az előfizetésem nem ott van...

Ennyi. És köszönöm a türelmet! :R
Egyébként meg direkt offba raktam...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#118019) ferkoczy válasza pzstm (#117796) üzenetére


ferkoczy
tag

Azért valahol ijesztő (szomorú?) hogy azt is mondják, ennek ellenére szemre nincs igazán nagy különbség.
Meg hogy egy húzócímnél nem tudják kihozni legalább a stabil 30-at. Mi lesz itt a későbbi AAA-s címekkel? Általában több és több erőforrás kell nekik...
Talán tényleg lehet készülni, hogy innentől 2 évente mélyen a zsebünkbe kell(?) nyúlni...

[ Szerkesztve ]

(#118020) r.levente75 válasza boost (#117983) üzenetére


r.levente75
addikt

Focizni kell kizavarni az udvarral. ;]

[ Szerkesztve ]

(#118021) pzstm válasza ferkoczy (#118019) üzenetére


pzstm
titán

2-3- évente 160 ezer HU ha ekkora ugrást jelent és mindenem kompatibilis marad mint most a One S-ről One X-re ugrásnál, akkor szeretném leadni az előrendelésemet már most :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#118022) Madoc válasza pzstm (#118021) üzenetére


Madoc
veterán

:K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#118023) pzstm válasza pzstm (#118021) üzenetére


pzstm
titán

*HUF

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#118024) bLaCkDoGoNe válasza pzstm (#118001) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kár, hogy a játék maga minősíthetetlenül rossz. Ingyen hétvége alatt játszottam végig tavaly, szavak nincsenek rá, hogy mennyire untam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#118025) mike1334 válasza ferkoczy (#118019) üzenetére


mike1334
veterán

Egyszerű...minden második generációt/kiadást kell megvenni, és az altuális generáción az előző generáció játékaival kell játszani. :)

;]
Amúgy félig igaz...én RDR-rel játszottam mostanában a legtöbbet és azon túl hogy nagyon szép, meg se döccen :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#118026) boost válasza bLaCkDoGoNe (#118024) üzenetére


boost
addikt

Mi motívált abban, hogy 1 óránál többet játsz olyan játékkal, ami neked nem tetszik? Ráadáasul ingyen volt, még az sincs, hogy pénzkidobás...

(#118027) MunezXBK válasza boost (#118011) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez nem túl jó érték. :(

Pont most akartam asszony pajtinak megvenni, de inkább a Rush-t választotta. Én meg bezsákoltam a Project Cars 2-t. :)) Nyomja valaki?

(#118028) s7evcsenko válasza pzstm (#118021) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#118029) Mister_X válasza bLaCkDoGoNe (#118024) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kár, hogy az Uncharted 4 minősíthetetlenül rossz, nem bírtam magam rávenni, hogy két óránál tovább játszak vele. Wait a minute...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#118030) Madoc válasza Mister_X (#118029) üzenetére


Madoc
veterán

Van uncharted xboxra? :Y linket pls!

Vagy ez nem az a topic?

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#118031) ferkoczy válasza pzstm (#118021) üzenetére


ferkoczy
tag

ez így jogos, ha nem lenne alternativa.
mert pont az a dilemma, hogy most 160-ért ugrasz egy jobb minőségre, vagy 40-nel olcsóbban egy közel ugyanolyanra - legalábbis ennél a játéknál ez jött ki.
persze 1000 + 1 dolog szerepet játszik még a döntésben, de igazán megkönnyíthette volna az MS a dolgot ;-)

(#118033) turikoczka válasza bLaCkDoGoNe (#118024) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Egyértelműen "minősíthetetlenül rossz" mert te untad...Egyik legjobb multiplayer játék Xboxon SZTEM!(és ezen lenne a hangsúly...)

#32 #30 Csak hasonlat volt...

[ Szerkesztve ]

(#118035) 4m@15


4m@15
tag

Más nem látta első indítás után az Xbox One X háttérképét? Egy kis időre feltűnt majd lecserélődött az aktuális játékéra.
Az kellene nekem, netet / redditet túrva sem találtam semmit. Nem hallucináltam pedig!

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#118036) turikoczka válasza Def26 (#118034) üzenetére


turikoczka
aktív tag

A 7es stimmel és az a játék már megjelent ;]

(#118037) parandroid válasza pzstm (#118021) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De ha mindig egy évvel a megjelenés után veszed, akkor már csak háromévente 300 EUR (90k HUF), annyit meg még nekem is megér. :DDD Eddig legalábbis ennyit költöttem a dologra, pont ilyen időközönként. Mondjuk én türelmes jószág vagyok, mérföldekre nyúló listával a még végig nem játszott játékok terén. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#118038) F.B.I. válasza parandroid (#118037) üzenetére


F.B.I.
veterán

+1, nem élek annyi napot, amennyi játékot még be kellene pótolni....és akkor még egy komoly 4K megjelenítőről nem is beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#118039) pixta78


pixta78
senior tag

Boccs, hogy belassítom a hájpvonatot 😃de miért nem lehet a Lego StarWarsban mentést betölteni? Egy üres felületet mutat a Load alatt. Már újra telepítettem de bárhol abbahagyják a srácok, mindig előröl kell kezdeniük🙁

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#118040) Madoc válasza pixta78 (#118039) üzenetére


Madoc
veterán

Egyáltalán elmentik? Abban asszem manuálisan kell menteni. Pályarészeken van valami bizbasz amihez oda kell menni menteni. Remélem nem mondtam hülyeséget.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#118041) pixta78


pixta78
senior tag

Húúú ezt nem tudom, a menüben nincs csak Load az biztos.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#118042) Trash


Trash
tag

Sziasztok!
Most tervezek konzolt venni.
Ha most megvennék egy X-et az meddig bírná a strapát? Mikorra várható a nextgen konzol?
Jó pár évig kiszolgálna még ez a konzol?

(#118043) boost válasza Trash (#118042) üzenetére


boost
addikt

Ubisoft elnöke tegnap jelentette be, hogy legalább két év távolságra vannak az új generációs konzolok. Azt nem tudjuk, hogy a mostani X előre kompatibilis lesz-e, azaz az lesz -e a következő generáció alap gépe, futnak-e majd rajt a következő generációs játékok.

[ Szerkesztve ]

(#118044) MasterMark válasza Trash (#118042) üzenetére


MasterMark
titán

Pont egy átmenet közepén vagyunk, úgyhogy erről senki nem tud semmit.

Switch Tax

(#118045) oriic válasza boost (#118043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A bejelentette azért kicsit túlzás. Tippelt egyet és nyilatkozott róla és ennyi. :D

Live-Die-Respawn

(#118046) zzola válasza Trash (#118042) üzenetére


zzola
félisten

MS vonalon szerintem 2-3 év van az X-ben...

(#118047) Trash


Trash
tag

Értem, köszönöm a válaszokat!
Szerintetek karácsonyi akciókor lejebb fog menni minimálisan az X ára?

(#118048) EmThor


EmThor
addikt

Kövezzetek de nekem a 4K-ról supersampling-olt kép jobban tetszik, mint az 1080p több részlettel.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#118049) Gombinyó válasza Trash (#118047) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem hiszem, még eléggé friss termék. Meg az az előrendelőkkel eléggé kiszúrás lenne. Számottevően biztos nem fog csökkenni az ára 1-2 hónap alatt.

(#118050) boost


boost
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.