Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208001) DaveHutt válasza Def26 (#207989) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ingyenes fiokkal is lehet Spotifyon zenét hallgatni. Telefonnal meg tudod vezérelni.

(#208002) Def26 válasza DaveHutt (#208001) üzenetére


Def26
félisten

Igen? Ezt nem tudtam. Ránézek köszi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#208003) l.skywalker válasza Def26 (#208002) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Asszem annyi a gond, hogy nem lehet rendszerezetten zenét hallgatni, hanem listákat tudsz és nem tudod skippelni a számokat ill. van benne reklám.

https://www.howtogeek.com/350288/spotify-free-vs-premium-is-it-worth-upgrading/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208004) hp16


hp16
tag

Sziasztok!
Vásároltam ma személyesen egy Xbox One s-t a Konzolvilágnál, a kontrollerbe amikor raktam bele az elemet kiesett egy pici müanyag darab a belsejéből, és használat közben derült ki, hogy a "megtekintés" gomb nem müködik.
Ebben az esetben is kötelesek kicserélni 3 napon belül ugye? Csak a kontrollert, vagy az egész gépet mindennel együtt?
Holnap felhívom őket, félek, hogy ebből küzdés lesz.

(#208005) 3L1T3 válasza hp16 (#208004) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem lesz semmilyen küzdés, cserélni fogják. Ha szeretnéd akkor csak a kontrollert és akkor nem kell visszavinned az egész csomagot.

3 napig a Microsoft is a kereskedőhöz fog küldeni! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#208006) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! Esetleg megoldás felmerülő hibára? Ma délelőtt volt 2 áramszünetünk. Első után visszakapcsoltam a gépet a második után kikapcsolva maradt (instant on-ra van állítva). Gondoltam este játszok egy kicsit. A kontrollerekben 2450es ladda akksik, eddig 1x kellett tölteni őket olyan jól bírják/bírták. Semmilyen használati szokás nem változott füles bedugva, ahogy eddig, de ahogy említettem nagyon sokat bírtak, amennyit mi játszani szoktunk főleg. De ma este, 2 külön konti az egyikben frissen feltöltött akksik a másikban 3/4ig. Erre mit csinál 0-ra merült mindkét kontrollerben kb. fél-fél óra használat után. Valaki találkozott már ilyen hibával? Mi lehet erre e megoldás?

(#208007) Beniii06 válasza zojjektum (#208006) üzenetére


Beniii06
őstag

Most csak én nem értem, hogy mi köze van az áramszünetnek és az hogy konzol instant on módban van --> gyorsan lemerül az akku a kontrollerben :F

Töltőn voltak a ladda akkuk, amikor áramszünet volt? Nem töltöttél rá az akkukra, mielőtt teljesen lemerítetted volna őket?

"Got any other secret weapons?"

(#208008) Roland861010 válasza DaveHutt (#208000) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát akkor én nagyon öreg vagyok, vagy nagyon béna.
Jelenleg a denevért próbálom meg ölni.
De annyi bug van a játékban hogy jelenleg esélytelen.
Csapom, vágom de semmi alig megy le az életéből!

(#208009) zojjektum válasza Beniii06 (#208007) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ezaz, hogy én sem értem :Y. Minden alapállapotban volt ahogy szokott. Akksik a kontrollerben. Az egyetlen változás az áramszünet volt. Egészen addig normál ütemben merült, utána próbáltam nyomni és 2 szinte teljesen feltöltött cucc fél óra alatt lemerült.
Bár most furcsállom, hogy 2 napja a teljesen lemerült akksikat az ikeás töltő kb. 2óra alatt feltöltötte, most meg 6 órája tölti és még mindig nincs kész. Mindenesetre furcsállom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#208010) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Durva, 1 év alatt most jutottam odàig, hogy véletlen rànéztem a Venom aksi hàtuljàra, és írja, hogy 700mA, azt nem tudom, hogy 2X700 vagy csak 1X700 de mindenképp kevés, a tölthető elemem meg 2300mA...

Érdekes, hogy nem tudják megoldani ezt, nyilván töltőàramkör van benne,az foglalhatja a helyet, viszont sztem ezt tehetnék màshova is, vagy nem tom, mindenesetre jobban szeretem csak ràdugni töltőre a kontit mint elemeket töltögetni

Xbox One: bandymnc

(#208011) parandroid válasza bandi0000 (#208010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ès hányszor merült le játék közben? Mert nekem a kb 4 év alatt még egyszer sem. Persze egyszer biztos meghal majd ez is, meg nyilván most sem olyan már, mint új korában, de egyelőre igen jól bírja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#208012) V.Stryker válasza KD6-3.7 (#207998) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lemezes gépem van, de inkabb digitalis verzióra hajtanék. :) De eleg csábító... :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#208013) bandi0000 válasza parandroid (#208011) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sajnos elég sokszor... Régen mintha jelzett volna a box, hogy le fog merülni, de most már csak puff kikapcsol, ha ez nem lenne, akkor semmi gondom nem lenne vele

Xbox One: bandymnc

(#208014) parandroid válasza bandi0000 (#208013) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor az kuka lesz sajnos. Mindig visszateszed amúgy töltőre, ha nem használod? Nálam néha elmarad, de amúgy normál használat szerint a bölcsőben a helye. Néha tartok vele 6-8 órás játszós napokat, sose volt még gondom a merüléssel. Hozzátartozik, hogy a rezgőmotort nem használom, és fülhallgatót sem dugok bele.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#208015) bandi0000 válasza parandroid (#208014) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én pont, hogy sose, feltöltöm, lemerül töltöm játszok... Sztem a hálózati tölt nyírta ki őket, volt, hogy arra dugtam, aztán egész este "töltötte" de csak villogott reggel is

Xbox One: bandymnc

(#208016) parandroid válasza bandi0000 (#208015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsi a minta, de ez is megerősíti, hogy érdemes a bölcsőn tartani a venom akkus kontrollereket... Sokan pont azért nem teszik töltőre, mert a nimh-nek nem jó a résztöltés, de a gyakorlat azt mutatja, hogy mégis azok a példányok élnek tovább, amit töltőn tartanak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#208017) creedszl


creedszl
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy igencsak fura tapasztalatom a GTA 5-tel ONE X-en.Két verzióm van belőle, egy a gp-s a másik pedig egy megvett verzió ami tartalmazza a criminal enterprise pack-ot.A két verzió nem kompatibilis online.Tehát haverom gp-n keresztül jön online, én a megvettel és nem lehet összehozni online.Ez egy dolog de a másik ami ráadásul rohadt idegesítő hogy a megvett verzió teljesítménye kritikán aluli.Alig éri el a 25fps-t, sőt gyakran akad.A GP-s verzió viszont atom stabilan fut, teljesen jól...Ez mi ez?

Hulligaaan

(#208018) Roland861010


Roland861010
addikt

Van baj nem kevés....
Videó

[ Szerkesztve ]

(#208019) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok.

Segítséget kérnék tőletek, sajnos nem találom ezt a beállítást.
A gondom az, hogy ha kikapcsolom az xboxot, akkor a tv is kikapcsol vele együtt, ha meg bekapcsolom csak a tvt, bekapcsol az xbox is.
Kérlek segítsetek, hogy hogyan tudnám ezt megszüntetni.

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#208020) vicces válasza creedszl (#208017) üzenetére


vicces
addikt

az én lemezem bent volt a gépben, de már évek óta nem indítottam el. meg el is felejtettem, hogy a gépben maradt. aztán pár hete ráböktem és ugyan ez. alig lehet irányitani, diavetítés az egész.. anno a storyt végigtoltam, de biztos, hogy sok updatetel ezelött még játszható volt. most nem az.. :U

:)

(#208021) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


[link]

Resetera - szóval ne vegyétek készpénznek

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208022) mike1334 válasza l.skywalker (#208021) üzenetére


mike1334
veterán

Á megölnek :D
Jó lenne, ha igaz lenne...bár két japán játék egymás után erős lesz :)

Kedvcsináló.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#208023) AMD Power válasza parandroid (#208016) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem van kb egy tucat AA tolteheto aksim ami mindig toltve var. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#208024) hp16 válasza 3L1T3 (#208005) üzenetére


hp16
tag

Beszéltem velük telefonon, az egész gépet mindennel együtt kell visszavinni, mert a csomag része a kontroller, ott tesztelik és ha rossz, cserélik kompletten.

(#208025) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!
Hol tudnék XONE kontrollerhez belső vázat venni? Sajnos az RB gomb nem megy rendesen, nehéz lenyomni, nem "kattan". Szétszereltem és igazából nem a gombbal van a gond, hanem a vázon van egy kis pöcök ami el van ferdülve és emiatt nehézkes a használata... Itthon árulnak ilyet? Pc-n használom.
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#208026) oriic válasza l.skywalker (#208021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Replicant bejelentése miatt meg lenne is értelme.

Live-Die-Respawn

(#208027) GoSleep válasza Kristof_94 (#208025) üzenetére


GoSleep
kezdő

Miértnem veszel inkabb egy uj kontrollert? :F

(#208028) akooos válasza GoSleep (#208027) üzenetére


akooos
veterán

Nem engedi az asszony, hogy Kristóf fifa miatt költsön ;]

(#208029) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Konzolvilágban megint akciós a GPU 12890 Ft a 6 hónap. Nekem hamarosan lejár az ismételt számlázást kikapcsoltam viszont ha újra meghosszabítanám ezt megvéve akkor megint ki kell majd kapcsolni?

(#208030) TaRka94 válasza Szilágyi84 (#208029) üzenetére


TaRka94
senior tag

Notebook.hu-n is.

(#208031) zolka1977 válasza oriic (#208026) üzenetére


zolka1977
tag

[link] Nagyon korrekt srácok :K

[ Szerkesztve ]

(#208032) icemad válasza Szilágyi84 (#208029) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Sőt, lejárat előtt pár nappal is nézz rá, hogy biztosan kikapcsoltad e. Valakinek pár napja volt ilyen gondja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#208033) oriic válasza zolka1977 (#208031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt biztos nekem szántad?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#208034) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hogy a bánatban lehet reklámblokkolót telepíteni XO-ra?

Pár hónapja már kiakadtam egyszer, hogy a rendszer folyamatosan az arcomba tolja a reklámot, hogy vegyek Game Pass Ultimate-et 300 Ft-ért (amit aztán persze számlázáskor már teljes áron akarna terhelni), de annak az lett a vége, hogy inkább be sem kapcsoltam a gépet. Mostanáig, mert leporoltam.

Elindítok egy szaros Forzát amit megvettem pénzért és minden nyomorult indításnál felugrik egy ablak, hogy vegyek Game Pass Ultimate előfizetést. Komolyan mondom, már okádnom kell ettől. Pár hónapja is inkább visszamentem PC-re játszani egy free-to-play játékot (World of Tanks), de még ott sem tolják ezt így az ember arcába.

Itt meg fizettem valamikor a múltban 100+ ezer forintot a konzolért és a játékaim is meg vannak vásárolva, mégis reklámot kell zabálnom. Nem akarok előfizetni, már Gold-om sincs egy ideje, mert nem játszom annyit, néha bekapcsolom a gépet, de a Home Screen-en ott a reklám, az oldalról beúszó menüben ott a reklám és játék indításnál is ott a reklám. Ráadásul ezek a reklámtörvény értelmében törvénytelen reklámok, mert csak akkor derül ki, hogy 14x drágább az ára, amikor már a pénzed kéri.

Korábban is csak azért fizettem be 300 Ft-ot a 3 havi GPU akcióra, hogy ne abajgasson, amúgy egyetlen GPU címet sem töltöttem le (amik esetleg benne vannak és játszom velük, azokat amúgy is megvettem külön már).

(#208035) Wesder válasza Stauffenberg (#208034) üzenetére


Wesder
félisten

Igazi 1st world problem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208036) Kristof_94 válasza akooos (#208028) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha nagyon akarnám úgyis vennék, de gondoltam ez olcsóbb megoldás lenne! :DDD

(#208037) Czimby


Czimby
addikt

Homelosnál a GamePass és az EA acces is megosztódik?

Mert egymás játékait látjuk, de ezeket nem. :F

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#208038) vicces válasza Stauffenberg (#208034) üzenetére


vicces
addikt

én megértelek. miért nem húzod ki a zinternetet a boxból :F

:)

(#208039) Wesder válasza Czimby (#208037) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, osztódnak. Külön menüpontot kaptak az új Dashboardon, de Store-ból letölthetőnek fogja mutatni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208040) Stauffenberg válasza Wesder (#208035) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha már 1st world termék, ami egy 1st world piacon jelent meg, 1st world szolgáltatásként, engedd meg, hogy lehessen belőle 1st world problem. Mégis milyen érvelés ez? Ha a Tesla Model 3 ezentúl minden indításkor bemondana egy reklámot (kivéve a prémium finghang előfizetőknek) és ez valakinek nem tetszik, akkor pofa be, mert a 3rd world Guptának és Abdulnak még ilyen sem jut?

(#208038) vicces: Most egy haverom home-olt nekem egy fiókot. Átváltott PS4-re és van még 38 nap GPU neki. Így pillanatnyilag legalább a játékindítás előtti felugró reklámot megúszom. A többit (pl: Store főképernyő) meg majd elviselem valahogy.

Szerk: Jól látom, hogy a Forza Motorsport 7 nincs benne GP-ben? Mivel az FH4 ott van, azt hittem ez is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#208041) Czimby válasza Wesder (#208039) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor nem értem mi a baj, már 3* próbáltunk újrahomeolni.
Szépen vonja is le a lehetőségek számát.
A játékok OK, de a GamePass, Acces valamiért nem.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#208042) bandi0000 válasza Stauffenberg (#208040) üzenetére


bandi0000
nagyúr

benne van

(#208044) wesder: Az fasza, akkor megvettem :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#208043) Wesder válasza Stauffenberg (#208040) üzenetére


Wesder
félisten

Jàtékindítàs elött milyen reklàmot làtsz? Nekem a főképernyőn az 5 legutoljàra hasznàlt jàték van, a következő elérhető achi, Free Play Days, ha érdekelne, meg egy darab reklàm blokk. De ki a tökömet érdekel hogy ott van? Nem kell nézegetni. A menüben is legalul van egy hangyafasznyi blokk hogy redeemeljem az Ultimate Perkjeimet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208044) Wesder válasza bandi0000 (#208042) üzenetére


Wesder
félisten

Forza Motorsport 7 nem GamePass-os, ahogy a Horizon 3 sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208045) parandroid válasza bandi0000 (#208042) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs benne. Game pass előtt jelent meg, csak azok az ms címek vannak benne, amik a gp bevezetése után debütáltak. Majd a következő benne lesz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#208046) banderasz77 válasza bandi0000 (#208042) üzenetére


banderasz77
addikt

Ma lesz WZ? :)

(#208047) bandi0000 válasza banderasz77 (#208046) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Őszintén szólva kezdezm unni jelenleg :D Ha van GP-d és tetszik a Sea of Thieves ott szivesen látlak :D

(#208048) wesder : Persze, nekem is ez a célom, kicsit unom már a sok FPS-t, viszont nem sokan játszanak ezzel a vacakkal :D Nem mondom,hogy az évszázad játéka, de szerintem el lehet ütni vele az időt

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#208048) Wesder válasza bandi0000 (#208047) üzenetére


Wesder
félisten

Tàrsakkal nem rossz a SoT. El lehet vele lenni, mikor kincsek utàn kutattok és közben marhàskodtok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208049) banderasz77 válasza bandi0000 (#208047) üzenetére


banderasz77
addikt

Van. Nem ismerem.

(#208050) Wesder válasza bandi0000 (#208047) üzenetére


Wesder
félisten

Mikor haverral kiptóbàltuk egyből belement 3-4h, és csak kincset kerestünk. Tényleg nem egy hűde jàték, de visszagondolva (kb 1.5 éve volt) jó móka volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.