Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191001) Wesder válasza szimszonos (#190996) üzenetére


Wesder
félisten

Ha Home-olàssal, vagy egy màsodlagos accounttal indítod a Save The World-öt, akkor nem jàr V-bucks. Fortnite topikban több infòt is kaphatsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191002) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Na a frissítés után újra a régi Dash lett...

Szerk.: Wesder: Én tudtommal nem is vagyok Insider tag.

[ Szerkesztve ]

(#191003) Wesder válasza Maxxy10 (#191002) üzenetére


Wesder
félisten

Én meg sem kaptam béta ringben szòval örülj hogy neked volt.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191004) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Sziasztok!

Mi a legjobb és leghatékonyabb módja az Xbox one joystick tisztításának? Vagy inkább érdemes szakemberre bízni?
Évek óta megvan két joystickom és már nem úgy reagálnak a gombok, ragadnak az évek rájuk rakódott porától.

XO: Gollami26

(#191005) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Report: Modern Warfare Xbox One Shut Down Issue Bricks a Gamer’s Console

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191006) Gebriel


Gebriel
veterán

Xbox csak előre beállítva rögzít a 30 mp kívül? :R

(#191007) negyven2 válasza Gebriel (#191006) üzenetére


negyven2
veterán

Át lehet állítani a Settings-ben azt, hogy az Xbox gomb+X esetén 15mp, 30mp, 45mp, 1p vagy 2p legyen a rögzítés ideje 1080p/4K videó esetén, vagy ehhez jön még a 3p és 5p ha csak 720p a rögzítés felbontása. Viszont azt hiszem ezt az update-et már megkapta mindenki, hogy Xbox gomb + view gomb (a kettő kis négyzetes gomb) esetén viszont egyéből tudsz választani a fenti idők között.

Az Xbox One konzol a játékokat folyamatosan rögzíti a háttérben (legalábbis az utolsó 2-5 percet), és lényegében az Xbox gomb lenyomásakor csinál egy jelzést a felvett anyagba, és a kiválasztott időt elmeneti ilyenkor.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#191008) Tin válasza l.skywalker (#191005) üzenetére


Tin
veterán

Remek. A sokadik félkész termék a piacon. Remélem jól beperlik őket fejenként 1 millió dollárra (nem).

(#191009) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Gta onlineban összejött több mint 3 millió dollár. Mit érdemes venni belőle? Nagyon az elején tartok még, talán 8-as szinten. Az is csak kaszinós pörgetés miatt. Gondolom valami nightclub jó kezdésnek, meg pár fegyver. Kocsit érdemes venni?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#191010) hadam98


hadam98
senior tag

Sziasztok

Hol lehet találni embereket játékhoz? Elég sok játékom van, de sosincs kivel játszanom...
Nincs valami Discord szerver, közösség vagy valami? :/

(#191011) l.skywalker válasza Tin (#191008) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Elég szűk az érintett felhasználók száma és nagyon elszigetelt egyszeri esetről beszélünk. Ráadásul ez egy Reddit-es bejegyzés, a valóságtartalma is megkérdőjelezhető.

Azért raktam be ide, hogy legyen mindenkinek ismerete róla.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191012) icemad válasza hadam98 (#191010) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az összefoglalóban van pár név innen. Ők nem jók?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#191013) MunezXBK válasza hadam98 (#191010) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mivel multiznál? Én is hasonló cipőben járok egyébként.

(#191014) Maxxy10 válasza icemad (#191009) üzenetére


Maxxy10
addikt

Kocsi meg fegyver szerintem masodlagos...
Btw, van GTA V topik, ott hamarabb kapsz hasznos valaszt.

(#191015) hadam98 válasza MunezXBK (#191013) üzenetére


hadam98
senior tag

Van Game Pass, EA Pass meg van pár játékom mellette.

Halotól kezdve, Battlefield, GTA, Rainbow Six, Overwatch... sorolhatnám, akármelyikkel :D

Icemad: Most ha így simán be jelölök random azt sem tudom ki mivel nyomja.

(#191016) MunezXBK válasza hadam98 (#191015) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Halo multi bármikor, de Gears/GTA is oké.

(#191017) l.skywalker válasza hadam98 (#191015) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Konzolon van a Looking For Group opció, habár itt jó eséllyel külföldieket találsz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191018) hadam98


hadam98
senior tag

PotatoXbo a nevem xb-n jelölhettek

Munez: Mehet

Sky: Hát az ezért nem jó...

Esetleg más megoldás?

(#191019) Gebriel válasza negyven2 (#191007) üzenetére


Gebriel
veterán

Értem köszi, így ha jól értem visszamenőleg is tudok akár 2 percet felvenni?

(#191020) r.levente75 válasza MunezXBK (#191013) üzenetére


r.levente75
addikt

Gyertek Rocketbe focizni! Jó móka!

(#191021) MunezXBK válasza r.levente75 (#191020) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Le kéne töltenem.

(#191022) icemad válasza Maxxy10 (#191014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ok. Köszi. Megkeresem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#191023) Tin válasza l.skywalker (#191011) üzenetére


Tin
veterán

Business driven development. Sajnos amióta ez megy bármely területen, mindenki élesben tesztel.

[ Szerkesztve ]

(#191024) hadam98 válasza r.levente75 (#191020) üzenetére


hadam98
senior tag

Egyedül nem annyira :D

(#191025) F_Peter válasza hadam98 (#191015) üzenetére


F_Peter
őstag

Több játéknak is van Magyar klubbja, bár ezt csak vègső esetben javaslom, mert nagy esèllyel nagy lesz korkülönbsèg.

(#191026) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv. Mitől van van , az hogy nem tudom be regisztrálni a boxomat a profilhoz? Oda megyek az Eszköztámogatás menühöz , és csak tölt és tölt csak az oldal... Valami megoldás?

Köszönöm :R

(#191027) Wesder válasza r.levente75 (#191020) üzenetére


Wesder
félisten

Decembertől tudok majd én is, csak egy éve nem jàtszottam vele:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191028) MunezXBK válasza zeus_2k14 (#191026) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nézz rá holnap. Ugyanígy jártam, másnapra be volt regisztrálva mégis.

(#191029) pzstm


pzstm
titán

Megvették kilóra Gothalion-t is :DDD :C :Y

[https://twitter.com/Gothalion/status/1188487236083433472]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#191030) r.levente75 válasza Wesder (#191027) üzenetére


r.levente75
addikt

Az nem baj, én egy éve játszok vele, de egyre rosszabbul megy. :D

(#191031) Wesder válasza pzstm (#191029) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell ide promò, majd a stream-erek behúzzàk az embereket:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191032) hadam98 válasza F_Peter (#191025) üzenetére


hadam98
senior tag

Próbálkoztam de az nem jött be.

(#191033) AMD Power válasza eL Geri (#190938) üzenetére


AMD Power
titán

Holnap majd kipihenten adok neki egy ujabb eselyt. Max bekapcsolok valami rasegitest. Eddig azok nelkul mentem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#191034) Def26 válasza Wesder (#191031) üzenetére


Def26
félisten

Csak én nem értem, mi faszért olyan nagy szó ez? :D Úgy értem, miért jó nekem, hogy nagy youtube -ereket vesz az ms? Kiadóknak valahogy jobban örülnék. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#191035) bandi0000 válasza Def26 (#191034) üzenetére


bandi0000
nagyúr

xbox jàtékosoknak nem kell màr jàték, elég lesz nézni twitchen embereket akik játszanak helyettük :D

Xbox One: bandymnc

(#191036) l.skywalker válasza Def26 (#191034) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Öreg vagy... :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191037) Wesder válasza Def26 (#191034) üzenetére


Wesder
félisten

Kiadò az MS. Fejlesztőket most vett, még ha B kategóriàsak is. Ennél jobb reklàm nem kell majd a jàtékoknak, mint a streamerek, akiket megvett. Ràadàsul az MS-nek az Xbox csak egy kliens. Nekik mindegy hogy PC-n vagy Boxon hasznàlod a szolgàltatàsait, vagy jàtékait.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191038) #10186752 válasza Wesder (#191037) üzenetére


#10186752
törölt tag

Más választásuk nem maradt...

(#191039) parandroid válasza Def26 (#191034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minden magára valamit is adó tizenkét éves már nyolcéves kora óta jútúber akar lenni. Vagy influenszer. Ők pont az a korosztály, akik most könyörögnek az első konzoljukért. Na most ha a kedvenc páblikfidzsörjük xboxon tolja, akkor anyuci-apuci szeme fénye sem playstatsionért fogják kicsapni a hisztit, és ez a MS-nak jó.

Meg mondjuk arra, hogy látják a kis jancsik, hogy ugyanazzal a szarral lehet játszani xboxon is, pedig a suliban is azt hallották a haveroktól, meg apu is azt mondta, hogy csak a pléjsztésönre vannak játékok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#191040) mike1334 válasza Def26 (#191034) üzenetére


mike1334
veterán

Mert nincs xboxra játék, és ha a streamerek játszanak a playstation-ön, azt tudja a gyerek nézni, így lrsz játék xboxon :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#191041) Madoc válasza parandroid (#191039) üzenetére


Madoc
veterán

Ezen hangosan felröhögtem de minden szava igaz! :D "Nagy" fiam 11 éves.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#191042) szimszonos válasza orc88 (#191000) üzenetére


szimszonos
őstag

Elnézést ha felcsigáztam par embert hogy elindult a Fortnite-ban a Save the World anélkül hogy megvettük volna valamelyik csomagot.Nem ez történt,megzavart hogy már egy jóideje mondogatják hogy az Epic ha befejezi a StW fejlesztését akkor ingyenessé teszi azt a játékban.Végül is a Fortnite topicban tanácsolták,ezért megvettem a gyereknek az alap Standard csomagot,ami most egész jó árban van.Így már tényleg tud játszani a StW-el is,meg tud v-buckot farmolni is.

Def26,Ulthanito már megint kezditek :D
Ma sem fogunk unatkozni,annyi hülyeséget beszéltek,hogy a kutyám ha ezt megenné megveszne.

[ Szerkesztve ]

(#191043) Wesder válasza #10186752 (#191038) üzenetére


Wesder
félisten

Inkàbb tedd vissza a dobozàba porosodni az X-et. Jobban jàrsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191044) l.skywalker válasza parandroid (#191039) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ezek az emberek mind PC-n játszanak. Csak konzol exkluzív címek kedvéért teszik félre a PC-t.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191045) persil válasza Wesder (#191043) üzenetére


persil
nagyúr

De ezt a forumot is nyugodtan torolhetne a kedvencek kozul...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#191046) Wesder válasza l.skywalker (#191044) üzenetére


Wesder
félisten

Az MS címek promòtàlàsàra teljesen jò. Meg biztos szòrjàk majd a GamePass-t a feliratkozòk között.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#191047) oriic válasza pzstm (#191029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felkeszul:

Dr. Disrespect. ;]

Live-Die-Respawn

(#191048) Bird válasza persil (#191045) üzenetére


Bird
addikt

De akkor már a d3 topik se legyen kivétel! ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#191049) persil válasza Bird (#191048) üzenetére


persil
nagyúr

Jogos, irhattam volna a komplett ph lapcsaladot. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#191050) parandroid válasza l.skywalker (#191044) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“ De ezek az emberek mind PC-n játszanak. Csak konzol exkluzív címek kedvéért teszik félre a PC-t.”

* Helyesen: megfelelő javadalmazás ellenében.

Amúgy akármivel játszik, akármin, ha megy alatta a game pass, xbox, vagy akármilyen ms platform reklám, meg említi közben párszor mellékesen hogy ez boxon is fasza, az elég sok pénzt fog hozni a malacperselybe.

Az MS most érzésem szerint abban a fázisban van, hogy minél nagyobb ismertséget, lefedettséget, és elérést akarnak szerezni pénz nem számít alapon, és ha engem kérdezel, durva jól csinálják. Amit összebénáztak az utóbbi időkben (de legalábbis 4-5 évben), ahhoz képest meg főleg. Nem csodálom, hogy a kék szomszéd be van szarva. Csak aztán nehogy megint az legyen a vége, hogy az egyik szereplő kvázi lemossa a másikat, mert az megint nem lesz jó nekünk.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.