Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193001) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok! A mostani akcióban megvasarolt game pass ultimate-hoz elvileg jár Ea Access is ugye?
Miként tudom ezt mukodesre bírni?

Köszönöm szépen!

(#193002) dunc válasza HagaNRG (#193001) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem jár hozzá.

(#193003) r.levente75 válasza Wesder (#193000) üzenetére


r.levente75
addikt

Felőlem kezdhetünk!

[ Szerkesztve ]

(#193004) Wesder válasza r.levente75 (#193003) üzenetére


Wesder
félisten

Most FC5 lesz, de lehet kèsöbb benèzünk ha toljàtok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193005) MunezXBK válasza r.levente75 (#193003) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Érkezem nemsokára.

dunc: 1 hónap free.

HagaNRG: Simán EA access HUB, játék letölt azt kalap.

[ Szerkesztve ]

(#193006) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Az összefoglalóban szereplő tagok gamertagjei gondolom ezért is szerepelnek ott, de mennyire "illik" akár kérdés nélkül barátnak felvenni valakit? Nem sok van a boxon, ezért már csak a statisztikák miatt is felvennék pár fórumtársat. AttilaHun#9170 a gamertagem, betenné valaki az összetoglalóba?

[ Szerkesztve ]

(#193007) RudY válasza HagaNRG (#193001) üzenetére


RudY
addikt

How To Get Free Discord Nitro and Spotify Premium with Xbox Game Pass Ultimate! [link]

(#193008) i@lex


i@lex
őstag

Na, nálam megvan magasan!!! az év játéka a Fallen Order személyében.

Megvan benne minden ami 2019-ben kell egy aaa játékhoz, nem egy nyomorult sétaszimulátor, 6000 órányi cutscene-el.

Star Wars-rajongóknak kötelező darab.

(#193009) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Köszi szépen mindenkinek az EA Access helpet!

(#193010) HagaNRG válasza MunezXBK (#193005) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ea Access hubon választhatok, hogy hány forintos előfizetest szeretnék. Semmi több...

(#193011) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Eddig igyekeztem mindig behúzni a GP, GPU, Gold akciókat amikor 300 Ft-ba kerül, de a mostani akciót nem engedi.

Kijelentkezve látom, hogy 300 Ft / 3 hónap, de belépve már nem engedi ennyiért megvenni. Akik itt be tudták húzni, azok között többen régi motorosok már a topikban, gyanítom nem az a probléma, hogy aki már egyszer már vett 300 Ft-os előfizetést, annak többé nem engedi.

Rendes teljes értékű GP/GPU nálam még sosem volt aktiválva.

Valami megoldás esetleg?

Próbáltam a Win10-es Store appon keresztül is, de így sem, ráadásul ha ott rákattintok a GamePass Ultimate csempére, akkor nem csinál semmit. Látszólag. Én meg csak kattintgatok, kattingatok, aztán kurvaanyázva még mérgemben ráklikkelek egy párat. Meg még párat a miheztartás kedvéért, de semmi nem történik. Bezártam a Store appot, visszajövök böngészőbe, erre itt van megnyitva ~60 db fül a Microsoft GamePass oldalával. Istenem, mikor repültünk vissza 2001-be?

[ Szerkesztve ]

(#193012) MunezXBK válasza HagaNRG (#193010) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nemrég csináltam, nekem úgy dobta, ahogy írtam.

(#193013) r.levente75 válasza KardosAttila (#193006) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem nem gond, azért vannak ott.

(#193014) icemad válasza i@lex (#193008) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi tetszik benne? Mert nekem nem jött be, 2-3 óra után meguntam. SW rajongó voltam.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#193015) Wesder válasza Stauffenberg (#193011) üzenetére


Wesder
félisten

Itt nem làttam olyan règi motorost, aki most behúzta volna a 300ft-os akciót. Ők többnyire az előző akcióban konvertàltak 300ft-èrt 1-3 èv Ultimate-re. (A tèvedès jogàt fenttartom)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193016) Wesder válasza i@lex (#193008) üzenetére


Wesder
félisten

Ha csak annyit làttàl a DS-be, az nem a jàtèk hibàja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193017) Stauffenberg válasza Wesder (#193015) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor meg ha korábbi (többszöri) sikeres 300 Ft-os előfizetésem miatt ki vagyok zárva ebből a körből, akkor a Microsoft lesz szíves leszállni rólam és nem spamelni az ajánlattal minden lehetséges felületen. Még magán a dashboardon is hat helyen van kint egy reklám, hogy gyerünk, fizessek elő, mert 300 Ft-ért kihagyhatatlan. De amint rámegyek már normál áron akarja terhelni a bankkártyám.

(#193018) r.levente75


r.levente75
addikt

Aki bújt, aki nem, rajtol a rangadó!

(#193019) jannid válasza r.levente75 (#193018) üzenetére


jannid
senior tag

Jövő héten remélem tudok jönni, ha már ennyi fórumtag játszik. 😁

(#193020) Wesder válasza jannid (#193019) üzenetére


Wesder
félisten

Sokan szoktunk, igaz nekem egy év kimaradt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193021) icemad válasza Stauffenberg (#193017) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csinálj már egy új profilt, vedd meg arra, és nyugi...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#193022) r.levente75 válasza jannid (#193019) üzenetére


r.levente75
addikt

Gyere ha van kedved most is vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#193023) jannid válasza r.levente75 (#193022) üzenetére


jannid
senior tag

Jönnék, csak vidéken vagyok szülőknél az Xbox meg otthon van. 😔

(#193024) i@lex válasza Wesder (#193016) üzenetére


i@lex
őstag

Az első perctől az utolsóig végig néztem a “játékot” más és más streameken.

Én nem tudom játéknak hívni ezt a típust. De ez persze szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#193025) DaveHutt válasza Crytek (#192981) üzenetére


DaveHutt
őstag

Képzeld el, hogy van aki nem tud egy hónap alatt kijátszani egy játékot. Sőt kettő alatt se. Kuncsorogjon megint akciós Gamepass-szért? Jellemzően ezek azok az emberek, akik már meg tudnak venni egy játékot teljes áron. Vagy mondjuk vár néhány hónapot ès jönnek a 40-50%os leárazások.

(#193026) AMD Power válasza Wesder (#193020) üzenetére


AMD Power
titán

Annyit irtok mar errol a Rocket Leagu jatekrol ,hogy holnap leszedem GP-bol es megnezem.

KardosAttila: Csak nyugodtan! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#193027) r.levente75 válasza AMD Power (#193026) üzenetére


r.levente75
addikt

Gyere holnap is leszek! Ma nem jött senki, pedig jó meccsek voltak!

(#193028) Wesder válasza AMD Power (#193026) üzenetére


Wesder
félisten

Nagy fun, csapatban elvagyunk.
Tavaly volt 8-as party, az nagyon jó volt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193029) r.levente75 válasza Wesder (#193028) üzenetére


r.levente75
addikt

Gyertek, hogy legyen idén is!

(#193030) szimszonos


szimszonos
őstag

Most 13790ft a HyperX Cloud fejhallgató Alzán kuponnal.Van egy CloudX otthon már amin a gyerekkel osztozunk.Ez meg jó lenne akkor csak nekem,az meg legyen az övé.
Ez már tényleg best buy szerintem,kb olyan mint a 10490ft-os Gears 5 controller.Azt nem tudtam nem megvenni szerintem ennek is ez lesz a sorsa,behúzom még ma.Elég jó árak vannak most az Alzán,bár azt olvastam hogy a garanciával,meg ügyintézéssel vannak gondok.Persze lehet hogy semmivel sem rosszabb mint máshol.Ezek amiket én vettem meg kinéztem nem olyan nagy összegek,ha már pár évig kihúzzák már akkor is megérte.

[ Szerkesztve ]

(#193031) Wesder


Wesder
félisten

Crytek-nek összedobjuk azt a 3k jàtékpénzt Rocketre? Biztos szívesen jönne ő is partyizni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193032) Def26 válasza Wesder (#193015) üzenetére


Def26
félisten

Én épp most reggel vettem meg. Simán ment minden. Hozzáadott az eddigi live gold előfizetésemhez 3 hónapot.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#193033) HunChris válasza golfvariant (#192999) üzenetére


HunChris
senior tag

EWENT EW7044 SATA USB 3.1 et vegyél.

(#193034) Crytek válasza Wesder (#193031) üzenetére


Crytek
veterán

Nem dobálozz ssemmivel. Mindent gyűlölök ami netes game. Live goldot csak az xbox 360 miatt fizetem be 2 game havonta megéri a 150ftot :DDD

(Fent irta valaki az új profilt a game pass miatt..
Gondoltam a 3 hónap miatt regelek 1 újat és giftelem magamnak. Sajnos olyan hogy akciós game pass giftbe nem létezik :(
Direkt egy olyan telon csináltam a profilt amivel soha nem voltam ms oldalon (szomszédé) de lehet a ms ipt csekkol mert egy vadiúj profillal se volt 300 a game pass ott is rámentem egyből 4kra ugrott..)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#193035) HunChris válasza Crytek (#193034) üzenetére


HunChris
senior tag

Új profilra veszed a GPUt, utána az xboxon bejelentkezel vele, majd bejelentkezel a sajátoddal is.

[ Szerkesztve ]

(#193036) szimszonos válasza Crytek (#192659) üzenetére


szimszonos
őstag

Azért csak sikerült téged is "megvenni kilóra".Itt kuncsorogsz a 300ft-os gpu-ért,pedig szerinted xbox-ra nincs egy értelmes excluzív játék,meg nem érdekel az online sem 😂
Viccember vagy,minek neked akkor xbox?Porfogónak tartod gondolom.Hetente jössz a hülye beszólásaiddal,utana meg megcafolva magadat felcsapsz Sherlock Holmesnak nés nyomozol a filléres akciók után.

[ Szerkesztve ]

(#193037) #10186752 válasza Crytek (#192659) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ugye te ugyanaz a Crytek vagy, aki a Gamekapocs-on unalomig döngeti a mellét, hogy még életében nem vett 1500 forintnál drágábban játékot?!

És nem mellesleg röhög rajta az egész kompánia.

(#193038) #10186752 válasza szimszonos (#193030) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az nagyon-nagyon-nagyon jó deal! Én két éve vettem kb. az enyémet az Astro A50 mellé, utóbbit PS4-gyel használom, ezt meg a boxszal és a VR-ral. És azt kell mondjam, hogy nem sok oka van szégyenkezni az Astro mellett, ami ugye kb. 6-7 szer annyiba kerül.

Azt kell mondjam, hogy ár érték arányban szerintem a legjobb füles, ami játékra kapható. Nem mellesleg ha repülök, mindig azt viszem magammal a fedélzetre a tablethez, mert annyira jól szűri a külvilág zaját, hogy füldugónak is tökéletes!

(#193039) AMD Power


AMD Power
titán

A 11-ik pályán tartok a Devil May Cry 5-el. Kezd nagyon beindulni a játék. Rengeteg féle támadó kombináció és daralás hegyek. Ami viszont nem tetszik. Könnyű. Kimondottan könnyű játék, alig lehet benne meghalni. Szóval ha valaki elkezdi ne normal nehézségi szinten.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#193040) i@lex válasza icemad (#193014) üzenetére


i@lex
őstag

Ne haragudj, de teljesen felesleges lenne ezt pont veled megvitatni.... a cső tutorial pályán elakadtál.

(#193041) l.skywalker válasza KardosAttila (#193006) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akik az összefoglalóban vannak azok mind azért kerültek oda, hogy bárki felvegye őket

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193042) NoOne1976 válasza #10186752 (#193038) üzenetére


NoOne1976
őstag

Konkrétan melyik fülesről beszéltek?

HyperX Cloud Gamingről, ami most 13490-be hozható ki?

Jobb egyenként mint a HyperX Cloud II 20290-ért?

(#193043) icemad válasza i@lex (#193040) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem akadtam el. Tovább tartott. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#193044) mike1334


mike1334
veterán

No rövid tapasztalat a Onecast-tal. Nekem túl nagy a latency, lassan reagál az irány váltásokra, meg úgy általában a gombnyomásra, így nem fasza.
Remélem az xcloud jobb lesz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#193045) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Jó reggelt kedves Urak!

Mivel látom, hogy nem csak én nem birkózom meg az aktuális 3 hónap Game Pass Ultimate- EA Access- Spotify premium akcóval, így jelenteném, hogy az MS ügyfélszolgálat hivatalos válasza az ügyben az, hogy régió alapú az akció, ami természetesen Magyarországon nem érvényes.
Gyakorlatilag tehát EA access és Spotify tagságot ne várjon senki a Game Pass mellé!

További fennakadás lehet egyeseknél, hogy a 300Ft/ 3 hónap Game Pass mi miatt válik 4190Ft-tá onnantól kezdve, hogy érvényesíteni szeretnék:
Hivatalos MS válasz az ügyben természetesen, ahogy sejthettük:
Egy account csak egyetlen egyszer veheti igénybe a 300HUF/3 hó Game Pass-t, innentől kezdve pedig mindig emelt áron veheti igénybe az akciót.
Emiatt a 4190Ft-s ár. Én azért megvettem így is, végülis ez sem olyan vészes, ha azt nézem, hogy csak a Horizon4 sokkal drágább még használtan is...

(#193046) jannid válasza HagaNRG (#193045) üzenetére


jannid
senior tag

Én gond nélkül megkaptam az ingyenes EA Accesst és itt a csoportban mások is. Sosem utazgattam, sose trükköztem, magyar régiós profilom van.

(#193047) Benoe77 válasza mike1334 (#193044) üzenetére


Benoe77
őstag

Tegnap legalább két órát játszottam Console Streaming-gel otthoni hálózaton: nem teljesen olyan volt mint a tv előtt, de nagyon közel volt hozzá.

(#193048) mike1334 válasza Benoe77 (#193047) üzenetére


mike1334
veterán

Én egy platformert (trine 1) próbáltam ki, ott zavaró volt nagyon, hogy késve reagál. Mondjuk lehet a vacak upc router a hibás...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#193049) l.skywalker válasza HagaNRG (#193045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193050) HagaNRG válasza jannid (#193046) üzenetére


HagaNRG
őstag

AKkor érdekes. Most mit tehetnék? MS support ezt üzeni, ne várjam, nekem nem jár.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.