Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) wannnabeees válasza Krisz0630 (#27000) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Voltam bent én is ott.
Előttem a csóri csávónak (fingja nem volt a konzolok világáról) eladtak egy injustice: gods among us-t (14 ezer ft) + egy év PS + előfizetést (13 500 ft).

Ez a játék a decemberi PS+ ingyenes játéka. :(

(#27002) Jovanny2 válasza wannnabeees (#27001) üzenetére


Jovanny2
őstag

En elvbol nem uzletelek veluk. Mocskos lehuzos, csalo banda. Egy baratomat csunyan atvertek meg annak idejen egy 360 javitassal. Mindig van jobb megoldas, mint ok...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#27003) Krisz0630 válasza wannnabeees (#27001) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Az nem semmi, akkor pórul járt rendesen csávó.

Szerintem elég korrekt bolt, eddig minden ott vettem náluk, amióta megvan a ONE-om. Tény, hogy régebbi játékokat nem igazán szoktak leakciózni, de az előrendelt dolgokat elég korrekt árban szokták adni.

Még nyáron (június környéken) megrendeltem tőlük a kineckt nélküli alapgépet, ami akkor jött be. Nem kaptak belőle időben, ezért a kellemetlenség miatt 130-ért adtak nekem egy Titanfall bundle gépet kinect-el. Az még szerintem most is jónak számít, majd fél évvel később. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#27004) cyberkind válasza Jovanny2 (#27002) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg csak Konzolvilág és kész, nagyon korrektek.

Paranormal Cocktivity

(#27005) wannnabeees válasza Krisz0630 (#27003) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Nekem sincs bajom velük, sőt. Eddigi legszimpatikusabb bolt. Csak tudni kell a dolgokat a konzolok világában.
Ők is pénzből élnek. Át nem vernek, max nem mondanak el minden lehetőséget. Itt ugye pl 14 ezer ft-tól estek volna el.

Az egyik csávóka mindenképpen ajánlotta, hogy vegyem meg a 2. controllert a Play and Charge Kit-tel. Én mondtam neki, hogy örülök ennek. Viszont ha külön veszem meg tőletek a controllert és a PcK-t, akkor spórolok ezer ft-ot. :)) Erre csak mosolygott egyet és mondta hogy "és tényleg". :DD

Ettől függetlenül hozzájuk járok mindig. A szervizt MS intézi tehát ezzel nem tudnak lehúzni. Egyébként meg náluk a legolcsóbbak a dolgok. Használtat-buheráltat pedig nem adnak el "új" címen.

(#27006) pzstm válasza cyberkind (#26984) üzenetére


pzstm
titán

10millát lépték túl 2-3 hete amúgy...de nem ez a lényeg, mindkét konzolból fogy rendesen, ami nekünk cask jó, hisz egyre inkább cask erre fognak fúkuszálni a fejlesztők is :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27007) wannnabeees válasza pzstm (#27006) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Én a Magyarországi eladásokra lennék kíváncsi. Az ismeretségit körömben több Boxos van mint PS-es (netes és fizikálisan ismert ismerősök között). Illetve sokan váltanak PS-ről XO-ra. Fordítva pedig nem tapasztalom.

(#27008) cyberkind válasza pzstm (#27006) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy héttel azután, hogy a Sony konzolja átlépte a 14 milliós eladási számot, újabb rekordot sikerült megdöntenie: a november 22-vel lezárult héten, azaz a Black Friday előttin meglett a 15 millió is, egész pontosan 15 087 310 darabot értékesítettek, míg a dobozosan eladott játékok száma a VGChartz alapján 57 151 113 darab volt. Arról nincsenek adatok, hogy digitálisan hány játékot vettek, de alighanem az is többtízmillióra rúg.

Az Xbox One egy kicsit le van maradva, de ez többek között annak köszönhető, hogy kezetben lényegesen kevesebb piacon forgalmazták. November 22-éig több mint nyolcmilliót, 8 061 170 darabot adtak el belőle, játékokból pedig több mint 32 milliót vittek el. A Microsoft összesen 10 millió gépet szállított le.

Ezek szerint nem 10 milla az.

Én a pécés Gta 5-öt várom, öröm lesz olvasni a topicot hogy Lyézus szíve is álljon meg nem csak a Rockstaré. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27009) pzstm válasza cyberkind (#27008) üzenetére


pzstm
titán

ezen ne kapjunk hajba, majd inkább ha visszatérek Titanfallozzunk meg Destinyzünk :C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27010) cyberkind válasza pzstm (#27009) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is veszünk, engem nem izgat, abszolút örülök hogy Xboxot vettem és nem Pst, felőlem mindenki vehetné azt ha nincs rá olyan játék mint ide, na meg a kontroller. :))

Paranormal Cocktivity

(#27011) Grougon válasza Jovanny2 (#27002) üzenetére


Grougon
tag

2x voltam bent náluk:

Először egy kontrollerért, 2000ft-al akarták drágábban adni mint amennyiért a weboldalon volt, másodszor egy éves goldra akartak egy ezrest rászámolni még...
Amikor felhívtam a figyelmüket rá hogy de ezt ennyiért hirdetitek akkor mondták hogy ja jó akkor csak annyi...

(#27012) Because válasza Grougon (#27011) üzenetére


Because
őstag

nem állok senki pártján, de ebből akkor gondolom ha olcsóbban adták volna mint a hirdetett webshopos ár akkor is szóltál volna :U

(#27013) Elderath válasza pzstm (#26982) üzenetére


Elderath
őstag

Azért tedd hozzá, hogy ez egy felmérés és ugyanez a felmérés tavaly is több box eladást mutatott ki aztán mégse vált be.

Lehet BF alkalmával több gép ment most el, mert nagyon jó csomagok voltak nagyon jó áron, de ennyivel szerintem biztos nem ment el több.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#27014) Alexios


Alexios
veterán

Destiny trial ment valakinek? Nekem leszedte, és azóta lemezt kér, vagy hogy más profillal jelentkezzek be :F

(#27015) MunezXBK válasza Because (#27012) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Törvény írja elő, hogy annyiért köteles adni, amennyiért hirdetve van. Drágább nem lehet.

Lefelé nem tudom milyen szabály érvényes.

(#27016) wannnabeees válasza Alexios (#27014) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

dettó -.-

(#27017) Because válasza MunezXBK (#27015) üzenetére


Because
őstag

értem persze, ha kárára megy az embernek akkor a legapróbb betűt is meglátja. igazából akkor lenne az igazi ha ezekre nem lenne szükség, de ez még mindig a valóság...

utaztál-e már taxival úgy, hogy nem volt bekapcsolva az óra? :)

(#27014) adam014: nálam megy, mi szerint trial? nincs valami időkorlát, szintkorlát?

[ Szerkesztve ]

(#27018) tunkiih válasza Alexios (#27014) üzenetére


tunkiih
őstag

Nekem működött pár napja, de gyorsan letöröltem, nem tudom megmondani jelenleg működik-e. :DDD

(#27019) Alexios válasza Because (#27017) üzenetére


Alexios
veterán

egyáltalán nem tudtam kipróálni, store-ban rányomtam a trial-ra, mire letöltötte közölte hogy rakjam be a lemezt, vagy más accountot próbáljak :F Elvileg szinthez van kötve a trial.

(#27020) Blaise


Blaise
veterán

Ma bekapcsolás után kétszer is ez a képernyő villant fel:

Mit tudok ezzel csinálni?

(#27021) Def26 válasza Blaise (#27020) üzenetére


Def26
félisten

Te most komolyan kitakartad a gamertaged vagy mi a szösz? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27022) Because válasza Alexios (#27019) üzenetére


Because
őstag

azt hiszem pénteken szedtem le, most, hogy említettétek próbáltam, de nincs gond..

(#27023) L_YKing válasza MunezXBK (#27015) üzenetére


L_YKing
addikt

Lenyegtelen hogy szolna e de ha ketfele ar van akkor kotelesek a fogyasztonak kedvezo aron adni azt. De tuti nem fogjak :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#27024) adrian94


adrian94
őstag

Van egy eladó vagy cserélhető Muredered Soul Suspect-em ! 1x végig játszott tökéletes állapotban ! akit érdekel az írjon ! csere érdekelhet de inkább kp !

(#27025) Alice90


Alice90
aktív tag

Sziasztok érdeklödnék ,hogy más is tapasztalja ezt a hangot ?

https://www.youtube.com/watch?v=t_Q_I2jbrxg

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#27026) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Durvul a helyzet. Jófiú90 feeling... :D

(#27027) atee73 válasza Alice90 (#27025) üzenetére


atee73
csendes tag

igen :DD de en pont emiatt a hang miatt vettem :W

u.i:te most tenyleg ezert jarsz ide ????

(#27028) atee73


atee73
csendes tag

melyik jatekmodot javasoljatok a titanfall-ban????

(#27029) Alexios válasza Alice90 (#27025) üzenetére


Alexios
veterán

én a videón sem hallok semmit

(#27030) Lefty válasza atee73 (#27028) üzenetére


Lefty
addikt

MINDET :D

(#27031) Lefty válasza zzola (#26600) üzenetére


Lefty
addikt

2490 forint a gamertag csere.

(#27032) zzola válasza Lefty (#27031) üzenetére


zzola
félisten

Köszi!

(#27033) Neoteric


Neoteric
addikt

Forza Horizon 2 - £32.99
Ha esetleg erdekel vkit.

PSN: ne0teric_sAN

(#27034) L_YKing


L_YKing
addikt

Na megvan mi lesz. Edigitalnal Xbox One Fifa 15 FM5 letöltőkódokkal meg mellé egy Kontrollert. :))
De a Forzát tuti eladom kell a rossebnek

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#27035) cyberkind válasza L_YKing (#27034) üzenetére


cyberkind
félisten

De a Horizont ne hagyd ki, eszméletlen. :K

Paranormal Cocktivity

(#27036) L_YKing válasza cyberkind (#27035) üzenetére


L_YKing
addikt

Annyira nem hajt :N
Inkább Gta V. De egy ideig elleszek én a Fifa 15-tel
Aztán következő fizukor lecsapok a használtpiacon :DD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#27037) ImpersonatoR válasza L_YKing (#27034) üzenetére

Ízlesek és pofonok én pont a két forza miatt vettem onet. Es mar csak miattuk is megérte valahogy nagyon el van találva mind a kettő számomra.
Fifa 15 egyébként nekem kicsit csalódás, motion capture ide vagy oda nekem meg mindig rohadt darabosnak tűnik a játékosok mozgása sokszor, szerintem baromi illúzióromboló tud lenne főleg lassításnál vagy visszajátszásnál látni nagyon.
PES ilyen téren valamivel jobb lett. Demoja fent van mind a kettőnek mindenesetre kipróbálni ki tudod.
Csak hat latszik hogy a fifanal van a lóvé a licenszdijak terén.
(PES be ugye Konami Stadion pl )

[ Szerkesztve ]

(#27038) cyberkind válasza L_YKing (#27036) üzenetére


cyberkind
félisten

De ha meg Gta 5 minek Xbone?
Hisz kevesebb a fű, kevesebb a Lens Flare, gyengébb a gép, nehogy megbánd te is. ;]

Paranormal Cocktivity

(#27039) Rage47 válasza cyberkind (#27038) üzenetére


Rage47
veterán

Én láttam videót, ahol azt mondtak, hogy azért kevesebb a fű, mert random generálja a GTA, tehát lehet hogy ott épp kevesebb, máshol meg több.

(#27040) L_YKing válasza cyberkind (#27038) üzenetére


L_YKing
addikt

Xbox örökké :K Régen volt PS2-m de azóta csak xbox.

FragStaR: Én nagyjából Fifa miatt veszek One-t mert a gépem nagyon kevés hozzá. Meg mint írtam Gta V, Ryse, meg ilyesmik :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#27041) Because válasza L_YKing (#27040) üzenetére


Because
őstag

jól teszed ha csak használt játékban gondolkodsz mert másképpen hamar kijön egy gamer gép ára :D

(#27042) L_YKing válasza Because (#27041) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezzel a Fifával én 1 évig ellenék
Nekem amik kellenek: Battlefield 4, Ryse, Gta V.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#27043) Lefty válasza cyberkind (#27038) üzenetére


Lefty
addikt

Ezt amúgy szinte állandóan hozzáteszed mindenhez, mintha látnád, hogy senki mást nem érdekel és nem mered bevallani nyíltan, hogy téged zavar vagy nem tudom, így aztán odaszúrod mindig.

(#27044) cyberkind válasza Lefty (#27043) üzenetére


cyberkind
félisten

Mit kell bevállalnom?
Nem zavar, ez tény, nem én vagyok akit zavar, az a másik topic, ahol olvastam azt is hogy végre megszabadult az Xbone-tól valaki jó nagy bukóval de megérte meg blabla.
Tudod nem árt felhívni a figyelmet a kis részletekre másoknál, mert a végén így járhat ő is, ha engem zavarna nem erre vennék meg mindent, hanem a másikra.

Paranormal Cocktivity

(#27045) MunezXBK válasza L_YKing (#27042) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Férfi létedre elleni akarsz? :D

(#27046) Because válasza cyberkind (#27044) üzenetére


Because
őstag

azért szerintem mindenki csőrét böki, hogy akadnak a játékok....

amikor next gent mentem venni PS-t akartam aztán szerencsére a boltban felvilágosítottak, hogy már annak is fizus a multija... így lett Xbox aminek a gamepadje kényelmesebb, menürendszere kívánatosabb számomra.
nem akartam asztali gépet, de már megbántam, hogy konzolt vettem.. ilyen ez a popszakma :U

[ Szerkesztve ]

(#27047) zzola válasza Because (#27046) üzenetére


zzola
félisten

Én pont PC-ről menekülök!
Elegem van a csalókból, a driver problémákból, stb., közelebb vagyok a 40-hez mint a 35-höz, csak annyit szeretnék, hogy működjön!
A fentieket figyelembe véve, inkább legyen budgetebb a kép...

(#27048) cyberkind válasza Because (#27046) üzenetére


cyberkind
félisten

Az akadás más mint ezek a kis grafikai butítások, és az se annyira zavaró nálam, és szintén pc-ről menekülök, filmre, netre tökéletes, életem egyik legjobb döntése volt hogy eladtam a gamer pc-t.

Én is Ps-t akartam, de a Driveclub annyira szar lett hogy botrány, nekem meg jó autós játék kellett, amikben a Forza-k magasan jobbak, + a kontroller is.
Majd lesz Ps is, de mivel a mostani exkluzívok annyira nem gyere be, ezért nem kell.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27049) fityere


fityere
senior tag

Ma rendeltem meg a gépet két Assasins creed letöltő kóddal plusz ez melle választhattam egy játékot így lett a Dragon Age és külön rendeltem egy Gta V-öt. Valahogy mar engem sem érdekel a gamer pc inkább a kényelmes megoldás. Bízom benne hogy multimédiában is jó lesz a BOX

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#27050) Lefty válasza Because (#27046) üzenetére


Lefty
addikt

Semmilyen akadást nem észleltem még, nekem még a Unity is jól fut. A GTA5 különbségeket engem ha ütnek se vettem volna észre de annyira nem érdekel az a pár apró dolog, a játékélményből semmit nem von le.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.