Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Helmoras válasza Def26 (#997) üzenetére


Helmoras
őstag

Zseniális, szépen összefoglalta :D

(#1002) pzstm válasza Def26 (#999) üzenetére


pzstm
titán

egyem a csöpp kis szívét :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1003) pzstm


pzstm
titán

Az Xbox One esetében a felhasználó által vásárolt és az adott gépen aktivált játékokkal bárki játszhat az aktiválásra használt konzolon, emellett újdonság, hogy a felhasználó által kiválasztott legfeljebb tíz családtag tetszőleges Xbox One konzolon futtathatja a megosztott játékokat.

Vagyis ha azt mondom, hogy woodbear a testvérem, Xirtam is testvérem, meg orichaclcos meg a cégnél még valaki, és mi családtagok vagyunk, akkor így összeállunk öten, összedobjuk a pénzt a játékra egyszer és mindannyian játszunk vele?????

Vagy most valamit nagyon hülyén fogalmaztak meg vagy totál nem értem ezt :S

Forrás: HWSW

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1004) MasterMark válasza pzstm (#1003) üzenetére


MasterMark
titán

A Kinect elemzi a DNS-t is.

Switch Tax

(#1005) Def26 válasza pzstm (#1003) üzenetére


Def26
félisten

Ez túl szép. Valami gikszer biztos van. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1006) pzstm válasza Def26 (#1005) üzenetére


pzstm
titán

szerintem is...mert akkor ez azt jelentené, hogy Magyarországon minden xbox tulaj 10 fős családból áll :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1007) Xirtam válasza pzstm (#1003) üzenetére


Xirtam
veterán

Tesóóóóóóó ;] :DDD

(#1008) Napfénysüti válasza Def26 (#1005) üzenetére

Gondolom egy időben csak 1 gépen mehet az az adott játék. De ettől függetlenül (ha tényleg így lenne) is furcsa ez.

Més que un club!

(#1009) Def26


Def26
félisten

No akkor alapítsuk meg a családfát, testvérek, apák, unokatesók stb. Egy kérdésem van, ki lesz anya és apa? ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1010) woodbear válasza pzstm (#1003) üzenetére


woodbear
addikt

what up bro' :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1011) pzstm válasza Napfénysüti (#1008) üzenetére


pzstm
titán

miért?

nekem és öcsémnek is lesz mondjuk xbox one a szobájában, családban marad alapon megosztjuk a dolgot, de egyszerre nem játszhatunk? Neeem....itt valami más van...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1012) leviske válasza MasterMark (#1004) üzenetére


leviske
veterán

Angry Joe gondolatmenetét folytatva: A visszajelzésekre hallgatva már nem követelnek rendszeres véráldozatot, így vélhetőleg a DNS elemzés is kimarad. :DDD

(#1011) pzstm: Abban egészen biztos lehetsz, hogy egyszerre nem lehet majd vele több helyen játszani. Max feltelepítve lehet gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1013) Napfénysüti válasza pzstm (#1011) üzenetére

Nekem nagyon fura ez hogy egyszerre engedne 1db játékot ennyi gépen futtatni. Ebben mi lenne a kiadóknak biznisz? :F

Més que un club!

(#1014) pzstm válasza leviske (#1012) üzenetére


pzstm
titán

még ha egyszerre nem is lehet vele játszani, akkoris megfontolandó...ugyebár tezsdvííreim :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1016) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez hatalmas. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1017) leviske válasza pzstm (#1014) üzenetére


leviske
veterán

Hát nem tudom. Amivel nem szeretek játszani, azzal jó ismerőst se kínoznék, a jó cuccokat meg a legjobb együtt tolni.

(#1016) orichalcos: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1018) lacy86 válasza Napfénysüti (#1015) üzenetére


lacy86
addikt

"Az Xbox One nem fog állandó internetkapcsolatot igényelni, de huszonnégy óránként legalább egyszer be kell logolnunk a Live-ba. Ha nem tesszük, egy játékunk sem fog elindulni."

Ezt akkor se ertem meg ha agyonvernek , hogy mi ertelme van :DDD / Ha En nem akarok "latni" 1 hetig xbox-ot akkor oda van mindenem?! /

(#1019) Napfénysüti válasza lacy86 (#1018) üzenetére

Elvileg úgy van hogy 24 órát nem játszhatsz offline de ha elmész mondjuk nyaralni akkor nem kapcsolódik be így addig nem vonatkozik rá ez a 24 óra csak mikor a hazaérkezés után elindítod.

Més que un club!

(#1020) Trak válasza lacy86 (#1018) üzenetére


Trak
addikt

Félreérted. Ha nem logolsz be 24 óránkánt, akkor nem enged semmit futtatni (legalábbis játékot biztos nem), de ha belogolsz újra, akkor megint menni fog minden.
Ha 1 hétre elmész, áramtalanítasz, utána hazajössz, bekapcsolod, belogolsz neten a live-ba, akkor menni fog minden.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1021) pzstm válasza Trak (#1020) üzenetére


pzstm
titán

csak játék nem fog menni, zene, képek, DVD és Blu-ray igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1022) lacy86 válasza Trak (#1020) üzenetére


lacy86
addikt

Ez igy mar baratsagosabb! :D :B

(#1023) keIdor válasza lacy86 (#1022) üzenetére


keIdor
titán

Hát... Azért érezni, hogy nem mindenre van jó hatással ez a fene internet. Mindenhol ott van, elérhető... Vissza is élnek vele. 24h login, használt játékok korlátozása... 5-10 éve barátságosabb volt minden. Nem vagyok nyilván internet ellenes, 1 óráig nem töltök már el időt nélküle, a telefonjaim is 24/7 rajta vannak, de ezek nem kellenének.

Régi időkhöz képest ez minden csak nem friendly.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1024) leviske


leviske
veterán

A LocoCycle egyike az említett 15 exkluzív címnek? Esetleg része a 8 új franchise-nak is? Mert ha jól értem, eddig be volt jelentve X360-ra, de végül XO-ra hamarabb jön.

Mindenesetre, ha mindkét kérdésre a válasz igen, és esetleg még jön is pár hasonló kaliberű játék a bejelentett 15-be, akkor némileg értelmet nyerne az összes intézkedés, meg a bemutató hangulata. Mert ebben az esetben arra tippelnék, hogy a XO inkább a Wii szerepét szeretné átvenni, kevésbé fájdalmas elválással a hardcore rétegtől.

[ Szerkesztve ]

(#1025) Mister_X válasza leviske (#1024) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem volt a Wiinél semmiféle fájdalmas elválás a hardcore rétegtől, sőt. Az irányítás lehet meg lett erőszakolva pár helyen, de az egy-két sorozat javára vált (Metroid Prime, Super Mario, Zelda), a többinél (Monster Hunter, Xenoblade, stb.) meg ott volt a Classic Controller (Pro) támogatás és több exkluzívnál is csak el kellett forgatni a kontrollert.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1026) molnarpeter válasza Trak (#1020) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ez jó nagy baromság, saját példámból tudom: koliban sz.r a net, szóval mikor beviszem a boxot, hol csatlakozik, hol nem (inkább utóbbi), így mennek a FIFA meccsek, CoD osztott képernyőn, Kinect cuccokkal hülyülés, nameg egy kis Forza. Most a net miatt nem lehet majd használni arra a gépet, amire való? :W

(#1027) leviske válasza Mister_X (#1025) üzenetére


leviske
veterán

Tehát ugyanazt a réteget szolgálta ki a Wii, mint a Xbox/PS? :)

(#1028) Mister_X válasza leviske (#1027) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, csak emellett más rétegeket is bevont. Mert a Monster Hunter 3, Metroid Prime 3 és Other M, a két Zelda, a Xenoblade Chronicles és a többi cím az nem casual. Sőt, aki hc jRPG gamer, az vett Wiit.

Mondjuk nyílván nem a "grafika mindenek felett" réteget fogta meg a Nintendo.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1029) leviske válasza Mister_X (#1028) üzenetére


leviske
veterán

És akkor lényegében Te a Wii-t egy hardcore közönségnek szánt konzolnak tartod? Csak mert lehet az én szemszögemmel van a gond, hogy mondjuk egy Androidot se tartok hc kézikonzolnak attól, hogy van 300000 alkalmazás közt 5(?) valósan jó, "hc" játék.

De mostmár nagyon elkanyarodtunk. A lényeg, hogy szvsz nem lehetetlen, hogy a Microsoft is a Nintendo útját akarja követni és nem a HC réteg lesz a leginkább megcélzott közönség, ahogy a Wii esetében sem az volt.

(#1030) Dr.F.E.R.I. válasza leviske (#1029) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem látom semmi jelét annak, hogy az M$ letérni szándékozna az eddig kitaposott ösvényéről. Kreáltak egy újabb izomgépet a Sony saját izomgépe ellen, hogy ott folytassák, ahol most tartanak az elődmodellek, fej-fej mellett. Eszük ágában sincs szerintem a Nintendo útját követni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1031) vekk200


vekk200
tag

Egyre jobban látom hogy nem lessz akkora sikerük ebben az évben az új géppel mint annó a 360 al volt...mostmár sok a megkötés ez az online szarság is minek kell ezeket bele rakni egyszerűen elfogja veszíteni a gép a sajátosságait.. :(

(#1032) Xirtam válasza vekk200 (#1031) üzenetére


Xirtam
veterán

Nyugtával a napot! :) Sokkal több érdeklődést kapunk Xbox ONE-ra mint PS4-re! ;)

(#1033) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Szó volt itt Wii-ről, meg hardcore rétegről. Nos, a Microsoft megcélozza mindkettőt. Kezdődött a Kinecttel, folytatódik az egész Xbox koncepcióban. Adott egy erős vas, felhős erőforrások, ergonomikus kontroller, de ott vannak a casual dolgok is, mint tv, és mozgásérzékeléses játékok - de közben nem folyik ki a szemed a grafika miatt. A One szinte a teljes piacot képes lefedni, szerintem ez lesz a sikere, hiszen nem csekély vásárlórétegekről beszélünk.

(#1034) vekk200 válasza Xirtam (#1032) üzenetére


vekk200
tag

úgy is az lessz hogy kijön a gép és majd akinek lessz már akkor azok megfogják tudni egyböl mi igaz és mi nem ezekből a rémhírekböl amiket itt halhattunk... :)

(#1035) woodbear


woodbear
addikt

Forza5 ingame teaser beszabehu

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1036) pzstm válasza woodbear (#1035) üzenetére


pzstm
titán

falura jólesz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1037) keIdor válasza woodbear (#1035) üzenetére


keIdor
titán

Hát igen, must have elég erősen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1038) rocket válasza woodbear (#1035) üzenetére


rocket
nagyúr

Sajnos ez meg mindig inkabb Forza Horizon 2-nek tunik, mint Forza 5-nek :(
Iszonyat nagy bukta lesz, ha evenkenti borlehuzos arcade sorozatot csinalnak a Forza-bol.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1039) woodbear válasza rocket (#1038) üzenetére


woodbear
addikt

persze te 15 másodperces videóból ezt mind meg tudod állapítani. :C
De egy szót ne halljak, amikor az év autós játéka címet megkapja majd. Ja és nem kötelező megvenni.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1040) Xirtam válasza rocket (#1038) üzenetére


Xirtam
veterán

:W

(#1041) Mister_X válasza woodbear (#1039) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott lesz még a GT7 meg a DriveClub is, ennyire ne siessük el.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1042) Xirtam válasza Mister_X (#1041) üzenetére


Xirtam
veterán

Picit előre szaladtál. :) GT7? Majd ha a japók megtanulják hogy végre egy autós szimulátor játékba ami a "The Real Driving Simulator" nevet viseli bekerüljenek a HIVATALOS AUTÓ HANGOK. Beszélgethetünk. . . Addig a Forza az etalon ezen a téren. A Drive Club utolsó fejlesztői naplója után inkább vicc kategória az a játék. :U

(#1043) woodbear válasza Xirtam (#1042) üzenetére


woodbear
addikt

Én nem szólom le a drive club-ot mert nem sokat tudunk róla, de az szerintem olyan Test Drive unlimited szerű bandázós árkád dolog lesz. Nem hinném, hogy eséllyel pályázna a forza5 mellett a legjobb autós játék címre, de majd kiderül. GT7-el meg majd a gyerekem fog játszani :D pedig még nagyon nincs tervben :D :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1044) Mister_X válasza woodbear (#1043) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még jó, hogy idén meg fog jelenni a GT7...

@Xirtam: nocsak, kibékültetek a Microsofttal? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1045) oriic válasza Mister_X (#1044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dorgálást kapott. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1046) Xirtam válasza Mister_X (#1044) üzenetére


Xirtam
veterán

Jaj ne is mondd! :DDD

(#1047) Blaise válasza oriic (#1045) üzenetére


Blaise
veterán

Hogyhogy?

(#1048) oriic válasza Blaise (#1047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tőle kérdezd. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1049) Def26


Def26
félisten

Microsoft kills game ownership and expects us to smile Elég érdekes cikk

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1050) Dr.F.E.R.I. válasza Def26 (#1049) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Jók a cikkíró meglátásai. Az egyetlen, amit tenni lehet az ilyen mamutcégek önkénye ellen, a fogyasztói bojkott. Ha nagy lenne a játékos társadalom ellenállása, ezek is visszatáncolnának, pénz beszél.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.