Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212901) bLaCkDoGoNe válasza negyven2 (#212884) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem azt írta, hogy öt lemezes a GTA 5, hanem hogy megvette a GTA 5-öt (GTA ötöt) lemezes változatban. ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#212902) icemad válasza Hawk74 (#212899) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az igaz. Mondjuk nálam a tévéből mindig jön a játék hangja. Ezért nem gondoltam, hogy ez probléma. :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212903) l.skywalker válasza icemad (#212902) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ahány játékos annyi szokás. Van aki teljesen lehalkított TV mellett játszik, hogy másokat ne zavarjon ill. van aki monitoron - ott pedig ugye nem mindig van beépített hangszóró

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212904) persil válasza bLaCkDoGoNe (#212901) üzenetére


persil
nagyúr

Félelmetes, hogy ezt így kénytelen voltál leírni, de hatalmas respekt a türelmedért. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#212905) bLaCkDoGoNe válasza persil (#212904) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem csak fáradt volt a kolléga, benézte; igazából nem is volt lényeges a dolog, de egy úttörő ahol tud, segít. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#212906) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez most komoly?

A moderálás egyszerűsítése és a közösség számára a lehető legjobb élmény érdekében egy kisebb módosítást végzünk. Ideiglenesen kikapcsoltuk az egyéni játékosképek, a klubképek és a klubhátterek feltöltésének lehetőségét.

Évek óta most tört rám az elhatározás, hogy lecseréljem profilképemet valami egyedire és most találom meg a megoldást support-on két óra múltán, hogy miért nem sikerül! :W

[ Szerkesztve ]

(#212907) Wesder válasza NoMagix (#212906) üzenetére


Wesder
félisten

Csak addig lesz ez a korlàtozàs, míg tart a CoviD19.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212908) l.skywalker válasza NoMagix (#212906) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A vírushelyzet miatt került bevezetésre még márciusban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212909) NoMagix válasza Wesder (#212907) üzenetére


NoMagix
addikt

#212908) l.skywalker
Köszi fiúk! :R :R
Nem értem, de biztos ők tudják miért kell!

más:
A ph-s gamertag-ot megváltoztattam erre ami a box-on is van! köszi! :R

(#212910) fear2


fear2
tag

Sziasztok!

Csak szerintem vannak jó áron most ezek a bundle-k? :

[FIFA trilógia]
[Watch Dogs 1+2]
[Division 1+2]
(bár az utolsó kettő itthon nem elérhető, de Microsoft fiókon van USD-om,abból meg tudom venni?? :F )

[ Szerkesztve ]

(#212911) icemad válasza fear2 (#212910) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fifa benne van ea accesben, szerintem az jobban megéri. Fifa 20 is benne van már.

Division 1-2 volt már olcsóbb külön - külön.

Watchdogs-t annyira nem ismerem.

Egyébként, ha neked megéri, akkor nyugodtan vedd meg bármelyiket.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212912) Bep válasza NoMagix (#212906) üzenetére


Bep
senior tag

Maszkos kép mehet nyugodtan, azt engedi ;)

(#212913) AMD Power


AMD Power
titán

RDD2-ben tudja valaki hol lehet megnézni ,hogy hány órája játszok vele?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212914) Madoc válasza AMD Power (#212913) üzenetére


Madoc
veterán

Mobilos xbox appban.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212915) AMD Power válasza Madoc (#212914) üzenetére


AMD Power
titán

Ott nem találtam. De a Trueachievements meglett. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212916) Madoc válasza AMD Power (#212915) üzenetére


Madoc
veterán

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212917) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Free Play Days Gold és GPU előfizetőknek
22. hétvége

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#212919) Wesder válasza #99499520 (#212918) üzenetére


Wesder
félisten

Day1 GamePass-os minden Microsoft exklúzív jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212921) Micsurin válasza #99499520 (#212920) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem, ha kiveszik akkor meg kell vedd utána ha játszani akarod.

De mivel MS exkluzív nem valószínű, hogy kivennék.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212922) icemad válasza #99499520 (#212918) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ehhez mit szólsz? ;]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212923) Wesder válasza #99499520 (#212920) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd meg a rendelési előzmémyeidet. Ha 05.22-én ott van a listàn akkor a tied.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212924) Micsurin válasza icemad (#212922) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem a GP vételének a dátuma kerül ilyenkor oda?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212925) Wesder válasza Micsurin (#212924) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is ugyan az a dàtum. Ha csak nem egy napon vàltottunk GPU-ra, akkor tényleg annak a dàtuma szerepel ott, amikor GPU-t vett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212926) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Srácok van itt valaki aki jártas a Disney Infinity játékokban?

Anno megvettem Xbox Onera a Marveles Starter csomagot amihez volt 3 figura a bázisasztal és egy az asztalra pakolható világkocka, ehhez később megvettem a Disney Infinity 3.0 szoftvert és a Star Warsos pakkokat (2 féle van meg)

Viszont közben a korábbi Boxomat eladtam és a lemezmeghajtó nélküli gépet szereztem be.
Ezzel a 3.0 játék megy is de a 2.0 nem mivel a lemezes változatot nem tudom használni a szoftver meg már nem beszerezhető.

De viszont úgy látom hogy Ps4 konzolon (és Ps3-on is) maga a szoftver megvehető még relatíve korrekt áron.
A kérdés a következő a Onera kiadott bázisasztal és a Playstation konzolokra kiadottak között van-e különbség? Mert ha nincs akkor megveszem a szoftvert. (USA Storeban tudok vásárolni például, ott elérhető a szoftver)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212928) Wesder válasza Bogyi007 (#212926) üzenetére


Wesder
félisten

Gugliztam és a One-os asztal nem kompatibilis a PS4-gyel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212929) Madoc válasza #99499520 (#212927) üzenetére


Madoc
veterán

A vásárlási előzményeket legegyszerűbben a microsoft fiókodban tudod megnézni,Pc-n

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212930) AMD Power válasza Madoc (#212916) üzenetére


AMD Power
titán

Most már nekem is megvan. Ami fura. Az app 12 orat ir, a trueachievements meg 5.7 orat. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212931) Bogyi007 válasza Wesder (#212928) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csessze meg! Boxon meg úgy látom nem beszerezhető a 2.0 szoftver - bár a Suporttal azért futok majd egy kört.

Itt is azt írják hogy nem működhet...

"PlayStation and Wii Infinity Bases are interchangeable between consoles. Xbox 360, Xbox One, and Nintendo 3DS Infinity Bases are console specific."

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#212932) AMD Power


AMD Power
titán

Ez mygames&apps /manage belül a settings/Network transfer ez micsoda?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212933) Madoc válasza AMD Power (#212932) üzenetére


Madoc
veterán

Azonos hálózaton lévő két gép közötti másolás.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212934) Buster17


Buster17
addikt

Valaki játszik innen Forza horizon 2-vel? Co-op acsikat szeretném bezsebelni :)

(#212935) eL Geri válasza l.skywalker (#212917) üzenetére


eL Geri
őstag

Na, ez a Hunt: Showdown még érdekelne is.
De az lehet, hogy erre tényleg nincs X-es patch? Nem ír az adatlapon :( Pedig ez a játék pont a grafikával (is) adhatná magát!

(#212936) eL Geri válasza eL Geri (#212935) üzenetére


eL Geri
őstag

Viszont az enhanced listán meg rajta van, ez érdekes.

(#212937) NoMagix válasza Buster17 (#212934) üzenetére


NoMagix
addikt

Szia, gyere át a forza topikba! [link]

(#212938) icemad válasza Bogyi007 (#212931) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg megoldás lehet steamen megvenni. Abban minden benne van és nem is drága. Már egy közepes laptopon is elfut.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#212939) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

One Xen a GTA5nek1080pben nem 60fpsel kellene futnia ? Nálam 30fpsel megy ... neha mintha igy is röcögne kicsit. Kb 1 éve volt utoljára nálam X ugy emlékeztem szebben néz ki a játék rajta.

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#212940) Wesder válasza CartmanLand0 (#212939) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, ennek így kell futnia X-en is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212941) CartmanLand0 válasza Wesder (#212940) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Köszi ... akkor rosszul emlékeztem ... az rémlett hogy az X letölt még pluszban egy frissitést, amivel úgymond felturbózza a játékot Xre ... de akkor nem jol tudom.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#212942) eL Geri válasza CartmanLand0 (#212941) üzenetére


eL Geri
őstag

Sajna a GTA5-höz nem készítettek X-es patch-et.

(#212943) AMD Power válasza eL Geri (#212942) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig ennek mi nagyon örültünk volna. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#212944) #81556480 válasza Madoc (#212916) üzenetére


#81556480
törölt tag

those are rookie numbers

(#212945) CartmanLand0 válasza eL Geri (#212942) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Kár ... nem azt mondom hogy csunya mert a texturák rohadt szépek ... élsimitás hiányzik még ... meg néha döcög kicsit a játek. De játszható ... TVn lejjebb vettem az élességet igy a recék is kevésbé zavarók.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#212946) Madoc válasza #81556480 (#212944) üzenetére


Madoc
veterán

Online egy percet sem játszottam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#212947) #81556480 válasza Madoc (#212946) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor egy kicsit jobb ;]

(#212948) Wesder


Wesder
félisten

Most akkor mennyi a max szint MCD-ben? 55-öt mondtatok, de ez nem lehet a max, mert 56-os a karakterem és még mindig kapja az XP-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212949) elder troll válasza Wesder (#212948) üzenetére


elder troll
senior tag

Az téves infó volt tőlem, vagyis a linkelt oldalon írtak valótlan dolgot.
Nem jönne ki a matek powerful enchantment-nél, és ahogy írtad már 56-os szintű vagy.
Jól le vagyok maradva a 20 körüli szintemmel...
Tegnap kezdhettem újra boxon is, mert a pc-s mentést nem vette át, és a crossplay sem megy egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#212950) Wesder válasza elder troll (#212949) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, azon én is meglepődtem hogy nem PA cím, és még achik sincsenek PC-n. Egyébként nem a te hibàt, mert gugliztam és 55-öt írtak ott is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.