Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48022) Iron Funeral válasza vhw (#48019) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó jó de azt nem is veszem tankként, azért maradt ki :DDD
Egyébként a béla jobban tudja használni a sidescrapert

(#48017) D.Orion: Ahogy én látom szerintem jobbak lesznek, legalábbis az IS-8. Ugyan nincs rajta annyi páncél mint a 75ön, de van rajta olyan ágyú ami kiellensúlyozza a hátrányát, mindegyik átlövi a másikat, de az IS-8 jóval mobilisabb ezért taktikai előnyhöz juttat (senki nem játszaná a 75öt ha az 50en lenne egy ~250 pen. ágyú szvsz). Az ST-1 meg kiköpött IS-4, kicsit gyengébb oldalpáncéllal... ezzel együtt ennek van a legjobb páncélja ha az egész tankot nézed és nem csak az elejét, de újfent ennek is olyan lövege van ami kiegyensúlyozza a dolgot, sőt, ha nem találod el normálisan, vagy éppen gyengébb napja van a német lövegnek akkor simán lepattansz róla, ugyanezért neki elég erőteljesen kell dolgoznia, hogy lepattanjon a 75 hasáról(~120mm). Sőt sokszor nem kell a hasát sem lőni, bár ritka alkalom, de volt olyan 1v1 esetem M103 ellen ahol bizony beszakította a 75 homlokát az új löveg...

ps. Statok alapján nem annyira pontatlan a német löveg de vannak "furcsa pillanatok" amikor annak ellenére, hogy leszűkült a célkereszt kilő belőle, vagy éppen csak simán eltűnik a lövésed és soha nem látod becsapódni... sehova. Néha van olyan is, hogy a célkereszted már leszűkült, de a szerveroldali meg szét van csúszva teljesen, és hosszú másodpercekig ki van akadva, majd hirtelen elkezd összemenni. Ilyen dolgokat nem láttam más ágyúnál, egyedül artyval sikerül kilőnöm néha a célkörből, azt sem tudom, hogyan csinálja.
Erre jó fix lenne, ha pontosabb lenne az ágyú, mondjuk 0.34 acc meg 2.5s aimtime tetszene, és ez kiegyenlítené kicsit a lövegek képességeit, bár az M58 még etalon marad így is. Vagy csinálják meg, hogy ~200 pen. ágyúk ne tudják átlőni hasát, és kelljen minimum 220 anélkül, hogy forgatnád bárhogy is. Valamilyen szinten mindegyik kellene neki. Már nem ugyan az a tank mint ami kijött jópár hónappal ezelőtt. :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.