Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) jano_77 válasza ollie (#14700) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tessék?!?
Ezt leírnád úgy is, hogy egy kezdő WoT-os is megértse!? :F
Elég össze-visszaságnak tűnt nekem első olvasatra, amit írtál. :U
Ott kezdődik a probléma, hogy nem nyílik meg a letöltő link.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14702) forras2 válasza Cooper911 (#14619) üzenetére


forras2
őstag

Löwe mennyi volt szerinted a II. VH-ban? Maus? Stalin 6, Stalin 8?? Hogy csak párat említsek. Ez nem egy II. VH-s eredeti eseményeken alapuló játék. Ez 1 Tank szimulátor, ami nagyjából a 20-as évektől a 60-as évekig bezárólag tartalmazza a tankok 70%-át.
Ha nem így lenne, akkor kb 1400 embernek lenne tigrise pl. Meg 1 embernek lenne mausa, meg másik kettőnek egy félig megépített....

(#14703) AlexWolf válasza forras2 (#14702) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Na most, ez vagy volt már ma egyszer vagy nagyon csúnya flashem van.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#14704) ollie válasza AlexWolf (#14703) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#14705) Djuree válasza AlexWolf (#14703) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14706) Chris0321 válasza jano_77 (#14701) üzenetére


Chris0321
addikt

Az XVM-el indítsd el a játékot, ha elindult rakd le tárcára és indítsd el a Loggert. Bead majd egy ablakot a WOT Logger configurator ahol be tudod állítani a "Start your browser with the program?" a böngésződ típusát ahol megnyit majd egy ablakot és láthatod mennyit sebeztél, nyertél-e, mennyi xp-t kaptál és még sorolhatnám. A "How old batlles shown on overall page: hours =>"-nál pedig beállíthatod hány órát jegyezzen meg egy napra.
A google-ba írd be a WOT Logger-t és kész. WoT_Logger2.11beta_en-re keres rá.

(#14707) marked one94 válasza AlexWolf (#14703) üzenetére


marked one94
őstag

+1 :DDD

You'll Never Walk Alone

(#14708) jano_77 válasza ollie (#14700) üzenetére


jano_77
nagyúr

(#14706) Chris0321: Sikerült végül leszednem, de ha tudnál segítene a beállításában, azt nagyon megköszönném. Angolom sajnos nagyon gyatra. :(((

azt írta ki, hogy ERROR in online database

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14709) Chris0321 válasza jano_77 (#14708) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak annyit kell állítani amit írtam, utána alul a "save and run" gomb és már megy is.
Nem gond, hogy errort ír ki.

[ Szerkesztve ]

(#14710) Zadia


Zadia
senior tag

Végre egy jó kör.

Győzelem!
Csata: South Coast 2012. szeptember 10. 18:25:27
Jármű: Hummel
Szerzett tapasztalat: 2 060 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 36 319
Csatában elért Achievement: Megszálló, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#14711) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#14681) ollie: LoL! :DDD Elméletben lehetséges (ezek szerint gyakorlatban is), gold ammo-val a Churchill-nek 135-225 mm-ig terjedő átütése van.Úgy eléggé brutál tank átlag 180 átütéssel. :B

(#14628) r1E3S3E7T: Amikor kijött a 7.5, akkor írta valaki itt a JagdPz E-100-ra, hogy az a német tankok megváltója ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14712) vbbb


vbbb
őstag

Valaki tudja, hogy várható-e normálisabb Event? Itt minimum egy 3x-ozós tapasztalatszerzős, Tier 5-ös prémium tankok féláron-ra gondolok. Valami belső infó esetleg? :)

(#14713) emre


emre
veterán

Mióta nem lehet másnak ajándékot küldeni?
Nálam csak a "you"-ra lehet pipát tenni. :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14714) AlexWolf válasza emre (#14713) üzenetére


AlexWolf
senior tag

A legutóbbi akció óta, amikor type-okat lehetett venni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#14715) vbbb válasza emre (#14713) üzenetére


vbbb
őstag

És tényleg....:)

(#14716) emre válasza AlexWolf (#14714) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Van valami infód róla, hogy ez meddig marad így?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14717) AlexWolf válasza emre (#14716) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nekem sajna nincs, de biztos van itt olyan, aki esetleg tud valamit.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#14718) Dr_Syrex válasza emre (#14716) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az ajándék így ugye elveszti a jelentőségét, ha csak magadnak küldheted. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14719) vbbb válasza emre (#14716) üzenetére


vbbb
őstag

(#14720) myckey


myckey
veterán

Valaki meg tudja mondani,hogy mi a hl fszért szólják le az amcsi tankokat??

mindenki el van telve magától...hogy a szovjetek,meg a maus,meg az anym tyúkja.....

századokba is,klánon belül is legyen ilyen meg olyan tankod,csak amcsi ne,mert az papír és szar....mondom WTF!!!

azért is az amcsikra mentem/gyek... :W

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14721) diegho válasza myckey (#14720) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom ki mondja ezt, de aki mondja nem igazán van képben a játékban.

(#14722) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Frissen telepített 64 bites Windows 8, GT520 videókártya legfrissebb driverrel és nem tudok teljes kijelzőn játszani. Beállítom hogy teljes kijelző és kilép a játék... Előzőleg is Windows 8 alatt játszottam de nem volt ilyen gondom...

This is the way

(#14723) Iron Funeral válasza Patrick76496 (#14711) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom ki volt az, de igazából a kérdés arra irányult, hogy ez az új... tünemény mitől fog téged megváltani?

(#14722) RaZroX: előzőleg is a legfrissebb driver volt fenn?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14724) myckey válasza diegho (#14721) üzenetére


myckey
veterán

Századozni tr8-ba mindenkinek legyen IS3+Tger2 meg Premium tank,mert hogy az a tuti......
TR hatról ne is beszéljünk,mert ott az M6 aztán végleg papírkutyával ér fel a többi szemében.....

Klánháborúzni is mindenki nyomja a Szovjeteket,meg az Egeret,mert az a valami.....Amerikai már nem is jó,csak ha HullDown pozíciót veszel fel,másra nem is lehet szerintük használni(megjegyzem,mindre ezt mondják) mert hogy csak azt a taktikát tudja az amerikai....mert ha hátul betámadják kész vége....megszűnik a tér idő tököm :W

azt mondja gyerek! nem véletlen nem megy senki századba meg TR 10 be amerikaiakkal,csak nézzem meg....el is hajtottam a csába :o

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14725) wanted5 válasza RaZroX (#14722) üzenetére


wanted5
őstag

elindítod ablakban, majd ha betöltött akkor nyomsz egy bal ALT+ENTER kombót és kiteszi nagyba, ha nem akkor szoftveres hiba
tessék win7-et használni :K

(#14726) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Patton tornya tényleg papírból van? A fejlesztett van fent, de bárki átlövi szemből is, még a lövegpajzsot is.

***

(#14727) Djuree válasza ollie (#14726) üzenetére


Djuree
félisten

nem papír. hanem humusz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14728) vbbb válasza myckey (#14724) üzenetére


vbbb
őstag

Pedig nem egy játékost láttam már aki T10es amerikai heavy tankkal megette a német, orosz csodákat...ha tud valaki játszani az amerikai tankkal is fog tudni játszani!

Viszont a la france fosch amik nem sokat érnek T10be....legalábbis azok nagyon el szoktak hullani a csaták elején...de egy 3-as platoon azért tudhat némi meglepetést hozni. De ilyet én még nem láttam. :)

(#14729) Iron Funeral válasza ollie (#14726) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az alap torony jobb lövegpajzzsal rendelkezik, de igazából ezeknek a 260+ átütésű stukkereknek mindegy.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14730) #21346560


#21346560
törölt tag

Ismét egy magyar gyöngyszem....
Hungarianfighter
IS-8-al a 79. csatáján ment előre mint a barom, aztán elküldött mindenkit a qrvannyába, amikor szétszedték 2 sec alatt.....
Addig én T-50-2-vel elmentem és szétszedtem az ellen artyját, és engem is elküldött, mert nem segítettem neki :DDD

És ismét egy lebegő roncs :)

[ Szerkesztve ]

(#14731) diegho válasza myckey (#14724) üzenetére


diegho
nagyúr

A magyar klánokba ez kell, a külföldibe már a tényleg erős tankok kellenek, ezért van a külföldinek sok területe, a magyarnak meg 0.

(#14732) Patrick76496 válasza Iron Funeral (#14723) üzenetére


Patrick76496
őstag

Számomra nem megváltó, de annak, aki írta gondolom az, valszeg elege van a német tankok szemből égéséből, motor meghalásából, az a tank OP-nak ígérkezett. A 263 is egy marha OP tank, de a nyitott tető miatt az arty sajnos nagyot sebez rajta, ha egyszer észreveszik.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14733) RaZroX válasza wanted5 (#14725) üzenetére


RaZroX
addikt

Újra raktam a játékot megint, a gépet is újraindítottam és most jó :D
Amúgy ALT+ENTER -re is kilépett

(#14723): Megoldva :D

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#14734) Iron Funeral válasza Patrick76496 (#14732) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mert szerinted a jagdpanzer nem ingyen kill artynak? Van vagy 40mm páncél a motorháztetőn, igazán élvezes amikor a szutykos S-51 beléd enged 2k damaget, de hé nézzük a jó oldalát, legalább lassú vagy, mindenki majdnem minden körülmények között lát, a heavy E-100 ágyúja jobban használható...

Amennyiben ez a o263 nem kap nagyon komolyan nerfet akkor kb ez lesz az eddigi leg eltoszottabb tank a játékban, pedig volt már itt béta T-54 is.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14735) V.Dave


V.Dave
senior tag

valaki nemtudja honnan lehet letölteni a teszt szeró zenéjét? :) Hamár lehetetlen rajta játszani legalább a zenéjét megkéne szerezni mert kegyetlen jóó :DDD

már megtaláltam, több is van amit lejátszik loginnál

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#14736) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az előbb miatta vesztettünk:

704 efficiency...

Rohadtul elegem van már az ilyen idiótákból. Hátul campelt végig a bázison, és végignézte, ahogy 2 med a főerőnket hátulról szép lassan kinyírja. Csak üldögélt egy szikla mögött, nehogy karcolás essen a tankján. Idióta, ezért utálom meg a játékot, mert csapatmunkára képtelenek játszanak egy csapatjátékkal. Persze mi eleinte még nyugodtak voltunk, mert gondoltuk, ő csak véd minket hátulról... Rendszeresen bebizonyosodik, hogy jobb lenne a csapatnak, ha az ilyeneket már az elején kilőnénk, legalább nem hátráltatna minket.

***

(#14737) Tüzi válasza Iron Funeral (#14734) üzenetére

azért én pislogtam, amikor 100%os cluch brakinges, elite panthert megkerülte, és toronnyal bírtam csak tartani a lépést vele... rofl...
de, mit tudsz csinálni.
orosz tank, jó tank :)
csakis a gémballansz nevében.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14738) jano_77


jano_77
nagyúr

szuper!
94% nyerési esély ellenére sikerült elveszítenünk a csatát, mert a birka társaság végig nézte, ahogy a foglalás lefut 100%-ra. NEM hiszem el!!! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14739) AlexWolf válasza diegho (#14731) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Te sem vagy képben a magyar klánokkal kapcsolatban. Elég sok klánnak volt/van területe. Az AHA pl volt hogy napokig (de lehet hetekig) tartott több területet. Az más kérdés, hogy külföldi klánoknál védik egymás seggét a nagy klánok, nehogy veszítsenek területet, míg itt nem ritka, hogy magyarok támadnak magyarokra. A CW már nem csak tankfüggő, mert tankból kb mindenkinek van elég. Itt már bőven a tárgyalás a legfontosabb.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#14740) Stauffenberg válasza ollie (#14736) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nehogy karcolás essen a tankján? :D Még a feladat alól való kibújást is rosszul csinálja ha 24% a túlési aránya... :P

(#14741) CptMisi válasza diegho (#14731) üzenetére


CptMisi
őstag

Hagyjuk, inkább nem mondok butaságot, mert itt mindenki sokkal jártasabb nálam a cw-ben. :B

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14742) marked one94 válasza CptMisi (#14741) üzenetére


marked one94
őstag

óóó pedig már olyan rég volt valami jó kis szájkarate itt a fórumon ;] :P

You'll Never Walk Alone

(#14743) #21346560 válasza Stauffenberg (#14740) üzenetére


#21346560
törölt tag

Általában az ellenség nem hagy túlélőt, szóval hiába bújuk, a végén őt sem kímélik. Csak ő erre még nem jött rá....

(#14744) ollie


ollie
MODERÁTOR

Már sokadjára fordul elő velem, hogy a KV-4 legelején eltalálnak, és kigyulladok. Ez normális? Ilyenkor azt mondja be, hogy eltalálták az üzemanyagtartályom.

***

(#14745) Iron Funeral válasza ollie (#14744) üzenetére


Iron Funeral
őstag

KV-1-2-3 tankokon is jobb elől van a tartály.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14746) vhw válasza marked one94 (#14742) üzenetére


vhw
addikt

Te is csak karatézni jársz ide, de hogy a játékba fel nem tolod a képed... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14747) CptMisi válasza marked one94 (#14742) üzenetére


CptMisi
őstag

Sajnálom, hogy csalódnod kellett. ;] :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14748) marked one94 válasza vhw (#14746) üzenetére


marked one94
őstag

Bocs főnök :R Holnap délután már felnézek, vagy este olyan fél 9körül ;)

CptMisi :( :O

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#14749) Fel


Fel
addikt

Pár érdekesség a 8.0-ból, képekben:

Az új "Command" rendszer:
A funkcióbillentyűkkel is működnek, de kicsit át lettek variálva. De mostantól előhívhatóak az "Y" lenyomására, majd a kurzort a megfelelő irányba mozdítva is.

1. Általános parancsok:

A Back to base! helyett Defend the base! lesz, és újdonságként bekerült a Reloading!, ami lassan töltő lövegek és a francia dobtárak esetén hasznos.

2. Csapattársnak adható parancsok:

Ezek teljesen újak. A csapattárs fölé húzva a célkersztet (+ "Y") lehet őket kiadni. A chatsávban névre szólóan fognak megjelenni a kiadott ukázok.

A korábban bannolt mapok közül egy-kettő visszaszivárgott:

Sand River Encounter:

A korábbihoz képest a spawnpontok változtak kicsit. Oldalnként 2-2 van, és kicsit messzebb is kezd egymástól a két csapat.

Malinovka Encounter:

Szintén változott. A cap zone került át, H3-ból F5 környékére.

-----------------------------------------------------------

Korábban valaki írta, hogy a Matilda BP nem valami nagy eresztés. Szerintem egészen jó kis tank. Egy nagy baja van: nincs neki könnyített MM besorolás... Tier 7 tankok ellen nem sok mindent tud kezdeni (habár lőttem ki vele Tigrist ^^). Remélem ezen változtatnak majd a végleges 8.0 verzióig.
A lövege kicsit pontosabb a Churchill LL-nél és egy hangyányival lassabb:

Azért hoz szépen egy-egy jó csata után:

------------------------------------------------------------

T95 furcsaságok:

Penetráló találat jelzése a láncon...

Textúra hiba lehet. Nem forgott körbe-körbe a lánctalpon, hanem egyhelyben maradt.

Egy kis "hangover"...

Itt egyszerűen fennakadtam azon a kis törmelékdarabon, és ott lógtam, míg ki nem lőttek. Vicces volt, mert előre-hátra gázadásra billegett a cucc, de lejönni nem tudtam. Az új fizikának köszönhetően egy csapattárs simán letolhatott volna, de hiába kértem bárkit is...
Ruinber, a templom mögött. Majd figyelni kell rá, az alacsony hasmagasságú gépekkel :)

-----------------------------------------------------------

Az utolsóhóz különösebb kommentár nem szükséges^^:

-----------------------------------------------------------

ollie: A KV-4-et egy Churchill goldammóval simán átlőheti. De a weakspotokra lőve (vezető kémlelője, melette a géppuska) nem is biztos, hogy szükséges az APCR. Gyenge nagyon az eleje annak az OP szovjet mocsoknak. Leginkább az oldalpáncéljában lehet bízni, forgatással.

[ Szerkesztve ]

(#14750) Djuree


Djuree
félisten

na sturmpz2-vel kilőttem egy luchs-ot aki hátul kempelt. kértem szépen hogy spot meg ilyenek, de meg sem mozdult. mondom 5 percnél halott vagy. nem hitte el, pedig én nem viccelek ilyen véresen komoly dolgokban :DDD
erre még beírja hogy hehe -1 kill. mondom 3300 killem van, de akkor már csak 3299, jujj :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.