Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) Djuree válasza LAJTNING (#15700) üzenetére


Djuree
félisten

a cw meg a század nem az xp-ről szól. fejlődni meg grindelni randomban kell, pillanatok alatt összejön ott az xp amire kell, csata végét sem kell megvárni, átülsz másik tankba és go, hatékony nagyon. az hülye aki században próbál xp-t grindelni....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15702) LAJTNING válasza Djuree (#15701) üzenetére


LAJTNING
tag

Hol volt szó itt grindről? Mert szerintem senki sem arról beszélt.

Arról nem is beszélve, hogy mióta szar akár a század grind? Nyilván nem arról szól, hogy beülök egy tankba elmegyek meghalni, aztán jöhet a másik, de XP terén igencsak kifizetődő tud lenni, ha nyertes a csapat. Persze, randomban gyakrabban lehet nagyobb XP-ket összelőni, de akkor is.

+ században az adott tier grindeken kívül crew-t lehet húzni általában. A T10 tc-nél pedig már nincs is másra gyűjtögetni legtöbb esetben.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15703) Djuree válasza LAJTNING (#15702) üzenetére


Djuree
félisten

persze jöhet jó xp onnan is. de engem ott nem érdekel az xp. ezért csinálom úgy hogy pl. 20 random meg 5 század meccs. ez így belefér akár minden nap. eleve a század meccs hosszabb is általában.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15704) GeGexx válasza joeetm (#15698) üzenetére


GeGexx
aktív tag

a még életben lévő tankot toltad tovább?

(#15705) diegho


diegho
nagyúr

Na meghoztam a döntést, mostantól klánban vagyok. Nem gondoltam volna, hogy lesz még ilyen, de ez van.

(#15706) Mcray válasza Djuree (#15703) üzenetére


Mcray
senior tag

Kezdek kiábrándulni a TC-ből...Akik eddig irányítottak nálunk, nem akarnak már irányítani. Jól rám tolták az irányítást, azzal hogy próbáljam ki magam. Összesen kb 40 győzelem, 5 vereség, és 4 döntetlen eredménnyel, most azt várja mindenki a klánban, hogy én irányítsam a TC-t. Ezzel csak annyi bajom van, hogy játszani akarok nem 11-12 embert dirigálni és agyleolvadást kapni, ha valaki nem azt csinálja amit parancsolok, mert parancsolni kell. Tegnap megnéztük mi történik, ha a parancsnok nem parancsol. 1 győzelem, 5 vereség...

Erre jön még rá az is hogy sokkal több pénzt és XP-t hoz a random, átlagban, mert a TC-ban, ha én irányítok, akkor fele, vagy harmad annyit vagyok képes harcolni, mint, amikor én követem a parancsokat (Igen, amikor születtem, még nem ismerték a Dual meg Quad core-t a szüleim :DD )

Úgyhogy ott tartok, hogy ha nyerő TC-t akarok akkor én irányítok és nézem, hogy sem a tankjaim sem a legénységem nem fejlődik, csak max az agykapacitásom bővül kicsit... :D

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15707) virkir válasza diegho (#15705) üzenetére


virkir
veterán

Hátazért na... ha már itt tart a világ.... :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15708) Timyyy válasza diegho (#15705) üzenetére


Timyyy
őstag

Gratula, pár tag lapját megnéztem, itt ott kikerekedett a szemem... :))

(#15709) freelancer válasza diegho (#15695) üzenetére


freelancer
tag

Azzal tisztában vagy gondolom, hogy ha te irányíthatnád a WG-t akkor max három hónap alatt becsődöltetnéd.
Annyi marhaságot össze tudnak hordani a HC kockák, hogy az már fizikai fájdalmat okoz.
Próbáljad sokszor ismételgetni magadban, hogy ez csak egy játék és a játékosok 98 százaléka tojik rá, hogy a PRO kockáknak mi tetszi vagy esetleg mi nem ...... MERT.

1. Kikapcsolódásnak tekinti a játékot, de nincs kedve többszáz órát beleölni a semmibe, teháááát vesz prémium tankot(okat) csatázgat úgy hogy nem is tudja mi a francos rosseb az EFF meg WOT logger, bohóc skin, anyámkinnya ...stb.

Se neked se senkinek semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a pályán csata közben, mert JÁTSZIK.

2. Kikapcsolódásnak tekinti a játékot, de nincs kedve (lehetősége) prémium tankot venni, játszogat magának, kiszemel egy célt (pl Tiger-t akarok vezetni), csatázgat úgy hogy nem is tudja mi a francos rosseb az EFF meg WOT logger, bohóc skin, anyámkinnya ...stb.

Se neked se senkinek semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a pályán csata közben, mert JÁTSZIK.

3. A leggenyább fajta, ablakban játszik ha van ideje, mert nemigazán érdekli, de csetelés-filmnézés közben lehet durrogtatni .csatázgat úgy hogy nem is tudja mi a francos rosseb az EFF meg WOT logger, bohóc skin, anyámkinnya ...stb.

Se neked se senkinek semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a pályán csata közben, mert JÁTSZIK.

4. Vérprofi antilemming harcamper kocka.
Minden létező MOD és ADDON (gyk. csalás a gamerek 98 százalékának irányába) feltelepítve, online statisztika generátorok beizzítva, rettegve számolja a napi eff értéket, NOOB-ozik mindenkit csatában vagy fórumon aki szerint nem azt és úgy csinálja ahogy kell, a szent XP érdekében.
Válogatja és megossza az általa nagyra tartott replay-eket eredményeket.
Ki akar tiltani mindenkit a játékból aki nem érzi hivatásának és szent küldetésének a kockaságot. DE a szerencsétlen játszani, kikapcsolódni már nem tud, mert elfelejtette, hogy EZ CSAK EGY JÁTÉK.

Aki pedig ennyire be van kockulva, sűrgősen hagyja abba és nézesse meg magát idegorvossal, mert valami nincs rendben.

(a mondandó általánosítva érvényes, természetesen nem diegho-nak mint személynek szól, neki kizárólag a JÁTÉKosok sokszínüségének elfogadását ajánlom. Ha esetleg valaki magára ismert azért semmilyen felelősséget nem vállalok)

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#15710) ollie válasza freelancer (#15709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel ez egy csapatjáték, nagyon is közünk van egymáshoz a játékban. Ha valaki ezt nem képes elfogadni, menjen single player játékokkal játszani.

***

(#15711) diegho válasza freelancer (#15709) üzenetére


diegho
nagyúr

Te meg azt nem fogod fel, hogy léteznek emberek, akik ha valamit csinálnak, azt szeretik jól csinálni. Én pl a munkahelyemen is mindig előre megkapom időszakokra a munkámat és legtöbbször annak kb negyede alatt elvégzem. Itt adott egy játék, én is csak játszok, csak kikapcsolódás, de mégsem úgy teszem, hogy fingom nincs az egészről. Azt fogjad már fel, hogy lehet csak játszani jól is, nem csak ész nélkül, hiszen én is CSAK JÁTSZOK! Nem CW-zek, nem Company-zok, nem lövök goldot, egyedül prémiumot veszek, semmi mást, de mégis tisztában vagyok a játék alapjaival, de vannak olyan nálam sokkal több csatát játszottak is, akik még az AP és HE különbséggel sincsenek tisztában. Persze értem én, hogy csak játszanak, meg csak kikapcsolódás, de nekem is csak az és gyakran az ilyen agyatlanok miatt az én kikapcsolódásom és csak játékom romlik el. Ja és mindenféle mod nélkül játszok, hiszen CSAK JÁTSZOK!!! És klánba is azért léptem be, mert ők is CSAK JÁTSZANAK! Nincs kötelezettség és nem zaklat minden nap több klán azzal, hogy lépjek be hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#15712) jano_77 válasza diegho (#15705) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha most léptél be klánba, akkor vajon ezen az oldalon miért szerepel az, hogy már 2012.09.08. óta klán tag vagy?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15713) joeetm válasza GeGexx (#15704) üzenetére


joeetm
tag

igen, életben lévő tank volt.... énis meglepődtem, de jót röhögtem :) majd meglátjuk milyen lesz a végleges 8.0

_Az a hülye aki nem normális_

(#15714) diegho válasza jano_77 (#15712) üzenetére


diegho
nagyúr

Klántag HAC 09.08.2011 - 29.08.2011

ezért.

(#15715) ollie válasza jano_77 (#15712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elnézted, az az előző klán tagsága volt, de amúgy az 2012.08.09.

***

(#15716) Mcray válasza ollie (#15710) üzenetére


Mcray
senior tag

Pont emiatt lettem Wotos. A csapat-játék miatt. Sajnos a sok, "én csak játszok" eléggé megöli az örömöt és a kikapcsolódást, amit én mint csapatjátékos szeretnék ha létezne a játékban, illetve nagyobb teret hódítana. Mikróba méretben létezik a dolog, de olyan kevesen vagyunk a 30+ millió regisztrált taghoz (Ha jól emlékszem ennyit mondott Viktor Kiski(rály)) képest, hogy néha úgy érzem, a világ értelmes és én vagyok hülye :DD (de elég nyitott ember vagyok, így simán elfogadom, hogy velem van a baj)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15717) Djuree válasza Mcray (#15706) üzenetére


Djuree
félisten

na pont ezért nem irányítok. sztem lenne hozzá érzékem, terepasztalon is játszok, de nem akarok ezzel foglalkozni, szórakozni akarok nem dolgozni, és a commanderség az munka inkább mint szórakozás. éppen ezért is századozok viszonylag keveset. meg most haver is elkezdte, vele kell mennem és ő még t3-t5 tankokkal tolja csak. meg nekem kell a random, húzok csomó ágat, napi 15k xp van előirányozva.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15718) jano_77 válasza diegho (#15714) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megkövetem magam, sorry....elnéztem a dátumot...nagyon :B :((( :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15719) Szilu válasza freelancer (#15709) üzenetére


Szilu
tag

Bár tényleg nincs hozzá közöm, és nem is szoktam szóvá tenni a se itt se a csatákban, ettől még a te általad leírt dolgok messze vannak a játéktól és a kikapcsolódástól.
Egy játéknak ismerni kell a szabályait, hogy játszani tudj. Egy csapatjátéknál pedig tudomásul kell venni, hogy a csapat része vagy és a közös sikerért kell küzdened.
A valós életben kijelentheted, hogy köszi többet ne játszunk, de itt ezt nem tudod megtenni, mert véletlenszerűen jönnek a társak. Ugyanakkor ahogy a valós életben, úgy itt is had lehessen már szólni, hogy nem ide való valaki. Mondom mindezt úgy, hogy én nem igazán élek ezzel.
A te általad vett kijelentések ellenben sokakra igazak, így elmondhatjuk a random csata egy koszos, gyerekekkel teli homokozóhoz hasonlít, ahol te várat próbálsz építeni.
A föld milliomodik teniszezője, sakkozója, kártyása is kikérné magának az 5. pontot. Sokaknak a győzelmi vágy nem zárja ki azt a tényt, hogy fejben tartsák ez csak egy játék. Ettől ők még jól és eredményesen szeretnének játszani. Miért olyan nehéz elfogadni, hogy mint mindenben, itt is vannak ügyesebbek és bénábbak? Mindkét csoportnak el kell fogadnia a másikat, különösen, ha itt koordinálatlanul hozza össze őket a sors.
Az utolsó mondatban lévő problémát próbálja megoldani amúgy az összes bajnokág. Nem véletlenül van CW, easy8 és számtalan ESL kupa, ott azokkal játszol, és azok ellen, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak. A "kikapcsolódni" vágyóknak meg marad a homokozó.

(ui: nem én lennék, ha nem írnám be, hogy "ik"-es igéknek csak tárgyas ragozása létezik, vagyis "játszok" helyett "játszom" a helyes :D )

[ Szerkesztve ]

(#15720) Djuree válasza diegho (#15705) üzenetére


Djuree
félisten

azigen, nem semmi figurák vannak ott :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15721) GeGexx válasza freelancer (#15709) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Kihagytad azokat akik úgy tekintenek erre a játékra mintha tenyleg egy VH-s tankcsatát vívnának :D

(#15722) diegho válasza Djuree (#15720) üzenetére


diegho
nagyúr

Már 2 hete szinte minden nap kérdezte az "recruit" hogy mikor lépek már be, mentünk is együtt pár csatát, végül fogtam magam és beléptem.

GeGexx az ilyeneknek általában a nevében 44 vagy 45 szerepel, ami a legtöbb esetben több, mint a win rate %-uk és minden csatában a kör elején kiosztják az egész csapatnak a teendőket. Én tábornokoknak hívom őket. És nem mellesleg magasról leszarom mit írnak... csak lenne még hely az ignore listemen... :O

[ Szerkesztve ]

(#15723) freelancer válasza ollie (#15710) üzenetére


freelancer
tag

Csapatjáték lenne, ha lenne csapat, de nincsem mert csak random össye van dobva 15-15 ember és kész.
Online arcade shooter.
Szakaszban században játszva már lehet csapatjátéknak nevezni, mivel van kivel összedolgoznod.
Ami a tényleges csapatjáték menne az a CW.

(#15711) diegho
Értem és elfogadom amit írsz, de az az én magánvéleményem, kb 1500 csata óta már nem idegelem magamat azzal ha pl. megindul a lemmingcsorda DE már nem is megyek egyedül (jó esetben másodmagammal) védeni a másik oldalt, hanem szemrebbenés nélkül beállok a csordába.
Felhúzni idegileg a 3 meccses Löve-sek sem tudnak (ha velem vannak pech, ha ellenem könnyű +XP)
Nem érdemes rugózni a semmin, klánban neked könnyebb és jobb lesz játszani.
(direkt írtam, hogy nem a te szidásod a hsz, amúgy én sem használok mod-okat)

(#15721) GeGexx
Kollégákkal szoktunk csatázni minden HUD meg bizbasz nélkül, kizárólag VH-s tankokkal/felszereléssel :DDD

(#15719) Szilu
Kár a gőzért, nem iskolában tanultam a magyart, nekem jó ez így ahogy van :P

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#15724) bullseye válasza freelancer (#15709) üzenetére


bullseye
addikt

"Se neked se senkinek semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a pályán csata közben, mert JÁTSZIK."

Az a single game, meg a kis kukacocskája... ha valaki MMO-ban, csapatban játszik, elméletben ennek megfelelően kellene viselkednie.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15725) GeGexx válasza diegho (#15722) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Amúgy én is komolyan veszem ezt a játékot :D néha elképzelem ha élő emberek lennének a tankomban csata közben mit éreznének, lehet kicsit beteg dolog :D

Ehhez hogy egy két ember a csata elején kiosztja a tenni valót annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy pl támadásnál a támadó csapatnál csupán az, hogy egy irányból támadnak egy időben akár meg is duplázhatja az esélyűket.

(#15726) GeGexx válasza freelancer (#15723) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Azt szívesen kiprobalnam :D vegyél fel a játékos nevem Gegee, egyébként fogalmam sincs hogy lehet HUD nélkül célozni :D

(#15727) jano_77 válasza diegho (#15722) üzenetére


jano_77
nagyúr

és azt meg lehet tudni, hogy melyik klánhoz csatlakoztál? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15728) freelancer válasza GeGexx (#15726) üzenetére


freelancer
tag

Ha esetleg felugrok EU szerverre majd megkereslek.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#15729) Djuree válasza bullseye (#15724) üzenetére


Djuree
félisten

így van. van mmo etikett, illene úgy kezelni a dolgokat ahogy ott leírják. olyan mint a melóhely, ott sem azt és úgy és akkor csinálsz amit akarsz. attól hogy itt nem látják az arcod még nem kéne automatice idiótának lenni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15730) Djuree


Djuree
félisten

tegnapi mérleg, ez tetszik :DDD 5 meccs 5 win :))
Vehicle Games played Victory ratio
PzKpfw VI Tiger (P) 1 100%
M6 1 100%
AMX AC Mle.1946 1 100%
M10 Wolverine 1 100%
SU-85 1 100%

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15731) ollie válasza Djuree (#15730) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nem volt szerencsém tegnap, kb 30% volt a nyerési rátám, és kb 35-öt játszottam. A victory ratio, az avg XP és a avg kills/battle is esett, bár az efficiencym még így is nőtt: [link]

***

(#15732) diegho válasza jano_77 (#15727) üzenetére


diegho
nagyúr

UNICA

(#15733) Ebit válasza bullseye (#15724) üzenetére


Ebit
addikt

elméletben ennek megfelelően kellene viselkednie.

Mi a megfelelő??

(#15734) diegho válasza Ebit (#15733) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem rontom el a saját butaságommal más szórakozását. Ez a megfelelő.

(#15735) diegho


diegho
nagyúr

Na ezt nézzétek: colinbrett666

A klánja neve találó is lenne, ha egy brain ott lenne a dead előtt.

[ Szerkesztve ]

(#15736) Sir Psycho válasza diegho (#15735) üzenetére


Sir Psycho
aktív tag

:O spot és caphuszár

[ Szerkesztve ]

(#15737) ollie válasza diegho (#15735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek csak abból áll az élete, hogy a WoT-tal játszik, de sajnos elég rosszul.

***

(#15738) Ebit válasza diegho (#15734) üzenetére


Ebit
addikt

meglehetősen általános megfogalmazás, és valószinűleg , nem alkalmazható minden esetben.

(#15739) Sanya válasza diegho (#15711) üzenetére


Sanya
nagyúr

vannak jobbak és rosszabbak. Filozófiailag, ha mindenki egyformán magas szinten lenne, és ennek megfelelően mindenki a legoptimálisabb tankokkal menne csatába, akkor sokkal kevesebb pozitív játékélményben lenne részük. Te is nyomtál már veszettül jó köröket, amely annak köszönhető, hogy sokkal gyengébb képességű és tankú játékosok ellen lőttél. ennyi.

A linkelt játékoshoz visszatérve (ehhez):

Alacsony tier-ű tankokkal nyomja. És? elég sokszor kapott ki. Játszik, de ennyire képes. és? ha szembetalálod magad vele, akkor nem kell görcsölj, s csak kilövöd. ha melletted van, akkor próbáld meg pajzsnak használni :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15740) diegho válasza Sanya (#15739) üzenetére


diegho
nagyúr

de utálom a nem szoros köröket... én nem akarok 15-0ra nyerni én 15-14re akarok.

a játékos tier10 csatában volt, nem tudott 200hp-t sebezni ezért lett bukott a kör.

[ Szerkesztve ]

(#15741) Sanya válasza diegho (#15740) üzenetére


Sanya
nagyúr

15:14-re lehet nyerni 6:11-ről is, hogy te lősz ki 9-et :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15742) diegho válasza Sanya (#15741) üzenetére


diegho
nagyúr

1-13ról nyertünk vityával ketten szakaszban már kört, de nem értem mit akarsz ezzel.

Mai nap az egész klán panaszkodik amúgy. Tele a játék stock tankokkal pl IS-8 nagy toron D25T, IS-4 D25T, T29 nagy torony 76mm és ezek minden esetben top tankok, sebezni nem tudnak semmit és meghalnak...

[ Szerkesztve ]

(#15743) Enzolord válasza diegho (#15740) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, ha Te vagy az egy ,aki talpon marad.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15744) Djuree válasza diegho (#15735) üzenetére


Djuree
félisten

azért spotja van rendesen. nem néztem meg a tankjait, de lehet hogy spotter, annak pedig se nem a sebzés se nem a kill a feladata :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15745) diegho válasza Djuree (#15744) üzenetére


diegho
nagyúr

10ezer kör pz2-vel... nagy tankokkal 30% körüli win... azt hiszem ez elmond mindent.

(#15746) sutyi^ válasza diegho (#15742) üzenetére


sutyi^
senior tag

Azok voltak hétvégén is. :)

Előbb volt E75, nagy torony 105mm L52 kombóval. :D

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15747) sutyi^


sutyi^
senior tag

Nem rossz szerkezet ez a T-62A. Tier 10-es T-34-85. :C

Idáig 29 menetet mentem ~3360DPB. MM nem sokat változott, legalábbis ahoz képest amiket én kaptam T54-el, így legalább az extra pen-nek köszönhetően telelőhetek mindent lyukakkal. :)

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15748) Sanya válasza diegho (#15742) üzenetére


Sanya
nagyúr

1:13-ról ugye milyen jó volt nyerni? ez csak azért sikerült, mert nem vérprofik voltak ellenetek :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15749) diegho


diegho
nagyúr

Nem tudunk nyerni... az egész klánban senkinek nem megy ma, olyanok játszanak akik nem értjük honnan jöttek elő. Mi történt?

(#15750) vbbb válasza diegho (#15735) üzenetére


vbbb
őstag

Ez csak Tier II-es tankokkal játszik? OMG
Valószínűleg magasabb szinten nem boldogul....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.