Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Antonius1978 válasza Fel (#15543) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tehat holnap reggel 7 orakor vege az akcionak akkor ?
Na az akkor nem orvendetes hir nekem, egyaltalan :)
Meg 23 ezer szabad TP-m van, lehet mind el kell koltsem, de vegulis megeri...

(#15552) Tüzi válasza Antonius1978 (#15551) üzenetére

már most érdekel mi lesz a kövi akció :)
lehetne benne modul megint :/
meg mondjuk panther akciósan

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15553) sutyi^


sutyi^
senior tag

Vettem én is egy ilyen T-62A jelű konzerv dobozt. Élhető, de mivel Tier 10 mindig megyek az elkúrt artyspambe vele...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15554) .mf válasza .mf (#15470) üzenetére


.mf
veterán

Lol ez viszont kicsit kárpótolt a tegnapi M10-es kálváriáért :DDD

Victory!
Battle: Malinovka 2012. szeptember 17. 23:21:56
Vehicle: M10 Wolverine
Experience received: 1 077
Credits received: 39 564
Battle Achievements: Top Gun, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

49/35 találat, 2338 dmg, én 10 lövést kaptam (pont nem lett steel wall is, na azon főleg röhögtem volna).
Előbb fel a hegyre -- szerencsére ellen túl hülye volt ahhoz, hogy felmenjenek, pedig féltem tőle, hogy T49, Pz3/4 és Pz4-esük ha felmegy, és a mi medjeink akkora lemaradással jönnek mögöttem, mint szoktak, akkor esélyem se lesz. De nem mentek fel, így előbb a hegytetőről osztottam őket, majd átmentem a kisebb fás dombra, majd egészen a szakadék széli bokrokba, és onnan osztottam őket. Csak azért nem lett több kill (még lehetett volna 2), mert kifogytam az AP-ból, és majdnem HE-ből is. Tiszta duck-hunting, ahogy a két-két közeledő T1 HT-t és KV1-et százasával csipegettem le, gondolom utálhattak nagyon :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15555) vbbb válasza Tüzi (#15531) üzenetére


vbbb
őstag

Na pont most próbáltam ki a te kedvedért ezt az ágyúellövéses valamit. Löwevel puffogtattam Mause-ra és HE-vel tényleg kilőttem az ágyúját szemből. Utána meg az ágyú mellett sikerült AP-vel lyukat is ütni. Ha érdekel felrakom majd.

(#15556) Tüzi válasza vbbb (#15555) üzenetére

volt ma pár meccs e75-el, és akárhova lőttem már kínomban, ezek ugyanúgy lőttek tovább... aztán jött egy type, parkettán elrobogott előttem, lőtt egyet, ágyúm helló.
na ott anyáztam egyet...
jólesett :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15557) [HUN]Dani válasza Vigneau (#15549) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Amerikai tankok a legjobbak.

magyarsrac

(#15558) forras2 válasza jozefgucci1 (#15476) üzenetére


forras2
őstag

Szerintem egyáltalán nem volt szopás az NA. Ha scoutnak használtad, és ugye annak nem az a lényege, hogy halomra lődd a tankokat (Tudjuk, ha Ollie megy vele, akkor ez lesz belőle ;] ) akkor szépen lehetett vele gyűjtögetni.
És nem kellett több csata ahhoz, hogy elérjem a PzIV-et, mintha bármelyik másik tier5-ös tanknak állnék neki.

[ Szerkesztve ]

(#15559) joeetm


joeetm
tag

mi a véleményetek? a tiger vagy a tiger p a használhatóbb? megvan mind a kettő, de fura hogy a p-vel ha valami jobb kört megyek kapok rá aránylag jó creditet meg xp-t, a tiger viszont még egy roszabb kör után is majdnem annyit kap, legalábbis creditbe...
másik: tiger p-re érdemes felrakni azt a kieget amelyik erősíti a védelmet a HE ellen? mert kapok vele néha olyan pofonokat hogy elszáll az ágyú, a lövész, és a parancsnok, meg még aminek épp kedve van...

_Az a hülye aki nem normális_

(#15560) Xmodule


Xmodule
őstag

nagyon jól sorsol a gép megint... -.- kv1s el már a 10. kört nyomom mert 1x nem nyertunk. engem is berak kv5 ellen stock ágyuval

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15561) Atlantis válasza joeetm (#15559) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem egyik tankra se éri meg feltenni, s ezzel elhasználni egy helyet valami hasznosabb cucc elől. Venti+rammer+vert.stab/EGLD, nálam az összes HT-n és MT-n ezek vannak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15562) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Google fordító:Az elsődleges cél az önjáró anti-tank - elpusztítani ellenségeit nagy távolságokból, miközben észrevétlenül.

Ez alkalommal a csapat nagy hangsúlyt fektettek az amerikai PT-ACS. Pontos és halálos - ezek acél szörnyeket hajlandó biztosítani megfelelő ellenállást riválisok.

Szeptember 18., 10:00 (GMT) szeptember 24-én 09:30 (GMT) lehet számítani:

Express kétszer szivattyúzás személyzet minden típusú berendezések.
50%-os kedvezmény a PT-ACS: T18, T82, T40, M8A1, M10 Wolverine, T49, M36 Slugger, M18 Hellcat, T25 AT, T25 / 2.
Fokozott a 60%-os hozam a PT-ACS: T18, T82, T40, M8A1, M10 Wolverine, T49.
A növekedés 30%-os hozamot PT-ACS: M36 Slugger, T25 AT, M18 Hellcat, T25 / 2.

Azt szeretném, ha sikert a csatatéren!

[link] alapján!

(#15563) Djuree válasza GaburroSan (#15562) üzenetére


Djuree
félisten

"Express kétszer szivattyúzás"
mintha valami szexhirdetést olvasnék :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15564) Zeratul válasza Atlantis (#15561) üzenetére


Zeratul
addikt

Max valami lomha TDre, T95, Ferdi, JPE100 stb.

Djuree: vagy plasztikai sebésznél a zsírleszívás hirdetése. :)

[ Szerkesztve ]

(#15565) GaburroSan válasza joeetm (#15559) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Tigrisre nem kell, de a Tiger P maga lomhaságával már kapna 1 kis előnyt a repeszek ellen, de ha 1 löveg rádmászik akkor jobb fedezékbe húzódni mert addíg lőnek amíg képben vagy! Várni kell 1-2 percet, de ha nagyobb lövegek ellen tesz be pl.:Su-14, M12, S-51 tulajdonképpen a T6 tól már mindegy mert 1lövéseznek ha van rajtad repeszvédelem ha nincs!

(#15566) ollie válasza Tüzi (#15550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk felsorolhattad volna a tankok felét legalább, mert a legtöbbön slopped armor van.

***

(#15567) Djuree válasza GaburroSan (#15565) üzenetére


Djuree
félisten

nem olyan lassú az a p. tegnap pont figyeltem, t29 mellett pölö elmentem. lehet kisebb motor volt rajta, de annyit nem jelent a nagyobb sem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15568) [HUN]Dani válasza Djuree (#15567) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

T29 nagy motorral pikk pakk max sebességre gyorsul. 35km/h

magyarsrac

(#15569) ollie válasza joeetm (#15559) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Tiger P egyértelműen jobb, viszont ami utána jön, a VK45 A és B rosszabb, mint a Tiger után jövő Tiger 2 és E-75. Bár ez nyilván játékostól is függ, mert van akinek nagyon bejönnek a VK-k is.

***

(#15570) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap mi a túró volt? 3 Tank ász, 3 Böllér.

IS-3-mal meglett a tank ász. Többet kellett vele sebeznem, mint amit eddig a játékban valaha sebeztem pl IS-4-gyel, hogy meglegyen. Amúgy nem is emlékszem már a körre, annyira nem volt emlékezetes :DD :DD

T29-cel is meglett Airfielden. Platoon társam IS-sel azt hiszem 4-et én meg 8 vagy 9-et szedtem ki. Hatalmas kör volt.

IS-8Erra vagyok a legbüszkébb tegnapról. Egész csata alatt uraltam a térképet.. Á de jó volt :)

Jagdpanther-re meglett a hosszú 88-as löveg 7-ből 6 kört nyerve :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15571) Xmodule


Xmodule
őstag

KV1S el 15 vereség utan egy huzamban meglett a napi szorzo:D KV5 ellen alap ágyuval finom.

ugy latszik kicsit billent a merleg a jatekban. vagy nagyon gyözunk vagy nagyon kikapunk. nincs egy jo csata.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15572) joeetm válasza ollie (#15569) üzenetére


joeetm
tag

énis úgy érzem hogy jobb a p :) az utána lévők nem érdekelnek, megelégszek a 200-as fronttal, az is3-makat simán szivatom vele :) az viszont tény hogy lassú, főleg valami enyhe domb emelkedőjén...
ha meg egy nagy arty kinéz magának ígyis úgyis végem, mert az a képes a löveg mellé még a motort is kiütni, az meg elég halálos, föleg ha jön szembe 2 t8-as valami...

_Az a hülye aki nem normális_

(#15573) Iron Funeral válasza Mcray (#15570) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem az Aladár jobb mint a KT, ami azt illeti szerintem az a legjobb német heavy ami a játékban van, gyakorlatilag ez a német IS-3/T32, lehetne jobb a gundepression de ez az egyetlen hibája a tanknak (játékmechanikai szempontból nem tudom mennyire lesz jó a 200mm pen. 0.8.0 után), a Béci meg meglehetősen jó lesz páncél szempontjából 0.8.0 után, az ufp 264mm-re dagad, kis forgatással elég szép értékeket lehet majd elérni (20° után 281mm) lfp alapvetően jobb mint az E-75 esetében mivel sokkal kisebb illetve effektíve erősebb is (209mm vs 212mm). Itt is a szűk keresztmetszet a gundepression, illetve maga az ágyú, nekem személy szerint herótom van attól a 12.8cm polírozógéptől...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15574) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#15573) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most látom, hogy rossz helyre ment :) ollie-nak ment volna

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15575) Zeratul válasza ollie (#15569) üzenetére


Zeratul
addikt

A TK ugyanolyan papír az ellenfeleknek mint az Aladár, de cserébe lomha is.

(#15576) ollie válasza Zeratul (#15575) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az világos, de az ágyúban azért van különbség.

Jó, hozzáteszem, hogy az Aladárral még nem játszottam, bár ki van fejlesztve, de a KT-vel elég jó köröket megyek, na meg csak az általános vélekedést próálom tolmácsolni a 2 tankról. De az is lehet, hogy nekem is jobban bejön majd az Aladár, amint kipróbálom....

***

(#15577) Zeratul válasza ollie (#15576) üzenetére


Zeratul
addikt

Attól függ kinek mi jön be, aki a subheavyket kedveli annak az Aladár, akinek a heavy annak a KT. KV-2, T-150, KV-1S trióból nekem a KV-1S jön be. ISt is jobban szeretem mint a KV-3t, a KV-4 meg ki van grindelve de egyenlőre hanyagolom a lomha muszka ágat.

(#15578) Mcray válasza Zeratul (#15577) üzenetére


Mcray
senior tag

Tiger 2-t kb kiröhögöm kb tier 6-től fölfelé bármivel. Aladártól meg a Bélától viszont nagyon félek. Ha be van forgatva, akkor cseszhetem. Nem olyan régen még a Tiger 2-től is féltem akkor is ha IS-3-mal voltam. Változnak az idők :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15579) Snakeiboy válasza Mcray (#15578) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Mar csak azt aruld el hogy az Aladar miert jobb beforgatva mint a Tiger II. max akkor rohogod ki a Tiger II-ot t7 es t8al ha nem en ulok benne :)) . Bar Aladar is allat, mas stilus a ketto de 1vs1ben jobb a Tiger II.

Miert?????

(#15580) Djuree válasza Mcray (#15578) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok vele. tigernek meg kt-nek már húgom is tudja a gyenge pontjait annyira ismertek, a-nak meg b-nek azért nem annyira. jobban tartok tőlük.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15581) Snakeiboy válasza Djuree (#15580) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

a-nak az egesz teste egy weak point ha 225mm pennel rendelkezel, szoval nem ertelek titeket. 200mm-ere pent meg az aladar pattinthat de az sem tul nagy esellyel de mar lehet jatszani. 225-ot csak akkor ha az ellenfel abbszolutt agyhalott. Mind a ket tankom van az aladarral kb 1700csatam. tudom mit mire lehet hasznalni. Klasszikus HTkent a Tiger II jobb. Az aladar csoportban jo megkerulni a lassu heavyket es vagy medek koze berohanni, na ott aprit. Tiger II meg fedezekbol kibuj lo vissza vagy facehug.

Miert?????

(#15582) Mcray válasza Snakeiboy (#15581) üzenetére


Mcray
senior tag

Mint írtam tier 6 a kiunduló alap nálam. Ott nincs 225 pen ;) Djuree érti amit írtam. Nem ismerem őket eléggé ahhoz, hogy jó legyek ellenük. Tiger 2-t elég sokat megettem már. Jó kezekben persze még mindig okozhat kellemetlen pillanatokat :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15583) Zeratul válasza Snakeiboy (#15581) üzenetére


Zeratul
addikt

Tiger II meg fedezekbol kibuj lo vissza.

Erre szvsz lassú ha célzott lövést akarsz leadni.

(#15584) ollie válasza Zeratul (#15583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De csak akkor, ha te ülsz benne. Az ellenfél mindig képes kapáslövésből eltalálni a weakspotodat. :DDD

***

(#15585) Snakeiboy válasza Zeratul (#15583) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Hat erre az aladar sem jobb, Gyorsulasa nem sokkal marad el es kibujasnala vegsebesseget a hajadra kenheted. Kivancian varom melyik tankal jo kibujni es lonni taktika akkor?

Miert?????

(#15586) Mcray válasza Snakeiboy (#15585) üzenetére


Mcray
senior tag

IS-8 :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15587) Snakeiboy válasza Mcray (#15586) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Egesz jatekban csak azzal az eggyel lehet ezt megcsinalni? Erdekes eddig ahany replayt neztem szinte mindig igy csinaljak a "Nagyok" heavykkel :). De legyen igazatok, ennek ellenere en tovabra is hajtom az Aladart es Tiger IIot ahogy nekem jol esik :). Jo jatekot mindenkinek!

Miert?????

(#15588) Zeratul válasza Snakeiboy (#15585) üzenetére


Zeratul
addikt

Az a nem sokkal elég jelentős, az Aladár keskenyebb fordulékonyabb, tornya is picit előrébb van ami pont elég hogy bujkálós mecset a KThoz képest fölényesen nyerje.

(#15589) Snakeiboy válasza Zeratul (#15588) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Ha majd latsz a jatekoban kiprobalhatjuk 1vs1et 10 meccs aztan meglatjuk. Legyen igazad en kivanom, hozzateszem hogy imadom az Aladart de a Tiger II-ot is :). Ja es Aladarral kivegeztem mar sok Tiger II-ot de nem a tank hibajabol :). Ha Aladarral vagyok es Aladar jon szembe akkor csak nevetek mert az esetek 95%aban megeszem oket mig Tiger II -nel ez kb 70%(termeszetessen ezek a szamok a lama vezetoket tukrozi nem en vagyok pro). Lehet csak nekem jelent nagyobb gondott a Tiger II :) akkor viszont elnezest.

Miert?????

(#15590) Paul119 válasza Zeratul (#15523) üzenetére


Paul119
addikt

szerencsétlen jt páncélját mi nem lövi át? :(

Mcray:aladártól félne?ez jó vicc volt :DDD

Battle: Steppes 2012. szeptember 18. 12:50:44
Vehicle: T34
Experience received: 1 908 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 71 068
Battle Achievements: Sniper
xpt kicsit keveslem.. naná hogy bukta lett minden kretén elindult egy irányba egy vkdb maradt ott velem másik 3 tier 8 heavy ellen de hát csórit hamar hidegre vágták

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15591) diegho


diegho
nagyúr

Ez a no comment kategória azt hiszem:
Defeat
Battle: Abbey 2012. szeptember 18. 13:16:54
Vehicle: T-54
Experience received: 1 413
Credits received: 88 965

(#15592) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azt tudja valaki, hogy kicsi td-re su-85b, m8a1 miért nem lehet ventit rakni?
Mert így elég sok +-tól elesik a paraszt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15593) Szilu válasza Gyuri27 (#15592) üzenetére


Szilu
tag

Amiért sok artira sem:
nyitott tankok

(#15594) Sanya válasza Szilu (#15593) üzenetére


Sanya
nagyúr

igaz :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15595) Gyuri27 válasza Szilu (#15593) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az addig rendben. A kérdés marad viszont. A venti által adott + dolgok elvesznek (illetve nem kapod meg)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#15596) Szilu válasza Gyuri27 (#15595) üzenetére


Szilu
tag

Ezekre a tankokra nem tudsz +5%-ot szerezni.
Cserébe van egy bármi másra felhasználható helyed :D

(#15597) Enzolord válasza diegho (#15591) üzenetére


Enzolord
addikt

Mégsem ment minden kisgyerek iskolába ezek szerint.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15598) ollie válasza diegho (#15591) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval a kérdés az, hogy a csapatod többi tagja mit csinált tökvakarászáson kívül?

***

(#15599) Napfénysüti válasza Enzolord (#15597) üzenetére

Szerintem se. Volt olyan csata ahol majdnem megkérdeztem hogy még nincs suli a gyerekeknek? Eszméletlen hogy így délelőtt is milyen csapatok jönnek össze... :U

Més que un club!

(#15600) marked one94 válasza Enzolord (#15597) üzenetére


marked one94
őstag

Szerintetek csak a gyerekek nem tudnak játszani? Tudjátok vannak olyan emberek akik csak "játszanak".

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.