Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Zadia válasza [HUN]Dani (#14400) üzenetére


Zadia
senior tag

Volt már nálam is,hogy rosszul találtam el és pattantam róla egyszer.Következő lövés telibeverte. Nekem Tiger P-m van.

[ Szerkesztve ]

(#14402) [HUN]Dani válasza Zadia (#14401) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez rendben van. Én is szoktam T29-el rosszul lőni és pattan, de ők több lövés után se tudtak rajta sebezni.

magyarsrac

(#14403) Zadia válasza [HUN]Dani (#14402) üzenetére


Zadia
senior tag

Engem az szokott feldühíteni,mikor faszán becélzom jó helyen és pattanok.Az ellen meg menet közben sebez.Ma is előfordult és majd szét vert az ideg.+ amikor 3 m-re látom meg tőlem az ellent,hogy felém tart én meg a bokorban pihizek és keresem a célpontot.

(#14404) Reaper


Reaper
őstag

Hazaértem, fáradtan, játszanék, erre szerver foglalt, jellemző :(((

(#14405) Dr_Syrex válasza [HUN]Dani (#14400) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem rossz tank a T-34, de én a kis Matildámmal elbántam vele. Persze minden szituáció más és a játékosok is különböznek, de ez már sci-fi kategória :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14406) [HUN]Dani válasza Zadia (#14403) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az utóbbi engem is marhán idegesít. Hihetetlen sokszor pl. Murovankán kempelek az erdőben várom a népet erre kb. 15-20 méterre tőlem feltűnik minden előzmény nélkül..

magyarsrac

(#14407) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nálatok megy a rendes WoT? Most nem akar beengedni: "A szerver nem áll készen. Próbálkozz később." Beengedett.

Sikerült viszont kipróbálnom a 8.0 tesztet. Nálam nem hogy gyorsult volna a játék, de lassult. South Coast-on 20 FPS-sel döcögtem, amit kissé kevésnek érzek (hardverem a felhasználó nevem alatt megtekinthető). Az új megvilágítási rendszer nekem nem tetszik, túl világos. A grafikát én rondábbnak látom max. beállításon mint a 7.5-nél... Mondjuk sok változást nem vettem észre, csak mintha szemcsésebb lenne a kép.

Azért csináltam pár ugratást a Leopárddal, igazából el voltam a fizika nélkül eddig is. A bosszantó sziklába akadások majd most megszűnnek, meg láttam néhány tankot olyan helyeken ahová eddig nem lehetett eljutni. Ezeket még újra meg kell néznem, néhány pályán változni fog a stratégia.

Nagyon jó, hogy a menüben ki lehet kapcsolni, hogy akarok-e Assault vagy Encounter módban bohóckodni. Egyedül soha többet nem fogok azokba a játékmódokba bemenni, min. 3 fős szakasszal. Akkor legalább 3 ember össze tud dolgozni, azokban a módokban ez létfontosságú szerintem.

Nézegettem a feliratokat, jelvényeket, álcafestéseket. Azon kívül, hogy a WG-nek ez megint jó bevétel lesz, nem látom értelmüket. Jópofának jópofa, de számomra ront a játékélményen egy összefirkált tank. :DDD Az álcafestést meg ha jól értelmeztem külön kell megvenni a 3 féle tereptípusra.

A csata utáni "kiértékelő képernyő" elég részletes, talán túlzás is kicsit megmutatni, hogy prémmel illetve anélkül hogy alakul az xp és kredit-hozam. Persze ez megint csak csomó embert fog ösztönözni arra, hogy prémet vegyen. Talán végre rájönnek majd a piroskák is, hogy nem a kill, hanem a sebzés a döntő, ha látják a csata utáni részletes elemzést.

A legnagyobb pozitívum: az IS-4! Kipróbáltam és nagyon bejött! Az IS-8/ST-1 top ágyúja, egy jó kis pattogós testen! Két JagdPZ E-100-at terrorizáltam egyik csatában, igaz, csak 400 körülieket sebeztem beléjük, de ők meg úgy pattogtak a tornyomról, hogy öröm volt nézni. Másik csatában egy AMX 50B, egy E-100, 10-es amcsi med, és egy Jagdpz E-100 akadt horogra, úgy hogy 0 HP-t sebződtem! :) Remélem majd alkalmam lesz egy Batcset ellen is megméretni ezt a gépet, tier 10-ben azt tartom legveszélyesebb ellenfélnek.

[ Szerkesztve ]

(#14408) Zadia válasza Dr_Syrex (#14405) üzenetére


Zadia
senior tag

Nem az orosz med tankra gondolt.

Dobi 562: Igen,minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#14409) grunge


grunge
addikt

Még mindig egy magot kezel csak? 8,0-nl akkor esik a performansz rendeseen mi? :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#14410) Dr_Syrex válasza Zadia (#14408) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Valahogy mindíg sikerül összekevernem (biztosan a hasonló név teszi :) ) :B
Így már más a dolog, de a 2 tigrisnek akkor is illett volna hoznia.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14411) marked one94 válasza grunge (#14409) üzenetére


marked one94
őstag

Igen még egyet. Előző tesztnél nálam ugyan olyan "jól" ment mint eddig és nekem nincs valami erős vasam :)

You'll Never Walk Alone

(#14412) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A játék miért nem honorálja kredittel a bázis foglalást?

Mivel a csatában a leggyengébb tank voltam és az összes ellenség a pálya másik felében volt, ezért beálltam zászlót foglalni (Encounter módban, ahol eleve nagyon lassú). Végül tök egyedül foglaltam el a zászlót. Gondoltam na most majd pörög a kredit számláló... de nem.

T49 volt egyébként a tankom, egy PzIII/IV-et leszedtem 10%-ról a többi meg egy 100%-os foglalás volt és erre kaptam 11500 kreditet (prémiummal) meg egy achievementet. :F

[ Szerkesztve ]

(#14413) Chris0321 válasza marked one94 (#14411) üzenetére


Chris0321
addikt

Én csak az előző tesztet próbáltam még ki és akkor elég gyengén ment a gépemen, jóval kevesebb volt az fps-em. A mostani tesztet még nem tudtam feltenni, valami hibát ír ki telepítéskor 35% körül. Leszedem újra hátha most jó lesz, mindenképp ki szeretnék próbálni pár tankot és azt is meg szeretném nézni most, hogy még mindíg ilyen gyengén megy-e a játék a gépemen.

(#14414) Tesi


Tesi
tag

Hali. Neketek is nehezen akar csatlakozni a teszt szeróra? OK hogy foglalt a szerver de amikor csatlakozna újra vissza dob...Kb 2 órája szenvedek vele.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#14415) Peat;)


Peat;)
veterán

Valaki tudna linkelni az aktuális verzióhoz sérülékeny részt mutató skin packot? Feltéve ha azóta sem jár bannolás érte :), köszönöm!

(#14416) Stauffenberg válasza Tesi (#14414) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én azóta szenvedek vele, mióta kijött. Nekem még nem sikerült belépnem soha a 8.0 tesztre.

Most nem azért, de a prémium felhasználókat mindenhol előnyben részesítik ha tesztelni kell. Ehhez képest nem csak nehéz bejutnom, de még soha nem is ment. Tegnap könyv olvasás közben nyomkodtam az entert percenként.

Másfél óra után meguntam. Ma is próbálkoztam és az életemből 30 percet rááldoztam, de ma sem jutottam be. Szerintem letörlöm, mert csak a helyet foglalja. Sem hajnalban, sem reggel, sem délután, sem este nem lehet bejutni.

Gondolom 30 fősek a szerverek.

(#14417) Fel válasza Tesi (#14414) üzenetére


Fel
addikt

Beengedni akkor tud, ha valaki kilép, úgyhogy várni kell.
Oroszéknál amúgy is most van a csúcsidőszak, talán majd 9-10 felé már könnyebben beenged.
Érdemes kiválasztani az egyik szerót (test1, vagy test2), és nem auto-n hagyni a csatlakozást, mert, akkor csak ugrál a két cluster várólistája között.

(#14418) Tüzi válasza Dobi 562 (#14352) üzenetére

elvileg a foglalásért több pluszt kapsz.
legalábbis a program ezt írja.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14419) Dobi 562 válasza Peat;) (#14415) üzenetére


Dobi 562
addikt

Parancsolj.

(#14418) Tüzi: Valami minimális xp-t kap érte, de aki tényleg megdolgozott a győzelemért, attól elveszi a lehetőséget, hogy még több sebzést kiosszon, még több xp-ért, kreditért.

(#14420) Tüzi válasza Dobi 562 (#14419) üzenetére

ez jogos lehet... nem tudom mit értenek ők "plusz" alatt :)
csak ezt írja...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14421) Tüzi

PZ5 lesz az új favoritom :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14422) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ti be tudtok lépni a rendes szerverre? Nekem csak a végtelenségig szinkronizálja az equipmentet.

Mod: XVM-mel nem indul, a nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

***

(#14423) Motyi


Motyi
senior tag

Na én egy ideig pihentetem a játékot (most már tényleg), majd 0.8.0-kor visszanézek mi változott (de akkor is csak max funolni).Elég élvezetes ez a tankozás, de jön a panda így megyek vissza wow-ba (ez csak kis kitérő volt az ottani uborkaszezon miatt).Jó lenne ez a game, de egy dolog feltűnő nagyon, mégpedig a közösség.Wow-ban a leg "ótvarabb" szerveren lévő közösség is klasszisokkal inteligensebb és kultúráltabb mint itt.Ez jó lenne ha változna, mert így nagyon le tud hangolódni az ember.Ott 4-5 év alatt összesen nem találkoztam ennyi troll,idióta,noob-noobozó,afk, más játékát direkt tönkretévő tehetségtelen alakkal mint itt 1 hét alatt.És ez nem túlzás, visszasírom az ottani vérpistiket, az itteniekhez képest azok kiscserkészek.
Nem tudom, mi lenne a megoldás, de nem hiszem, hogy bármi is nagyon változna.Szerintem a többség várna egy csatára inkább 5 percet mint sem ez a rengeteg gyökér ami most van.

Mindenkinek további jó és legfőképpen gyökerektől mentes, élvezetes játékot kívánok. :)

Búcsúzóul leírom az utolsó csatám :) :
A partyban játszó 2 top (T10) tankunk kilőtte kezdés után 5 csapattársunk mire sikerült "hatástalanítani" őket, így mielött megláttuk az ellenséget már 7 fő mínuszban voltunk.Lehet tippelni mi lett az eredmény :D

[ Szerkesztve ]

(#14424) #21346560 válasza ollie (#14422) üzenetére


#21346560
törölt tag

Játszom, bár néha az egekben van az amúgy 29-es pingem... most soxor 100 is van...

(#14425) wanted5 válasza Motyi (#14423) üzenetére


wanted5
őstag

csak ez a WoT egy külöm kategória, oké mmo de mégsem az, más játokban ha vki okoskodik vagy nagyképű stb... azt mondod "na gyere pvp-re aztán mutasd mit tudsz"
meg eleve egy nyitott világ találkozhatsz mindenkivel a játékban, és a "noobos" kölök meglátja a cuccaidat meg lvl-t stb... akkor rögön elmegy más áldozatot keresni magának

de hogy védjem is kicsit, máshol meg ez van h elmész pvp-re aztán a +20-30-40 szintűek lecsapkodnak mert nekik lehet meg ők prok meg ők istenek stb...

(#14426) Djuree válasza Motyi (#14423) üzenetére


Djuree
félisten

a wow egy akkora unalmas valami hogy az hihetetlen, 3 hónapig bírtam. nem tudom mit nem lehet azon unni. manapság már ronda is. meg pandák...ekkora baromságot. mi köze a warcraft világához a pandáknak? ennyi erővel pingvinek is lehettek volna, vagy delfinek. szánalmas amit a blizz mostanában művel :( nekem ez a véleményem, persze ez csak az én véleményem, ettől nem baj ha másnak tetszik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14427) Motyi válasza Djuree (#14426) üzenetére


Motyi
senior tag

Igen unalmas lehet ha normális klán nélkül tolja az ember, mert akkor kb. minden jóból/érdekesből kimarad vagy lehet csak szimplán nem az a Te játékod, van ilyen. :)
A wot is gondolom sokkal jobb/másabb ha nem megy az ember szólóban és egy jó klánban van .
No offens, de a Blizzék ebből halálra keresik magukat és nincs senki más a piacon akik csak megközelíteni tudnák ezt a sikert és jövedelmezőséget.Ezek szerint valamit tudnak a fiúk, a pandák meg.. ez egy kitalált világ az van a sztoriban amit ők akarnak.A klánunkban is mindenki azt mondta amikor meghallotta hogy panda lesz az új kieg, hogy de szar, abbahagyják, stb. Most meg mindenkinek már elő van rendelve ;)
De az tény: mindenkinek más tetszik, más jön be és ez jó, mert ettől lesz színes az élet.De a két játék nem is egy kategória/stílus.
Én a wow-t csak a közösség összehasonlítása miatt hoztam itt szóba nem wow vs. wot vitát akarok kirobbantani! Csak jeleztem, hogy ilyen rövid idő alatt mint amit és a WoT-ban töltöttem is feltűnt a közösség minőségbeli különbsége. :)

[ Szerkesztve ]

(#14428) ollie válasza Djuree (#14426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A panda a wc3-ban volt először, onnan jött.

***

(#14429) vbbb válasza Djuree (#14426) üzenetére


vbbb
őstag

Én 1 napot se bírtam ki a wow-ba...Fasság szerintem, de ez magányvélemény...

(#14430) g4b3n


g4b3n
tag

Csao, kérdeznék!
Hogyan tudok szektort jelölni, amire figyelni kell és artyval célba vett ellent, aki lőni fogok szintén mivel jelölöm meg, hogy a társam is értesüljenek róla chaten keresztül?

(#14431) jimmy74 válasza [HUN]Dani (#14402) üzenetére


jimmy74
őstag

Utálom a T-29-et!mert nincs meg. :((( :(( De már várom hogy meglegyen! ;)

WoT:jimmbo

(#14432) jimmy74 válasza g4b3n (#14430) üzenetére


jimmy74
őstag

nyomsz egy entert majd az egérrel a térképen kijelölöd
Ránézel az ellenre hogy bepirosodjon majd nyomsz egy T-t

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#14433) joergie


joergie
őstag

Kaptam egy nap csetbant inaproriate language-ért, tehát lusta voltam 2-3szor megnyomni a tab gombot hogy a platoontársaimhoz beszéltem. mindenmellett minden egyes csatát gyakorllatilag kivétel nélkül végig retard asshole-ozok, de azért nem kapcsok csetbant, meg spamért se, mer fingjuk nincs mit kéne csinálni, még ha szétspamolom a mapot akkor se, de azért se kapok csetbant, csak azért mert lusta vagyok kétszer megnyomni a tab gombot. ez egy vicc. mindegy, van máról(péntek) két tk- sreplay-em, amivel el tudom intézni hogy két k*tsög ne tudjon játszani a hétvégén :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#14434) ollie válasza jimmy74 (#14432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ma este 16 meccset játszottam a T29-cel, és 12 nyerés lett. :D És mindez szakasz meg század nélkül.

***

(#14435) Djuree válasza Motyi (#14427) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, én csak szólóban nyomtam az igaz, lehet klánban jobb lett volna. a nagy karik mindig lekaszaboltak sajna, elég idegesítő volt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14436) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Magyarázza el nekem valaki, hogy mi értelme van egymás után megdögleni egy tetves átjárónál, mikor látják hogy ott nem fognak átjutni??? És még az 5. tank is megpróbálkozik vele... Hihetetlen! :W

Legalább kreditben nem volt bukó... 5700 sebzés...

--------------------------------------------------------------------------------

Tegnap olyan csatáink voltak Árpival, hogy ihaj! Volt pár olyan csata, ahol gyakorlatilag csak ketten csináltunk sebzést és killt.
Fishersman's Bay-en egyetlen med sem ment a dombra vagy balra, mind bement a kikötőbe. Ezt a csatát ketten hoztuk Árpival, mert a bal oldalunkat ledarálták és a medjeink sem vitézkedtek (összesen 11 kill), megtisztítottuk a kikötőt, közben elfoglaltuk a dombot, közben egymás seggét védve kilődöztünk a bázisunkat foglalókat is...

Krelián szintén nem mentek a medek a dombra, ellenben egyenként elhullottak a felső útvonalon. Mi Árpival a domb útvonalán mentünk, azért sikerült kiosztani Tiger P-vel 4000 sebzést, a végén egyedül maradtam 6 ellen. Bukta.

Sand Riveren, 2 vagy 3 killel vezet a csapat mikor kilőnek mindkettőnket. Hiába pingelem, hogy a hátam mögül lő minket két med, le se sz@rják. Ellenben úgy rontanak egy lesebzett IS-re, mint cicák a gombolyagra. Ezután a szélrózsa minden irányába szétszélednek. Egy IS-8 a védő bázis fölött a beugrónál keresi az enemy arty-t, aki mellesleg be van spottolva a bal felső sarokba... Lassan azért rájön, megindul 4-szer! mellélő egy helyben álló lórinak 50m-ről... Közben egy Chaffe egyenként kiírtotta a 7-8-as medjeinket... 5-6 killel zárt a tier 5 scout tank... No comment. :C

[ Szerkesztve ]

(#14437) jano_77


jano_77
nagyúr

Jó reggelt

Másnál is ilyen ultra brutál lassú a szerverrel való kommunikálás vagy csak engem szivat a gép? :F
A szokásos 25-30 ping helyett most 60-100ms az fps pedig a szokásos 40-90 helyett 20-30!?
Jelen pillanatban pedig be sem lép a játékba, megállt a Felszerelések, fogyócikkek szinkronizálásánál! :Y :W :o
WTF?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14438) Bingisz


Bingisz
addikt

Na rájött a wg, hogy kellene egy kis korrepetálás a játékosok nagy részének: Tank Academy

Lehet majd bőszen linkelgetni a "játékosoknak"... :C :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14439) Gyuri27 válasza Bingisz (#14438) üzenetére


Gyuri27
félisten

A játékban kellene kötelezővé tenni. A végén járna valami ajándék tank.
A videót sokan megnézik és azzal a lendülettel el is felejtik. Illetve sokan meg sem nézik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14440) KaLeun


KaLeun
senior tag

Új szokás El Halluf encounteren, hogy a déli csapatból valaki egyből foglal. Egész kiba... csata alatt bőg az a kurva sziréna, meg minden barom oda megy (általában egyesével) szarrá lövetni magát. Aztán az egyetlen hely ahonnan lőhető az a szikla, védtelen marad és így simán elfoglalja az ellen... Aztán hülye arty miért nem resetel?

Cila

(#14441) Tüzi válasza Gyuri27 (#14439) üzenetére

Ilyen már van, kapsz M3 sztyuit :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14442) sutyi^ válasza Dobi 562 (#14436) üzenetére


sutyi^
senior tag

Szokásos... Az a baj, hogy a playerek nagy része nem hogy az általános játék intelligenciának, hanem a józan paraszti észnek is híján van...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#14443) jimmy74 válasza ollie (#14434) üzenetére


jimmy74
őstag

Sokszor bajban vagyok mikor csak a tornyát látom,nem tudom hol lőjjem olyankor! :(

WoT:jimmbo

(#14444) Tüzi

most erre megint mit mondjak?
amíg kilőttem az IS-t, és megkerestem az egyik artyt, ezek 4en nem bírtak kilőni egy 400hp-s typot. Érted...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#14445) D.Orion


D.Orion
veterán

Prokhorovka-n Assault-ban valakinek van valami jó taktikája támadó oldalra? Én ahogy észrevettem itt a védők csak elveszteni tudják a csatát, mert akkora fölénnyel indulnak.

Egyszer ott a hegy az arty-knak és a TD-knek, aztán még ott a város is és a vasúti töltés is. Lehet csak én érzem így, de szerintem az a csata 10 védővel is simán hozható 15 támadó ellen. Ha a támadók nem rohannak át valami csoda folytán a csata elején alul a dombhoz közelebb, akkor szerintem a a csata azonnal bukó.

Fent átmenni öngyilkosság, mert a dombról szétlőnek úgy, hogy spottolni sem tudod őket, plusz még a városból és a tó partjáról is oszthatnak.

Középen esélytelen, mert mindenhonnan lőnek.

Szerintem alul van az egyetlen reális esély az áttörésre.

Ti milyen taktikát alkalmaztok ezen a mapon?

(#14446) #21346560 válasza D.Orion (#14445) üzenetére


#21346560
törölt tag

Attól függ a védők hova öszpontosítanak.
Szerintem ha van arty, akkor várni kell pár percet, hogy megpuhítsák az ellenfelet, csak spotolni kell és vigyázni nehogy az ellen artyja téged puhítson, aztán amikor már elég puhák, akkor 2 helyen átzúdulni. Középen és alul vagy felül.
Mondjuk "nekem" már többször összejött hogy 9-en mentünk felül, a 3 védőt gyorsan szétszedtük, aztán a bokrok és a roncsok takarásában elindultunk középre és a tó felé.

(#14447) D.Orion válasza #21346560 (#14446) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem alapvetően az a bajom ezzel, hogy ha jól helyezkednek a védők és nincs oldalanként 3 arty, akkor soha nem jutsz át. Szerintem teljesen unbalance ez a térkép ezzel a játékmóddal.

(#14448) Gyuri27 válasza Tüzi (#14441) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a tutorial. Abból sokat nem tanulsz. Rendes oktatás, mini vizsga amiről én beszélek.
Pl mikor az ember t5-ről t6-ba lépne. Aki nem üti meg a szintet nem lehetne nagyobb tankja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14449) Bingisz válasza D.Orion (#14445) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem, meg pont felül van esély átmenni mert az elég messze van a dombtól, és ott el lehet bújni. Annyi hogy amikor átmész, nem jobbra, hanem balra fordulsz. Ha nincs ott a védőknek spotterük akkor rejtve tudtok maradni, míg a ti középen lévő tankjaitok spottolják a dombot....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14450) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Létezik olyan mod wot-hoz, hogy amikor eltalálok valakit vagy kilövök, vagy épp bázist foglalok akkor írja hogy mennyi XP-t kapok pl találatonként ?

This is the way

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.