Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) virkir válasza ollie (#15049) üzenetére


virkir
veterán

Nem megy WoT web azért nem találja valószínűleg.
Amiket már be kesselt azok újra előhozhatók.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15052) diegho válasza ollie (#15049) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel nem megy a honlap 10-től karbantartás van.

jano: nem sértésből, te pont ékes bizonyíték vagy arra, hogy ehhez a játékhoz csak IQ kell semmi más, aki nem jön rá magától, hogy egy eff számítási oldalra milyen account nevet kell írni, az a játékban sem fog jól teljesíteni, de ezért nem engem kell bántani, nem én tehetek erről.

[ Szerkesztve ]

(#15053) virkir válasza AlexWolf (#15046) üzenetére


virkir
veterán

Please enter accountname.
Ennyit kér.
Szerinted ide mit kéne megadni józan paraszti ésszel? A horsexxx.net-es accountot?
Ne haragudj de akinek már ez meghaladja a képességeit...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15054) AlexWolf válasza jano_77 (#15050) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ne kezdd el, én is hülye voltam hogy elkezdtem...nyugi.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15055) belaazallat válasza ollie (#15049) üzenetére


belaazallat
addikt

nem csak a tiedet... :U

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15056) jano_77 válasza diegho (#15052) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bármikor leállnék Veled egy IQ teszt kitöltésere kedves "barátom"! (lehet, hogy meglepődnél)
Az IQ nem itt mutatkozik meg, hogy mondjuk Te a fél életed a gép előtt és a PC-s játékok előtt töltöd, így ezek a dolgok neked olyan egyértelműek, mint nekem az, hogy pl a röplabdában hogy van a forgás vagy, hogy salsában milyen figurák vannak!
Te ezt csinálod szívesebben, én meg utóbbiakat.
De vissza kanyarodva az aktuális témához:
mivel én angolból is nagyon gyenge vagyok, nem csak WoT-ban, ezért nekem a Chrome úgy van beállítva, hogy automatikusan fordítja az angol oldalakat, így nem AccountName-t kért, hanem fiók nevet? Ez mondjuk az én olvasatomban lehetne akár email fiók is!?
De mivel alacsony - szerinted így a távolból - az IQ-m, ezt benéztem!

Lehet azért tart itt az ország, mert sok az ilyen "magas" IQ-al megáldott PC gamer, aki mondjuk a játékban nagyon jó, de máshoz már nem biztos, hogy ért annyira.

További szép napot

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15057) LAJTNING válasza jano_77 (#15056) üzenetére


LAJTNING
tag

Több salsa táncost!

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15058) jano_77 válasza LAJTNING (#15057) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szintén táncolsz? ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15059) Djuree válasza LAJTNING (#15057) üzenetére


Djuree
félisten

nemrég elmentem én is az első ingyenes órára poénból meg csajokat stírölni. ahhoz képest hogy kőkemény sportoló vagyok, gondoltam biztos nem fog tetszeni, botlábú táncos vagyok, nagyon bejött, csomó csajjal táncoltam. ha nem akkor lenne, mint a kendó edzésem akkor simán elkezdeném :K de a kendó nekem fontosabb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15060) jano_77 válasza Djuree (#15059) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon sokan ezért mennek oda, hogy csajozzanak vagy bepasizzanak.
én ugyan nem e célból mentem el - korábban verseny-táncoltam -, de ennek ellenére itt találtam meg életem párját, akit azóta feleségül vettem. :))

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15061) Timyyy


Timyyy
őstag

Hú mi lett itt, ennyi pasi és táncolni járnak? Nő létemre én járok egyedül kravmaga edzésekre? :DDD

De hogy a témánál maradjunk, ezt lehet akárhogy magyarázni, valóban elég gáz kérdés volt hogy mit kell beírni, egy eff számítós oldalon.

(#15062) marked one94 válasza Djuree (#15059) üzenetére


marked one94
őstag

Én is most táncolni járok a Szalagavató miatt :D

You'll Never Walk Alone

(#15063) Paul119


Paul119
addikt

nem lett egy nagy hajde jó kőr de meglepődtem hogy így át visz mindent,mondjuk nem nagyon mertem arcoskodni inkább hagytam hogy a 2 e75 menjen előre de a jgpze100tól így is be nyaltam egy 1100 as puszit :(

marked one94: jegyeket hol lehet rá kapni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15064) Djuree válasza marked one94 (#15062) üzenetére


Djuree
félisten

mi ott Shakira tangós számára toltuk. kőkemény volt :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15065) csaabz


csaabz
őstag

Megvan az összesített 60% -os győzelmi arányom!

Mostantól General Csaabz :DDD

Vííígyázz!!! :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15066) marked one94 válasza Paul119 (#15063) üzenetére


marked one94
őstag

Nálam :P

Djuree: Hehe az jó lehetett :) Én keringőzök.

You'll Never Walk Alone

(#15067) AlexWolf válasza marked one94 (#15066) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én pogózok...az számít? :F

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15068) Paul119 válasza marked one94 (#15066) üzenetére


Paul119
addikt

na akkor 2 jegyet izibe ;] ,engem is rá akartak venni keringőre de inkább nem vállaltam be, a csaj hogy is fogalmazzak, széle hossza 1 típus volt mondom inkább nem égetem magamat :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15069) jano_77 válasza LAJTNING (#15040) üzenetére


jano_77
nagyúr

Újra elérhető!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15070) ollie válasza LAJTNING (#15040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na érdekes, 1 pont híján pont ugyanannyit kapok itt is, mint a másikban.

***

(#15071) AlexWolf válasza ollie (#15070) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én picit többet 2-3 ponttal. De mivel ez sem hivatalos, kit érdekel.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15072) LAJTNING


LAJTNING
tag

Maga az efficiency érték számítása teljesen ugyanaz, mint ami a wot-news-on van.

Ami itt szerintem "érdekesebb" lehet az a grafikon és ott az átlag szint. De bővül ez majd még tovább.

A szürke egyébként a szerver átlag lenne (mondjuk írja is). Alatta pedig ott az összehasonlítás, ami a grafikonon is megjelenik. Ha minden igaz készülőben van egy egyedi módszer is eff számításra, de arra még várni kell.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15073) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: T28 Prototype. Elköltött XP: 69 687. Elköltött szabad XP: 32 313.

Ez is megvan, már csak cirka 410.000 kp kell hozzá, amit a type-al kifarmolok még ma.Előre megvettem neki az ágyút meg a rádiót hogy ezzel ne keljen már bajlódni!

[ Szerkesztve ]

(#15074) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Megvan az IS-3. Végre. Márcsak az ISről kell a legénységet átképeznem, meg megvenni a motort, és a rádiót, és mehet az xp gyűjtés.

Más:

Valaki kérem nézze meg ezt az accountot: DARODRE

Karelia mapon mi támadunk, illető IS-7-el felmegy a dombra, és ott csücsül, amíg mi T34 Panther II, Type 59, és még egy med, elhullunk az ellen IS-7 T-54-e meg két másik tankja által.
Azt mondja meg nekem valaki, hogy lehet az, hogy IS-7el beáll valaki arty helyre ahelyett, hogy felvenné a kesztyűt, és pofán csapná az ellen oldalán lévő saját súlycsoportját?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#15075) ollie válasza Plasticbomb (#15074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt mondja meg nekem valaki, hogy lehet az, hogy IS-7el beáll valaki arty helyre ahelyett, hogy felvenné a kesztyűt, és pofán csapná az ellen oldalán lévő saját súlycsoportját?

Úgy, hogy nem tud játszani.

***

(#15076) szalai56 válasza ollie (#15075) üzenetére


szalai56
senior tag

Tudom költői kérdés, de akkor hogy lett neki IS-7-e? (a választ is tudom)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#15077) GaburroSan válasza szalai56 (#15076) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

nekem 104 tank van kifejlsztve, neki meg 10. (gondolom én ha céltudatosan csak arra megy hogy IS7-e legyen!)

[ Szerkesztve ]

(#15078) forras2 válasza Djuree (#15059) üzenetére


forras2
őstag

ahhoz képest hogy kőkemény sportoló vagyok
WoT nem számít se kőkeménynek, se sportnak, úgyhogy ezzel ne fényezd magad ;] :P

(#15079) nyunyu válasza forras2 (#15078) üzenetére


nyunyu
félisten

ePenis novelo eSport?

Mertekegysege meg az eTank.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15080) AlexWolf válasza nyunyu (#15079) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nem eFfiency a mértékegység? :P

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15081) vbbb válasza Mcray (#15047) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem azt hiszem még egyik vk-s masinéria se jött be...érdekes mód nálam 10-ből 1 ha pattan a vk3601-ről, olyan mint ha papír volna. Bár azt hozzáteszem, hogy 90%-ban alulra-középre vagyok beosztva és nem is játszok sokat vele mert nem szeretem.

(#15082) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Second Public Test of Version 8.0 Elég sok mindent javítanak, kb. oldal felétől kezdődik a felsorolás.
Mielőtt valaki megkérdezné, hogy mikortól él ez a teszt leírom azt is. The second public test starts today (September 13th) and is expected to last for approximately one to two weeks. Mától kb. 1-2 hétig.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#15083) LAJTNING válasza forras2 (#15078) üzenetére


LAJTNING
tag

Pedig ha az eSport-ot elfogadod mint sport, akkor a WoT is nagyon is az. Persze nem a random csata. De az is része a játéknak.

Amikor pedig nagy a tét akkor kőkemény is lehet, csak nem fizikailag feltétlen. :)

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15084) forras2 válasza LAJTNING (#15083) üzenetére


forras2
őstag

Hát az nem sport, hogy a gamerek gubbasztanak a gép előtt, növelik a valagukat, szerintem :U

(#15085) LAJTNING válasza forras2 (#15084) üzenetére


LAJTNING
tag

És a legfelsőbb szinten sem, ahol komoly taktikákat dolgoznak ki/hajtanak végre és nem egyszer súlyos pénzekért játszanak? Mindeközben ide-oda utaznak. Most itt nem csak a WoT-ra gondolok.

Mondtam, nem feltétlen fizikailag terhelő, szóval szó szoros, megszokott értelemben talán nem "igazi" sport, de valaggubbasztásnak se nevezném. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15086) Scheffer válasza LAJTNING (#15085) üzenetére


Scheffer
tag

Gondolom nem játssza versenyszerűen ezt (vagy más) játékot, és így nem is igazán képes igazán megérteni ennek a lényegét. Ezt is el kell fogadni.

(#15087) forras2 válasza LAJTNING (#15085) üzenetére


forras2
őstag

Nem!
Mert a sportnak a lényege pont hogy a mozgás :U Az, hogy ülsz gép előtt, nem mozog semmid az ujjaidon kívül, az nem sport :D

(#15088) AlexWolf válasza forras2 (#15087) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Megsúgom, hogy a sakk is sport, hivatalosan. Meg a Bridzs is (ez pl olimpiai bemutató sportág volt). És a póker is.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15089) jozefgucci1 válasza LAJTNING (#15083) üzenetére


jozefgucci1
addikt

"Amikor pedig nagy a tét akkor kőkemény is lehet "
Hát biztosan pár embernek kemény közben :)

Bocs ezt nem tudtam kihagyni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15090) krisss93 válasza Paul119 (#15068) üzenetére


krisss93
aktív tag

Cumi, én szépet fogtam ki :DDD

(#15091) Napfénysüti válasza AlexWolf (#15088) üzenetére

Az én szememben ezek nem is igazi sportok. :B

Més que un club!

(#15092) forras2 válasza AlexWolf (#15088) üzenetére


forras2
őstag

társaságban nem illik sugdolózni ;] :P

(#15093) Bingisz válasza Napfénysüti (#15091) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert nem vagy benne olyan szinten... ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15094) Djuree válasza forras2 (#15078) üzenetére


Djuree
félisten

:P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15095) emre válasza forras2 (#15087) üzenetére


emre
veterán

mégse, már említették

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#15096) Djuree válasza forras2 (#15087) üzenetére


Djuree
félisten

én mozgok közben. folyamatosan zabálok, 4 óra wotozással 3200 kalóriát adok le a szám folyamatos mozgatásával. hivatalosan mért adat! tehát ez is sport.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15097) jano_77


jano_77
nagyúr

diegho: ez Te voltál? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15098) diegho válasza jano_77 (#15097) üzenetére


diegho
nagyúr

Bocs, de majd ha lesz 720p-s verzió akkor meg is nézem, így semmit nem látni az egészből, de mivel én nem teszek fel youtube-ra videókat kétlem, hogy bármi közöm lenne hozzá.

(#15099) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez már statisztika. :DDD Oké, hogy kezdő, de ennyire?? 48 csata 1 kilőtt tank és 4% találati arány?!

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#15100) predator00 válasza [HUN]Dani (#15099) üzenetére


predator00
tag

Az ilyeneknek külön szerver kellene ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.