Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) HungAryan válasza diegho (#15835) üzenetére


HungAryan
tag

Ebből is látszik, hogy nagyon nem követed az eseményeket.

Hónapok óta jelen vagyunk a térképen, persze nem teljesen folyamatosan. Eddig Spanyolországban táboroztunk, de úgy gondoltuk, hogy másik fronton is kipróbáljuk magunkat. Átadtuk a területeinket egy szövetséges klánnak és átmentünk olaszba.

A HUNS klán szintén sokáig tartotta magát a térképen.
Szóval nem értem ezt a lenéző modort, kíváncsian várom, hogy a klánoddal mennyi területet birtokoltok a jövőben...

WT account: Cpt_Hungarian

(#15852) Fel válasza sutyi^ (#15848) üzenetére


Fel
addikt

Kötve hiszem...

Q: "Which patch are planning to run the game the opportunity to work on multiple cores?"

Storm: "Is still unknown. In version 0.8.0 the load will be strongly biased towards the graphics card."

-----------------------------------------------------------------

Egyébként szerintem a több szálas futás nem feltétlen hozna magával valami írtózatosan nagy sebességjavulást. Ez a kliens a grafikai megjelenítésen kívül gyk. semmit sem csinál. Pl.: a fizikai számítások is a szerveren történnek, nem a saját gépeinken. Tehát elsősorban GPU kell hozzá (8.0-tól még inkább).
Leginkább a memória használattal lehet gond. Ezért lehet a sok belassulás, ezért volt a sok "red screen" (pl.: Dragon Ridge eset).
Szóval hiába 2012, meg BF3, ez a BigWorld motor nem azokkat a célokat szem előtt tartva készült, mint a DICE műve. Az ausztrálok egy jól használható (biztonságos) MMO alapot akartak létrehozni, amit aztán licenszelni akartak elsősorban. A vevő innentől pedig azt kezd vele amit akar, vagy inkább amit tud..

(#15853) Timyyy válasza Fel (#15852) üzenetére


Timyyy
őstag

Akkor szerinted az adatlapomon lévő gépemben mit kéne fejlesztenem ahhoz, hogy épkézláb módon fusson a wot? KB 35 max 40 fps-em volt eddig, 8.0-ban nemtudom mi lesz, de a legrosszabb Erlenberg pályán 25 fölé sose ment, inkább 15 körül mozgott....

(#15854) ollie válasza Timyyy (#15853) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a helyedben beletennék még 2 giga ramot, lecserélném a procit 3GHz-sra (pl: E6850/E8400), és a vga helyett beletennék egy 5850/6850-et (ezek nagyjából ugyanakkora teljesítményt nyújtanak).

***

(#15855) diegho válasza HungAryan (#15851) üzenetére


diegho
nagyúr

Első dolog: teljesen tisztában vagyok, hogy jelen vagytok a térképen folyamatosan, de úgy gondolom nem tudtok megtartani egy nagy területet, de ne legyen igazam.

Második dolog: a klánomban azért vagyunk, hogy szakaszban toljuk (sokáig nem akartam belépni, mondván én nem cw-zek, erre azt mondta aki hívott, hogy nyugi ők sem), én sosem fogok cw-re menni, mert nem érdekel, nálam elv, hogy soha az életben nem fogok gold lőszert lőni, ezt eldöntöttem az elején és ezen nem változtatok. Lehet, hogy majd egyszer elkezdenek a többiek aktívan cw-zni, de ez engem nem fog érdekelni, bár ahogy beszélgettem velük nem sokakat vonz ez az egész, inkább csak a társaság és a folyamatos platoon miatt van bent mindenki.

(#15856) csaabz


csaabz
őstag

Patch érkezéséröl van valami info?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15857) Mcray válasza Timyyy (#15853) üzenetére


Mcray
senior tag

Timyyy. Nem tudom megnyitni az alaplapod (nem tölti be), úgyhogy nem tudom milyen géped van.

Én 7-18 max fps-sel játszottam eddig. Olvassed el Ezt a hsz-emet. Hátha segít.

Üdv,

Más: Igaz tegnap szinte mind a 24 csatát buktam, mégis mióta megvan az új gép és nem diavetítésben játszom, félelmetesen jobb vagyok mint eddig. Csak most látom, miért voltak sokan képesen kitérni a lövéseim elől és miért vannak olyan sokan akik láthatóan fáziskéséssel játszanak, mert eddig én is fáziskésésben voltam, és hiába csináltam akármit, mire a gépem felfogta, hogy én bizony tolatni akarok, az a +0.5-1 másodperc amíg szaggatott, pont elég volt, hogy eltaláljanak és meghaljak...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15858) ollie válasza Mcray (#15857) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A régi és új konfigod alapján erősen megdőlni látszik az, hogy elsősorban VGA kell hozzá, mert azt nem változtattad. Nekem pl. sokkal erősebb a VGA-m a tiednél (6850), mégis rosszabbul fut nálam a játék (nekem mondjuk gyengébb a procim).

***

(#15859) Mcray válasza ollie (#15858) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen, ezért osztottam meg az infót, mert segít megérteni, mi kell a játéknak.

Még annyit tennék hozzá, bár nem tudom számít e: A játék a rendszer SSD-ről fut.

A játék betöltése nem rövidebb az asztalról, de a csata betöltése kb instant, az eddigi 40-50 másodperc helyett :) Életemben nem vettem még ilyen olcsón hardware-t, ami ennyit dobott volna a teljesítményen.

Játék 1650-es felbontásban minden maxon, csak az AA van kikapcsolva. 60 minimumról most 40 Minimumra esik vissza, de továbbra is felmegy néha 110 fps-re, sőt 125 is volt már.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15860) Timyyy


Timyyy
őstag

Kezdésként memóriát cserélek, majd meglátom, hogyan javul tőle a játék, 2 gb helyett lesz 4 gb. :)

(#15861) virkir válasza csaabz (#15856) üzenetére


virkir
veterán

Olvass kicsit vissza tegnap írtam róla.

Más.
Van szopóág, nincs szopóág témához, visszanéztem a múlt hetemet tegnapig.
körök száma-win-kill-damage
09-11: 21-71,43%-17-773 ez full kettes szakasz volt csak M4-el
09-12: 6-50,00%-3-1674 szintén kettes szakasz T8-ban
09-14: 14-71,43%-23-684 ez full kettes szakasz volt csak M4-el
09-15: 27-59,26%-41-965 egyedül vegyesen
09-16: 10-60,00%-13-947 egyedül M4-el meg némi vegyes
09-18: 11-72,73%-4-580 egyedül M4 és AMXM4-el
09-19: 18-38,89%-25-787 egyedül M4, AMX meg pár kör egyéb
Mindenki szűrje le belőle amit akar de kíváncsi leszek a mai napra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15862) jozefgucci1 válasza Mcray (#15859) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az SSD nekem érezhető javulást hozott , egyenletesebben fut a játék és mintha stabilabb lenne az fps-em .Persze az is elképzelhető az utóbbit csak bebeszélem magamnak , vagy mert pár napja mikor beraktam az ssd-t akkor újraraktam a játékot is . Tegnap nekem amúgy nagyon jó napom volt este szakaszoztunk és 30 csatából csak 5 volt bukó . Most amúgy is szar idő van így nekiülök most is hátha megy tovább a sikersorozat :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15863) jano_77 válasza Cooper911 (#15840) üzenetére


jano_77
nagyúr

Abban teljesen igazad van, hogy izgalmasabbak lennének a csaták, de ugye azzal tisztában vagy/vagytok, hogy a háborúkban sem csak Dandártábornokok harcoltak a csatatéren!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15864) Tüzi válasza ollie (#15858) üzenetére

ez egy cpu limitált játék.
magyarán egy optimalizálatlan szar.
van logitech kijelző a notimon, SirReal's panel mutatja folyamat a cpu felhasználást.
az első mag megállás nélkül 95-100%, gyakran az egész proci 100%on fut másodpercekig, ekkor simán leesik 6-10fps-re, majd egy varázsütésre ismét 35-55.
most kinéztem egy x9000-es procit, kíváncsian várom a hatását (most t9300 van benne)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15865) HungAryan válasza diegho (#15855) üzenetére


HungAryan
tag

Oké, a második részt megértem.

Akkor fejtsd már ki légyszíves miért gondolod, hogy nem tudunk területeket megtartani.

Szerk.:
Itt elsősorban arra gondolok, hogy mitől tartod a külföldi klánokat ebből a szempontból jobbnak, mint minket.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#15866) Djuree válasza Timyyy (#15860) üzenetére


Djuree
félisten

sokat fog jelenteni :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15867) Tüzi válasza Tüzi (#15864) üzenetére

ja, és ami valósnak látszik, hogy a program nem szereti, ha fut a firefox a háttérben.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15868) Tüzi

télleg jó ez a JP :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15869) ollie válasza Tüzi (#15864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ez egy cpu limitált játék.
magyarán egy optimalizálatlan szar.

A kettőnek semmi köze egymáshoz, de persze attól még lehet optimalizálatlan.

***

(#15870) jano_77 válasza [HUN]Dani (#15774) üzenetére


jano_77
nagyúr

Küldtem egy PÜ-t Dani.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15871) Zeratul válasza Tüzi (#15867) üzenetére


Zeratul
addikt

Meg általában semmi olyat ami flasht futtat, bár az új Chrome, ha le van rakva tálcára akkor nem zavar be.

(#15872) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap mentem pár kört a typ-al és mintha nem hozna olyan jól mint eddig ? Arról nem is beszélve , hogy már lassan olyan lassan gyorsul szegény mint egy arty . Jagpanther seggéről pattantam háromszor egymás után 100 méterről .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15873) jano_77 válasza jozefgucci1 (#15872) üzenetére


jano_77
nagyúr

T-59 el? Mert az van nekem is és hasonlókat tapasztaltam.
Lassú mint egy öszvér és mintha semmit nem tudnék lőni, mert hiába találom el, semmi hatása. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15874) Enzolord válasza ollie (#15869) üzenetére


Enzolord
addikt

Tehát,v gyakorlatilag hiába vettem 6870x2 es kártyát, a procim miatt esik be 30 fps alá néha a játék?
Ja, I3 2120am van..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15875) Zeratul válasza Enzolord (#15874) üzenetére


Zeratul
addikt

Röviden: igen.

(#15876) Enzolord válasza Zeratul (#15875) üzenetére


Enzolord
addikt

Remek..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15877) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem a CAD-es VGA-on semmi gond nincs a játékkal, az előző driverrel voltak érdekességek, de most már elhárultak a problémák. Mondjuk nem szoktam lesni az FPS-t, de amíg folyamatos a kép, nem is érdekel. Lag-késés sincs soha, nem is értem, miket írogatnak néha a chatbe...ezt is csak egy kifogásnak gondoltam, hogy miért lőtték ki őket, :) csatába meg szinte elsőnek töltődök be. Vinyóról fut, FF is mindig megy a háttérben.

Amit észrevettem, hogy csata alatt bekapcsol a VGA-n a hűtés rendesen, de amint visszalépek a garázsba, elhalkul. Egyéb felhasználás során soha nem kapcsol nagyobb fokozatba az a hűtő, szóval szerintem igazság lehet benne, hogy döntően a VGA számít, a proci annyira nem.

Hja, a graf beállításoknál Auto detect-et nyomtam és úgy hagytam, ahogy javasolta. 1680x1050-es a monitor, így ezen a felbontáson is játszom.

Summa summarum: ezen a téren nincs panaszom a WG-re.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15878) Enzolord válasza jano_77 (#15873) üzenetére


Enzolord
addikt

Amúgy mennyit nerfeltek a Typeon a kezdetek óta?
Most, mikor lehetett megint kapni, megvettem, de csalódás ,ahhoz képest ,amikor az elején találkoztam vele, és félelmetes ellenfél volt...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15879) Mcray válasza Atlantis (#15877) üzenetére


Mcray
senior tag

A Lag amit az emberek írnak (én is írtam sokat), az hogy a gyenge PC-n a kliens program szaggat és nagyon kemény fáziskéséssel vagy szakadozva küldi a központi szervernek az információt.

Emiatt halnak tonna számra a rossz géppel rendelkezők (Én is így haltam 7000 játékon át...)

és

Emiatt vannak olyan tankok amik úgy jelennek meg néha mintha dizsiben stroboszkóppal villognának. Első észlelés 150 méter, majd nincs ott, erre ott van 100 méteren, majd megint nincs, majd megint látod 50 méteren és itt jön a vicc. Forog körülötted a T-50-2-jével és 10 méterenként felvillan, majd megint nem látod. Hallottam róla legendát, hogy ezt egy CHEAT program direkt tudja emulálni...

:DD :DD :DD

A jó gép és jó net miatt az elsőt kipipálhatom, de a második verzió még mindig fog szopatni. A WN ezért épített be egy szűrőt a rendszerbe, amit sikerült is szépen tesztelnem. Ha nem képes a játék 6 Fps felett futni vagy rövid időre néha át-át lépni ha csak alapból 4 fps, akkor lekúr a szerverről. Már két gyenge gépen sikerült ezt a jelenséget előidézni. :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15880) Plasticbomb válasza Enzolord (#15878) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az volt, és hármasával vagy még több van belőle, akkor még most is az. Amikor lehetett újra kapni, gyorsan megvettem magamnak és öcsémnek, így tudunk együtt menni, ami azért rossz nem szokott lenni, de már nem istencsászár tank... Van melette egy T34em is (Nem T-34, ami az orosz tier 5 med...) és majdhogynem kiegészítik egymást... :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#15881) marked one94 válasza Enzolord (#15878) üzenetére


marked one94
őstag

Sose volt félelmetes ellenfél csak azok akik nem tudják hol kell lőni. Volt valamelyik patch-be tényleg nerf-elve? vagy csak folyamatosan mondjátok, hogy rosszabb.

You'll Never Walk Alone

(#15882) Plasticbomb válasza Mcray (#15879) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ezt most nekem a teszt szerver csinálja, valamit nagyon nem írtak meg rendesen, 7,5 szalad low grafikán laposon 100 fps-eket, erre 8,0 teszt simán leesik mindkét grafikai módban 20 fps alá... Full low beállításokkal játszom, csak a draw distance van maxra téve... 1680*1050es felbontáson.

Marked, kissebb tankkal gyak verhetetlennek éreztem. KV-1S volt akkoriban a csúcs tankom....

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#15883) Atlantis válasza Mcray (#15879) üzenetére


Atlantis
veterán

Mik vannak...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15884) jozefgucci1 válasza jano_77 (#15873) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Arra gondoltam Typ 59 re . A klánban van pár embernek és mindenki panaszkodik , hogy az utóbbi időben szarabb lett.

Enzolord -Marked .: Mikor megjelent nemsokra rá vettem meg és akkor nagyon jó volt gyors értem ez alatt hamar eléri a végsebességet , fordulékony és nem pattogtam mindenről vele . Jobban hozta a pénzt is nem volt ritka a 100 K nyereséges kör. Most meg egy igen jó kör is max 80K-t hoz . Az bosszant amúgy mint sok embert, hogy kapsz egy prém tankot nem kevés pénzért és butítgatnak rajta sunyiban és hivatalosan is volt már .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15885) marked one94 válasza Plasticbomb (#15882) üzenetére


marked one94
őstag

Ez természetes hogy féltél tőle csak 2 szint volt köztetek ;) De kv1s-el gond nélkül lehet sebezni.

Én még mikor bejött type, akkor teszt szerveren próbáltam k akkor se volt valami nagyszám, nem éreztem gyorsnak. Most nem tudom milyen de nem is izgat. Én 1v1be bármikor kilövöm ha olyan tankkal vagyok :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#15886) .mf


.mf
veterán

Bocs a dicsekvésért, de örülök, hogy végre ez is meglett:

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. szeptember 20. 12:07:19
Vehicle: S-35 CA
Experience received: 1 308
Credits received: 44 275
Battle Achievements: Halonen's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Támadó oldalon, T7-túlsúlyos csatában. Nem-prém. 15/16 lövés (snipert mégse én kaptam), 3556 dmg, egyedül nyírtam ki: a top tankjaik felét, azaz IS, T29, T25/2; valamint alaposan lesebeztem egy T-34-85-öt, de ott a kegyelemdöfést nem én vittem be. Az elején másik tankokkal voltak elfoglalva, utána csak néztek ki bután a fejükből, miután az IS-t kilőttem, hogy honnan lövök, s hiába számítottam rá, mégsem láttak / lőttek rám; miután a T29-est már jól lesebeztem, az meg folyamatosan hátrált, akkor indult a T25/2 megkeresni, s ugyan megtalált és belémlőtt, de addigra kinyírtam őket. Végül az arty végzett velem, hiába váltottam pozit, de mindegy, végig röhögtem, ahogy kettőötven-háromszázasával szedem le őket ;] :DDD Elég jól jött most a töltésgyorsító bele, mert különben a T25/2 lőtt volna ki engem.
Amúgy a csata nem sokon múlott, a top tankjaink úgy haltak meg, hogy el se akartam hinni, a maradék három úgy bénázott, hogy rossz volt nézni, már arra számítottam, hogy bukjuk.
Replay igény szerint, de nem annyira látványos, bokorban kuksolós fajta.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15887) Djuree válasza Enzolord (#15874) üzenetére


Djuree
félisten

ne haragudj, de i3 mellé minek vettél olyan vga-t? user error de erősen...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15888) Enzolord válasza Djuree (#15887) üzenetére


Enzolord
addikt

Terveztem a procicserét is, de az nem jött még össze..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15889) Enzolord válasza Plasticbomb (#15880) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is van T34, és nekem jobban bejön mint a type,,

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15890) jano_77 válasza Enzolord (#15878) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem foggalmam nincs, mert én is mostanában vettem - legutóbbi akciónál asszem -, tehát nem tudom milyen volt korábban a kezdetekkor, de én a megvétel óta is érzékelek hanyatlást sajnos. lassú mint a csiga és alig termel....pedig mikor megvettem elég szépen hozott a konyhára.

szerk: (#15879) Mcray: ilyen el-el tűnő tankokat én is szoktam tapasztalni. :U
akkor ez azért van ezek szerint, mert gyengébb géppel bírnak és így szaggat a játékuk, ezért nem lehet őket folyamatosan látni, hanem ahogy írtad, hol igen, hol nem!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15891) jozefgucci1 válasza Enzolord (#15889) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mostanában én is inkább azt húzom jobban termeli a kreditet mint a typ és legalább sebzek vele rendesen ha betalál. Most össze kellene szednem úgy 10 millát szóval belehúzok.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15892) Enzolord válasza jozefgucci1 (#15891) üzenetére


Enzolord
addikt

Mire gyűjtesz ilyen keveset?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15893) diegho válasza HungAryan (#15865) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondom majd 1 hét múlva visszatérünk rá, hogy a 4k goldos területet sikerült megtartani, vagy sem, de ne legyen igazam és sikerüljön. Eddig is nektek volt mindig a legtöbb területetek, még ajánlottalak is benneteket egyik ismerősnek aki klánt keresett és cw-zni akart. Viszont a külföldi klánokban sokkal nagyobb a merítési alap, nem csak egy ország játékosai vannak, kivéve persze az 1SBP és társait, így sokkal több kiemelkedően jó játékos is bekerülhet.

(#15894) Mcray válasza jano_77 (#15890) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen. A folyamatos szaggatás nem okoz ilyen jelenséget, csak a szakaszos néha egy pillanatra megálló játék. Ilyenkor a tankod a többiek szemében egyszerűen teleportál. :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15895) jozefgucci1 válasza Enzolord (#15892) üzenetére


jozefgucci1
addikt

T110E5 ,OBJ212 ,Patton úgy hirtelen ezek lesznek meg az elkövetkezendő egy hétben.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15896) Enzolord válasza jozefgucci1 (#15895) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, ezekre tényleg kell a kredit...:)
Én a t32nél járok az amcsi heavy ágon, jó tank, csak kicsit sebez..
Plusz az orosz td és az amcsi td t25/2 ágát csinálom...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15897) Djuree válasza Enzolord (#15896) üzenetére


Djuree
félisten

ezekkel a T29/32-vel nem szeretek szembemenni, nem tudom őket átlőni egyszerűen azonos tierű géppel. a francia 7-es TD-vel átviszem őket, de az egy álomgép, a többivel nem megy, várom már a T29-et, még 30k xp kell hozzá a hihetetlen szar M6-tal, persze engem tuti mindenki át fog lőni, még a loltraki is :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15898) Enzolord válasza Djuree (#15897) üzenetére


Enzolord
addikt

A t29 szerintem az egyik legjobb 7es tank..
Szeretni fogod, főleg, ha van egy kis fedezék a testnek, tornyot csak szerencsével lövik át...
A t32vel az vol a baj, hogy az alap torony, amit kaptál, papír..
Kellett vele menni jó pár csatát, mire meglett a nagy torony..
Nekem csak a sebzés nagysága ami nem tetszik.. Egy olyan ágyúval, mint ami a T34en van, hibátlan tank lenne.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15899) ollie válasza Djuree (#15897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel nem tudod átlőni a T29-et? De most komolyan, annyira papír a teste, hogy még a légy is keresztülszáll rajta, miközben nem veszít a sebességéből.

(#15898) Enzolord: a T34-en tier 10-es ágyú van...

[ Szerkesztve ]

***

(#15900) Sanya válasza ollie (#15899) üzenetére


Sanya
nagyúr

tier 7-8-as német tankoknak ez nagy nehézségekbe ütközik. volt, hogy a ferdi 12,5cm-es ágyú"golyó"ja is pattant, igaz a lövegről.

Szemből tényleg erős, oldalra forgatva ugyanolyan, mint a többi :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.