Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) predator00


predator00
tag

Nagyon magatokra vettétek ;]

(#15802) wanted5 válasza [HUN]Dani (#15785) üzenetére


wanted5
őstag

nem az a lényeg hogy mi komolyabb minél
a wot egy optimizálatlan szar, úgyhogy mindenből erősebb kell hozzá mint egy hasonló, de optimizált játékhoz

(#15803) virkir válasza vhw (#15797) üzenetére


virkir
veterán

Csak azt nem tudom az utóbbi tevékenység mit leplez le...

Szerintem pusztán annyit, hogy egy bizonyos idő a praxisban hozza magával az azonosulást a betegekkel.

patrikgtaivs
Nincs tesztszerver talán holnap.
Annyi a bug, hogy lesz még egy frissítés.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15804) Bingisz válasza wanted5 (#15802) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem inkább csak 1 magon bivaly proci kell neki...
Gpu-ból nálam egy 8800 gts teszi a dolgát highon.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15805) [HUN]Dani válasza Joe.36 (#15794) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

4 giga ramot terveztem már venni valamikor. Sajnos csak kettő foglalat van a gépemben és mind a kettő foglalt, így 2x2gb kell vennem, de csak ddr2 bírok beletenni. Az igazat megvallva nem ártana egy szinte teljesen új gép. :)

magyarsrac

(#15806) redzsi válasza diegho (#15688) üzenetére


redzsi
senior tag

Akkor én megrekednék kb tier 5-6os szinten. Egy idő után szépen félretenném a játékot, de semmiképp sem vennék aranyat, vagy prémium napokat.

(#15807) Joe.36 válasza [HUN]Dani (#15805) üzenetére


Joe.36
addikt

2db 2 giga ddr2 és 64 bites rendszer is sokat segítene, de ha van rá keret érdemes egy új gépre költeni

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15808) káen válasza redzsi (#15806) üzenetére


káen
tag

Sebzéshez, szpotoláshoz, átlag XP-hez nem kell egyik sem.

(#15809) Patrick76496 válasza virkir (#15803) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, köszi. Remélem kijavítják azt a bug-ot, hogy kicsi az átütése az Uralmash-nek. :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#15810) [HUN]Dani válasza Joe.36 (#15807) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Jelenleg sajnos nem állok úgy anyagilag, hogy több tízezer forintokért vegyek új gépet, szóval ez mindenképpen várat magára, de amint úgy lesz pénz biztosan veszek.

magyarsrac

(#15811) Multikiller


Multikiller
tag

Az előbb Himmelsdorfon az IQ bajnok medjeink elmentek a sínekhez meghalni én meg egyedüli tankként felcammogtam a magaslatra a TigerP-mel, hogy legalább minimálisan fel tudjam tartani az ellenséget. Felmegyek sehol senki, de aztán kigurult egy Tigris 2 egy ház mögül, el is trafált egyből a maxos ágyúval. Mondom ez érdekes lesz. A marharépa úgy állt be a ház mögé, hogy kilátszott az eleje az oszlopok között. Végig az első lánckereket lőttem. 2x felgyújtottam ő meg meg sem mozdult. Már jelenteni akartam, hogy bot, vagy afk lett, előrébb gurulok, erre megint meglő. Kivégeztem 400 hp veszteséggel. Ekkora pancsert! Hogy jutott el ez a Tigris 2-ig? Amúgy ég és föld a tigris és a tigrisP. Marha sokat számít, hogy van normális páncél az elején.

(#15812) redzsi válasza káen (#15808) üzenetére


redzsi
senior tag

Ha valakinek van elég türelme ill. ideje, hovatovább képessége a fejlődéshez, akkor tényleg nem szükséges. Én havonta költök rá egyszer. T6-7-ig nem vettem egy deka aranyat.

(#15813) vbbb


vbbb
őstag

Ma ne menjetek fel....valahonnan előmásztak a retardok....

(#15814) vhw válasza vbbb (#15813) üzenetére


vhw
addikt

Érdekes... minden nap fent vannak, mitől különbözik a mai az eddigektől?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15815) Napfénysüti válasza vhw (#15814) üzenetére

Hát hogy előmásztak a retardok, teccikérteni? :DDD

Més que un club!

(#15816) vbbb válasza vhw (#15814) üzenetére


vbbb
őstag

Általában max 70-90ezren szoktak fent lenni, most 103ezren vannak....és MINDEN csatám bukó kivéve Löwe....érdekes....

(#15817) ollie válasza vbbb (#15813) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Késő...

***

(#15818) Paul119 válasza krisss93 (#15784) üzenetére


Paul119
addikt

hova lett a tier2 hősünk? :D

[HUN]Dani:full hdhoz a gépet sajnos már eléggé elavult proci meg főleg,vegyél egy 4850 et mellé azt még talán ki tudja szolgálni

Gyuri27: ki kell lőni az összes jelenleg játékban lévő orosz csotrogányból 1et:)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15819) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Csatában elért Achievement: Sinai oroszlán: ez mi?

Amd - Radeon - Ryzen

(#15820) Fel válasza Gyuri27 (#15819) üzenetére


Fel
addikt

"ki kell lőni az összes jelenleg játékban lévő orosz csotrogányból 1et"* --- Na nem teljesen...
A "Hunter" szovjet megfelelője. Az IS tankok és változatainak kilövéséért.
Egyébként ha már megkaptad, a "Service Record" részben megnézheted.

*Egyébként van ilyen is, az Expert medálok között.

[ Szerkesztve ]

(#15821) CptMisi válasza Gyuri27 (#15819) üzenetére


CptMisi
őstag

Ahogy a játék is írja, az IS tankok, isu, obejct 704 és 268 kilövése után jár(100-asonként).~Az orosz Hunter. ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15822) Enzolord válasza Gyuri27 (#15819) üzenetére


Enzolord
addikt

100 db IS változatot kell kilőni.. FElsorolja, hogy mik számítanak..
A minden szovjetből 1 az a szovjet tank master

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15823) CptMisi válasza Enzolord (#15822) üzenetére


CptMisi
őstag

Expert U.S.S.R amúgy.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15824) Napfénysüti válasza Enzolord (#15822) üzenetére

Akkor az nem is Sinai- hanem ISnai oroszlán medál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#15825) Gyuri27 válasza Fel (#15820) üzenetére


Gyuri27
félisten

Köszi. T29 volt a tettes. Jó az a tank. Kár, hogy a kred hozamával meg a javitással mókoltak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15826) Enzolord válasza CptMisi (#15823) üzenetére


Enzolord
addikt

:R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15827) CptMisi


CptMisi
őstag

TirpitzHun t92 és KaromHun at-1 szakaszban, teljesen véletlenül így jöttek. Erre mit csinál a kis gyökér? Beáll a sarokba az arty mögé. Legalább takarodna spotolni. A vége 3 teamkill lett. Még anyázik is a kisgyerek. :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15828) virkir válasza Patrick76496 (#15809) üzenetére


virkir
veterán

A verebek szerint csak ennyivel foglalkoznak még

Release 0.8.0 this week was postponed. All the same, there are still unsolved problems
- fps drop in the bushes and in snayprezhime. As it turned out, fixed in test 3 missed the tehprichinam. We'll do one more test.
- Departure by changing / installing the logo or inscription.
- Loss of information in terms of art-ACS.
already fixed:
- no sound of engines and generally sounds when switching between the tanks and aiming mode.
- Final team statistics extended to 15 lines to put both teams without scrolling.
- Fixed cease to function keys of the tank at the end of the previous battle with the active window combat chat.
might still be correct for the voice acting of shots, but I will not give guarantees. Likely to leave as there is now a test 3.
No other changes in the version most likely will not be made.
0.8.0. slowly and inexorably approaching.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15829) bullseye válasza freelancer (#15781) üzenetére


bullseye
addikt

"But if you feel you've been cheated and our sordid content lets you down. We'll happ'ly do the favor of an intellectual reach around!"

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15830) vbbb


vbbb
őstag

Picit durva, hogy tegnap 3-4óra hossza alatt összekapartam több mint 700ezer kreditet, ma a 100-ezt se érem el ugyan ennyi idő alatt....neeeem....nincsen semmilyen kibaszott szopóág...dehooooogy...de legalább 3napig körülbelül kiegyenlítődtem eddig, most már überfasza játékos vagyok....come on...mindenki a hátamra és nyerünk!

(#15831) Joe.36 válasza [HUN]Dani (#15810) üzenetére


Joe.36
addikt

Itt a hardver aprón elég olcsón találsz párban ddr2 ramokat, régit meg el tudod adni :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15832) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ma összehozott a soros ezzel a kedves honfitársammal Szakesz . Én S51 el voltam ő pedig M48A1 el egy csapatban ,de nem is ez a lényeg . Mikor már vesztésre áltunk és jöttek az artykra a medek ő beírta hogy meneküljünk én semmi értelmét nem láttam mert már közel voltak ezért elhordott mindennek még játékon kívül is .Az ilyen minek játszik azt nem értem . Amúgy stat alapján pro játékos de így viselkedni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15833) CptMisi válasza diegho (#14731) üzenetére


CptMisi
őstag

Nézd meg a térképet ~23:05 után! :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15834) vbbb válasza vbbb (#15830) üzenetére


vbbb
őstag

Helyesbítek...270-et összesen az első két nyertes Löwe-s játék miatt...utána vesztés mindennel...de akkor is fákk.

(#15835) diegho válasza CptMisi (#15833) üzenetére


diegho
nagyúr

? milyen térképet nézzek meg és miért? Netán valamilyen magyar klánnak lett egy területe 1 napra?

(#15836) CptMisi válasza diegho (#15835) üzenetére


CptMisi
őstag


Az EU szerver egyik topklánja, és annak alklánjai (TC nem ügy, de csatákat csúsztatni tökéletes) ellen szerintem nem rossz teljesítmény, főleg, hogy elég sokáig gyakorlatilag egyedül voltunk ellenük. :U

Nem fényezni akarom magunkat, csak ahogy hallottam, ma SG fórumon is ez volt a téma. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15837) Tüzi válasza vbbb (#15830) üzenetére

7 lövésből a JP-vel (teljesen szűkült célkereszt, kitakarja a tank sziluettjét, nincs köztünk semmi) eltűnt a levegőben.
Mindez gondolom a 61% winrate miatt...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15838) vbbb válasza Tüzi (#15837) üzenetére


vbbb
őstag

Mert nem tudsz lőni azért! Sose tudtál, csak a véletlenek egybeesése, hogy idáig eljutottál egyáltalán. :DDD

(#15839) Tüzi válasza vbbb (#15838) üzenetére

ja, tényleg. bocsi.

azt meg tudja nekem mondani valaki, hogy mi a ráció abban, hogy a Tiger (t7) javítása az 2* annyi mint a JP (t7) helyrekalapálása?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15840) Cooper911


Cooper911
senior tag

Szerintem simán meg lehetne csinálni, hogy a Diegho álltal emlitett mérőszámok alapján mindenki kapjon rangot. Tizedes-től a Dandártábornokig szépen. A rendszer pedig ez alapján a rang alapján próbálna besorolni csatába. Természetesen ha nincs elég az adott ranguból akkor jöhetne erőssebb gyengébb is.

Ez több szempontból is előnyös lenne.
Egyrészt a noob-tól a pro-ig mindenki a saját közegében küzdene.
Másrészt senki nem lenne elzárva a Tier10-től, de az agyatlanok nem idegesitenék a profikat.
Harmadrészt a közepes játékosoknak ott lenne a cél a szemük elött (magasabb rangot szerezni) amiért akár némi goldot is beáldoznak.
Saját rangodat ismerve, mindenféle mod nélkül látod a csata elején, hogy kikkel kerültél össze és ez kb milyen eredeménnyel kecsegtet.

Szakasznál is simán lehetne átlagolni, ha a pro behozza a T1 noob-ot akkor szépen mennének a közepes szintrü meccsbe.

Szóval ezzel a módszerrel szerintem nem csökkenne a (fizető) játékos állomány sem és a rutinosabbak sem kapnának agyvérzést, sőt izgalmas csatákben lenne részük.
Ez a "ranking" system már olyan sok játékban müködik, olyan nehéz lenne ezt megcsinálni?

Szerintem fogalmazzuk meg és kezdjük el bombázni vele a WG-t. Elöbb utbbó lenne némi hatása. Azt a pár évet meg kibirjuk valahogy ;)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#15841) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na... most először sikerült bejutni a 8.0 teszt szerverre.

Azt hiszem a fejlesztők megérdemelnek egy tapsot, hogy 2012-ben, egy elavult grafikus motorból sem képesek kihozni annyi erőt, hogy ne kelljen hozzá minimum egy NASA szuperszámítógép.

Míg a Battlefield 3 nagyobb mapokon játszódik, sokkal szebb grafikával, sokkal bonyolultabb fizikával, 64 játékossal és sokkal több járművel és elfut közel maximum grafikán 40-60 fps között, addig ez a RAKÁS FOS csak úgy bírható rá erre ha a grafikát az előző generációsra állítom és abból is medium környékére lövöm be a dolgokat.

Még pár patch és végleg haza lesz vágva.

(#15842) Tüzi válasza vbbb (#15838) üzenetére

[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15843) Patrick76496 válasza virkir (#15828) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem. Nekem is mindig csinálta, hogy leesett az FPS sok bokor közelében 10-re. Remélem ezek után máshogy lesz.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#15844) Zeratul válasza Tüzi (#15839) üzenetére


Zeratul
addikt

Több vas van benne. Stug III se azért lett a legtöbbet gyártott német páncélos mert annyira jó volt, hanem mert olcsó volt előállítani.

(#15845) Zeratul válasza Stauffenberg (#15841) üzenetére


Zeratul
addikt

Ép az elavult grafikus motor okozza a problémát, míg a BF3 nyolc magig skálózódik ez gyakorlatilag még mindig csak egyet használ, a bokrok fák okozta belassulás régi probléma, Ruinberg, Ensk, Murovanka, Erlenberg vannak tipikus helyek ahol a 955BE@3.9 + 7850 is belassul 25 fps alá, a GPU terhelés ilyenkor a bányászbéka púzója alá esik, CPU meg 100% tekeri azt egy használt magot.

(#15846) Sanya válasza Zeratul (#15845) üzenetére


Sanya
nagyúr

nálam is csak 1 magot használ a 8-ból.
Szerencsére a nem HT-s cpu-s gépeknél ahol max 4 mag van a cpu-control segíthet elosztani a terhelést. nem tudom mennyit gyorsít, mert nekem ht-s, processzorom van :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15847) Szilu válasza CptMisi (#15836) üzenetére


Szilu
tag

Jók vagytok, grat.

(#15848) sutyi^ válasza Zeratul (#15845) üzenetére


sutyi^
senior tag

Talán most már viszonylag hamar megérkezik majd a MC support, hamár kilóra megvették a BigWorld-öt ugye.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15849) Ebit válasza diegho (#15835) üzenetére


Ebit
addikt

Ez számodra probléma???

Ez az ő sikerük, nyugodtan ismertethető,közzé tehető nem csak egyesek, egyéni eredménye.

(#15850) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Valaki kérdezte (ja jó reggelt) hogy volt-e IS-3 Budapesten! Találtam 1 linket és ott van! [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.