Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) diegho válasza diegho (#15749) üzenetére


diegho
nagyúr

Ja és mindkét csapatban ilyenek vannak, nem csak nálunk.

(#15752) Napfénysüti válasza diegho (#15749) üzenetére

Lehet mégis van sz*póág. :DDD

Més que un club!

(#15753) Bingisz válasza vbbb (#15750) üzenetére


Bingisz
addikt

:N
Tier2-ben sem boldogul...

Diegho: Pedig ilyenkor a gyerekek még suliban vannak/ házit írnak..

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15754) Djuree válasza diegho (#15745) üzenetére


Djuree
félisten

10k kör pz2-vel?! omfg :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15755) diegho válasza Napfénysüti (#15752) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor nem lenne az, hogy mindkét csapat tele van 45% alatti win rate-essel és az győz ahol a jobb játékos marad a végére és kivégzi az egész ellenfél csapatot, ez van ma, vagy mi, vagy ők győzünk így.

(#15756) Dr_Syrex válasza Djuree (#15744) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szerintem sem olyan rossz az összképet tekintve a statja. 40% alatt inkább lenne az, így inkább csak kicsivel átlag alatti (és itt csak a win rate-re gondolok)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#15757) Ebit


Ebit
addikt

Azt nem értem, miért kell állandóan mással foglalkozni,valaki alacsony tierrel szeret játszani, tegye.

(#15758) ollie válasza Ebit (#15757) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont nem az alacsony tier a baj.

***

(#15759) diegho válasza Ebit (#15757) üzenetére


diegho
nagyúr

Játszik magassal is sajnos, mint említettem tier10 csatában fénylett.

(#15760) Snakeiboy válasza diegho (#15755) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Bocs de ha nem tevedek altalaban az a csapat nyer ahol a vegen jobb jatekosok maradnak eletben, fuggetlen attol hogy piroskak vagy lilak az illetok. Nem?

Ha igazan jo csatakat akartok valogassatok ossze 30embert es gyakorloban nyomhassatok. Problem solved :P

Miert?????

(#15761) Timyyy


Timyyy
őstag

Kezdem lassan úgy érezni hogy csak én vélekedek másképp a szóban forgó játékosról....
Senki sem látja, hogy mire lett létrehozva a profilja? A spotolt tankok számával ő vezeti a ranglistát, első helyen áll. Nyilván ez a célja, és a scoutolásra alkalmas tankokat használja, ezért van azzal sok köre, amivel.
Sok ilyennel találkoztunk már, aki azért hoz létre egy 2. vagy akárhányadik accot, hogy valamelyik mutatóval ő vezesse a toplistát, és csak és kizárólag úgy játszik, hogy a helyét meg is tartsa.
A magas szintű tankja annak köszönhető, hogy a scoutokon sok free gyűlt össze és átváltotta egy adott ágra, de attól még nem az a célja, hogy jól játsszon, hanem az, hogy a spotolt tankok számával továbbra is első legyen.

Természetesen ettől még nem díjazom ezt a fajta játékstílust, ill. viselkedést, mert ez minden csak nem csapatjátékos, de azért ha már valamit kritizálunk, akkor tegyük azt nyitott szemmel. Egyértelmű, hogy neki erre megy ki a játék, ott díszeleg a narancssárga 1-es.

[ Szerkesztve ]

(#15762) Bingisz válasza Timyyy (#15761) üzenetére


Bingisz
addikt

Én úgy gondoltam, hogy egy sima bot játékos low tierben akinél az előre van beírva a makróba, és ezért van annyi spotja. Ennyi játékot ennyi idő alatt bot/afk nélkül szerintem nem lehet megcsinálni... hacsak nincs élete.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15763) Ebit


Ebit
addikt

Azt nem értem, miért kell állandóan mással foglalkozni

(#15764) virkir válasza Ebit (#15763) üzenetére


virkir
veterán

Azért mert mi szépek, okosak, ügyesek és még jószagúak is vagyunk. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15765) Arpee78 válasza Ebit (#15763) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mert érdekes. Jó, sokan linkelnek itt tök érdektelen statokat, de a hivatkozott acc tényleg különleges.

Az acc mögött valóban egy átlagon aluli képességgel megáldott személy lehet, vagy extra gyenge gépe van, vagy mindkettő. Szerintem nem bot, tényleg játszik, az a sok cap pont nem menne bot-tal.

A régi eff-je ~1370 az új 1041, 465 ha az új kalkulátorba 1-1-et írunk a spot/cap mezőbe.

A high tier teljesítményébe azért bele kell számolni azt is, hogy nem az a megszokott terepe. Nem ismeri(meg elfelejti) a szokásokat, weakspotokat. Majdnem ugyanez van, ha valaki sok high tier után hirtelen pici tankot vezet.

Azt aláírom, hogy itt a fórumban túl sokat foglalkoznak mással, a játék helyett. De hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#15766) Ebit válasza virkir (#15764) üzenetére


Ebit
addikt

Ezt te is tudod, hogy nem igy van/ érdemes figyelni a pro- kontra vélemény változásokat, pl szopóág/,
és ezáltal a játék lényege, öröme eltűnik.

Arpee78

Eltérő képességű emberek játszanak,változó felszereltségű harcjárművekkel aktuálisan, jól -rosszul, egy kényszer közösségben, ennyi remélhetőleg mindenki, megtesz mindent a győztes csata érdekében, az, hogy kinek, hogy sikerül, egy másik , egyéni kérdés

[ Szerkesztve ]

(#15767) jano_77


jano_77
nagyúr

megint szerver karbantartás van a teszt szerveren? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15768) Paul119 válasza Djuree (#15754) üzenetére


Paul119
addikt

biztos arra veri a nyálát mint anno egyik kedves fórumozó .. szerintem nem kell mondanom a nevét milyen büszkén mutogatta az eredményeit a pz38fhval vagy mi a harag volt a neve annak a mini mausnak :DDD

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. szeptember 19. 15:50:15
Vehicle: IS-7
Experience received: 776
Credits received: 37 743
épp nem lett deficites,iszont azon pislogatm hogy a t110e4 nem tudta átlőni a hasamat, na mondom ilyen mázlim van gyorsan a képébe állok,egyszer csak látom chaten "is7 you are my hero" mondom dafuq? aztán láttam hogy t110 ott kuporog mögöttem 200 élettel :DDD

Arpee78: klánukban van egy srác 5*10fpsel játszik, elhívott platonba ...hát amit ott leművelt azon nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek,mondjuk akadnak lányok is 2-3 nem is foglalt(nagy vigyor smile) de remélem az ágyban meg a főzésben jobbak mint a wotban :DDD (najó ez elég hím soviniszta meg nyilvánulás volt tőlem szóval hölgyeknek sorry)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15769) jano_77 válasza jano_77 (#15767) üzenetére


jano_77
nagyúr

pedig itt is csak arról van szó, hogy 10:00-kor lesz karbantartás, de a játékot nem érinti. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#15770) HungAryan válasza jano_77 (#15769) üzenetére


HungAryan
tag

http://worldoftanks.eu/news/3897-third-public-test-version-80/

The test server will be unavailable from 13:00 CEST due to maintenance. We will let you know as soon as it is available.

;)

WT account: Cpt_Hungarian

(#15771) Fel válasza HungAryan (#15770) üzenetére


Fel
addikt

Az EU oldal híreire a teszttel kapcsolatban nem érdemes hagyatkozni..

"Updated. Overall test server will be shut down on September 19 at 15:00 Moscow time." -- Azaz a teszt egyelőre áll, és ha minden igaz jön egy 4. patch is hozzá. Inkább holnap, mint ma.

(#15772) HungAryan válasza Fel (#15771) üzenetére


HungAryan
tag

Végül is a lényegen nem változtat, nincs teszt szerver. Ha lesz, majd szólnak. :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#15773) LAJTNING válasza freelancer (#15709) üzenetére


LAJTNING
tag

Nem is azzal van a baj, hogy ne tudnák "mi a francos rosseb az EFF meg WOT logger, bohóc skin, anyámkinnya ...stb.".

Az a baj, hogy a józan paraszti észt nem ismerik. Single-re átvezetve akkor az a normális kikapcsolódás és szórakozás szerinted, ha én most elindítom a Vice City-t, aztán megállás nélkül beleugrálok a vízbe meghalni, mert "a játékosok 98 százaléka tojik rá, hogy a PRO kockáknak mi tetszi vagy esetleg mi nem".

De így a "HC kockák rage" kommented után, miszerint ugye aki jó, az nyáladzó idegbeteg HC kocka (ez inkább az "ellenkező" táborra lehetne ráhúzható, de lehet csak szerintem) vess egy pillantást arra akit diegho fentebb linkelt:

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500373472-colinbrett666/

A release óta játszik (~1,5 év), csaták száma alapján 4. az egész szerveren, eredményességét pedig látod az adatlapján...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15774) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Továbbra sem oldódott meg az a problémám, hogy 5-ből 4x lassan tölti a pályákat. Rettentően idegesítő tud lenni. Holnap dobok fel egy 7-es windowst (jelenleg xp sp3 van), újrateszek mindent, így a WoT-ot is, de ezúttal xvm nélkül. Nem jó ez, mert csak idegeskedek, hogy megint milyen kaka győzelmi % van és mennyi gyökérrel vagyok tele. Megfordult a fejemben az is, hogy a gépem gyenge a WoT-hoz, de akkor régen miért töltött gyorsabban? :U
Gépem: Amd athlon 64 x2 5000+, 2gb ddr2 ram, ati hd4670 1gb, többi talán nem lényeg. Szerintem azért egy ilyen pc-n illene értelmes betöltési idővel futni a játéknak.
Majdnem kihagytam, hogy átlagosan olyan 20-45 fps-em van pályától függően. Nagyjából minden közepesen van és 1920*1080 felbontáson.

magyarsrac

(#15775) LAJTNING válasza [HUN]Dani (#15774) üzenetére


LAJTNING
tag

"de ezúttal xvm nélkül"

Ezt megpróbálhatod XP-n is éppen, mert szerintem igen valószínű, hogy ott a probléma.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15776) [HUN]Dani válasza LAJTNING (#15775) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Egy próbát megér, de ettől függetlenül is teszek új op rendszert, mert már szükségesnek tartom. :K
Érdekelne, hogy a játékon belül mit takarnak a következő beállítási opciók, illetve melyiket érdemes bekapcsolni? Vertikális szinkronizáció, Tripla pufferelés, színvak mód, Utólagos feldolgozás és extra effektek.

magyarsrac

(#15777) LAJTNING válasza [HUN]Dani (#15776) üzenetére


LAJTNING
tag

vsync - limitálja, hogy a kártya mennyi képet tol másodpercenként a "monitornak". Lényegében annyit amennyit az még meg tud jeleníteni. Ez általában 60 FPS, és akkor célszerű használni ha szétcsúszik itt ott a kép. (pl)

tripla puffer - vsync esetén simább az FPS és nem korlátoz le pl. 30 FPS-re egyből ha akár 2-3 FPS-el 60 alá esik, de jobban terheli a VGA-t.

színvak mód - röviden, tömören a színvakoknak segít, hogy a GUI-nak minden része használható legyen

utólagos feldolg., extra effektek - hát ez egy tág gyűjtőcsoport, de pl füst, shell robbanása a földön (splash)

Az hogy mit használsz pedig tőled és a gépedtől függ.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15778) wanted5 válasza [HUN]Dani (#15774) üzenetére


wanted5
őstag

fullHD felbontásban játszani egy ilyen konfiggal, hát hogy is mondjam, nem vagy komplett
és a lassú betöltést legtöbbször a winyó okozza

(#15779) [HUN]Dani válasza wanted5 (#15778) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A monitorom bírja. LG Flatron W2453V. Kipróbáltam kisebb felbontásokon is, de azok eléggé elcseszték a grafikát, hogy finoman fogalmazzak és fps különbséget nem vettem észre. A vinyóm viszont simán ludas lehet, mert már egy 6893 éves és csak 70gigás. Kifogom kapni a gépből és egy tök új 500-ast teszek be, majd arra teszem a rendszert is. Kíváncsi leszek változik-e valamit.

(#15777) LAJTNING: Köszi az infókat.

(#15780) vhw: Ha kisebbre veszem akkor ritka szar a grafika és minden brutálisan hatalmas, szóval kb. élvezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#15780) vhw válasza [HUN]Dani (#15779) üzenetére


vhw
addikt

Hát a monitorod az tuti, hogy bírja :D
de a rendszer többi része... :U (vga kártya, proci, memória...)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15781) freelancer válasza LAJTNING (#15773) üzenetére


freelancer
tag

Szeret játszani, a többihez meg annyi közöd van mint a többi csámcsogónak ... tehát .... semmi.
diegho-nak sincs köze hozzá, és amúgy valószínüleg azért linkelget itt bőszen néhány ember, (saját stat fényezés, mások nyílvános megszégyenítése/kifigurázása) hogy kvázi nagy embernek látszódjon, de ezzel leginkább az tűnik ki, hogy érzelmileg sérültek és valószínüleg valamilyen kissebségi komplexusukat leplezik.
(a sógorom pszihiáter végigfutottam vele poénból pár 100 itteni hsz-t, szerinte az itteni emberek egy része kezelésre szorulna és ő megélne belőle. Ez előzetes orvosi vélemény. Poénból szeret apple/android fórumokat olvasni, érdekes diagnózisokat szokott mondani :) )

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#15782) wanted5 válasza [HUN]Dani (#15779) üzenetére


wanted5
őstag

attól hogy a monitor bírja, még a többi dolog nem biztos
a winyó meg.... hiába veszel új 500ast, még lehet nem lesz gyorsabb
arra figyelj oda, hogy 7200 legyen a fordulata, vagy ha elég kis tárhely akkor vegyél SSD-t

(#15783) Napfénysüti válasza freelancer (#15781) üzenetére

Ebben igazad van. Én is csak magamban bosszankodom de a másik gépeknél ülőknek ugyanúgy alanyi joga van játszani. Aztán hogy azt hogy teszik az ő dolguk. Csak néha azért felhúzza az ember magát mert elrontják a játékát. :K

Més que un club!

(#15784) krisss93 válasza freelancer (#15781) üzenetére


krisss93
aktív tag

Úúúh ha még FSB-t látta volna :DDD

(#15785) [HUN]Dani válasza wanted5 (#15782) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A régi vinyóm bemondta az unalmast így mindenképp kellett vennem újat. Amit most használok az csak átmeneti. :K Egyébként meg nem értem ezt a többi dolog nem bírja témát. Vegyük példának a call of duty modern warfare 3-at. Teljesen tökéletesen elfut ugyanezen a felbontáson, minden közepes illetve néhány dolog magason, árnyék teljesen kikapcsolva. Amikor épp belemegyek egy nagy füstfelhőbe kicsit beakad, de amúgy semmi akadás. Szvsz az egy komolyabb játék mint ez, szóval nem értem, de lényegtelen is, mert megvagyok én a magam fpsével. A betöltési idő meg remélem holnap megváltozik.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#15786) freelancer válasza krisss93 (#15784) üzenetére


freelancer
tag

Igazság szerint őt mutattam be neki virtuálisan először (tetszett neki), de én nem megyek bele egy játék miatt nyílt személyeskedésbe :)

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#15787) krisss93 válasza freelancer (#15786) üzenetére


krisss93
aktív tag

Privátban küldj már egy diagnózist :DDD

(#15788) Napfénysüti

AMX 12T-ről mik a vélemények? Ma kifejlesztettem de még nem vettem meg mert kell egy kis kredit hozzá. Viszont a száraz adatait elnézegetve lehet csalódás lesz az ELC AMX után. :F

Més que un club!

(#15789) ollie válasza Napfénysüti (#15783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A végén már alapvető emberi jog lesz a WoT-ozás...

(#15788) Napfénysüti: light tankhoz képest eléggé lomha meg nagy, ezért inkább medként kell vele játszani. Esetleg egy bokorban csücsülni és spotolni az ellent.

[ Szerkesztve ]

***

(#15790) LAJTNING válasza freelancer (#15781) üzenetére


LAJTNING
tag

Magyar tanár ismerősöd nincs?

Csak emiatt kérdezem: "Szeret játszani, a többihez meg annyi közöd van mint a többi csámcsogónak ... tehát .... semmi."

Ezek szerint elfejetetted, hogy állításod szerint ezek az emberek nem veszik komolyan, és néha leülnek kikapcsolódásként. Pont emiatt írtam "ellenpéldaként", ugyanis a napi átlag majdnem 83 csatát nem nevezném hobbi playernek. Aztán, hogy ebből mennyi bot és mennyi afk, azt már csak ő tudja.

Örülök, hogy nem személyeskedsz úgy mint mi csámcsogók. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#15791) freelancer válasza LAJTNING (#15790) üzenetére


freelancer
tag

Nem vagyok magyar, és köszönöm.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#15792) Napfénysüti válasza ollie (#15789) üzenetére

De mivel ingyenes és korhatár sincs így elvileg tényleg bárki tolhatja. Az más kérdés hogy nem válogathatjuk meg randomban hogy kikkel kerüljünk össze. :N

Més que un club!

(#15793) Djuree válasza freelancer (#15791) üzenetére


Djuree
félisten

akkor mi vagy? tán sváb? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15794) Joe.36 válasza [HUN]Dani (#15774) üzenetére


Joe.36
addikt

Kevés neki a 2 giga ram.... 4 giga és nem lesz ilyen gondod... Ha lehet DDR3 mas... És 64 bites vin7

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15795) Arpee78 válasza freelancer (#15781) üzenetére


Arpee78
senior tag

Szeret játszani? Ő dolga, ehhez nincs közünk. De ahogy játszik... A statból ítélve nem az ellenség legyőzése, a csapatának győzelemhez segítése a célja, sem az xp/credit szerzés, sem a játék rendeltetésszerű használata.

Elkezdődik a csata, vár egy kicsit, aztán elrohan az ellenfél bázisára foglalni. Ez néha összejön néha nem, mint láthatjuk többször nem. Emiatt van sok cap és spot pontja és ezért van sok csatája. A többi 29 ember kb fölöslegesen nyomta meg a battle gombot, nuku szórakozás a játék velejét adó puffogtatásból, nuku xp és credit. Már ha sikerül foglalnia, ha meg nem akkor a csapata leírhat egy tankot.

Nézd meg mit produkál AMX 13 75-el. Csatánként jó ha egyetlen lövést lead, cirka 9 körönként jön össze egyetlen nyomorult frag. Ez nehezen magyarázható képességgel vagy gyenge géppel, szerintem nála a szándék is hiányzik.

(#15796) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki egy kis roncsderbi ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15797) vhw válasza freelancer (#15781) üzenetére


vhw
addikt

Hm... egyesek itt online csámcsognak mások statjain... kissebségi komplexusukat élik ki, stb... Megint mások otthon a sógórral csámcsognak mások hsz.-ein...
Hiába, mindenkinek kell valami elfoglaltság... :U

Csak azt nem tudom az utóbbi tevékenység mit leplez le... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15798) psycroptic válasza vhw (#15797) üzenetére


psycroptic
őstag

:C

PSNID: Tomy83PS

(#15799) Patrick76496 válasza jozefgucci1 (#15796) üzenetére


Patrick76496
őstag

Teszt szerón?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#15800) Bingisz válasza freelancer (#15781) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha ti minket csámcsogtok ki, az nem ugyan az amikor mi csámcsogunk ki másokat?
Mert az kicsit gázos, hogy amiért minket kritizálsz, azt te is ugyan úgy csinálod, csak velünk és nem a 200 effes E100 játékosokkal :U

Csámcsogás= olyan szép szó... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.