Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) Zeratul válasza forras2 (#15397) üzenetére


Zeratul
addikt

Mert lényegében nem ugyanaz a két TD, mi?

(#15402) Paul119


Paul119
addikt

ezt a nyomorult superbulshitet remélem hamar ki teszik a játékból...10 lövést adtam le rá és mind a 10 lövés 0dmges találat ..hát hogyne..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15403) Zeratul válasza Paul119 (#15402) üzenetére


Zeratul
addikt

Melyiket?

(#15404) vbbb


vbbb
őstag

Name Total Per battle
Victory ratio: 78.95%
Battles: 19
Efficiency: 2473
Average tier: 6.74
Experience: 10320 543.16
Capture points: 68 3.58
Defense points: 121 6.37
Damage: 25085 1320
Kills: 22 1.16
Spotted: 14 0.74

Szokatlanul jó volt tegnap játszani!

(#15390) diegho

Rémlik annak a faszjankónak a nick neve. Már találkoztam vele én is. Azt hiszem én utána nem sokra tiltottam le a chat-et...bár azóta megint engedélyeztem. :DDD

Én valami ilyennek képzelem el:

[ Szerkesztve ]

(#15405) Paul119 válasza Zeratul (#15403) üzenetére


Paul119
addikt

premium m26

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15406) forras2 válasza Zeratul (#15401) üzenetére


forras2
őstag

Nem csak lényegében, hanem teljesen ugyan az mind a kettő... Elefántot a Ferdiből csinálták, de csak pár darabot. Annyi a különbség, hogy az elefántban a rádiós helyén van 1 géppuska.... :K

(#15407) vbbb válasza Paul119 (#15402) üzenetére


vbbb
őstag

Azt meg mivel követted el? Azt a tankot szarrá lehet lőni bárhonnan. No persze nem 300m-ről kell lövöldözni rá, de a torony meg az alváz közötti rész minden oldalról gyenge. Nem ellenfél.

(#15408) Re-Tech válasza diegho (#15390) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Tökre unalmas az ilyen sírós posztokat átpörgetni, szerintem erre ott a másik offtopicos fórum is.

(#15409) bullseye


bullseye
addikt

Kéne a friends list mellé egy deathlist is, ha a tagjaival találkozol, akkor lehetőleg az ellenfélhez osztaná be, és kiemelné a tanklistán.

Nálam is felkerült volna rá tegnap egy 13-90, aki a Jtigeremet szétkapta (mert 3 heavy nem mert kimozdulni a kezdőkörből) és annyira büszke volt magára ettől, hogy elkezdett beszólogatni...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15410) larpi válasza diegho (#15394) üzenetére


larpi
tag

Ismerősen csengett a Padavan79 név, valamikor az Ogame-ban akadtam vele össze, "nagy arc" pesti gyerek. Ird be a Google-ba, sok felé nyüzsög. Valamelyik fórumon hátha utoléred.

(#15411) Djuree


Djuree
félisten

jók ezek a tarackágyúk. kis páncélátütés de ha átüt :C 1 lövés az azonos tierű tank. mókás. annyira vicces ahogy a másik beírja "wtf" :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15412) Napfénysüti válasza Djuree (#15388) üzenetére

Tetszik amúgy, csomószor pattannak a frontomról. Csak bazi lassú ha egy AMX rakéta odakerül mögém akkor végem. :)

Més que un club!

(#15413) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap újraraktam a játékot és nem tudom növelni a minimap méretét. Nekem alapértelmezett = ír de arra nem reagál még más kombinációkkal sem . Valakinek valami ötlet ?

Amúgy hogy kicsit off is legyek én Gina90/60/85 -ös játékosnőt keresem :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15414) aknaakna


aknaakna
tag

Akinek nem tetszik a T1HT, az lenne szíves leírni, hogy mi olyan rossz benne?Szerintem állat gép.Ma lett meg, még csak 20 csatám van vele, de nagyon tetszik és eredményes is.Tisztára, mint egy Tier 5-ös Maus :))

[ Szerkesztve ]

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#15415) jozefgucci1 válasza aknaakna (#15414) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te hol olvastad , hogy nem tetszik bárkinek is ? Jó kis tank ez nem vitás bár 20 csata után ezt kijelenteni nagy merészség de így van . Szerintem és sokan mások szerint is az M6 egy fos . Nekem anno nagyon nem jött be nagy nehezen kihoztam 50%-ra de megváltás volt a T29. Az viszont annyira jó , hogy nem is adtam el xp rekordom is azzal tartom.

Amúgy sokan írták , hogy a német td ág Jpz4-e elkeserítő , hát én ott hagytam abba fullosra kihúztam de nem ment vele a játék és nem szivatom vele magam toább eladtam. Kezdek így lenni az amerikai T28-al is. Baromi lomha pedig minden megvan már rá kivéve a legnagyobb T9-es cső . Sajna az a nyolcas ágyá nem sok mindenre elég és ráadsául lssú is nagyon. Szivatós volt anno az ISU is BL10-ig , de legalább ott volt a 152-es ágyúazzal elment

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15416) vhw válasza aknaakna (#15414) üzenetére


vhw
addikt

Ezek leginkább régi emlékekből fakadnak. Nem volt mindig ilyen jó az a T1, ráadásul annak idején a régi KV-val volt egy ligában, ami mellett labdába se rúgott.
És sokaknak ezek a tapasztalatok maradtak meg.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15417) aknaakna válasza vhw (#15416) üzenetére


aknaakna
tag

Így már érthető:)Egyébként külföldi fórumokon olvastam, meg játékon belül pár játékost láttam már miatta sírni.Na mindegy, nekem nagyon bejön :)

Győzelem!
Csata: Steppes 2012. szeptember 16. 14:58:22
Jármű: T1 heavy
Szerzett tapasztalat: 1 062
Szerzett kredit: 23 005
Csatában elért Achievement: Kamikaze, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

(prém nélkül)

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#15418) forras2 válasza aknaakna (#15414) üzenetére


forras2
őstag

Sosenem játszottam vele, de pl én sose tartottam még a PzIV-el sem ellenfélnek. Mindenhol át lőttem, Ő meg pattogott rólam rendesen....

(#15419) bullseye válasza vhw (#15416) üzenetére


bullseye
addikt

True. Én KV1 után iszonyatosnak éreztem. Lassú, nagy célpont, gyenge ágyúval, és bár néha pattogott, arra a KV1 is képes volt, sőt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15420) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!
Nem rég kezdtem el játszani a játékkal. Viszont elrontottam a dolgot és vagy szeretném az elejéről kezdeni. Ilyenre van lehetőség? Ha nincs akkor hogyan tudom a regisztrációmat törölni? A most beregelt emailcímemmel szeretnék ismét beregelni ezért törölném magam ha lehetséges.

(#15421) Patrick76496 válasza bullseye (#15419) üzenetére


Patrick76496
őstag

Lassú? T1 HT a legyorsabb T5 heavy. 960 lóerő 60 tonnára.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#15422) Atlantis válasza Zeratul (#15396) üzenetére


Atlantis
veterán

De gondolom nem full HPról.

Amúgy nekem ott borult el a dolog, mikor minden második csatában ellőtték a kvázi szemből lőszerrekeszt, többször is, amivel az amúgy sem túl fürge töltési idő kb. 1 percre nőtt...Javítókészlet mindig elfogyott, mert ugye láncolnak is az értelmesebb játékosok, onnan meg szart se ér az a böhöm nagy dög. Ha esetleg arty is volt, már csapkodhatta is a térdét örömében, mert célzás nélkül is eltalál...Mindemellé sikerült azzal is elég sűrűn 0-s találatot elérni...na, szóval nekem csalódás a JPzE100, élesben nem veszem meg, mert csak ráfizetés lenne, játékélmény semmi, lassú, sérülékeny, persze ha betalál, akkor üt, de egy tisztességes arty gyorsabban betölt, mint az.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15423) Bingisz válasza Anulu79 (#15420) üzenetére


Bingisz
addikt

Mit lehet elrontani ebben a játékban, ami miatt újra kellene kezdeni?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15424) Anulu79 válasza Bingisz (#15423) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem egy tankra gyúrtam rá hanem mindegyiket csináltam. Mármint a fejlesztést. :)

(#15425) Bingisz válasza Anulu79 (#15424) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor add el azokat a tankokat amik nem kellenek...
Húzd ki azt az ágat/ tankot amelyiket szeretnéd, aztán később onnan folytathatod a többi ágat ahol abbahagytad...
Ha új reget csinálnál, előröl kellene kezdeni mindent, azt az ágat is amelyiket el szeretnéd érni

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15426) Anulu79 válasza Bingisz (#15425) üzenetére


Anulu79
addikt

Az nem lenne baj ha elölről kéne kezdenem. Kb. 2 napja játszom csak. :)

(#15427) vbbb válasza Anulu79 (#15426) üzenetére


vbbb
őstag

Új accon még nem gondolkodtál el?

(#15428) Anulu79 válasza vbbb (#15427) üzenetére


Anulu79
addikt

Mivel a mostani nevem és mail címem szeretném használni így ez nem megoldás. :DDD

(#15429) nyunyu válasza Atlantis (#15386) üzenetére


nyunyu
félisten

De, valamivel jobb lesz a legnagyobb motorral, de úgy sem méltó a Porsche névhez :)

Tigrisnek bena volt, erre beolvasztas helyett tettek ra nagyobb agyut, hatha TDnek jo lesz.
Vegul akkora ormanyt szereltek ra, hogy at is kereszteltek elefantnak. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15430) vbbb válasza Anulu79 (#15428) üzenetére


vbbb
őstag

Más megoldás pedig nincs...

(#15431) forras2 válasza nyunyu (#15429) üzenetére


forras2
őstag

csak 30pár darabot neveztek át elefántnak :P

(#15432) .mf válasza Anulu79 (#15428) üzenetére


.mf
veterán

Nem halálmindegy?
Két nap nem a világ, a többség itt már bő egy éve játszik.
A statod tőle úgyse lesz jobb, párszáz csata kell, hogy az alapdolgokat megtanuld, és párezer, hogy eredményesen tudjál játszani (jó esetben, vannak, akiknek ez sem elég).
Különben sem árt több ágat fejleszteni, minden ágon vannak érdekes tankok, amiket érdemes kifejleszteni, és használatukkal fontos dolgokat megtanulni (hogyan kell egy lassú vagy gyors, gyengén vagy erősen páncélozott, pontos vagy pontatlan löveggel szerelt tankot használni, stb.). Egy ágra specializálódni szerintem a lehető legrosszabb.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15433) V.Dave


V.Dave
senior tag


Létezik csalás ehhez a játékhoz? A fele még talán elmegy de hogy ennyi??

Egyébként feltűnt hogy ugyanolyan géppel és ágyúval kb fel annyi idő alatt töltött újra, mint én.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#15434) Bingisz válasza V.Dave (#15433) üzenetére


Bingisz
addikt

Asszem amikor volt a miss world of tanks szépségverseny, ott az egyik lánynak volt 14 vagy 15 killje a szovjet t28-al....

Szóval nem csalás.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#15435) Chris0321 válasza Anulu79 (#15424) üzenetére


Chris0321
addikt

2-3 ágat kezdj el. Nézz ki egyet amit szeretnél végigvinni és 1-2-őt amin jó farmtank van 5-ö szint környékén.

(#15436) forras2 válasza V.Dave (#15433) üzenetére


forras2
őstag

H az sok, akkor ez mennyi? :DDD

(#15437) V.Dave válasza forras2 (#15436) üzenetére


V.Dave
senior tag

ezt nem értem, a trakrorok számát kell figyelni a képen? :)

Xiaomi mi 8 6/128

(#15438) forras2 válasza V.Dave (#15437) üzenetére


forras2
őstag

Jahm, bocs, nem néztem meg pontosan a képed :B Azt hittem hogy a sok egyforma tank miatt "panaszkodtál" :B :(

(#15439) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi a tanácsokat. Asszem megtartom a jelenlegi regemet és próbálgatok mindent. :)

(#15440) Paul119 válasza vbbb (#15407) üzenetére


Paul119
addikt

kb 50 méterre volt tőlem lőttem a hasát az oldalát de csak csilingelő láncolás és ennyi...hihetetlen..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15441) Enzolord


Enzolord
addikt

Sziasztok..
Tudja valki, hogy hol, illetve mivel lehet megnézni, hogy milyen tankokat lőttél ki eddig pályafutásod során?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15442) vbbb válasza Paul119 (#15440) üzenetére


vbbb
őstag

Rossz helyen lőtted há' mondom én. ;]

(#15443) marked one94 válasza Enzolord (#15441) üzenetére


marked one94
őstag

[link]

You'll Never Walk Alone

(#15444) marked one94 válasza Paul119 (#15440) üzenetére


marked one94
őstag

Szemből csak is a tornyát érdemes lőni ;) Ha alacsonyabban vagy mint ő csak akkor érdemes az alját lőni.

You'll Never Walk Alone

(#15445) nyunyu válasza Enzolord (#15441) üzenetére


nyunyu
félisten

Tudja valki, hogy hol, illetve mivel lehet megnézni, hogy milyen tankokat lőttél ki eddig pályafutásod során?

Dossier Tool

Feltoltendo fajlt a C:\Users\juzernev\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\dossier_cache mappaban talalod.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15446) Tüzi

érdemes venni JP-t? mindjárt meglesz rá xp, stugIII miatt meg a lóvé rá.
érdekelne mit tud, bár ott a mumus 105-ös ágyú, amit rühellek... ill nem is az ágyút, hanem a skuló árát...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15447) Enzolord válasza marked one94 (#15443) üzenetére


Enzolord
addikt

:R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15448) Enzolord válasza nyunyu (#15445) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15449) marked one94 válasza Tüzi (#15446) üzenetére


marked one94
őstag

Igen érdemes, legjobb T7es TD. Ha annyira nem tetszik a 105mm ágyú ott van az olcsóbb hosszú 88as is ;)

You'll Never Walk Alone

(#15450) Tüzi válasza marked one94 (#15449) üzenetére

venti-rammer-háló? vagy kukker-rammer-háló? érdemes egyáltalán hálót rakni rá? :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.