Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52651) Atomantiii válasza d.beni (#52640) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nem lehet, az csak a szolgáltatói beltériben működik.

Ha nagyon meg akarod spórolni a boxot, akkor upc forgalmazónál lehet (nem nagravision-os, hanem cryptoworks-os vagy ice, az utóbbi úgy emlékszem irdeto újabb verziója talán) kártyát igényelni, de modult neked kell a tv-hez venni.

[ Szerkesztve ]

(#52652) giorgiosixx


giorgiosixx
tag

Sziasztok, van valakinek tapasztalata F6500-ra telepíthető (vagy korábbi típusra) torrent klienssel kapcsolatban? A TV-hez USB-n csatlakoztatott HDD-re szeretnék közvetlenül letölteni és onnan seedelni is. Samygo fórumon található ilyen bejegyzés, de még művelődni próbálok a témában.

(#52653) Flashback válasza giorgiosixx (#52652) üzenetére


Flashback
addikt

Áramfogyasztásban nem túl jó mondjuk egy NAS szerverhez képest az biztos.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#52654) Markizmark


Markizmark
addikt

Ha nem pörög föl a vinyó a tvre dugva (1A) akkor az nem a külső ház hibája ugye? Ez történik, ha nem kompatibilis a vinyó a tvvel?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#52655) giorgiosixx válasza Flashback (#52653) üzenetére


giorgiosixx
tag

NAS szervert egyelőre nem tervezek, TV-n meg kikapcsolnám a képet, amikor nem nézem és közben pedig futhatna a torrent kliens.

(#52656) Kabel15 válasza giorgiosixx (#52655) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Még mindig gazdaságosabb ha TV nézés közbe torrentezik a tv. Mint, hogy mennyen a TV és közbe a gép is.

Vebbful: Mik a tapasztalataid F6400 al? 3D nem szaggat be? A kép nem omlik össze? 2D vel meg vagy elégedve?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#52657) Markizmark válasza Kabel15 (#52656) üzenetére


Markizmark
addikt

Sosem láttam semmi hibát a filmekben. 3D hatás is megvan. 10-20GB filmeket néztem eddig.
Szerintem teljesen jó, bár több helyen írják, hogy kellene egy külső lejátszó, de majd meglátjuk. Előbb Xboxot veszek. ;]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#52658) Tutu7030 válasza Kabel15 (#52656) üzenetére


Tutu7030
veterán

Csak kb ebben az esetben a tv használhatatlan lesz más célokra. A b650-hez csináltak anno egy DTS konvertert, ami röptében átgyúrta a dts-t ac3(vagy mp3?) formátumra, hogy ne csak nézni lehessen a dts hangú mkv-t a b650-en, hanem hallani is. Na, olyankor egy kicsit belassult a többi funkció a tv-n. :D Egy hangerő állításra is sok másodpercet kellett várni, mire végrehajtotta a tv.
Szvsz a torrent sem lehet kevésbé erőforrás igényes.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#52659) Batib


Batib
őstag

Örömmel jelentem, hogy ma reggel ota a tv-men UE37ES6100 elérhető a HbbTV. Minden megy kivétel a rádiok.
Azt hiszem ez ismét egy olyan dolog amit jelenlegi formájában elvétve fogok használni.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#52660) Flashget válasza Markizmark (#52657) üzenetére


Flashget
félisten

bár több helyen írják, hogy kellene egy külső lejátszó

akor van is valami alapja, nem? ;)

Realme GT Master Edition

(#52661) Flashget válasza Batib (#52659) üzenetére


Flashget
félisten

Elég volt csak a mindigtv-n keresni vagy le kellett töltened valamilyen appot is rá? Országállítás nélkül hozta be?

Realme GT Master Edition

(#52662) Batib válasza Flashget (#52661) üzenetére


Batib
őstag

Végül is nem tudom.
Tegnap ráizgultam a témára és az alábbiakat követtem el.
1. Átállítottam a SmartHubot németre, (kaptam az arcomba vagy négy német promos appot :) ), eredmény
nincs Hbbtv. Vissza magyarra appok maradtak Hbb nincs
2. Láttam itt a forumon egy linket egy cseh oldalra ahol egy appot mutatnak.
Átállítás csehre app letölt futtat Hbb továbbra sincs.
Vissza magyarra (a nyitooldalon most már cseh alkalmazás is van :O ) Hbb nincs.
Elmentem dolgozni, majd ma reggel elalvás előtt ránéztem és ott virít. Azota jobban megnéztem, hát nem
egy nagy durranás. Nem nagyon érte meg görcsölni, de szeretek mindent kiprobálni,
utána járni dolgoknak.
Szóval nem tudom, hogy a tegnapi akcioim eredménye vagy másoknál mi a helyzet.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#52663) Flashget válasza Batib (#52662) üzenetére


Flashget
félisten

:R
csak ha valaki kérdezi...

Realme GT Master Edition

(#52664) TaylorXIII


TaylorXIII
őstag

Hali!

Lehet rossz helyre írtam de remélem azért lesztek olyan kedvesek és segítetek:)
Az lenne a kérdésem, hogy ebben a videóban lévő a scarttól balra elhelyezkedő aljzat az pontosan milyen. Optikai azaz toslink vagy koax vagy mi? Elvileg nem 3,5mm jack.
http://www.youtube.com/watch?v=WxKE-t9xFMU

[ Szerkesztve ]

(#52665) jorden06 válasza jorden06 (#52638) üzenetére


jorden06
senior tag

Erre az esetleges hibára / felhősödésre van valakinek ötlete?

(#52666) Psytróger


Psytróger
tag

Sziasztok!
Allshare-rel kapcsolatos problémában szeretném a segítségeteket kérni. A házban 2 DLNA képes Samsung TV is van, több mint 1 éve Samsung Allshare segítségével, a gépemről osztottam meg a tartalmakat a két televízióval. A probléma először a laptopomon jelentkezett régebben, de tegnap az asztali gépen is jelentkezett: az Allshare indítása után "Az Allshare kiszolgáló leállt. A kiszolgáló újraindul" hibaüzenet jelenik meg. Ha az OK gombra kattintok úgy tűnik hogy egy kicsit gondolkodik, majd megint ugyanez a hibaüzenet, és ugyanez ismétlődik a végtelenségig. Természetesen így a DLNA megosztás sem működik. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen talált megoldást a problémára? Köszi előre is!

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#52667) Arni9010 válasza Psytróger (#52666) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Szia!

Nemrég lett az enyém is ilyen, előtte egy 9 hónapig simán ment.
A megoldás az lett, hogy uninstalláltam a programot, és újratelepítettem, azóta működik :)

(#52668) crue válasza Psytróger (#52666) üzenetére


crue
őstag

Jártam már így, uninstall majd reinstall megoldotta.

szerk: megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#52669) Psytróger válasza crue (#52668) üzenetére


Psytróger
tag

Nálam nem segít sajnos... A régi progit tettétek újra, vagy töltöttetek le új verziót?
szerk.: a hivatalos Samsung oldalán csak én nem találom a programot?

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#52670) Tegla80 válasza Psytróger (#52669) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
nézz rá erre, "serviio",jobb és többre is képes.

Sony® & PlayStation®

(#52671) Arni9010 válasza Psytróger (#52669) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Nemrég linkelte valaki, én ezt töltöttem le újra :)

(#52672) Psytróger válasza Tegla80 (#52670) üzenetére


Psytróger
tag

Köszi, próbáltam, de ehhez meg a TV nem hajlandó csatlakozni, a "Források" listájában ott van, de ha rányomok "nem lehet csatlakozni az eszközhöz" hibaüzenet fogad... :W

Arni9010: ha rányomsz a letöltésre látható hogy "Page not found" weboldalra navigál...

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#52673) crue válasza Psytróger (#52669) üzenetére


crue
őstag

Itt van egy közvetlen link a telepítőhöz. Ez is régi már, de nincs újabb. Próbáld úgy, hogy uninstall, PC újraindít, install.

(#52674) Psytróger válasza crue (#52673) üzenetére


Psytróger
tag

Ok, köszi!

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#52675) Flashget válasza Psytróger (#52669) üzenetére


Flashget
félisten

[link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#52676) Đusty válasza TaylorXIII (#52664) üzenetére


Đusty
addikt

Toslink-nek néz ki de nem vennék rá mérget.

(#52677) Flashget válasza Đusty (#52676) üzenetére


Flashget
félisten

audio int mond a tag, nem?

Realme GT Master Edition

(#52678) Đusty válasza Flashget (#52677) üzenetére


Đusty
addikt

De az nem zárja ki nem?

[ Szerkesztve ]

(#52679) eax1650 válasza jorden06 (#52665) üzenetére


eax1650
aktív tag

Szia!

52296 eax1650

Innentől írtam le a tapasztalatomat.

Nekem is ilyen. Nem "javíttatom"!

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#52680) spider80 válasza jorden06 (#52665) üzenetére


spider80
őstag

Szia! Sajnos nekem is ilyen :( plusz még 5centinként füfüggőleges halvàny csíkok, amik minden oldal irànyú kamera mozgàsnàl làtszanak homogén hàttéren. Így pl focimeccs eléggé élvezhetetlen. Ki fogom hívni a szervizt.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#52681) TaylorXIII válasza Đusty (#52676) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Én is Toslinkre gondolok és ez bemenet mert ami nem látszik a videón az az, hogy oda van írva hozzá, hogy DVI AUDIO IN. Szóval akkor szerintetek is toslink azaz optikai bemenet?

[ Szerkesztve ]

(#52682) Đusty válasza TaylorXIII (#52681) üzenetére


Đusty
addikt

Szerintem igen, de engem még nem foglalkoztatott, pedig nekem is ilyen monitorom van :)

(#52683) biker


biker
nagyúr

Kicsit beszívtam egy Samu TV-vel, hátha van jó ötletetek, support még nem válaszolt
Van egy T22A350 tv- ami egy éves múlt, ezen nézzük régóta a TV-t, USB 250-es HDD-n filmeket
Mivel ez jól bevált, szeretjük, és szép is, és tönkrement a szintén samu 2032MW, ez átkerült a 2032 helyére, és ennek a helyére vettem egy T24B301 készüléket, series3, stb
nos, ez rohadtul nem kezeli le az usb hdd-t, fel sem pörög a hdd, csak kattog
Másik TV-n perfekt.
Van valami trükk, amivel kicsikarható a működés? hibát nem dob, hogy túl sok áramot kérne, vagy valami.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52684) TaylorXIII válasza Đusty (#52682) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Csak azért fontos mert az illető akinek kéne az infó az XFX HD 4890 kártyáról akar képeté s hangot is DVI-I-HDMI adaptererre csatlakozik egy hdmi kábel és az megy a tv monitorba és nincs neki hang mivel írja is neki, hogy szeparáltan kell küldeni a hangot mivel a DVI nem támogatja. Asrock Z77 Extreme 4 alaplapja van amin van az integrált kártyának digitális optikai kimenete és akkor a pc hangját ott tudná küldeni és ez gondolom így jó is lenne. De ha mindenképp a kártyáról kéne akkor nem jó(bár nem értem miért kéne onnan) mert akkor kéne egy olyan DVI-HDMI adapter amin hang kimenet is van és esetünkben ugye digitális optikai kimenet. Szóval eza nagy helyzet. Te HDMI kimenetről csatlakozol simán a TV monitorodra mi?:D Neked mi csatlakozik rá? Integrált vga vagy diszkrét? El tudnád mondani a típusukat? Szóval csak annyi érdekelne, hogy a kép és hang is átmegy-e rendesen a HDMI kábelen nálad. Egyébként itt egy kép hátha erről már meg tudjátok mondani 100%-ra, hogy digitális toslink/optikai bemenet:D
kép

[ Szerkesztve ]

(#52685) Đusty válasza TaylorXIII (#52684) üzenetére


Đusty
addikt

Nem tudom, nekem a gép hangja a számítógépből jön egy fülesre és kész. A TV hangszóróit nem használom. Nekem inkább az okozott gondot, hogy a TV hangja is a fülesre jöjjön, ezért van egy scart-jack átalakító és annak a végén van a füles.

(#52686) TaylorXIII válasza Đusty (#52685) üzenetére


TaylorXIII
őstag

De a képből sem tudod megmondani, hogy biztosan toslink-e?:D A scart-jack átalakítót azt, hogy? A scart az kiemenet ezen? Azt hittem bemenet.

(#52687) Đusty válasza TaylorXIII (#52686) üzenetére


Đusty
addikt

A scart az egyszerre mindkettő. Még sosem volt toslink kábelem így nem tudom.

(#52688) Psytróger válasza crue (#52673) üzenetére


Psytróger
tag

Nos, köszi az eddigieket, félmegoldásnak jó volt... Azaz most már nem szakadozik a "kiszolgáló", azonban a tévé ugyanazt a tünetet produkálja mint Servio-nál: "nem sikerült hozzáf. az eszközhöz, ellenőrizze az eszközt és próbálja meg újra". Ha mappát próbálok megosztani azt írja ki hogy "A mappa már létezik", ellenben a bal felső sarokban a sajátgép megosztott mappáinál azt írja hogy nincs megosztott mappa. Esetleg erre valami ötlet? :F

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#52689) Tegla80 válasza TaylorXIII (#52686) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
ha az van ráírva amit írtál akkor jack-jack és lesz hang.
(valszeg csak nehezebben megy bele,de az kell oda akkor.)

Sony® & PlayStation®

(#52690) TaylorXIII válasza Tegla80 (#52689) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Szóval szimpla analóg hang bemenet az? Ha tényleg az akkor miért így néz ki és miért ilyen a formája? Sosem szokott így kinézni. Tuti, hogy analóg és csak egy jack-jack kábel kell aminek az egyik vége az asrock z77 extreme 4 alaplap zöld azaz analóg audio kiemenetébe megy és a másik vége meg ebbe a furcsán kinéző fekete analóg audio bemenetébe?

(#52691) Tegla80 válasza TaylorXIII (#52690) üzenetére


Tegla80
addikt

nálam is ilyen ,még a füles is
ez az új design ,nemtom,de ilyen
[link]
ami a képen a scart alatt világít pirosan félkörben,nah az optikai .

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#52692) crue válasza Psytróger (#52688) üzenetére


crue
őstag

Próbáld meg az Allshare-ben az Eszközök -> Beállítások menüben a Megosztott mappa beállításainál törölni az összes megosztást és újra hozzáadni.

(#52693) Markizmark


Markizmark
addikt

Melyik 2.5-es külső vinyót ajánljátok F6400-hoz? Konkrét típus érdekelne.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#52694) RudY válasza TaylorXIII (#52664) üzenetére


RudY
addikt

DVI/RGB Audio bemenet, itt talán jobban látszik a különbség.
Az adapter helyett inkább ilyen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#52695) gonorrea


gonorrea
senior tag

Üdv!

Van egy d5000es tv-m (DLNA képes), szerintetek működik rajta a Nas rendszerű stream-elés?
Wifin keresztül szeretném megoldani, tv-hez is megvenném a hozzá való wif-sticket, illetve a Nas is routerbe lenne csatlakoztatva!
Tudnám így nézni a rajta lévő videókat (film ill saját videók), zenéket képeket?

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#52696) gyuszaa válasza Markizmark (#52693) üzenetére


gyuszaa
őstag

Itt ezt ajánlják.

(#52698) vebbful

Ezért nem mindegy milyen energiahatékonyságú típust pakolnak a tokba.

[ Szerkesztve ]

(#52697) TaylorXIII válasza RudY (#52694) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Igen, most már meggyőztetek teljesen:D Az adaptert csak azért írtam mert akkor már olyan kéne ha nem akarjuk az integrált hangkárytát használni, szóval csak a videokártyát. De én is jack-jack kábelben gondolkodtam ha analóg kell és már pedig az kell mint kiderült. Majd lehetőleg aranyozott lesz.

Köszönöm szépen a segítséget Flashget, Rudi50, Tegla80, RudY!

[ Szerkesztve ]

(#52698) Markizmark válasza Markizmark (#52693) üzenetére


Markizmark
addikt

Tárgytalan. Végül is indul a gépből kiszedett vinyó, de csak Y kábellel. Tehát önmagában még az 1A aljzat sem elég, kell neki a másik 0.5-ös is.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#52699) Gsx-rr válasza Flashget (#52650) üzenetére


Gsx-rr
veterán

És az M2ts-t lejátsza a tv?

(#52700) crue válasza Markizmark (#52693) üzenetére


crue
őstag

Ezt nagyon tudom ajánlani, hangja szinte semmi és bármelyik usb-ről működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.