Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44115) Mr.Skynet válasza Mr.Skynet (#44096) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Batib, Ákinard: köszi a segítséget srácok, végül a samtoolbox-al tökéletesen működött a dolog. :R

Közbe reggeltem a +1év garit a samu oldalán, aztán gyorsan az Ace2 telómra is faragtam +2hónapot ;)

Korábban valaki írta, hogy a version 03 es6100 esetében nem annyira felhősödik a kijelző, meg is néztem, nekem 02-es van, próbálok nem figyelni a felhőkre, de azért látszik...
Igazából a felhők nem zavarnak (tudtam mit veszek), viszont a samsung feliratom felett kb. 3cm-es foltban jócskán látszik egy fehér fény, ez most valami egyedi dolog, vagy csak nálam van így? Ha teljesen szemből (merőlegesen) nézem a kijelzőt, akkor egész közelről sem látszik, de kicsit oldalról vagy fenti-lenti irányból már nagyon feltűnő, főleg, hogy tudom, hogy ott van. Nem valami normális felhőnek tűnik, nem az a kékes szürkés, hanem mintha belevilágítanék teló kamera vaku led-el a kijelzőbe oldalról --> ilyen
A káva 4 sarkában pedig bekapcsolt állapotban kicsit olyan, mintha rés lenne, ugyanis oldalról nézve látom a led világítás fényét. ilyen

Ezek normális dolgok :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.