Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147051) NY_A válasza wallace 234 (#147049) üzenetére


NY_A
őstag

Felvevős cisco van. Azt még kipróbálom.

(#147052) wallace 234 válasza EmThor (#147050) üzenetére


wallace 234
őstag

Inkább később lesz az olcsóbb! Q80T is jóval szeptember után kezdett, esni az ára!

(#147053) Gigicuci válasza EmThor (#147050) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ez egészen biztos. Nagy túl vannak árazva, főleg az 50-es 600e-ért. Továbbá, ha minden jól fog alakulni, akkor lesz olimpia. Előtte jó kis tv akciók szoktak lenni.

(#147054) EmThor válasza Gigicuci (#147053) üzenetére


EmThor
addikt

Fú tényleg, olimpia, zseni vagy!
Akkor valóban nagy akciók szoktak lenni és nem kell várni őszig! Teljesen elfelejtettem 

Nekem tetszik ez a game bar amúgy, hogy kiírja valós időben a képkocka sebességet játék közben, meg a free sync-re is szükségem lenne.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#147055) Gigicuci válasza EmThor (#147054) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Vegyes értékelések születtek eddig de a game mód egyértelműen jobb mint a 90T-n. Sokkal kontrasztosabb, ott a game bar, jól működő VRR stb. Játékra jó választás lesz! :K

(#147056) EmThor válasza Gigicuci (#147055) üzenetére


EmThor
addikt

Igen, és néztem LG-nek lesz valami qned90es modellje idén (hdtv test youtube csatornan pont nost raktak fel az idei lg tv-k árait es tulajdonsagait), de az 65", nem fér be, Sony-ban már nem bízok, mikor kapnak vrr-t a tévéi, szóval vagy a q85a vagy a q90a lesz, 'esetleg', ha a panasonic nem tud villantani valamit, van itthon még pana plazma és 50"-os 780ex kitűnő képpel, szóval meglátjuk.

Q90t vs qn90a
[link]

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#147057) RazoR válasza wallace 234 (#147048) üzenetére


RazoR
veterán

És azt hogy? :B

(#147058) wallace 234 válasza RazoR (#147057) üzenetére


wallace 234
őstag

Játék módba be lépsz, ott tedd automatikusra, vagy a gyors menübe is megteheted. Be állítások ikonra kattintva felugrik a egysor beállítási lehetőség, végig lépkedsz és ott van a játék mód.

(#147059) pitör84


pitör84
tag

Tud valamit a Samsung mikro led technikáról, valóban sokkal jobb képet ad az olednél? Mikorra lesz piacon? Mennyibe fog kerülni?

(#147060) Jorgi Kormi válasza pitör84 (#147059) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Győzd kivárni , ha lesz is valamikor akkor normális méretű pl.65, 77, stb. az bizony több milla lesz .( Szerintem ez felejtős egyenlőre) ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#147061) Callme


Callme
tag

Sziasztok!

Vettem egy Kingston Datatraveler Kyson 128 gb-os USB 3.2 Gen 1-es pendriveot. A problémám az lenne, hogy ha a Samsung Q6FN típusú okostévémhez csatlakoztatom, kb fél percig látja a tévé, aztán eltűnik, megszakad a kapcsolat, majd újra csatlakozik, és ezt csinálja folyamatosan. Laptopon használva nem dobja el a kapcsolatot, de másolás közben meg-megáll 2 másodpercre, majd másol tovább.
Mi lehet a baj? Próbáltam NTFS és exfat fáljrendszert is használni, de mindegyiknél jelentkezik a hiba. A tévén amúgy USB 2.0 csatlakozó van, a laptopon meg USB 3.0
Ha kell, visszaküldöm, de gondoltam előbb megkérdem itt, hátha tud valaki megoldást.
A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

PSN ID: CallmeEighty8

(#147062) rainman72 válasza pitör84 (#147059) üzenetére


rainman72
nagyúr

Még a mini ledek amik most jelentek meg azok is borzasztó drágák :O
50" 600ezer.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#147063) pogi1 válasza Callme (#147061) üzenetére


pogi1
tag

Valószinűleg nem tudja az USB 3.2 es pendriveot.De mielött visszaküldöd próbáld ki egy USB 2.0 pennel.

(#147064) Callme válasza pogi1 (#147063) üzenetére


Callme
tag

Eddig USB 2.0-ás pendriveal használtam, azzal tökéletes volt. és érdekesség, hogy most próbáltam egy másik tévén, ami vagy tíz éves, és nem is okostévé, és ott nem dobálja el a kapcsolatot

PSN ID: CallmeEighty8

(#147065) francz'70 válasza Callme (#147064) üzenetére


francz'70
aktív tag

Nálam a one connect boxon is (65MU7002) USB 2.0 van, de a 3.1-es Adata pendrive-ot simán viszi.
Persze lehet, hogy a 3.2 már gond lenne ...

(#147066) EmThor válasza rainman72 (#147062) üzenetére


EmThor
addikt

Mediamarkt-on neztem uj teveket, 03.15.ig volt az elorendelesi akcio, kitolták 04.05.-ig, vagy akkor lesz csak keszlet, vagy a kutya nem rendelte elo.

55"-ban 630e es 670e a qn85a es a qn90a, valoban draga, hiaba a 100-110 ezres hangfalszett hozzá, gyakorlatilag azt is kifizeted ha a tv realisabb árát nézzük.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#147067) Callme válasza francz'70 (#147065) üzenetére


Callme
tag

Értem. köszi a választ! Úgy néz ki visszaküldöm, és rendelek egy sima usb 3.0-ás pendriveot

#147063pogi1
Neked is köszi a választ!

PSN ID: CallmeEighty8

(#147068) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

Nemrég vettem egy QE55Q95T QLED TV-t, és olyan gondom lenne vele, hogy a PC jelét valamiért nem látja HDMI-n keresztül. Kipróbáltam mindegyik HDMI-bemenetet, de mindig ugyanazt írja, miszerint "Nincs jel, ellenőrizze a csatlakozást". A monitoromra áttéve a HDMI-kábelt, ott egyből bejön a kép, azaz van jel a HDMI-kábelen, csak a TV valamiért nem jeleníti meg.

Amúgy látja, hogy van ott valami, a gép is érzékeli a TV-t, amint csatlakoztatom, viszont képet nem ad a TV. Minden más működik, a kábel TV, a Smart funkciók, Internet, minden szupi, egyedül a HDMI-n keresztül nem megy a PC képének a fogadása valamiért.

Nem lehet, hogy hibás a One Connect Box? Vagy csak van rajta valami, amit be kell állítani?

Köszi előre is a választ.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147069) AuraSync válasza Vistaboy (#147068) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Hejj Vista csá. :D (Mori)

Próbáld meg a beállításokban a külső eszköz kezelésénél hátha találsz olyat, hogy HDMI kiterjesztett jel. Azt kapcsold be arra a HDMI bememetre amire rádugtad a PC-t.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#147070) Bandesz001


Bandesz001
csendes tag

Sziasztok!
Kb 150 ezerért keresek 50-es, esetleg 55-ös tévét.
Az alábbiakat néztem, de elvesztem a sok adat és marketingszöveg között:
SAMSUNG UE 50 TU7022KXXH
SAMSUNG UE50TU7102KXXH
SAMSUNG UE50TU8002KXXH
SAMSUNG UE50TU8512UXXH
A fenti négy között én nem látok lényeges különbséget, csak az árat. :D
Ennél látom a "kristály" szót a "kvantum" váltja a leírásnál, de mégis ez mit jelent? Tényleg jobb? Bírni is fogja a gyűrődést, mint az előzőek technológiája (már amennyire mostanában lehet ilyen elvárása a kedves vásárlónak bármilyen termékkel kapcsolatban)?
SAMSUNG QE 50 Q60TAUXXH

(#147071) Vistaboy válasza AuraSync (#147069) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szia.

Már próbáltam mindent. Másik bemenet, gyári visszaállítás, minden kábel ki, 30 másodpercig nyomva tartani a bekapcsológombot, majd újra vissza, másik hdmi-kábel...

ugyanaz.

Minden működik, TV, Internet, Smart, USB, egyedül ezt a kibaszott HDMI-jelet nem képes érzékelni, ami pedig a legfontosabb lenne, mert PC-ről nézem főleg a filmeket.

Ellenőriztem a One Connect vezetéket is, nem látok rajta sérülést, szóval szerintem gyaníthatóan a BOX-szal van valami gebasz.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147072) Celtis válasza Vistaboy (#147071) üzenetére


Celtis
veterán

Más HDMI forrásod nincs, amivel ki tudnád próbálni?

(#147073) Vistaboy válasza Celtis (#147072) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sajnos nincs, esetleg egy másik VGA-val a jelenlegi helyett, van tartalékban egy GeForce GT 710-es kártyám, ha az 1080Ti-vel történne valami...

De másik eszköz jelenleg nincs sajnos.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147074) mpo válasza Vistaboy (#147073) üzenetére


mpo
veterán

Lehet, hogy nem jut eszedbe, de fényképezőgép is rádugható, talán van.
Gyanakszom a HDMI kábelre és nem a boxra.

Ha érted, akkor már elavult.

(#147075) Vistaboy válasza mpo (#147074) üzenetére


Vistaboy
veterán

Próbáltam már másik HDMI-kábellel is, azzal sem jó. De még megnézem, hátha találok valahol másikat. Annak idején vettem egy 5 métereset, még amikor hoztam a FullHD TV-t (szintén samsung), hátha...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147076) Vistaboy válasza Vistaboy (#147075) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nos, három különféle HDMI-kábellel is kipróbáltam, mindegyiknél ugyanez van (az egyik közöttük vadonatúj, a Phillips 4K HDR-es monitorhoz adták, azaz vinnie kell a UHD-HDR jelet). Továbbra is, a gép érzékeli a TV-t, egyből ki is küldi rá a képet, viszont a TV továbbra is azt írja, hogy nincs jel.

A One-Connect kábel sem hibás, hiszen a BOX USB-csatiján keresztül pendrive-ról azonnal indítja a HDR-es filmet, egy pöccre megtalál mindent.

Én egyre inkább gyanítom, hogy a HDMI-bemenetekkel van valami gebasz, nem magával a BOX-szal, a többi minden működik - még a netet nem próbáltam eddig rajta, WiFi-ről megy, de gondolom, azzal sem lenne gond.

Szóval ilyenkor mit lehet tenni? Használtan vettem itt a Hardveraprón, szóval vagy visszaküldöm a francba, vagy együtt élek a dologgal és veszek egy külső HDD-t filmnézéshez.

Mert amúgy maga a készülék szuper, tényleg, minden oké vele, egyedül ezzel a fránya HDMI-csatival van gond.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147077) Celtis válasza Vistaboy (#147076) üzenetére


Celtis
veterán

A PC HDMI kimenet jó? Nekem az inkább gyanús.

Ellenőrizd mási HDMI forrással, és ha rossz a TV kérd vissza a pénzt. (Kíváncsi vagyok ez hogy fog működni használt cikknél). Egy HDMI bemenet nélküli TV, hát ne is haragudj, de az nagyon gáz.

(#147078) AuraSync válasza Vistaboy (#147076) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Nem olyan egyedi probléma ez különben. Nekem a Q80T is produkál érdekes dolgokat.
Még a 6900XT-vel de volt hogy IntelHD-vel is csinálta a tiédhez hasonló dolgot, hogy egyszerűen a napi első indításnál nem volt jel. Egy TV restart után persze megoldódott a hiba.
De volt olyan is hogy TV lekapcs PC megy tovább és pár óra múlva mikor bekapcsoltam a TV-t megint nincs jel. A PC-n minden energiatakarékos szarság ki volt kapcsolva szal nem vehette volna el a jelet.

Kíváncsi leszek, hogy a most közeledő Intel NUC-al is előjön-e majd ez a hiba.

De nem rég volt egy olyan is hogy TV-n néztem a YT-ot és abból kilépve egyszerűen behalt a szoftver. Nem volt kép csak feketeség. Hallottam a hangot ami menü megnyitásnál van de nem volt kép. Egy ki-be kapcs megoldotta ezt is.

Vannak érdekes anomáliák amik bosszantóak.

A te esetedben sztem már alapból rossz volt az a HDMI bemenet, próbálj meg egyezkedni az eladóval nehogy még neked kelljen rá még költened, hogy használhasd az amúgy sem olcsó TV-t.
Főleg ha később lesz valami HDMI-s eszközöd csak sz.pás lesz.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#147079) Vistaboy válasza Celtis (#147077) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyetértek, már írtam neki, hogy vagy találunk megoldást a gondra, vagy visszaviszem neki a TV-t személyesen és a fejére borítom, az asztallal együtt...

Tényleg idegesítő, hogy egy minden más tekintetben kiváló cuccot egy ilyen apró - de annál idegesítőbb - hiba miatt kelljen visszavinni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147080) anrab válasza Vistaboy (#147076) üzenetére


anrab
addikt

Amelyik HDMI csatira kötöd, nem kellene átnevezni pc bemenetre? Vagy kiválasztani a pc opciót? Nem ismerem csak kérdem, mert nálam volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#147081) Vistaboy válasza anrab (#147080) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már azt is próbáltam. Közben rákötöttem a netre kábellel is, és ahogy korábban sejtettem, az hibátlanul megy.

Egyszóval: A HDMI-csatlakozók kivételével eddig minden más kifogástalanul működik rajta. Komolyan mondom, ha nem egy drága TV-ről lenne szó, nem érdekelne, nézném a filmeket HDD-ről USB-n keresztül, legfeljebb utána menne a kukába pár év múlva, de így mindenképp elvárom, hogy működőképes cuccot kapjak a pénzemért. Az, hogy használt, nem érdekel, a korábbi TV-t is használtan vettem, mégsem volt baja. Ennek se legyen akkor már, legalábbis ne olyan, ami nélkül pont az egyik legfontosabb funkcióját veszti el.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147082) wallace 234 válasza Vistaboy (#147081) üzenetére


wallace 234
őstag

Hívd fel a Samsungot és távolról bele néznek a tvbe, hogy mi lehet a gond! Ha távolról meg tudják oldani akkor meg csinálják! Ha meg nem akkor küldenek, szerelőt.

[ Szerkesztve ]

(#147083) NoX


NoX
senior tag

Van már arra valami megoldás, hogy egy film mellé rakott .SRT feliratot felismerje automatikusan a beépített lejátszó? Ugyan az a név, ugyan az a mappa neve, mindenhol máshol működik. Vagy bele kell muxolni?

Illetve Twitch alkalmazás várható valamikor hivatalosan?

(#147084) Celtis válasza Vistaboy (#147081) üzenetére


Celtis
veterán

Távol álljon tőlem, hogy a samsungot védjem, de ez nem a tv hibája olyan értelemben, hogy vagy már az eladó is tudta, hogy nem működnek a HDMI portok vagy valójában a PC oldalon van a gond, ez utóbbit ugyanis még ellenpróbával nem zártad ki.

Másrészt használt készülék vásárlásnál érdemes mindent kipróbálni, különösen akkor, ha valamilyen okból nincs gyári garancia az egyébként 2 évnél fiatalabb készülékre.

[ Szerkesztve ]

(#147085) Vistaboy válasza wallace 234 (#147082) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi a tanácsot, megfogadtam, szerdára adtak időpontot, délután fognak hívni és belenéznek.

#147084 Celtis: Annyit tudtam tenni, hogy beraktam a másik VGA-t is, és arra rákötöttem a TV-t, de az eredmény ugyanaz lett. Más eszközöm sajnos jelenleg nincs, amit HDMI-re lehetne kötni. Amint ki tudom próbálni, megteszem, egyelőre nem megy.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147086) anrab válasza Vistaboy (#147085) üzenetére


anrab
addikt

Olyan felbontáson van a videokártya amit nem tud megjeleníteni a tv.
Vagy át kell húzni rá a monitor képét. A gépen van valami beállítási gond.

[ Szerkesztve ]

(#147087) AuraSync válasza anrab (#147086) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

És szted 4k-nál nagyobb beállítást adott meg alapból a Win-ben amit a TV nem bír el?
A másik meg hogy BIOS kép sincsen tehát bukta a teóriád, a BIOS-nál nincs felbontás állogatás.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#147088) wallace 234 válasza Vistaboy (#147085) üzenetére


wallace 234
őstag

Szívesen! Remélem meg oldódik a problémád.

(#147089) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Már vagy 2 éve megvan a TV-m, de még igazából most kezdek a 4K tartalmak felé nyitni... egyelőre a HDR megfelelő beállításai mellett az érdekelne, hogy a youtube app használata során van lehetőség optikai kábelen keresztül többcsatornás hang "kinyerésére"? jelenleg PCM-et ír a hangrendszerem, és a youtube beállításaiban nem találtam erre megoldást. Nem tudom számít e, a TV az egy 49-es 6450.

(ha esetleg erre, vagy ehhez hasonló TV-re van valakinek jó képbeállítás konfigja, szívesen veszem..)

(#147090) Celtis válasza melan (#147089) üzenetére


Celtis
veterán

Az optikai kábelen mehet 5.1-es hang. A TV hangkimenet beállításában kell PCM helyett más beállítást választani és nem a YT alkalmazásban.
Azon a TV-n viszont a HDR-t nyugodtan felejtsd el. Helyi sötétítés és legalább 600 nit csúcs fényerő alatt értelmetlen.

(#147091) anrab válasza AuraSync (#147087) üzenetére


anrab
addikt

Csak találgatás van. Ez jutott eszembe.
A boottal igazad van de sajnos már nem tudom kitörölni hogy ne bántsa a szemed.

(#147092) PuMbA válasza melan (#147089) üzenetére


PuMbA
titán

YouTube-on alig van 5.1-es hang, szinten minden sztereó, arra pedig a PCM is tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

(#147093) NoX


NoX
senior tag

Mit kell beállítani egy 2020-as Q90T-n, hogy működjön a hang áteresztés?

Egy Raspberry Pi 4-en futó Kodi-t kötöttem a TV-re (HDMI 1), beállítottam rajta, hogy audio passthrough, a TV eARC-ja (HDMI 3) meg megy házimozi erősítőbe.
Az erősítő viszont azt mondja, hogy csak PCM hangot kap.
A TV-n be van kapcsolva a hang áteresztés és az eARC is.
A házimozin pedig két csatorna jön át egy 5.1-es filmből, ami így elég szegényes.

A Pi közvetlenül az erősítőbe kötése nem opció: nem ismeri fel a felbontást, és furán viselkedik, de ez már Yamaha probléma...

Már olyan összeesküvés elméleteket is olvasok, hogy ez nem is működik a Samsung TV-ken:
https://us.community.samsung.com/t5/4k-8k-and-Other-TVs/Q90T-audio-passthrough-is-broken/td-p/1400077

[ Szerkesztve ]

(#147094) NoX válasza PuMbA (#147092) üzenetére


NoX
senior tag

A YouTube csak sztereó, mindig is az volt.
A YouTube RED esetleg már támogat 5.1-et.

Mondok még egy durvát: a HBO GO is csak sztereó.
És még egyet: még mindig léteznek SD adások

[ Szerkesztve ]

(#147095) bajzso


bajzso
tag

Sziasztok!
Elő lehet valahogyan varázsolni a Bluetooth-t egy Samsung TU7020 75colos tv-n? Csak kelet európai régiók vannak benne. Szerviz menüt elő lehet hívni?

bajzso

(#147096) dj79 válasza bajzso (#147095) üzenetére


dj79
senior tag

7022ben szerintem nem lesz bt (legalábbis a kisebb méreteknél nincs), az a 7102től van.

[ Szerkesztve ]

(#147097) mpo válasza NoX (#147093) üzenetére


mpo
veterán

Itt kérdezz rá, mert soknak van régebbi erősítője és amit te akarsz, az nem jó megoldás a tévén keresztül vinni a hangot az AVR-be.
Van HDMI splitter ami működik is.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#147098) RazoR válasza NoX (#147093) üzenetére


RazoR
veterán

Kb 2 hetet rugóztam ezen és arra jutottam, hogy ha nem eARC képes az erősítőd akkor vagy PCM (ami egy f@s) vagy optika marad.

(#147099) Scale


Scale
őstag

Sziasztok, egy q82r típusú tv-nél olyan problémába ütköztem, hogy játékkonzol HDMI bemeneténél automatikusra van állítva a játék mód, a tv fel is ismeri, hogy ps4-ről van szó viszont két problémám is van vele: az egyik, hogy olyan ha mintha nem is lenne bekapcsolva, és ha manuálisan atleptetem aktivra a játékmódot akkor látszólag is folyamatosabb lesz a játék, ez most pl egy fifa21 ps4pron és van, hogy vannak belassulasok. Pedig másik hdmirol atvaltva kiirja, hogy bekapcsolódik a játékmód, amikor inditom a játékot akkor megint villan hogy ki-be, ez valószínűleg azért van mert más kimeneti jelre vált, a hdr rgb-rol a FIFA miatt yuvra.
A másik gond ami lenne, hogy pl ha ps4-ről váltok plexre akkor nem villan a kép, nem is írja ki, hogy játékmód kikapcsolva, de azt figyeltem meg, hogy néha még másik hdmire váltva se jön a játékmód kikapcsolasi üzenet.

Ilyenekkel találkozott már valaki, esetleg van rá valami okosság? :R

(#147100) NoX válasza RazoR (#147098) üzenetére


NoX
senior tag

Az erősítő talán tavalyi modell és eARC képes: Yamaha RX-V4A
A TV is 2020-as, szóval mindkét oldalon megvan az eARC.

Ezért is nem értem, hiszen ennek egyszerűen csak működni kéne.
Amit linkeltem fórum, ott is erről panaszkodnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.