Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27151) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Megjött az akku-m:) Estétől próba indul

(#27152) tony7


tony7
tag

A leginkább sugárzó mobiltelefonok listája itt meg tekinthető:
http://atv.hu/tudomany/20110606_tudja_melyek_a_leginkabb_sugarzo_mobiltelefonok_itt_egy_lista_roluk
Nyugodtak lehetünk a telefonunk elég jó helyen szerepel. :))

(#27153) Rotate válasza Goldmen75 (#27151) üzenetére


Rotate
veterán

várjuk a tesztet, remélem 10 fokos

(#27154) ToMmY_hun válasza Rotate (#27153) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ez még mindig iszonyatosan vicces :DD :C

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27155) BDave


BDave
őstag

Hihetetlen ez a topic. Csak a moddolás megy, ami nem is lenne gond, ha arra is választ kaphat az ember ami nem ilyen témájú. De még mielőtt nagyon a szívére venné akinek inge, attól előre is elnézést.

(#27156) zack válasza mZoleee (#27150) üzenetére


zack
nagyúr

Nem akarok kekeckedni, de ha Resurrection ROM-ot használsz, miért nem mondod? :F
Azt hittem a 4.0.4-et elírtad, mivel az aláírásodban Wanam v12.0 van. :U
AOKP-ben nem tudom hogy hol van sajnos.

(#27155) BDave

Mire nem kaptál választ? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27157) mZoleee válasza zack (#27156) üzenetére


mZoleee
senior tag

jogos :) bocs miatta, kijavítottam ;) meg időközben megtaláltam

(#27158) R2D20208 válasza zack (#27156) üzenetére


R2D20208
addikt

Találd ki :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27159) st3 válasza BDave (#27155) üzenetére


st3
csendes tag

Te is kaphatsz választ ha erre gondoltál. ;)
Csak ennyit kell a google keresőbe írni.
Aszatali dokkolo samsung sg2

[link]

(#27160) R2D20208 válasza BDave (#27045) üzenetére


R2D20208
addikt

Szia ! Én sajnos nem tudok asztali dokkolót, és nem is használok. :(

(#27159) st3 ez nem is volt olyan nehéz ;)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27161) Goldmen75 válasza Rotate (#27153) üzenetére


Goldmen75
őstag

Na most már áruljátok el nekem mi ez a fokozás??:) A 1-10 ig terjedő hőmérséklet tartományban osztályozzuk a dolgokat???:D

(#27162) ERPY válasza Goldmen75 (#27161) üzenetére


ERPY
őstag

Ezt hozta ez a nagy hőség. Örülj hogy a nagytöbbség még tudja mit fog a kezében, sokan már azzal sincsenek tisztában. :))

(#27163) ToMmY_hun válasza Goldmen75 (#27161) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Erről lenne szó... :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27164) Linkin


Linkin
senior tag

Spitya féle MIUI-t használ itt valaki mert tervbe van véve hogy feldobom csak nem használtam még miuit és az esetleges tapasztalatokat meghallgatnám

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27165) BDave válasza st3 (#27159) üzenetére


BDave
őstag

Csak hogy erre én is képes vagyok, viszont a kérdésem nem az volt, hogy létezik-e S2höz dokkoló.

(#27166) R2D20208 válasza ToMmY_hun (#27163) üzenetére


R2D20208
addikt

Sorry, ezt nem hagyhattam ki :

;]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27167) Szelley válasza BDave (#27165) üzenetére


Szelley
senior tag

Keresőt haszálva dobott ki egy pár találatot!
Szerintem Őt kellene megkérdezned, ugyanis ő használ gyári asztali és autós dokkolót is! ;)
Artu:Mennyiiii?! :C

[ Szerkesztve ]

(#27168) Byga007


Byga007
aktív tag

Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem azokhoz akiknek van otg kábeljük hogy mikor pendriveot rádugnak a telóra akkor melegszik -e a telefon tőle mertma kipróbáltam a kábelt amit vettem és felismerte az usb-t csak nagyon melegedett töle a telefon a kamera részénél

Esetleg ti tapasztaltatok-e hasonlókat

HELP

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#27169) zack válasza R2D20208 (#27166) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD

(#27168) Byga007

Semmi hasonlót nem tapasztaltam még, pedig napi szinten használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27170) st3 válasza BDave (#27165) üzenetére


st3
csendes tag

Sziasztok! Tudtok valami ehhez hasonló nagyon egyszerű asztali dokkolót S2-höz?
Ti milyet használtok?

Amit linkeltem, az hasonló és egyszerű.
Lehet hogy nekem gyenge a felfogásom, nem is akarom ezt vitatni, de a kérdésből én azt vettem le, hogy neked szükséged lenne egy dokkolóra, hogy te mire gondoltál az megint egy más kérdés.
A második kérdésedre pedig gondolom azért nem kaptál választ, mert szerintem a 99%-a nem használ dokkolót és a téma részemről lezárva, mert a végén én jövök ki rosszul ebből az egyszerű kérdésből.

(#27171) csabám válasza BDave (#27165) üzenetére


csabám
addikt

Én egy ilyet használok.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27172) Wisdome válasza mZoleee (#27148) üzenetére


Wisdome
tag

Szabályozásra nem találtam lehetőséget, de kikapcsolásra igen.
Beállítások > SGS2 Settings > Szenzorok

(#27173) snooze válasza Wisdome (#27172) üzenetére


snooze
veterán

nekem gyári romon 1,5sec 6sec mindig be,mindig ki,sötétben..ezek vannak..

GO Gunners!!!

(#27174) Wisdome válasza snooze (#27173) üzenetére


Wisdome
tag

Oké azt én is tudom, hogy gyárin ilyen lehetőségek vannak, de a kérdés a 4.0.4-es AOKP ROM-ra vonatkozott. :U

(#27175) killmix


killmix
tag

Nah, holnap végre lehet menni a telóért!!! :)) :DD :D :))

[ Szerkesztve ]

(#27176) snooze válasza Wisdome (#27174) üzenetére


snooze
veterán

jaaaa...az mindjárt más.. :) :)

GO Gunners!!!

(#27177) lafaty80 válasza BDave (#27165) üzenetére


lafaty80
őstag

Ha tartó kell akkor az lejjebb linkelt teljesen jó, ha dokkoló kell, akkor én ezt használom és nagyon jó.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27178) Linkin


Linkin
senior tag

Aki Nova launchert használ attól kérdezném van a launcherben olyan funkció hogy memóriában tartás mert ha a feladatkezelőben kigyomok mindet akkor a launchert is bezárja az apex launcherben van ilyen funkció

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27180) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

letöltöttem a sammobile ről egy gyári romot nem indul el semmi a telómon csak a download mód a letöltött mappában van egy md5 és egy dll file hogy tallózzam be odinba hogy jó legyen és életre keltsem a telót?

nem kell hozzá csc meg modem meg ilyesmi? azok a tar fileok?

[ Szerkesztve ]

(#27181) Zé_Mester válasza Mogcaa (#27180) üzenetére


Zé_Mester
őstag

ODIN megnyit, ami lejött md5 fájl azt berakod a PDA-hoz, meg keresel egy pit-et amit beraksz a PIT részhez. repartot bepipálod (bár lehet hogy alapból bepipálja magának), teló rádug, megvárod amíg sárga háttérbe kiírja hogy melyik COMx, aztán start. aztán vársz amíg végez.

aztán restartol egyet automatikusan, aztán örül. :))

(bár ez az egész hóbelebanc le van írva egy az egybe az 1. hsz-be, néha érdemes lenne elolvasni, nem unalomból szerkesztették össze ;) )

(#27182) Mogcaa válasza Zé_Mester (#27181) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

pit-et hol találok ? milyen kell? tuti pda-ba kell ?
egész pontosan ez van: I9100XWLP7_I9100OXXLPH_I9100XXLPS_HOME.tar.md5
az első hsz-t olvastam de ott 3+1 fileos leírás van az egy fileoshoz meg tar kiterjesztés van neharagudj de eléggé besz@rtam ígyis hogy egyszercsak nem indult el :S egy backup után:S szóval biztosra akarok menni...

[ Szerkesztve ]

(#27183) stevve


stevve
nagyúr

Kicsit kevesebb offal operáljatok.

Köszönöm

(#27184) Zé_Mester válasza Mogcaa (#27182) üzenetére


Zé_Mester
őstag

Frissítés menete:
1., A letöltött ICS romot telepítsük ki egy tetszőleges mappába, majd a kitömörített ".md5" kiterjesztésű fájlt és a .pit fájlt a következő módon tallózzuk be az Odinba. A pit fájl azért szükséges, hogy újra particionáljuk a partíciós táblát, aminek köszönhetően a rajta lévő adatok törlődnek, elkerülve ezzel azt hogy összeakad a rendszer......bla-bla-bla

mondom én hogy ott van ;)

dancsuri, R2D20208 : 15 perce csináltam az enyémmel, mert a macskás rom bootloop-olt, egy az egybe ugyanígy, ahogy le is van írva és működik a telefon :U

[ Szerkesztve ]

(#27185) dancsuri válasza Zé_Mester (#27181) üzenetére


dancsuri
veterán

1 fájlos romhoz NEM szabad pitet használni, mert nem fog jó lenni az ujraparticionálás

Sammobilos oldalon amelyikhez kell ahhoz mellé is rakják

csak olyan tanácsot adj amiben biztos vagy , mert az ügyfélnek sokba kerülhet

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27186) Piwi válasza Mogcaa (#27182) üzenetére


Piwi
addikt

ha biztosra akarsz menni akkor előbb olvasgatsz és csak utána állsz neki romolni...utána meg megy a sírás...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27187) R2D20208 válasza Zé_Mester (#27181) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem írnám így, hogy megkeresel egy pitet, mert ext4 pit, ami sgs - en van, téglásítja a telefont. Egyfájlosnál nem is raknék egyáltalán pitet.

(#27182) Mogcaa miért nem készítesz mindent elő, és olvasgatsz pár napig a Romolással kapcsolatban ?

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27188) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Akkor mit csináljak simán az md5 filet a pda hoz betallózni utánna mehet ?

egész pontosan a következő volt : felraktam a cm9-et utánna nem volt térerő vissza raktam rercoweryvel a gyári romot (restore) utánna nem kapcsolt be és recowery sincs csak download mód.

[ Szerkesztve ]

(#27189) R2D20208 válasza Mogcaa (#27188) üzenetére


R2D20208
addikt

Igen, ha minden leírt előzményt, felkészülést, usb driver telepítést stb-stb ami az 1 es hsz - ben van, ellenőriztél.

(#27190) Goldmen75 még mindig ?? :Y :Y Hát te valamit jól beállítottál. Ilyent még nem hallottam. Zseboldót bekapcsoltad ? :DD :DD ( Nem lehet vmi mozgásérzékelő szenzor dolog ? Vagy mi a fene.. :U )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27190) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok! Help me! Zsebembe van a teló s önálló életre kel! A home gomb-ot be lehet állítani hogy az ne nyisson? Ha meg készenlétből kinyitom, lehet bekapcs. zárat hogy csak utánna lehessen mutyizni? Me így nem oké hogy zsebbe mindent csinál magától....

[ Szerkesztve ]

(#27191) Byga007


Byga007
aktív tag

Ne haragudjatok hogy ennyiszer teszem fel a kérdésemet de csak a fözéssel foglalkoztok és kellene egy pár ember véleménye a kérdésemre. Esetleg privátba is lehet írni

Érdekelne pl még hogy okozhatja -e a kábel hibája a melegedést?

Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem azokhoz akiknek van otg kábeljük hogy mikor pendriveot rádugnak a telóra akkor melegszik -e a telefon tőle mertma kipróbáltam a kábelt amit vettem és felismerte az usb-t csak nagyon melegedett töle a telefon a kamera részénél

Esetleg ti tapasztaltatok-e hasonlókat

HELP

[ Szerkesztve ]

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#27192) stevve válasza Byga007 (#27191) üzenetére


stevve
nagyúr

Rendben, aki tud, válaszol majd, elég egy kérdést egyszer feltenni, max. később linkelni, hogy még mindig kérdés vagy ilyesmi.

remélem, válaszolnak a srácok. :K

(#27193) Zé_Mester válasza dancsuri (#27185) üzenetére


Zé_Mester
őstag

lejárt a szerkesztési idő : az első hsz-ban leírt dolgok gondolom nem hülyeségből vannak leírva, még képpel is illusztrálva van, hogy mit hogyan kell csinálni. és ott speciel még linkelve is van a PIT fájl, amit 1 fájlos romhoz használni kell/lehet.
LP7-hez pedig nem fog ártani a pit fájl, nekem is megy a telefon, ha nem így történt volna, akkor nem írom le, meg nem másolom ki az 1. hsz-ből. :U

amúgy meg mielőtt nekikezd valaki romolni, nem árt pár napot utána olvasni, mert utólag már nem túl vidám dolog a fórumba nyafogni, hogy megdöglött a szeretett telefonunk. :F

(#27187) R2D20208 : aki annyira hülye, hogy SGS-hez való pitet tesz be romoláskor az S2-höz, az meg is érdemli, hogy tégla legyen a vége. egy közel 100e ft-os telefon megérdemel némi utánajárást szerintem :B

(#27194) Weeman1 válasza Linkin (#27164) üzenetére


Weeman1
veterán

Én használtam pát hétig Spitya Miui-t,
és meg voltam vele elégedve.
Minden működik rendesen,fc nem volt,sem újraindulás.
Csak ajánlani tudom.

Xiaomi 11T Pro

(#27195) R2D20208 válasza Zé_Mester (#27193) üzenetére


R2D20208
addikt

Nehari mester, de egyfájlos Odinos md5-höz sosem tennék, és sosem tesz rengeteg ember Pitet, sőt teljesen felesleges, sőt szerintem el sem indul a telepítés , vagy error lesz. 3 fájlosnál opcionális, és meg is találod a Rom .tar, vagy .zipjében. Miért is nem mellékelnek Pitet az egyfájlosokhoz szted ?

(#27192) stevve sztem nagyon kevésnek van, és használ ilyen dolgokat. Ezek egyedi problémák, nem álltalánosak. Reméljük jön valaki, akinél előfordult ez a ritka jelenség, mint a zsebben életre kelés is. :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27196) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

most felrakta újraindította az odin de már kb 4 perce csak az S betűt látom :S bootloop vagy mi a baj ?

(#27197) Land válasza Richard! (#27005) üzenetére


Land
veterán

Találtál neked tippet?:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27198) zelma válasza Byga007 (#27191) üzenetére


zelma
aktív tag

Nem tapasztaltam melegedést soha használat közben.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#27199) stevve válasza R2D20208 (#27195) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, elég egyedinek tűnik, az biztos. Egyébként már jött volna válasz is rá.

(#27200) Zé_Mester válasza R2D20208 (#27195) üzenetére


Zé_Mester
őstag

a telepítés elindul, a teló is működni fog telepítés után.......mindegy, ne vitázzunk.
én így csináltam most nemrég, működik minden, ezért merészeltem tanácsod adni, mivel pont ugyan azt a romot akarja föltenni, amit én is feltettem. nabumm.

viszont akkor az 1. hsz-t átszerkeszthetné stevve, mert ott szintén pittel van leírva az 1 fájlos rom telepítés :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.