Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) killmix


killmix
tag

2g - 3g váltás értelme mi? :F

[ Szerkesztve ]

(#31002) zack válasza janos666 (#30998) üzenetére


zack
nagyúr

Tépőzáras cipő? ;]

Bocsi a sok off-ért, de egész egyszerűen muszáj voltam valamivel feldobni a topikot, mert számomra az elmúlt 200 hsz szinte olvashatatlan volt, és nincs téma. :U
Egy S3 illetve a 4 magos okostelók azért nem áll túl messze az S2-től. Mert ha még segglyukakról lett volna szó megérteném, de amikor oldalakon keresztül megy a chatelés a semmiről, akkor miért nem szól senki a sok off-ért?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31003) ToMmY_hun válasza ToMmY_hun (#31000) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Meg is válaszolnám a kérdésemet. Az utolsó két kiadásban (2.7.6 és 2.7.13) a zenelejátszás 1200MHz-en pörgeti a processzort, állítólag a következő kiadásban javítják. Nem tudom mi van a fejlesztőkkel, de hétről hétre egyre rosszabb lesz az MIUI. Valamikor május tájékán volt egy szinte hibáltan időszak, azóta meg egyre rosszabb. Jelenleg hibás az LBE Guard, aminek következtében a root jogok adása nem történik meg, az utóbbi időben kínai karakterek jelentek meg a zenelejátszóban az ékezetes karaktereknél, ráadásul a régi hibák sincsenek kijavítva. :U Megyek is pampogni a fórumra. ;]

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#31004) toto0569 válasza ToMmY_hun (#31000) üzenetére


toto0569
addikt

a cMiui-t most cseréltem vissza Wiui-ra mert nagyon szívta az akksit most jelen pillanatban 34%-on áll,pedig alig nyomogattam egész nap+ 1h.30p zene hallgatás.SpityaMod és a Wiui ilyenkor még vígan 60-65%. :D Nekem is melegszik zene hallgatáskor,próbáltam már a sajátjával is és az XPlay lejátszóval is,az eredmény ugyan az. :( Aha ,értem...remélem javítják.

[ Szerkesztve ]

(#31005) ToMmY_hun válasza toto0569 (#31004) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én összeírtam a hibákat, amik jelen vannak a mostani verzióban.

Íme a saját listám:

- SIM kártyára történő névjegy exportálás nem működik
- Zenelejátszás (akármilyen alkalmazással) 1200 MHz-en haszálja a processzort
- A zenelejátszóban az ékezetes karakterek helyett kínai írásjelek jelentek meg (ez már több verzió óta így van)
- LBE Guard még mindig nem képes root jogot adni az alkalmazásoknak
- Mass Storage módban történő csatlakoztatás után néha nem látja a memóriakártya tartalmát a zenelejátszó
- System/Phone/About menü még mindig Force Close-ol

Így röviden-tömören.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#31006) Romeo619


Romeo619
senior tag

Még azt tudja valaki esetleg, hogy ugye 7 háttér van egymás melett. nekem a 2ikon semmi sincs de a 3ikon igen, van arra lehetőség, hogy az összeset ami a 3ikon van egy az egybe átrakni a 2ikra?

(#31007) janos666 válasza TOZ (#30985) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Bár nem egészen zökkenőmentesen, mert miután feltettem a ClockWork Recovery kernelt, többé nem bootolt be a gép, hogy a ROM Manager-el telepíthessem a Cyanogenic Mod-ot.

Kis minimálpánik után rádobtam a CM9-et (nightly) egy SD kártyára és installáltam a Recovery módból. Így már bootolt. És úgy látom végül is kernel-t is cserélt a Cyanogenic, mert most 3.0.32-CM-akármit ír a Névjegy a Kernel-re.

Amúgy egyre jobban tetszik a telefon, ahogy nyomkodom. Ha ilyen ütemben lopja be magát a szívembe és megbarátkozik a zsebemmel, akkor veszek magamnak is egyet feketében, miután ezt átadtam a húgomnak (ez fehér). :))

Apropó... Mérte már valaki műszerrel ennek az AMOLED-nek a kontrasztarányát vagy a színtér lefedettségét? -> Én mindjárt ráteszem a műszereket érdekességképp. :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31008) TOZ válasza janos666 (#31007) üzenetére


TOZ
addikt

A CF root egyből rakott rootot és cwmet nálam. (Azt hiszem ez LP7 volt a rom, tehát ics) utána recoveybe boot és ment a cm.

(#31009) agabe válasza janos666 (#31007) üzenetére


agabe
addikt

valaki biztos mérte, de itt a topikban nem volt még ilyen...ha jól emélkszem ;)
A színtér lefedettség valószínűleg mindenfele kilóg a a REC.709 -hez képest..de ezt a túlszaturáltságot tudjuk.
A kontrasztarány is jó lehet, de elképzelhető, hogy a pioneer legutolsó plazmái tudtak már ilyesmit ;)

[ Szerkesztve ]

(#31010) R2D20208 válasza zack (#30997) üzenetére


R2D20208
addikt

Félreétettél. Semmi vitát nem akartam. És én az a telefontulaj vagyok, aki minden telefont úgy fogad el, amilyen, és úgy szeret. Én 120 K - ért vettem. 160 - at nem adtam volna érte természetesen. Amúgy nekem is nagyon ellenszenves volt a külső dizájn. De hogy is mondják ? Egy nőt sem a kinézete miatt szeress meg. És ha nem azmiatt szereted, hanem ami belül van neki, utána automatikusan tetszeni is fog neked. Úgyhogy részemről nincs, és nem is lesz vita, hisz szeretem az SGS- t. az SGS-2-t, a HOX - ot, és az SGS-3 - at is. És még jó pár telefont. Nekem + 20 K megérte váltani, csak ezért tettem. :K

ui : következő próba alanyaim a Huawei, és az LG újdonságai.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#31011) lajki7 válasza ToMmY_hun (#31000) üzenetére


lajki7
senior tag

Nalam zenehall. kozben az LPM nem melegszik cseppetsem sot filmnezes kozben sem es netezesnel sem

iPhone 11 Pro

(#31012) Muffi válasza ToMmY_hun (#31000) üzenetére


Muffi
aktív tag

hát most teszem fel a spityamod féle romot..és majd akkor írok h nekem mennyire zabálja az akksit.. :F :)

Ahm amugy tudd már vki nyilatkozni hogy LPM avgy LQ5 a jobb? :B

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#31013) lajki7 válasza Muffi (#31012) üzenetére


lajki7
senior tag

Ugyan az szinte. Nekem az LPM smoothosabb mint az LQ5

Aksi ido 2nap fixxen ugy h hasznalom rendesen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#31014) C.Brigante válasza killmix (#31001) üzenetére


C.Brigante
veterán

a kérdés alapján kezd tisztulni a kép verda kilétéről.....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#31015) vagyula válasza Muffi (#31012) üzenetére


vagyula
senior tag

Nekem mar június vége óta nem az igazi a miui.Iszonyat melegszok netezéskor,de pl ftp kapcsolatnál is.Ha töltöm is,forró.
Havernak LPM van nekem LQ5,ő panaszkodik,h merül elég rendesen.
Nekem az LQ5 jól teljesít.

miui.hu

(#31016) MunezXBK válasza C.Brigante (#31014) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Bővebben?

Addig beszélgettek itt az LPM-ről, hogy lassan felhajigálom. :U

(#31017) ToMmY_hun válasza C.Brigante (#31014) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

:))

lajki7: Persze hogy azzal működik rendesen. Az egy gyári rom és sokkal újabb mint amire az MIUI épül. A problémát a mediaserver okozza, ami szintén tök más verzió és felépítés a két romban. Az általam felsorolt dolgok csak az MIUI romokra vonatkoznak, annak is csak az említett két verziójára.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#31018) Protezis


Protezis
őstag

Erre (#30971) esetleg valaki?

(#31019) ToMmY_hun válasza Protezis (#31018) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A beállítások közt lennie kell ilyennek. Én sajnos nem tudom megnézni, mert nem gyári romot használok. A képernyőzár típusának biztosan nincs köze hozzá, ne ott keresd. A kijelző beállításainál lenne érdemes megnézni.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#31020) lajki7 válasza MunezXBK (#31016) üzenetére


lajki7
senior tag

Nah nyomasd:-D kivancsi vagyok a velemenyedre. Pzstm meg nekem tokelletesen mukodik:-)

iPhone 11 Pro

(#31021) HardRic válasza Protezis (#31018) üzenetére


HardRic
addikt

A telefon beállításai közt nem találtam erre megoldást ezért Playről leszedtem ezt:
[link]
A stay on opciónál szedd ki a pipát.

(#31022) bee_jay


bee_jay
tag

Sziasztok!

Push e-mail fogadást, hogy tudnék beállítani a telefonon?
LP7 romnál alapból volt ilyen opció a gyári e-mail kliensben, de most nem találom, csak a szinkronizálási időközöket tudom kiválasztani.

(#31023) HardRic


HardRic
addikt

Ilyen MTP hülyeség helyett hogyan tudnám rácsatlakoztatni a telefont gépre, hogy úgy működjön mint egy normális pendrive? Aki ezt az MTP-t kitalálta sortűzt érdemelne.
megvan csak előbb kérdezek, utána keresek. Googli első találat.

[ Szerkesztve ]

(#31024) Protezis válasza HardRic (#31021) üzenetére


Protezis
őstag

Köszönöm, működik. :) Hogy ez hogy állítódott el, és hogy nincs a beállítások között :F

(#31025) toto0569 válasza HardRic (#31023) üzenetére


toto0569
addikt

én Wifi File Transfer-t használok.

(#31026) HardRic válasza toto0569 (#31025) üzenetére


HardRic
addikt

Én is használtam régebben, de ha úgyis USB-ről töltöm...

(#31027) toto0569 válasza HardRic (#31026) üzenetére


toto0569
addikt

én meg ráuntam már,hogy mindig fel -le a z usb-t.Kímélem a csatlakozóját. :K

(#31028) 72mviktor válasza edgelaszlo (#30879) üzenetére


72mviktor
senior tag

Nagyon szívesen :R

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#31029) Rotate válasza HardRic (#31026) üzenetére


Rotate
veterán

van a beállításokban mass storage mód, csak csatlakozás előtt kell talán rábökni... illetve valami mod is van rá, hogy mindig azt kínálja... én nem használom de írta már itt valaki, hogy ICS alatt fasza :)

mondjuk mostanában én alig rakok fájlokat gépről a telefonra, ha meg mégis, akkor vagyok olyan lusta, hogy csak bemásolom a Dropbox mappába, telefonon meg letöltöm :D nyilván most nem nagy méretű fájlokról beszélek :)

(#31030) janos666 válasza agabe (#31009) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A színtér lefedettség valószínűleg mindenfele kilóg a a REC.709 -hez képest

Nem kicsit, nagyon! Még az AdobeRGB-n is túllóg. :DDD
A kontraszt viszont nem csak szemem, de a műszer szerint is állat.
Na, de akkor: Samsung Galaxy SII kijelző miniteszt

Szétnézett már valaki az Android forráskódban, hogy lehet-e bárhogy paraméterezni a kijelzőt?
Jó lenne beállítani azt a fránya fehéregyensúlyt! ;] :C

Már nem mint ha így nem lenne elég meggyőző. Már el is felejtettem, hogy 3.7"-os HTC telót akartam (S-LCD-vel). :P

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31031) HardRic válasza Rotate (#31029) üzenetére


HardRic
addikt

Én sem másoltam hanem törölgettem, komoly szemetet gyártanak az appok. Nem értem a gagyi mappáik miért nem törlődnek az appal együtt.

janos666: Supercurio majd egyszer kiadja a DisplayExpert progiját, azzal majd lehet mindenfélét csinálni. Sokáig azért nem váltottam GB-ről, mert ott volt egy RGB állítgató Soft Screen Tuner cucc, de már belefáradtam, hogy várok hasonlót ICS-re, úgyhogy most a fehér=nagyon világos zöld.

[ Szerkesztve ]

(#31032) Rotate válasza janos666 (#31030) üzenetére


Rotate
veterán

még lehet egy picit javítani a fényerőn, ha kikapcsolod az energiatakarékos kijelző opciót :)

HardRic:

ez már bennem is megfogalmazódott, nem lehet olyan bonyolult megoldani...

[ Szerkesztve ]

(#31033) C.Brigante


C.Brigante
veterán

rohadtul nem tartozik ide, de nézzétek meg, kifeküdtem ettől az állattól!!! :DDD

[link]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#31034) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy a legegyszerűbb megoldani, hogy WiFi routeren át csatlakozva a helyi hálózaton keresztül Windows 7/8 PC-kről is tudjam írni/olvasni a telefon beépített tárhelyét és az SD kártya tartalmát is?

Symbian-on is tudtam ilyet egy fizetős programmal, csak most nem tudom hogy akár rendszerszinten is lehetséges-e ezekkel a módosított Android OS-ekkel, vagy van-e rá kiváló ingyesen software (illetve mit kell megvenni, ha meg kell...).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31035) Picco válasza janos666 (#31034) üzenetére


Picco
addikt

air droid vagy wifi file explorer :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31036) ToMmY_hun válasza janos666 (#31034) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Erre több megoldás is van.

Ezt használom böngészőből és az MIUI file manager-t akkor, ha FTP kapcsolatot szeretnék létrehozni.

Gyári rommal pedig KIES Air-rel tudsz ilyesmit csinálni, igaz ahhoz kell JAVA a PC-re.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#31037) Picco válasza ToMmY_hun (#31036) üzenetére


Picco
addikt

kiest szerintem hanyagoljuk :)

amugy en telefonrol bongeszem inkabb a gepen megosztott mappaimat total commander+lan plugin segitsegevel :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31038) gti16v


gti16v
őstag

hell.
nem túl rég óta van SII -esm de az feltűnt,hogy ez is szereti az Ampert...
ma du. 4 kor tettem be a 3. akkut...(persze nem mondom,hogy nem használtam a telót..)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#31039) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha megoldható, inkább Network Attached Storage-ként akarom látni a meghajtókat Windows Explorer-ben (nem Internet Explorer-ben) és akár Total Commander-ben.

Symbian-on ez megy a SymNAS progival.
Semmi kliens program (kivéve persze az az egy a telón), semmi driver, semmi böngésző plugin, csak megjelent a (W)LAN-on, mint hálózati meghajtó (jelszóval védve...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31040) Wisdome válasza gti16v (#31038) üzenetére


Wisdome
tag

Vettél hozzá még 3aksit? :Y
Max fényerőn használod vagy mi? Egyáltalán mit csinálsz rajta? :U

(#31041) ToMmY_hun válasza janos666 (#31039) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Olyat én speciel még nem láttam, pedig keresgéltem én is hasonló megoldás után. Ha sikerül találnod, akkor kérlek írj majd róla itt. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#31042) Rotate válasza gti16v (#31038) üzenetére


Rotate
veterán

arra nem gondoltál, hogy szarok a pótaksik? :U

(#31043) zack válasza gti16v (#31038) üzenetére


zack
nagyúr

Valami nagyon nincs rendben nálad. :U
3h kijelzőhasználattal el kellene mennie 1 napot, ami nem egy "reggeltől-estig", hanem 24h.
Hacsak nem 10h kijelzőhasználatod volt, és non-stop filmeztél és játszottál. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31044) lajki7 válasza Rotate (#31032) üzenetére


lajki7
senior tag

Ez igy marha jo h kikapcsolva van ez az opcio:-D nem is tudtam h ennyit dob rajta! A feher az igazan feher nem ilyen selejtes szinu feher:-D. Remelem nem zabal sokkal tobbet igy:-\ vagy?

iPhone 11 Pro

(#31045) Rotate válasza zack (#31043) üzenetére


Rotate
veterán

non stop filmből 8 óra kijelző belefér a sima gyári aksival :)

lajki7:

passz, majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

(#31046) janos666 válasza lajki7 (#31044) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Minél világosabb, annál többet eszik...

Én nem találtam ilyet, de szerintem CM9-nél nincs is ilyen, mert így is kiégeti a szemet sötét szobában. (Levettem a pipát onnan, hogy Auto és feltoltam a csúszkát, így volt ~300 cd/m^2.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31047) lajki7 válasza Rotate (#31045) üzenetére


lajki7
senior tag

Neked bé van kapcsaolva ?:-)

janos: pedig ha ezt megtalalod akkor rendben lennenek nalad szin ugyekben a dolgok:-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#31048) Rotate válasza lajki7 (#31047) üzenetére


Rotate
veterán

gondolom csak gyáriban van ilyen, neki alapból maxon van CM9-en :) csak most kapcsoltam ki, Lux mellett már lesz értelme kikapcsolva használnom :) majd kiderül mennyivel eszik többet :)

(#31049) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az amúgy miből derül ki (azon túl, hogy egyszer majd gyakorlatban is szükségem lesz rá), hogy van-e root access?

Mert a ClockWork Recovery kernelnél írták, hogy használni kéne még egy progit a rootoláshoz, de az nálam elmaradt mikor nem bootolt többé a telefon (Heimdall flash után), csak mikor a CM9-et is felraktam a recovery környezetből.

Csak azért fura, mert elvileg a CM9 telepítéséhez is kellett volna már a root access (mondjuk lehet hogy a recovery könyezetben mindig van és csak a futó OS alatt trükkösebb és ugye onnan is lehetett volna CM9-et telepíteni...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31050) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Normális ha csak 100mA-t vesz fel a PC USB portjából töltés közben, vagy csak a Windows ír ki hülyeséget? (Mondjuk kiderül majd, ha nagyjából lemértem a töltési időt.) Illetve ha igen, akkor csak a PC-vel finomkodik és a hálózati adapterével gyorsabban töltődik? Vagy lehet ezen "hackelni" valamit, hogy ne sajnálja az USB portot? (Ami ráadásul USB 3.0, vagyis elméletben még több kraftot ki tudna engedni, mint az 500mA-es USB 2.0)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.