Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26401) lafaty80 válasza C.Brigante (#26393) üzenetére


lafaty80
őstag

Azért egy ez nem kicsit gusztustalan megjegyzés volt. Remélem ezek után neked is lesz egy kis pihi, hogy kimenj a szabadba és élvezd az életet, és hogy összetalálkozz olyan emberekkel, akiket most mélységesen megsértettél.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#26402) mycso válasza C.Brigante (#26397) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

LPW van neki rajta: Build: IML74K.XWLP7

Tehát, LP7 van neki rajta, ami a gyári romja és azt akarom kinyögni, hogy ezt ne bántsa, amíg ki nem derül, hogy mi a szitu.

És egyelőre azért nem írtam a rom csere-berét, mert ha gond lenne a telfonnal, akkor szépen cserélje csak vissza.
Ha meg elkezd romolgatni, akkor nehezebb bebizonyítani, hogy nem ő cseszte el.

Tehát előbb nézegessen végig mindent. :R

más: ez amit csináltok, hagyjátok már abba, vagy szájkaratézzatok privibe...így is pár hete olyan lett ez a topik, hogy szinte olvashatatlan, szakmailag 0, aztán még ti is tetézitek... :(

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26403) C.Brigante válasza mycso (#26402) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem nem, az LP7! nem elnézted? :) "Build: IML74K.XWLP7"

valóban jár a dorgálás nekem, elnézést mindenkitől!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#26404) bee_jay


bee_jay
tag

Sziasztok!

Azoktól szeretnék kérdezni, akik használnak Tegrak Overclock-ot.
Tudtok javasolni valami jól bevált beállítást?
Nem szeretném, hogy instabillá váljon a rendszerem, de azt sem, hogy csökkenjen az akku időm, ezért lenne jó ha leírná valaki - aki már régóta használja - a tapasztalatait (én csak most vettem meg).

Előre is köszi!

(#26405) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok, az miért van/lehet, hogy bármilyen kódot ütök be, nem reagál a teló, PL: *#1234# stb.... tudomásom szerint ezeknek mindig működniük kellene nem? Gyári XWLP, nova launcher, yellow triangle eltávolítva, root persze...meg rajta van ez a %-os , 14 status baros cuccos is...:)

(#26406) MunezXBK válasza bee_jay (#26404) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha feljebb húzod a procit, egyértelműen az akkuidő rovására fog menni.

(#26407) bee_jay válasza MunezXBK (#26406) üzenetére


bee_jay
tag

Ez világos, de mivel az órajelekhez tartozó feszültségeket is lehet állítgatni, így már elég sok féle beállítás lehetséges. Ezért kérek tanácsot, mielőtt kísérletezgetnék. :)
Ja, még annyit szeretnék megtudni, hogy a Tweaks menüpont alatti három opció között mi a különbség, illetve melyik mire való?

[ Szerkesztve ]

(#26408) BigT válasza Goldmen75 (#26405) üzenetére


BigT
senior tag

Nem a gyári tárcsázóban próbálod, ha jól tippelek

Samsung S7 edge

(#26409) MunezXBK válasza bee_jay (#26407) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én utoljára Spica-n próbálkoztam ilyennel, de csak hátrányom származott belőle.

(#26410) Goldmen75 válasza BigT (#26408) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát nem:) De ha jól emléxem pár napja még működött az exdialerben...
Viszont alappá tettem a nova launchert...vissza tudom állítani hogy tudjak váltani ez s a gyári között?

(#26411) Snücü válasza Goldmen75 (#26410) üzenetére


Snücü
tag

Exdialerben beállítható, hogy a kódokat átirányítsa a gyári tárcsázónak, vagy eleve oda írod be, azt nyitod meg. A launchernek ehhez semmi köze nincsen, de átállíthatod. Töltsd le a "Home Switcher Froyo" alkalmazást...

(#26412) mycso válasza Goldmen75 (#26410) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Beállítások/Alkalmazások/ itt kikeresed az alapértelmezett alkalmazást és "Alapértelmezések törlése", ekkor a home gombra ismét feldobja, hogy melyiket szeretnéd használni.

Vagy a Nova beállításain belül: "Alapértelmezett launcher kiválasztása"

Tárcsázóra, pedig +1 az előttem szólóhoz. Szervizkódokat, csak a gyáriba és természetesen az külön megnyitható, másik tárcsázó mellett is.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26413) lajki7 válasza Protezis (#26377) üzenetére


lajki7
senior tag

+1 :) Ebben teljesen egyetértek.

iPhone 11 Pro

(#26414) Goldmen75 válasza Snücü (#26411) üzenetére


Goldmen75
őstag

Köszönöm, megoldva! Még 1 "gond" : elvileg kikapcsoltam hogy facebook induljon, de ha fellépek wifi hálzatra, jön az üzenet onnan pl...?! Android assistans-ban állítottam be a startup managerrel...de mégis indul a face?!

(#26415) lajki7 válasza ToMmY_hun (#26400) üzenetére


lajki7
senior tag

És akkor mivan ha növekszik,be megy egy 1euros boltba szinte már ott is kap egy JIG-et ....

iPhone 11 Pro

(#26416) Szelley válasza lafaty80 (#26401) üzenetére


Szelley
senior tag

olvass vissza hogy megértsd a lényeget...mellesleg ha programtervező informatikus akkor miért fél az odintól? Kiesen "továbbra" kell kattintani, Odinnál 2 kattintással több kell...mert be kell tallózni a fájlt. Odint használják szervízbe is. Mint már írtam én is, egy ilyen makacs embernek nem lehet segíteni :( Idejön, szembeáll a világgal és nem enged semmit!
Lajki7: ICS alatt pedig már JIG-re sincs szükség :)

[ Szerkesztve ]

(#26417) rjg válasza lajki7 (#26415) üzenetére


rjg
őstag

Amivel ICS alatt kitörölheti... Előtte fel kellene tennie egy "old kernelt", de jobban jár a Triangle Away-el.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#26418) MunezXBK válasza lajki7 (#26415) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Sőt, 3 perc gyártani egyet.

Old bootloadert. Az se tart évekig.

[ Szerkesztve ]

(#26419) eky666


eky666
csendes tag

IMEI az okés.
A második cuccos az PAN...
Factory reset nem volt így van értelme h nem XEH? :S

Üdv! *-*Keep Calm*-*

(#26420) lajki7 válasza Szelley (#26416) üzenetére


lajki7
senior tag

Igaz ! :)

rjg Éés ez is igaz :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#26421) mycso válasza eky666 (#26419) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Tehát akkor ebből könnyen leszűrhető , hogy vagy nem gyári független készülékről van szó, hanem egy kifüggetlenített Telenorosról (PAN).
Vagy gyári független és mégis volt romos mókolás és valamiért a telenoros romot rakta rá az előző tulaj.

Az elsőt tartom elképzelhetőbbnek.

Garanciában hogyan egyeztetek meg, van rá garancia???
Mert ha van rá hivatalos gari és Telenoros volt a készülék, amit utólag otthon kifüggetlenítettek, akkor a garanciát buktad is...(én szépen visszacserélném)

Egy factory resetet éppen megnézhetsz, hogy nem-e áll helyre, de még akkor is ott marad a garanciális kérdés...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26422) lafaty80 válasza Szelley (#26416) üzenetére


lafaty80
őstag

Miköze a foglalkozásának az odinhoz??? Nem értem a logikát ebben...

Nem az érdekel ki mit írt korábban csak az ahogy és akihez hasonlította.

Az a baj sokan nem néznek tükörbe.

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#26423) lajki7


lajki7
senior tag

Srácok valaki segitene nekem :)
Ez mit is jelent pontosan,nem értem a transparent szót :)

Are you still making 2 roms, transparent and GS3 rom? Köszi

Itt az xda oldalán olvasgatok már napok ota mert nagyban készül a V4 :D Elvileg marha jó lesz...amint ki dobta a szivar V4-t,rakom is fel aztán mondom h milyen :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#26424) eky666 válasza mycso (#26421) üzenetére


eky666
csendes tag

Elvileg hivatalos gari van rá 2011.10.27-től itt van előttem a garipapír. Készülék cserés volt rajta is van az IMEI-je meg az előzőé is amit kicseréltek. iTrade Kft , Bravotel Tesco Dunakeszi-Fót bélyegző van a garipapíron. Meg adott egy fénymásolt számlát de azon meg valami Perfect Gsm Váci utca van...131900 ft-ról.

Üdv! *-*Keep Calm*-*

(#26425) mycso válasza eky666 (#26424) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szerintem cseréld vissza, és kérd vissza a pénzed is....

Bravotel, Tesco Dunakeszi - Telenor értékesítési pont. A perfect gsm, pedig egy használt mobilos. :U

Jószándékom vezérlése által össze is raktam:
Valaki megvette ezt a telót a telenorban (bravotel), majd bevitte a perfect gsm-be és nekik eladta. Ott szépen kifüggetlenítették, majd eladták 131.900ft-ért, valószínűleg annak, akitől te vetted meg.

Háát nem tudom...nekem sok ez így.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26426) eky666 válasza mycso (#26425) üzenetére


eky666
csendes tag

Húúúú :D Csere vissza... Nekem is sok. Főleg az után,hogy jövő hét szerdán bíróságra megyek mert anno vettem egy iPhone 3Gs-t amit használtam fél évig aztán jöttek értem a nyomozók,hogy hoppá rablásból származik a telefon...ha nem írok papírt a gyerekkel (aki amúgy rohadjon meg) akkor nem tudom magam tisztázni. Szóval nem kell több csavar marad nekem a kis Arc S meg jön vissza a 25ezer kp...Köszi a segítséget! Hozzá se nyúlok így adom vissza minél előbb.

Üdv! *-*Keep Calm*-*

(#26427) Szelley válasza lafaty80 (#26422) üzenetére


Szelley
senior tag

Az hogy nem műszaki analfabéta, és ha elolvassa az első hsz-t gond nélkül elboldogul a dolgokkal. sajnos jópár öreg rókával nem ért egyet és ha segíteni akarnak se tudnak a makacssága miatt. A kies kukába való, megmondják ezt a szervízben is! Ha neki nem kell a testreszabhatóság és nem akar romolni, adja el és vegyen egy iphonet. Az az igazi "kiveszed a dobozból és használod" telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#26428) Rotate válasza eky666 (#26426) üzenetére


Rotate
veterán

cserélj nyugodtan S2-re, de nagyon körültekintőnek kell lenni, eredeti számla/garijegy, és ne bolti legyen a gari... illetve ne legyen előfizus, kivéve ha mondjuk innen veszed, és bemondasz egy nevet, vannak köztünk megbízható tagok is, csak kérdezni kell :)

(#26429) Muffi


Muffi
aktív tag

Hello! :)

Öhm segítsetek pls tudom elég hülye kérdés de máshol uygsem segítenek..:S
csak 2 dolog.. hogy custom romnál (pl CyanogenMOd) hol van a ram tisztítás? mert seholsem találom..:S ha hosszan nyomom a HOME gombot nincs feladatkezelő..:S meg annyi hogy custom romra lehet másfajta betűtípust rakni?

köszi előre is a segítséget!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#26430) mycso válasza eky666 (#26426) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem egyébként egy hónapon belül, lehet, hogy lesz egy megbízható S2-m eladósorban... :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26431) eky666 válasza mycso (#26430) üzenetére


eky666
csendes tag

:) Ha addig elviszik kp-ra az Arc S-emet akkor érdekelne a dolog. Bár vacilálok egy iPhone 4-es vásárlásán is. De most hogy itt van az S2 elég meggyőző..Elég gyors kis teló :)

Üdv! *-*Keep Calm*-*

(#26432) eky666 válasza mycso (#26430) üzenetére


eky666
csendes tag

:) Ha addig elviszik kp-ra az Arc S-emet akkor érdekelne a dolog. Bár vacilálok egy iPhone 4-es vásárlásán is. De most hogy itt van az S2 elég meggyőző..Elég gyors kis teló :)

Üdv! *-*Keep Calm*-*

(#26433) pzstm válasza eky666 (#26432) üzenetére


pzstm
titán

Bár vacilálok egy iPhone 4-es vásárlásán is

épp ma teszteltük cégnél. Egy Lumia 710 simán leveri sebességben. Csak hát a WP vagy tetszik valakinek vagy utálja :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26434) lajki7 válasza pzstm (#26433) üzenetére


lajki7
senior tag

nekem 800 volt :) de azok a csempek....hát nem tudom :) nem lehet egyedi a telefonom amiatt :)

iPhone 11 Pro

(#26435) zack válasza Arcanis (#26386) üzenetére


zack
nagyúr

Kuka a ROM. :U
Nem tudom hogy köze van e ahhoz, hogy AOKP, de teljesen meghülyült rajta a pontos idő.
Nem nyúltam hozzá a meccs alatt, ill. egyszer, akkor elküldtem egy sms-t. Majd a meccs végén jelezte, hogy email-em jött (BLN), megnézem, és látom hogy a 21:34-kor jött válasz az elküldött sms-re, amit 21:26-kor küldtem el. Tehát az sms-t nem jelezte, de ez még csak a kezdet. :U
Az idő a telefonon amikor felébresztettem, 21:40 környéke volt, holott 23:00 után volt ez már.
Tehát alvásban valamiért megállt az idő (ilyet még nem láttam), és valamiért az sms-t se jelezte. Újraindítás után, az idő észhez tért, de ez nem vígasztalt. Így első napon ez is nagyon nagy pleff, és nem fogom használni. :((

Tehát maradjunk annyiban, tök jó a millió beállítás, és a jó üzemidő, de itt a "B" oldala, ami egy instabil ROM-ot eredményez.

Egyébként nem nagyon hallgatok rádiót.

Hydrog3n ICS 4.0.4 egyébként milyen?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26436) Rotate válasza zack (#26435) üzenetére


Rotate
veterán

widgeten állt meg az idő, vagy fenn a notibárban? csak mert ha a widgeten, az simán lehet launcher/widget probléma... GB-n nekem volt párszor ilyen...

(#26437) eky666 válasza lajki7 (#26434) üzenetére


eky666
csendes tag

Ott a pont :) Csempéből van elég a fürdőbe,nem kell még több :D

Üdv! *-*Keep Calm*-*

(#26438) philoxenia válasza Protezis (#26377) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Így kezdted: Én is használtam az előző telefonomon főzött romokat, nincs ezzel a részével semmi bajom
Most pedig: Itt egyesek tényleg nem tudják felfogni, hogy vannak emberek, akik csak hivatalos toolokat hajlandók használni, valamint a tényeket sem tudják elfogadni. A jelenlegi verzió, ami fent van a mobilomon, az a legutolsó hivatalos (itt elérhető) ROM. Hogy nem hivatalos eszközökkel lehet ennél újabbat, javított verziót feltenni, irreleváns.

Nem érzel ellentmondást?

A Fórumra linkelt különböző személyeskedő képektől és a rájuk adott hasonló válaszoktól a jövőben mindenki tartózkodjon !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26439) Muffi válasza zack (#26435) üzenetére


Muffi
aktív tag

Öhm és akkor csk kiváncsiságképpen kérdem de szólj ha baj...csak annyi hogy most mien romot fogsz rá tenni? :$

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#26440) Wisdome válasza zack (#26435) üzenetére


Wisdome
tag

Pedig már kezdtem hibátlannak hinni a ROM-ot. Viszont ha ez a probléma widget által adódott, ahogy Rotate is kérdezte, akkor ez még nem írható a ROM számlájára. Én még nem találkoztam ezzel a dologgal és remélem csak egyéni dolog volt, ami engem nem fog érinteni, de ezentúl erre különösen fogok figyelni.
Tényleg nagyon bejön a ROM, kár lenne ha ezen bukna el.

..már majdnem elkezdtem véleményt írni a Hydrog3en-ról, de aztán rájöttem, hogy az amit én használtam az Hydra volt. :DDD

(#26441) zack válasza Rotate (#26436) üzenetére


zack
nagyúr

Notibár... :U Máshol nem is néztem. Újraindítás után visszaállt a pontos idő.

(#26439) Muffi

Holnap megnézem a Salman V4-et, aztán ha az sem, 1-1 próbát még teszek szúrópróba szerűen, aztán megy vissza a VK mentésem ami LPF.
Az új VK az LPG (5.1.2), de ezért nem fogom belakni újra.

(#26440) Wisdome

Lehet egyedi volt, nem tudom. Mindenesetre a bizalmam kellőképpen megingott. :U
Ilyenkor tovább pörgetem...Mi van ha majd megzavarodik az óra és nem tudom ki mikor hívott? Vagy nem fog jelezni egy fontos hívást, és lemaradok róla... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26442) Rotate válasza zack (#26441) üzenetére


Rotate
veterán

csupasz, módosítatlan CM9-et próbáltál már? én majd meglesem nyáron szerintem valamikor... most lett belőle RC1 ha minden igaz :) valszeg JB is hamarabb lesz azon a vonalon, mivel S3 óta le vagyunk szarva... ez is, hogy egyáltalán kérdés, hogy kapunk-e Jelly Bean-t, amiben elvileg pont azok a cuccok vannak, ami miatt az ICS-t vártuk, mint a messiást, nem hangzik túl biztatóan... bár, úgy érzem Samsungéknak sikerül majd az összes jó újítást kiölni belőle, szerintem az új Notification baszás kapásból megy a kukába, és a TW-nek és a csomag többi tagjának hála a Project Butter helyett Project Stutter lesz implementálva...

kicsit csalódtam Samuban, persze, tudtam, hogy kijön az S3, akkor onnantól oda megy a figyelem, de azért nem vártam, hogy ennyire ***** a Samu azokat, akik naggyá tették őket... persze, még nincs semmi konkrétum, engem csak az dühít, hogy egyáltalán kérdés, hogy lesz-e még főverzió frissítés egy készülékre, ami 1 évig agyonverte a konkurenciát, és még most is megszorongatja bármely közvetlen konkurensét...

mondjuk azt tudjuk, hogy a Samsungnak sem érdeke a 60FPS-es GUI-nak hála egy szintre hozni az S2 és S3 kezelésének élményét...

a legjobban az szomorít, hogy a többi gyártó sem jobb :( és akkor még a cég fő készülékéről beszélünk...

(#26443) zack válasza Rotate (#26442) üzenetére


zack
nagyúr

Nem próbáltam, de nekem a CM9 kernel annyira nem bejövős. Eléggé alap kernel, és nincs CPU, BLN mókolási lehetőség benne. Ha lehet maradok a Siyah-nal, VK-ban nagyon bejött.
Szóval nálam a CM9 részben ezért kilőve.
De mivel most bármit fel tudok tenni a mostani kukába dobása miatt, így lehet éjjel megnézem a legfrissebbet belőle. ;)

A Samu-s gondolatmenettel egyetértek, de nem fogják merni meglépni...Túl sok az S2-es tulaj, és túl sokan pártolnának el tőlük. Szerintem nagyobb marad az S2-es tábor mint az S3 közösség. Pont azért mert az S2 nagyobb réteget fedett le. Egyrészt a kijelző méretével, másrészt meg amikor kijött a közelében se volt hardveresen egyik gyártó se, és megérte megvenni a legjobbat mert érezted hogy tényleg a legjobb.

Szerintem egyébként megkapjuk a JB-t. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26444) Muffi válasza Rotate (#26442) üzenetére


Muffi
aktív tag

Én most POnt CM9-et használok!
Nem fényezni akarom meg ilyesmi de nekem eddigsemmi problámám nem volt vele sosem fagy ki nem csinált ilyet h az idő megállt akkor nagyon testreszabható pl a témák nekem nagyon bejött! :)) az a vicces h a gyári ROM nem volt ilyen jóó mert elég sokszor leállt (FC).... Szóval ezzel én most megvagyok elégedve :) a Másik h lassan kijön a CM végleges verziója! :P

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#26445) zack


zack
nagyúr

Nem tudom melyik CM9-et szedjem le... :U
Az utsó Nightly-t ami tegnapi, vagy az RC-t ami 06.26-i.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26446) Rotate válasza zack (#26445) üzenetére


Rotate
veterán

RC :)

(#26447) Muffi válasza Rotate (#26446) üzenetére


Muffi
aktív tag

Mitől másabb az RC mint a Nightly? azt tudom h az egy ilyen kisérletféleség ugye...de többet tud mint a Nightly?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#26448) zack válasza Rotate (#26446) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom mi van, fent a zip, de no boot. :U
A Samsung feliratot látom, de ahogy az eltünik, nagy a feketeség... :(
Azt hiszem megpróbálom még1x, és részemről ennyi volt a CM9. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26449) Muffi válasza zack (#26448) üzenetére


Muffi
aktív tag

Háát ez téll nagyon érdekes :OO
de figyu ha nem m egy akkor sztem probáld ki a NIghtly fajtát.. nekem mondom minden működik rajta..joo FM rádio pl nem de az semeik CM-nél.. sztem a Nightly most stabilabb mint az RC..

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#26450) zack válasza Muffi (#26449) üzenetére


zack
nagyúr

Áhh. Ez egy sz@r. :(
A 2. install jó lett, bár már előtte is full wipe-ot csináltam.
Viszont a WiFi csatlakozásnál mindjárt azt dobja arra a routerre, amivel eddig semmi hasonló gondom nem volt, egyik rommal se, hogy "authentication problem", és nem csatlakozik.
Pedig ez aztán egy igen jó, és kompatibilis router (TP-Link WR-1043 ND).
Csinálok egy újraindítást, hátha...Aztán ha nem akarja, akkor ennyi volt.

mod: kuka. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.