Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9001) trobi28 válasza kecsetihunor (#8994) üzenetére


trobi28
addikt

Még Edgeről is megy (lusta voltam átváltani HSDPA-ra) :K

Stonecold: Nem ilyen,ott valami gond van

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9002) pergabb


pergabb
senior tag

vagy ilyen akku?: LINK

(#9003) F-ECT$ válasza pergabb (#8997) üzenetére


F-ECT$
titán

Általában nem jobbak, mint a gyári, sőt. Azért ki lehet olyat fogni, amire rá van írva 2-3000 mAh, és kb hozza a gyári 1650-es teljesítményét.

Dive ever, work never.

(#9004) rankesz válasza crane75 (#8992) üzenetére


rankesz
veterán

Csak ICS alatt megy

(#9005) crane75 válasza rankesz (#9004) üzenetére


crane75
senior tag

Kösz. Akkor marad a jig :O

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#9006) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Jelentem, nekem is megy a binary counter resetelő progi. :) Örülök, hogy nem kell szórakozni a jig-gel többet.

Egyéb:
Felraktam ma az LP7 alapú Wanamlite romot. Nagyon stabil eddig, semmi problémát nem tapasztaltam. Én a Holo felülettel rendelkezőt pakoltam fel, iszonyat szép. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9007) zso73 válasza B.Ricsike (#8969) üzenetére


zso73
veterán

Ha analfabéta, ha em a gyári ICS tuti. Ahogy megkaptam feltettem rá, és nincs hibája. Gyors, mint a villám, és nem akad. Mindennel kompatibilis......
Spb 3 D a launcherem, így szép is, és fullos is.

Navinak ott a gyári. Ha nem jó, akkor rigó tutin fut rajta. Még benzinkút, és 3D házak is vannak.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9008) ferike77


ferike77
tag

Szasztok!

Hogyan lehet a NOVA launcher-ben mappákat adni a képernyőhöz?
Mert nem jövök rá,pedig egy pár launchert teszteltem de most BLOKK-van!!!!!

Köszi!

iPhone 15 Pro Max

(#9009) F-ECT$


F-ECT$
titán

ez az ics :DDD

Dive ever, work never.

(#9010) Pro!Petya válasza tesopapa (#8993) üzenetére


Pro!Petya
addikt

annyit ír hogy ha skáláról választott színt kérsz akkor írj neki privátban.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9011) Pro!Petya válasza Myair (#8996) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nova Prime :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9012) trobi28 válasza ferike77 (#9008) üzenetére


trobi28
addikt

Huzz egymásra 2 ikont :K

F-ECT$: Photoshoppal? :DDD

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9013) Rotate válasza ferike77 (#9008) üzenetére


Rotate
veterán

egyik ikonra ráhúzod a másikat, és kész is a mappa :)

trobi28:

sztem 2A-s aksi, plusz videó lejátszás :)

[ Szerkesztve ]

(#9014) F-ECT$ válasza trobi28 (#9012) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem photoshop.

szerk: korábban ígértem valakinek, hogy csinálok egy 10+ órás képet, csak hogy mindenki lássa, hogy egy kép önmagában semmit sem jelent.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9015) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#9006) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a holo kinezet benne van a 9.5-os romban, van kulon verzio, vagy esetleg a temat kell hozza letolteni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9016) Pro!Petya válasza adodaniel (#8988) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Szerintem nem jó ötlet GB mentéseket átvinni ICS-re TBP-vel..... (saját vélemény)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9017) rankesz válasza F-ECT$ (#9014) üzenetére


rankesz
veterán

Én voltam.az.

Akkor ez ilyen "kijelző BLN" lesz, aminek most hirtelen a 3. sör után nem jut eszembe a neve... :D

(#9018) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9015) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hoppa, most latom, hogy mostmar 9.6-os verzio is van!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9019) tesopapa válasza HUTCHDB (#8999) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Há hoooogy lenne , írtam, hogy fizetős! (ill lehúzós :W )
Egy normál 5$ nem lenne gond, de 15 ill. 20??????

ITT a saját oldala.

Screenek még

[ Szerkesztve ]

(#9020) Richard! válasza F-ECT$ (#9014) üzenetére


Richard!
addikt

beálítottad a kijelző időkorlátját a legnagyobbra.csak akkor piszkáltad ha elment a kép.ennyi! :DDD ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#9021) bostone


bostone
addikt

Valaki használja a chrome böngésző mobil változatát?
Az a valaki el tudná mondani, hogyan lehet letiltani a mobilformátumra átdolgozott oldalak blokkolását? Nekem túl zavaró és nincs kedvem klikkelgetni a normál változatra, főleg azoknál az oldalaknál, amire napjában többször is felnézek.
Az oldaltördeléseknél is érzékelek hiányosságokat, de lehet, ez is beállítási probléma.

Nem tartozik szorosan ide, de megkérdezem.
A Modern Combat 3 még ICS előtt remekül futott, most egyszerűen nem hajlandó elindulni. Elkezdi a betöltést, malmozik egy darabig, majd újra kezdi a folyamatot.
Ez másnál is előfordul?

(#9022) zseko válasza Richard! (#9020) üzenetére


zseko
veterán

Naja, meg esetleg rajtahagyod töltőn, máris nem merül úgy :D Mert ugye azt a képet nem látni ;]

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#9023) SzlobiG válasza Richard! (#9020) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sok értelme volt.:D

(#9024) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ahoy!
Valaki világosítson már fel mit takar az a BLN?????
A miui-hoz van köze, vagy mi a fene?? :B

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9025) F-ECT$ válasza Richard! (#9020) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, azért ennyire fanatikus én sem vagyok :)

Dive ever, work never.

(#9026) HUTCHDB válasza tesopapa (#9019) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ok., mostmar leesett.....
egyebkent meg abban sem vagyok 100%- ig biztos, hogy ez ics-en mukodik.
vagyis az xda-n azt irja, de az sem egyertelmu.....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9027) ferike77 válasza Rotate (#9013) üzenetére


ferike77
tag

Köszönöm!!!!!!!!!!! :DD :C :DD :))

iPhone 15 Pro Max

(#9028) Rotate válasza ferike77 (#9027) üzenetére


Rotate
veterán

mellesleg, a dokkban is működik, szóval ha egyik dokk ikonra ráhúzol egy másikat, akkor a dokkba csinál egy mappát :)

(#9029) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9018) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no feltettem wanam 9.6-os ics romjat. (LP7)
jol mukodik, nincs lagg, a scrollozas is jo, kiveve a kamera, az sms es a galeria. :W
most formaztam a feltetel elott egyebek mellett az sd card-ot is, de sajnos nekem ez az ics nem akar szuperalni. :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9030) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#9029) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Mi a baj a kamerával? És a többivel? :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9031) SzlobiG válasza HUTCHDB (#9029) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nagyon nincs szerencséd neked ezzel az ICS-el, nem lehet hogy a sok miui miatt b@szódik el? Bár látom volt format.

(#9032) kecsetihunor válasza trobi28 (#9001) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Hát nem akar nekem elindulni csak wifin... nem tudom mi a baj... Pedig leszedtem, visszatettem stb...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#9033) F-ECT$ válasza rankesz (#9017) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem noled, bár az ötlet jó.

Dive ever, work never.

(#9034) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

nem tudom mukodesre birni!
"media scanning run" majd bezarodik.
az sms szinten nem indul el....

( #9031 ) SzlobiG !
kizart, hogy az lenne a baja.
kivancsisagbol feltettem egy gs-s fozott romot (criskelo) es minden jol mukodik azzal is.
sot par napja telesen ujrahuztam az alapoktol az egeszet kk5 reparttal, majd szuzon ra a gyari lpq es ugyanezt a hibat dobta (kiveve az sms).
szoval egyszeruen nem tudom mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9035) killerjohn válasza Pro!Petya (#9016) üzenetére


killerjohn
addikt

gond nélkül átvihetők, csak a rendszer appokat nem kell erőltetni még data only módban sem (account settings, stb)

(#9036) Rotate válasza HUTCHDB (#9034) üzenetére


Rotate
veterán

neked valami nincs rendbe a telóddal :S

(#9037) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9034) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

egy dolog maradt meg amit nem formaztam, az az "emmc".
ez nem tudom mi lehet (vagyis csak gondolom ez a rendszer reszere fentartott resz) igy eddig nem nyultam hozza.
minden mast mar wipe-oltam, formaztam, particionaltam, szoval en nem ertem mi lehet a gond.......

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9038) SzlobiG válasza HUTCHDB (#9034) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát pedig valami nem kerek azzal az S2-vel.:( Sokunknál tökéletesen működik ICS.

(#9039) Rotate


Rotate
veterán

legújabb S3 pletyka :D:D:D:D

(#9040) HUTCHDB válasza SzlobiG (#9038) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hogy lehet az, hogy barmilyen GB romot teszek fel ra (gyari, fozott) azzal tokeletesen mukodik?
es az miert van hogy barmilyen ICS romot teszek ra (gyari LPQ, fozott LPQ, LP7, vagy ICS alapu MIUI-t) ugyanez a hibajelenseg.

ha van kedved, erre vethetnel egy pillantast:
[link]
kifejezetten a videora gondolok.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9041) nggabi válasza HUTCHDB (#9040) üzenetére


nggabi
nagyúr

néztem a videót... memóriakártya volt benne? nem az sz0pat?

jó a zene ;]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9042) tesopapa válasza HUTCHDB (#9034) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Figyi , az SMS már párszor előjött, a launcher dokkjáról töröld az ikont, és az appdrawerből húzd ki az üzenetek ikonját újra. Csak hivatkozás hiba.

A kameránál, várni kell állítólag, vagy próbálj meg képet csinálni, és utána lehet , hogy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9043) Szelley válasza HUTCHDB (#9040) üzenetére


Szelley
senior tag

szerintem tolj egy emmc reflash-t is! 3+1 fájlos kf1, onnan OTA ki4, onnan OTA LPQ ;)

(#9044) Rotate


Rotate
veterán

kipróbáltam végre én is a Chrome-ot, bár sajna a Play nekem nem adja, Szlovákiának nem jár, csak a körülötte levő országoknak :D nagyon tetszik ez a böngésző :) megoldják a user agent egyszerű átváltását, és berakom defaultnak... de addig Opera, még akkor is ha lassabb mint a Chrome... jó egybként a szövegkiemelés, sokszor zoomolnom sem kell :)

(#9045) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#9037) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Lassú a media scan, de ha végez akkor már jól fog futni minden. Nekem 32es kártyám van tele zenével, így 2-3 percig tuti szkennelt.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9046) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Bocs a dupláért, de megnéztem HUTCHDB videóját és szeretnék segíteni. A TW nekem sem volt jó abban a romban, valamint az Apex-nél egyik rendszeren sem tudod elinditani az üzenetek alkalmazást, ugyanis a launcherben van a hiba. Rossz helyre mutat a hivatkozás, de a menüböl inditva simán menni fog. Nincs semmi gond a telefonoddal. :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9047) bakos1 válasza Varszegig (#8987) üzenetére


bakos1
tag

köszi. :K :C

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#9048) mogyesz válasza HUTCHDB (#9034) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Kernel cleaning? A 7végén egy ismerősnek segített. :-)

(#9049) djapor96


djapor96
őstag

érdekes....hm

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9050) derrik


derrik
őstag

Jó reggelt!
Két kérdésem lenne.
1. Melyik alkalmazás felelős az ICS-ben a Média Keresésért??? Ugyan is jó pár appot lefagyasztottam /kiolvasztani meg valamiért nem tudom/ és most ha egy fotót áthelyezek akkor nem létszik rögtön a Galériában csak újra indítás után. Azt csak halkan jegyzem meg, hogy biztosan csak nálam :) az ICS nem is mutatja hogy a frissítés, ill. a média keresés fut.
2. Megvettem én is a Nova Launchert. A gyári digitális óra plusz két db. 1soros Widget, és egy ikon sor nem fér ki. Túl nagy a hézag a widgettek között! Ez orvosolható valahogyan?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.