Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26051) ToMmY_hun válasza killmix (#26050) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ha nincsenek még egy évesek, akkor igen.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#26052) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Erre [link] és erre [link] valakinek van valami ötlete?

Előre is köszi!

Csáó!

(#26053) Ádám16


Ádám16
addikt

Sziasztok!
Kérdeztem már anno, hogy az érintőgombok fényerejét be lehet-e állítani, mert a régi fehér SII-mön sokkal erősebb fényre emlékeztem... Azt mondta valaki, hogy nem lehet állítani, és nem is változott ez a beállítás. A helyzet az, hogy egyik barátnőmnek is SII-je van, 2.3-al (nem tudom, hogy összefügg-e) és nekem a 4.0-n sokkal gyengébb a fényereje az érintőgomboknak.
Engem nagyon zavar, és nem értem, hogy miért lehet.
Valaki, valami ötlet, megoldás?

(#26054) bika77427


bika77427
csendes tag

Üdv mindenkinek!Olyan problémám van hogy lefrissítettem a gyári T-Mobilos telómat FOTA-n 4.0.3-ra és azóta azok a játékok amik működtek a gyári firmwarel hibaüzenttel kilépnek!Pl:NOVA2,ASSASIN CREED!Mit tudok ez ügyben tenni hogy újra működjenek?Csináltam Factory resetet is már de nem változott semmi!Vissza tudom tenni a régi firmwaret 2.3.4?

Csabi77

(#26055) migabi24 válasza Ádám16 (#26053) üzenetére


migabi24
nagyúr

sajnos nem lehet állítani, én is így jártam, kijelzőt cseréltek, és az új sokkal haloványabb, ez nem szoftver függő, meg kell vele barátkozni.

(#26056) Ádám16 válasza migabi24 (#26055) üzenetére


Ádám16
addikt

szomorú azért, hogy haverom ace-n erősebben világít, na de akkor ez van, köszi a választ!

(#26057) Szelley válasza Ádám16 (#26056) üzenetére


Szelley
senior tag

nekem első dolgom volt mikor kivettem a dobozból a telefont, hogy kikapcsoltam a gombok világítását :) én nagyon nem szeretem :U
bika77427: Vissza lehet tenni persze! Olvasd el az első hozzászólást, leír mindent alaposan! :K Ha utána nem világos valami, kérdezz nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

(#26058) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Most nagyon büszke vagyok a telefonomra! Az este csináltam egy videót, amit szerettem volna feltölteni youtube-ra, azonban a számítógépes feltöltés megszakadt többször is. A videót ráraktam a telefonomra is és nincs mit veszíteni alapon megpróbáltam azzal feltölteni. Nagy meglepetésemre elsőre feltöltötte a videót hiba nélkül és a natív youtube alkalmazással tökéletesen be is tudtam állítani a videóval kapcsolatban azokat a paramétereket, amelyeket szerettem volna. :))

Ha esetleg valakit érdekelne a szóban forgó videót, az megtekinheti itt:
Autós üldözés a GTA IV-ben :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#26059) MunezXBK válasza zack (#26040) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Háát...nálam ennyit bírt. Folyamat FC, melegedett tőle a teló. :( Salman visszaugrott.

(#26060) SuperVerda87


SuperVerda87
csendes tag

Nos!a tellámatt megcsinálták de most jön a jódolog.folytatom a tanulmányt.és a szakiratot.kérek egy kis öszafogást és jön az eredménny!de.tudna nekem valaki linkelni custom rootot a telefonomra hogy legyen rekoverym és akkor fel tudnám rakni bármejik cistom romot.mert tegnap odin nem engette.most elolvastam rekoveryt kell rakjam az odinnal méghozzá a customot.kérhetek linkeket.és melyik a minőségibb.köszönöm aki segitene.

Üdv : Marton Gabi Rallykirály

(#26061) Piwi válasza SuperVerda87 (#26060) üzenetére


Piwi
addikt

:DDD atyaég :DD

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#26062) MunezXBK válasza SuperVerda87 (#26060) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Rövid leszek. Visszaolvasol úgy pár hetet ( köszönhetően az idióta kérdéseknek ) és találni fogsz úgy 1.5-2 millió linket és leírást.

Jó szórakozást!

(#26063) znagy69 válasza SuperVerda87 (#26060) üzenetére


znagy69
őstag

Úristen, Te miket hordassz itt össze. Ezt könyvben kell kiadni, sokat keresnél vele az tuti.

(#26064) migabi24


migabi24
nagyúr

Pár nap alatt a béka segge alá zuhant a fórum színvonala, ha másért nem, már ezért megéri GS3-ra váltani, elmentek a jó arcok, maradt pár de a mérleg nyelve átbillent a hülyék javára sajnos :-(

[ Szerkesztve ]

(#26065) nggabi válasza SuperVerda87 (#26060) üzenetére


nggabi
nagyúr

azt mondtad a szerelőknek h holnap is mész? ;]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#26066) barnaki válasza SuperVerda87 (#26060) üzenetére


barnaki
aktív tag

Ezt összeraktad nem mondom. :W

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#26067) BigT válasza SuperVerda87 (#26060) üzenetére


BigT
senior tag

Nézd el nekem, hogy személyeskedek, de az elmúlt napokban tőled olvasott kommentek után nem tudom szó nélkül hagyni. Örülj, hogy megcsinálták a telefonod és ne nyúlj hozzá többet. Te még nálam is hülyébb vagy hozzá, pedig az már teljesítmény. Nem olvastál utána, amit mégis megnéztél, rosszul értettél. Ami nem megy, ne eröltesd. Ha mindenképpen rom ozni akarsz, bízz meg vele egy olvasni tudót.

Samsung S7 edge

(#26068) 72mviktor válasza killmix (#26047) üzenetére


72mviktor
senior tag

Maximálisan :D De igazából az a lényeg, hogy kösd az ebet a karóhoz,és csinálj úgy mintha sík hülye lennél a rendszerhez.Nem ismersz ilyen varázs szavakat mint root,cwm,odin...stb :D Ha nem indul sehogy nem fognak ők sem szórakozni.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#26069) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Hát ez.....?!?!?! Én is új vagyok droid téren, de nekem egyenlőre totál megfelel a gyári rom....Főleg ha már szervizbe kellett vinni az ember balgasága miatt ,akkor miért nem jó az ami van???? A szerviz sem fogja még1x cserélni/megoldani....ők se hülyék....

(#26070) SuperVerda87 válasza Goldmen75 (#26069) üzenetére


SuperVerda87
csendes tag

Nos!maszekszarelő informatikus.apám barátja és elmetek sörözni a javitásért és csak röhögtek.és apu mondta a tanulopénzt mek kell fizetni.ennyi.de jövö hétre kértem s3 mat is és akkor indul igazán a nagy öszehasonlitás.szerintem addig jol kitanulon az androidot is.értesz.

Üdv : Marton Gabi Rallykirály

(#26071) Goldmen75 válasza SuperVerda87 (#26070) üzenetére


Goldmen75
őstag

jah...bocs! No comment!

(#26072) freemanone válasza SuperVerda87 (#26070) üzenetére


freemanone
őstag

up, hogy visszataláljak, sikítok rajtad öcsém! folytasd kérlek :DDD :C :U

[ Szerkesztve ]

(#26073) Weeman1 válasza SuperVerda87 (#26070) üzenetére


Weeman1
veterán

Már nagyon várjuk a tesztet,
és az ősszehasonlítást is. :)

Xiaomi 11T Pro

(#26074) tucsok. válasza Goldmen75 (#26071) üzenetére


tucsok.
senior tag

Tényleg másik fórumot kell olvasni.... :W

"So say we all"

(#26075) Something_


Something_
őstag

Úristen, 480 hozzászólás tegnap reggel óta, követhetetlen ez a topik:D
Majd hétvégén átolvasgatom, hogyha lesz időm, látom történtek érdekes dolgok.

Nem tudtam kivárni az ebay-es autós tartót, vettem a speedshopban Brando tartót, hosszú a szára, de nagyon faszán fogja, masszív, a tartó része is tökéletes.
Szóval ajánlom mindenkinek.

Megnyomkodtam pár mp erejéig a One X-et és az SGS3-at, háát, max 20-at fizetnék rá az SGS2-re, többet nem:D

Szóval, hogy számokban is leírjam:
SGS3 7,5 fok
SGS2 8 fok
HTC új 8,5 fok

Ár érték arányban, de ha jön frissítés, akkor még javulhat:D

(#26076) kungzi


kungzi
veterán

eskü ez jobb, mint egy stand up comedy. ezért legalább nem kell fizetni :DD de tényleg az agyam eldobom :DDD

amúgy én nem váltanék s3-ra max, ősszel a note2-re. na az odafogja verni ötször az s3-t a falhoz ez tuti :D

[ Szerkesztve ]

(#26077) Goldmen75 válasza Something_ (#26075) üzenetére


Goldmen75
őstag

Egyik ismerősömnek "nanopad"-os tartója van, láttam élőben, nagyon jó! De sehol sem találok...nem kell közrefogni a telót sem, csak rárakja az ember s ott marad...mentünk "árkon-bokron" de meg se moccant:)

(#26078) tucsok. válasza Goldmen75 (#26077) üzenetére


tucsok.
senior tag

Rá gondolsz?:: [link]

"So say we all"

(#26079) bee_jay


bee_jay
tag

Sziasztok!

Köszöntök Mindenkit az oldalon!
Csak most regisztráltam, de már lassan egy éve olvasgatom a prohardver fórumokat.
Galaxy S-ről váltottam nem rég az S2-re. Jelenleg a gyári 4.0.3-as ICS romot használom, nem is nagyon szeretnék váltani, mert amire kell arra jónak találom, csak egy CF-Root kernelt tettem fel hozzá. Viszont egy-két apróbb változtatás még ráférne a rendszerre.
Pl. [itt] láttam néhány dolgot ami érdekelne. Először is az akku jelző ikont szeretném megváltoztatni, hogy %-os arányban mutassa az állapotát. A kérdésem az, hogy a blogban szereplő megoldás ICS-en is megvalósítható-e?
A másik dolog ami felkeltette az érdeklődésem, az a Sony Bravia Engine. Tényleg működik? Használja valaki? Érdemes feltenni?

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#26080) Something_ válasza Goldmen75 (#26077) üzenetére


Something_
őstag

Nekem még az N97-hez volt ilyen nanogenyó, leesett a telefon vagy az egész nanogumi..

Úgy szidtam, mint az állat, habár ez 3 éve volt, azóta lehet, hogy változott..
Egy ilyen gyík volt a "márkajelzés", elvileg márkás volt, szóval nem a gagyi 1 dollárosat vettem.

(#26081) hdman válasza freemanone (#26072) üzenetére


hdman
őstag

Én csipázom a tagot, ne hagyd magad, hajrá-hajrá :DDD

Sopron city :)

(#26082) Goldmen75 válasza tucsok. (#26078) üzenetére


Goldmen75
őstag

Neeem..ilyenem van:) telcsi tartó! Mármint rendes vagy ablakra tapadókorongozható, vagy szellőzőbe akasztható, ez csak egy nano"pad" ez más:) Oylan mint az átlag tartók, csak nincs ami közé "beszorítod" hanem csak a nanopad van "rajta" ...lehet körülményesen fogalmazok de szal érteni?:)

(#26083) Goldmen75 válasza Something_ (#26080) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem bejött! De csak felülre tehetem mert olyan a műszerfal kiképzése hogy nincs szabad merőleges felület...de a tetején van kettő is, szemüveg, teló, akármit ráteszek az le nem kéreckedik onnan!:D Lehet 3 év óta változott, nem tudom..pedig én is 800.-Ft ért vettem...

(#26084) Gabócza


Gabócza
senior tag

Még hogy Fülig Jimmy kitalált személy... :DD

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#26085) Something_ válasza Goldmen75 (#26083) üzenetére


Something_
őstag

Hát ha a napszemcsitartóhoz raknám a telefont, akkor nem látnám a GPS-t:D

Nekem ez bejött Sensation-nél is, itt is nagyon patent.

Tegnap egy kis üzemidő, nem tudom eldönteni, hogy jó-e SGS2-nél, Sensation-nél 2szer jobb az üzemidő..

14 óra üzemidő után 13% maradt.
- 2,5 óra telefonálás (ebből kb fél óra beszélgetés kihangosítva)
- 40 perc navigáció (GPS, 3 betűs)
- 2 óra 20 perc kijelző, automatán
- wifi és 3G folyamatosan
- hotmail és gmail push
- 20 perc google chrome
- 12 perc Temple Run vagy mi a tököm a neve:D

Gyári aksi, gyári rom.
Nekem ez így úgy mond tökéletes, ha megjön az autós töltő, akkor még pl a 40 perc navigálás közben is visszatöltött volna. Plusz napi 2-3 órát autózok ha dolgom van, akkor felnyomatom töltőre.

(#26086) 72mviktor válasza Gabócza (#26084) üzenetére


72mviktor
senior tag

+1 :D Pont ez jutott eszembe :C

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#26087) Goldmen75 válasza bee_jay (#26079) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez az akksi töltöttség kijelző engem is érdekelne! Már ha létezik ICS-re való verzió?!

(#26088) Gabócza válasza Goldmen75 (#26087) üzenetére


Gabócza
senior tag

Tudomásom szerint ilyen szintű módosítás csak custom romokon lehet...
Ahogy nézem a linket mégis megoldható, root kell hozzá...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#26089) Goldmen75 válasza Gabócza (#26088) üzenetére


Goldmen75
őstag

Root megvan, angol tudás kevésbé:) A linken régebbi romokhoz tartozó filék vannak?!...

(#26090) nvaderqt


nvaderqt
tag

rég jártam erre de most sikerült egy olyan témát összehoznom, hogy úgy gondoltam megmutatom :D
pár órába telt de nagyon nagyon belezúgtam :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 / S3 | Lenovo Y570

(#26091) BigT válasza bee_jay (#26079) üzenetére


BigT
senior tag

Én a gyári trémobilos ICS mellé jkay-t tettem, így beállítható (1000 más cuccal együtt) a % os akku

Samsung S7 edge

(#26092) Goldmen75


Goldmen75
őstag

2 napja még volt fizetős jkay a play-ban, most nem találom?! Ez ugyanaz ha megveszem mint amit alább linkeltetek, amit elég szöszölős feltenni? Mármint ha megtalálnám s meg tudnám venni?:)

(#26093) MunezXBK válasza Goldmen75 (#26092) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én index-et nem találom az új rom óta. :W

(#26094) hdman válasza nvaderqt (#26090) üzenetére


hdman
őstag

Szép, grat!

Sopron city :)

(#26095) Goldmen75 válasza MunezXBK (#26093) üzenetére


Goldmen75
őstag

Appbrain-en se, sehol se?!?!....Királyság..

(#26096) zack válasza MunezXBK (#26059) üzenetére


zack
nagyúr

Valamit elkúrtál, mert nálam jó még. :U
Nem mentél túl mélyre a beállításokat illetően?
Vannak olyan dolgok, amiknek a beállításáról lövésem sincsen, pedig pár S2 custom menürendszert láttam már. De ez...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26097) bee_jay válasza MunezXBK (#26093) üzenetére


bee_jay
tag

Az index nem kompatibilis ICS rendszerrel, ezért nem lehet látni a Google Play-en. A Galaxy S-emen fent van, majd valahogy megpróbálom átraki az S2-re. Ha működni fog megosztom.

(#26098) MunezXBK válasza zack (#26096) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem állítottam semmit. Salman van fent, azóta nincs meg, pedig a kedvenc alkalmazásom.

(#26099) killmix


killmix
tag

Nah elmentünk T-be.A készüléket 10 percig kb próbálgatták hátul(a szervízes részen?!) . Aztán kijött a csávó, aszondta h javítható, akksi+ telefont elvette,+ egy papírt kért tőlünk. Azt csá. (am ő se tudta bekapcsolni)
Most mire számíthatok? 2 hétig nem lesz S2őm?Rootot gondolom már nem veszik észre.
Alaplapcsere lesz szerintetek?A tartozékokat se vette át, mivel ugye nem cserélik a készüléket.
(#26068) 72mviktor
Nem sikerült a szemüveges fickóhoz kerülni :(
És énis gondolkoztam azon hogy síkhülyének kell tettetnem magam, de nem kérdeztek semmi olyat. :DDD

(#26090) nvaderqt
Milyen romon csináltad, és mivel?

(#26100) mycso válasza bee_jay (#26079) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

(#26089) Goldmen75: hali, a link ami az irományomban is szerepel, GB romokhoz tartalmazza a %-os akku ikon modot + CRT effektet.

Viszont ITT van pár ICS romhoz is %-os akku + 14 ikonos status bar.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.