Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) HUTCHDB válasza Psytech (#14995) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

bocsanat, annyival kiegeszitenem, hogy az app mappaba torteno bemasolas utan a program jogosultsagat at kell allitani a permissions-ban, kulonben nem fog mukodni!
ja, es ezt meg az ujrainditas elott meg kell csinalni.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15002) F-ECT$ válasza Szelley (#14997) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem az picit sok. Próbáld ki, hogy 2g + adattal használod a 3g + adat helyett, ha ez nem túl nagy érvágás.

Flashhh: Nekem kb addig bírja, mint GB alatt. És nem csak az ics-t kell optimalizálni, hanem a futó programokat is. Pl az egyik kedvenc játékom a Where's my water, simán elfut 1 magos procin is, mégis pörgeti nálam mindkét magot, és ezért sokat kajál :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#15003) Szelley válasza F-ECT$ (#15002) üzenetére


Szelley
senior tag

50 megás mobilnetem van, mert mindenhol ahol használom a telefont van wifi. Ez az érték nekem úgy tevődött össze, wifi on, sync on, de egész nap az asztalon csücsült a telefon.. :U

(#15004) doongoo válasza kmisi99 (#14941) üzenetére


doongoo
addikt

turbo sim-ről nem tudok nyilatkozni, de van dual SIM adapter, amivel működik rendesen

magic-sim

(#15005) doongoo válasza trobi28 (#14967) üzenetére


doongoo
addikt

az jó, mert a marketen a 3.képen azt írja, hogy csak a füles hangját erősíti ez is...

(#15006) Dusee válasza tamasgal (#14960) üzenetére


Dusee
őstag

köszi az infot :R

(#15007) rankesz válasza Psytech (#14995) üzenetére


rankesz
veterán

Úgy emlékszem hogy az AllShareaz DLNA.apk névre hallgat ha keresed. ;)

(#15008) Psytech válasza rankesz (#15007) üzenetére


Psytech
senior tag

Hóóó, igazad lehet... Meg nem tudnám mondani így hirtelen... :))

(#15001) HUTCHDB ott is jogos, bár én root explorerben gondolkodtam, ott csak a mappának kell adni írási engedélyt és utána visszazárni, aztán jólvan...

[ Szerkesztve ]

(#15009) Richard válasza HUTCHDB (#14998) üzenetére


Richard
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. Milyen kernellel használjátok? Megpróbálom ezt a Spitya féle verziót is, hátha.

(#15010) futor válasza Richard (#15009) üzenetére


futor
aktív tag

szerintem az ami benne van, az már meg fog felelni.

(#15011) F-ECT$ válasza Szelley (#15003) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez akkor pláne sok: nálam 2g + adat be + wifi be (néha kimegyek a wifi hatóköréből). Most a gmail és gtalk megy folyamatosan, meg 1-2 apróság ami szinkronizálhat, így tartok ma:
-12 óra bekapcsolt idő
-1ó 9p kijelző
-85% akksi van még

Mivel 2Ah akksim van, ezért 1.65Ah-val ez az utolsó érték olyan 82% körüli érték lenne. Ergó még ha azt mondom, hogy az 1 óra kijelző csak 6%-ot evett (pedig ennél biztos több volt), akkor is 1% / órára jönne ki a fogyasztás.

Szerintem próbálj meg minden nap 1-1 progit kilőni / törölni / fagyasztani, főleg azok közül, amik folyamatosan syncelnek, hátha rájössz, hogy melyik eszik sokat.

Dive ever, work never.

(#15012) C.Brigante


C.Brigante
veterán

srácok, aki 10.9-et használ.... másnak sem ragad be a wifi ebben a romban? esetleg wanam kiszedte volna a fájlokat? 2 napja kapcsolgatom direkt, de hál' istennek eddig semmi!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15013) Psytech válasza C.Brigante (#15012) üzenetére


Psytech
senior tag

Nálam is semmi, egyszer sem ragadt be, 2-3 napja nyúzom, kapcsolgatom párszor. :)

(#15014) futor válasza Richard (#15009) üzenetére


futor
aktív tag

MIUI 2.4.20 ICS, ez meg most a legujabb mai, angol nyelven.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15015) C.Brigante válasza Psytech (#15013) üzenetére


C.Brigante
veterán

akkor full! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15016) Richard válasza C.Brigante (#15012) üzenetére


Richard
őstag

Nekem még soha egyik rommal sem akadt be. 10.9-et használok és nálam is hibamentes.

futor: köszi nézem.

(#15017) BossBoss válasza Psytech (#14995) üzenetére


BossBoss
őstag

Menni fog a folyamat. Amit linkeltél onnan pontosan mit is kell lehúznom? :F

(#15018) the radish


the radish
senior tag

Mitől lehet, hogy az eddig tökéletesen működő smartrunner (gps recorder) 30 percnél (+- pár másodperc) megszakítja a track rögzítést. Múlt hétvégén root-oltam, GB, vasárnap és hétfőn még jó volt.
Azt követően próbálgattam a CPU tunert, illltve az antutu cpu mastert, de mivel párhuzamot véltem felfedezni a program és a gps megszakadás között, töröltem őket.

A hiba azonban megmaradt.

Hogy tudnám rendbe hozni?

Köszönöm.

(#15019) futor válasza HUTCHDB (#15001) üzenetére


futor
aktív tag

az uj 2.4.20 -as-ban már a 4.0.4-es android van.
egyenlőre csak habzik a szám

(#15020) Psytech válasza BossBoss (#15017) üzenetére


Psytech
senior tag

Rosszat linkeltem, elvileg ez már jó lesz... Elvileg direktlink, katt után már tölt is le.. Előbb elrontottam.. :)

Valamiért nem enged jól linkelni, de akkor elérés: samsung/sii/wanamlite/xwlp7/legfelső link: 307052 kb

[ Szerkesztve ]

(#15021) BossBoss válasza Psytech (#15020) üzenetére


BossBoss
őstag

Köszönöm! :R

(#15022) doongoo válasza Szelley (#14997) üzenetére


doongoo
addikt

akkor ott más hiba van. Én este 22:00-kor leszedem töltőről, repülőmód van reggel 6:00-ig, aztán normál használat gmail szinkronnal 3G-n és kb. 1,5 óra kijelző idővel este 20:00-ig kb. 65%-ig merül le, azaz mehetek neki a következő napnak is

(#15023) doongoo válasza the radish (#15018) üzenetére


doongoo
addikt

próbáld meg törölni az alkalmazás adatait a menü-alkalmazások alatt

(#15024) sippet


sippet
senior tag

valószínűleg kiszivárgott a galaxy s3. legalábbis a hardver, a külső még változhat.

Pictures and video indicate the mysterious smartphone packs Ice Cream Sandwich OS, a 4.6-inch display at 720-by-1184-pixel resolution, a quad-core 1.4 GHz processor, 1GB of RAM and 16 GB of storage, an 8-megapixel camera, and a 2,050mAh battery.

[ Szerkesztve ]

(#15025) BossBoss válasza Psytech (#15020) üzenetére


BossBoss
őstag

Nem találom a fájlt. system/app-ban kerestem de nincs. Ötlet? Esetleg a SamsungApps.apk lehet?

[ Szerkesztve ]

(#15026) Psytech válasza BossBoss (#15025) üzenetére


Psytech
senior tag

rankesz kolléga említette a dlna.apk nevet is, olyan van? Mert akkor az lesz :) Az allshare apk-t fejből mondtam, ezekszerint neki lesz igaza.. :))

(#15027) BossBoss válasza Psytech (#15026) üzenetére


BossBoss
őstag

Igen van! Reméljük az lesz! Thx!

(#15028) rankesz válasza Psytech (#15026) üzenetére


rankesz
veterán

:)

Wanam 10.9-ben benne van a Nova launcher? Feltenném no wipe-al a 10.9-et a 10.7-ra még a munkaidő végéig gyorsba, viszont úgy emlékszem hogy az újabb release-knél volt valami kavar a launcherekkel.(TW4, apex...stb)

[ Szerkesztve ]

(#15029) Psytech válasza rankesz (#15028) üzenetére


Psytech
senior tag

Volt valami kuszaság wanam oldalán a v10.9-nél is, alapból az fix, hogy apex van benne, azzal indul, én playből tettem fel a nova-t...

(#15030) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
2 kérdésem lenne.Olvastam az 1 hsz-t.
1. Hogy pl egy sim kártya cserénél hirtelen 40%-ot esik az akksi töltöttsége.Olvastam a kalibrációról ez hiányozhat egy sim csere miatt? :F
2.ICS-t már lehet rootolni illetve mennyire bugos,laggol vagy bármi ilyesmi?
Köszönöm

(#15031) toto0569 válasza sippet (#15024) üzenetére


toto0569
addikt

azt írja az Android Underground:"Nagyon sokan várjuk már a Galaxy SIII-t. Valaki képes volt egy ilyen kamuvideót is megcsinálni..
Ne higgyetek a szemeteknek! Ez nem az SIII! :)"

(#15032) plejik válasza toto0569 (#15031) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem sem. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15033) sippet válasza toto0569 (#15031) üzenetére


sippet
senior tag

meggyőztél, egy magyar facebook csoport ha cáfolja a legnagyobb tech portálok információit, akkor az csakis úgy lehet. szép dolog a közösségi média, de azért ésszel.

a külső szinte biztos, hogy nem a végleges, ezt írják is mindenhol, a belső viszont akár lehetne is az, amit írnak.

(#15034) pzstm válasza sippet (#15033) üzenetére


pzstm
titán

ha viszont ez a belső, akkor négy mag, nagyobb felbontás és nagyobb kijelző miatt én szerintem nemigen váltok. 2GB RAM-ról is volt már szó :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15035) rankesz válasza mokus1 (#15030) üzenetére


rankesz
veterán

Hello

Nem hiszem hogy a sim csere miatt, inkább csak az akksi kivétel miatt változhat a töltöttség jelzés CWM recovery-ben egy wipe battery megoldhatja.

ICS-t már rég lehet ajánlani mindennapi használatra, egy egy romverzió kikerülése után általában órákon belül jön hozzá a ROOT-olt kernel Chainfire jóvoltából.
Sokan használják itt WANAM ICS romjait, köztük én is. A 10.9-est melegen ajánlom, nagyon gyors, nagyon smooth, és az akksival is jól bánik

(#15036) Everman válasza sippet (#15024) üzenetére


Everman
addikt

Eléggé érdekes felbontásnak tűnik.
Ez már a harmadik féle HD felbontása lenne a Samsungnak :D
(Nexus 1280x720, Note 1280x800, GS III 1184x720)

Éljen a kompatibilitás és fragmentáció nélküli platform :D

(#15037) BossBoss válasza Psytech (#14995) üzenetére


BossBoss
őstag

Program jogosultságot hol lehet beállítani?

(#15038) Bela52


Bela52
tag

Be tudná valaki linkelni,a Wanam ICS 10,9 romt. Kiprobálnám. :R

[ Szerkesztve ]

(#15039) BossBoss válasza Bela52 (#15038) üzenetére


BossBoss
őstag

(#15040) Richard! válasza BossBoss (#15039) üzenetére


Richard!
addikt

Szia!

Ez mennyire faszányos?nem bugzik?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#15041) BossBoss válasza Richard! (#15040) üzenetére


BossBoss
őstag

Nekem csak 1 napja van fent de semmi bug(eddig). De kérdezd a gurukat, én még elég újonc vagyok a témában. De nagyon gyors és stabil nálam!

(#15042) Bela52 válasza BossBoss (#15039) üzenetére


Bela52
tag

Köszi szépen.Tolom fölfele. :C

(#15043) Richard!


Richard!
addikt

Utoljára januárban raktam fel romot.R2D2 V5.1-ét.Úúr Isten hogy kell csnálnii :Y :Y :DDD ??
asszem újra át kell nyálazni az 1.-es hszt...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#15044) sippet válasza Everman (#15036) üzenetére


sippet
senior tag

az 1184x720 nem spéci felbontás, csak gondolom a képernyőre kirajzolt gombokat nem számítják bele. a galaxy nexus esetében is először így tüntették fel az értéket, ugyanezen ok miatt. egyébként pont a képernyő-gombok jelzik, hogy talán nem kamuról van szó, hiszen eddig a nexuson kívül egy ilyen telefon sem volt a piacon márpedig ez nagyon nem úgy néz ki, mint egy nexus álruhában.

[ Szerkesztve ]

(#15045) Psytech válasza BossBoss (#15037) üzenetére


Psytech
senior tag

Milyen fájlkezelőt használsz?

(#15046) BossBoss válasza Psytech (#15045) üzenetére


BossBoss
őstag

Most szedtem le a ghost commandert és a root bwowser-t. De jogosultságot itt nem látok, de lehet csak láma vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#15047) HUTCHDB válasza futor (#15019) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no feltetted mar?
csak este fogok raerni, de erdekelne a velemenyed mar most, hogy miben javult, a scroll javult-e, stb.

(#15046) BossBoss!

a root explorer-t keresd meg, szerintem az a legjobb.
ha megvan, akkor jelezd, segitek a tovabbiakban.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15048) Psytech válasza BossBoss (#15046) üzenetére


Psytech
senior tag

Tyuu, szerintem ezekben az appon hosszan nyomva kell tartani, aztán az elougro menüben lesz valahol.. Én rlot explorert használok abban a mappanak kell r/w jogot adni amig bemasolom, utána vissza r/o, aztán reboot és működik.. Probalgasd h merre, vagy varj, valaki csak tudni fogja pontosan :)

(#15049) BossBoss válasza Psytech (#15048) üzenetére


BossBoss
őstag

Próbáltam, de a másol, átnevezés, tömörít stb. Hát akkor megveszem. Nem tudok mit tenni. :DDD Már kezd idegesíteni.... :)

(#15050) quest8


quest8
csendes tag

Sziasztok!
ICS vagy Apex specialitás, hogy Market telepítés után egyszerre kiteszi az ikont a kezdőlapra?
Ki lehet ezt kapcsolni valahogy?
kösz

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.