Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27251) Szelley válasza knyitogato (#27249) üzenetére


Szelley
senior tag

1-2hónapja nagy port kavart hogy pár embernek alaplapcserésre vágta a cm&siyah kombo a telót :/

(#27252) knyitogato


knyitogato
őstag

Most bejött a download mode. Nagy nehezen...ezt ki akarom használni. Mit tegyek? Érdemes megpróbálni rárakni Odinnal a T-Mobile-os rom-ot, vagyis visszaállítani gyári állapotba?

[ Szerkesztve ]

(#27253) lajki7 válasza knyitogato (#27252) üzenetére


lajki7
senior tag

Ezt olvasd el papi:-) vegig mesz ezen es mintha mst vetted volna gyarbol:-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#27254) Szelley válasza knyitogato (#27252) üzenetére


Szelley
senior tag

Ha ics-ről váltasz először mindenképp egy old bootloadert, majd a biztonság kedvéért sztem egy KK5 reparttal felmehet :)

(#27255) knyitogato válasza lajki7 (#27253) üzenetére


knyitogato
őstag

Huhh, pont ezt követtem, köszi. Megoldódott...ezek után már elég egy jig, és mintha a boltból hoztam volna el, ugye?

(#27256) MunezXBK válasza knyitogato (#27255) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha közel vagy hozzám, JIG-es okosságban tudok segíteni.

(#27257) knyitogato válasza MunezXBK (#27256) üzenetére


knyitogato
őstag

Nagyon köszönöm, igazán kedves tőled, de elvileg holnap kapok egyet. Mindenkinek nagyon köszönöm, aki hozzászólt, hálás vagyok érte.

(#27258) zack válasza derrik (#27202) üzenetére


zack
nagyúr

Jól. :K
Most egy darabig maradni fog, ha nagy gondot nem fog generálni. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27259) zack válasza Piwi (#27207) üzenetére


zack
nagyúr

Mivel ez a Turkbey, csak más néven. :)

"I know that many fans With Turkbey Rom and I'm a fan of them also
But unfortunately the developer of Turkbey Rom stopped from continuing to
update the wonderful rom."

:DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27260) C.Brigante válasza zack (#27258) üzenetére


C.Brigante
veterán

mien az aksiidő? gondolom relatív, de mégis jobb e az lpw, lpf romoknál? Nekem a gyárival nem valami bámulatos.... működik minden rendesen, nincs probléma? nézd már meg nekem lécci, h a gyári sms írásakor, lag-ol mikor összetolja a képeket az sms íráshoz? lag mentesen csak az lpw tudta eddig! :DDD micsoda kis baromság, mégis mutat valamit a romról. (nem véletlen, h csak ez csinál 4200 pontot a többi csak 3800 környéke) szóval köszi ha megnézed ezeket az apróságokat.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27261) C.Brigante válasza lajki7 (#27253) üzenetére


C.Brigante
veterán

isten ments, h beleszóljak mycso kolléga írásába, de sztem ez a megállapítás csak részben igaz:

"Mit csinál pontosan a *2767*3855# hard reset kód? - Teljesen gyári állapotba állítja vissza a készülékünket: minden programot, felhasználói adatot, fájlokat töröl, csak a szűz operációs rendszer lesz a telefonon."

A teljesen gyári állapot a készülékre azért nem igaz, mert ha előzőleg a telefonon root kernel volt akkor az rajta is marad!
Tehát ha gyári romot (stock kernellel) törlünk ezzel a módszerrel, akkor az állítás igaz! Ha gyári romot használunk root kernellel akkor nem igaz!
Ezt csak a félreértések miatt írtam le, mielött valaki így vinné vissza a telefont gariztatni és visszadobnák neki babrálással indokolva!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27262) Goldmen75 válasza R2D20208 (#27220) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem, mert eddig is volt....csak kevesebbet volt zsebben mint tegnap...Melóban az asztalon van, nem a zsebben:D Tegnap épp bicajokat szereltem s közben rakoncátlankodott...

(#27263) zack válasza C.Brigante (#27260) üzenetére


zack
nagyúr

Akksiban szerintem jó lesz. Eddig minden működik.

"nézd már meg nekem lécci, h a gyári sms írásakor, lag-ol mikor összetolja a képeket az sms íráshoz?"

Nem értem a kérdést. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27264) C.Brigante válasza zack (#27263) üzenetére


C.Brigante
veterán

megnyitod a "gyári" sms-t (csak mert tudom, h nem gyárit használsz) a jobb felső sarokban rányomsz az új sms írása gombra és ez után amikor felnyomja a billentyűzetet az íráshoz, akkor ezt kissé lagolva teszik a romok zöme! remélem így érthető volt! (sztem csak Rotate értette elsőre, h mit akarok. régen ez őt is zavarta.) :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27265) zack válasza C.Brigante (#27264) üzenetére


zack
nagyúr

Én nem érzek lagot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27266) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Bakker, mondjatok már oldalakat ahová feltöltöm a képet majd tudom linkelni, mert elfelejtettem hova regeltem s mit használtam s mivel hónapokkal ezelőtt volt, már az előzményben sincs:D:D:D Hiába, öregszem....

(#27267) Goldmen75


Goldmen75
őstag

NEM KELL megvan!....mindjá jönnek a képek (ha be tudok lépni):D

(#27268) Goldmen75


Goldmen75
őstag

No íme:

1
2
3
4

Az akksifedél a teló gyári fekete színe, tökéletesen passzol!
Tegnap 4 óra előtt cseréltem akksit, akkor volt 82%-on, este 10 kor ki, most bekapcs, 66%.
Persze ez gyári állapot még töltőt általam nem látott:)

[ Szerkesztve ]

(#27269) zack válasza C.Brigante (#27260) üzenetére


zack
nagyúr

12h6p készenléttel, 13p kijelzőhasználattal, 31p hanghívással jelenleg 78%-on vagyok. :)
Szerintem ez több mint jó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27270) HUTCHDB válasza knyitogato (#27249) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

.......bocsanat, nem valasz lenne, mert latom kozben segitettek.....

van aki feltette az op. logo cserelo mtz-t wiui-ra?
csak egy visszajelzes kellene...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#27271) Piwi válasza zack (#27259) üzenetére


Piwi
addikt

Akkor már meg is van miért ilyen gagyi a kinézete a romnak :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27272) yimm válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


yimm
aktív tag

Bocsi, de szerintem gagyi lett így a telót. Így már majdnem féltégla. :DD

[ Szerkesztve ]

(#27273) zack válasza Piwi (#27271) üzenetére


zack
nagyúr

Ez már nekem is sok. A Status bar ikonjai akkorák, és olyan csicsásak, hogy 3db ikon elfoglalja a fél status bar-t.
Ezt tetézi még a török romjának instabilitása is.
Én eddig bármelyiket használtam, gondjaim voltak vele.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27274) csabám válasza Rotate (#27229) üzenetére


csabám
addikt

Ahogy mondod (ebay). . . :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27275) Piwi válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


Piwi
addikt

Szegény telefon.. Kár volt elcsúfítani ezzel a kínai hulladékkal. Ki nem venném a zsebemből hogy telefonáljak vele, ennél azért többet érdemelne a készülék...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27276) Weeman1 válasza HUTCHDB (#27270) üzenetére


Weeman1
veterán

Még nem próbáltam én sem sajna. :)

Xiaomi 11T Pro

(#27277) toto0569


toto0569
addikt

Wiui rom van a telón,tegnap hívott az asszony a főnököm hívó képével,újra telepítettem most jó.:)

(#27278) Rotate válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


Rotate
veterán

ne haragudj, ez valami rettenet :D mintha valami betegség lenne a telefonodon, egy rákos kinövés :D

(#27279) mizu válasza Rotate (#27278) üzenetére


mizu
aktív tag

:)) +1
Tényleg nem szép! A legemberibb megoldás a kétezres gyári akkumulátor beszerzése. A hozzá adott hátlappal még bőven a tűréshatáron belül marad a telefon kinézete. De ez... Engem a régi bányászlámpákra emlékeztet, amikor táskányi akkut csaptak a viszonylag kisméretű Lámpatesthez. :U

▫️ PH! FAN ▫️

(#27280) PaFec


PaFec
aktív tag

Egy kis segitség kellene. Salamon V3-ban hol tudok a képernyő feloldáson módosítani? Most feloldás van meg fényképező. Gmail-t szeretném még belerakni. Köszi.

PaFec

(#27281) R2D20208 válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


R2D20208
addikt

Uhh. Azt hittem egy sony Ericsson T28 - as van ráfektetve az SGS - 2 re. :D Először nem olvastam miről van szó, csak a képeket néztem. Hát finom szavakkal. Inkább nem írom úgy sem :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27282) pestibenji válasza Rotate (#27278) üzenetére


pestibenji
senior tag

+1 :(

(#27283) Rotate


Rotate
veterán

vajon be tudnám regisztrálni a Szlovákiában vásárolt gyári garis telómat Magyarországon, és használni nálatok a szervizfutárt?

(#27284) Richard! válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


Richard!
addikt

Ez vmi rettenet :O báár ha csak otthon használod,akk no problem ;] :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#27285) R2D20208 válasza Rotate (#27283) üzenetére


R2D20208
addikt

Úgy gondolod, hogy a futár átmenne-e szlovákiába ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27286) mizu


mizu
aktív tag

Felpöccintettem salesale UHLPS ROM-ját és örömmel tapasztaltam, hogy jobb a deep sleep-je, mint LPG kollégájáé. Hátránya, hogy az Istenért nem tudtam kiszedni a zip-elt romból a sok szemetet - a Hub cuccokra gondolok. Mindegy, fellőttem így, aztán TB-vel jegelgettem őket manuálisan. Kicsit kókány dolognak tartom ezt. Remélem jön valami Samsung appoktól mentes stock ROM is. WanamLite UHLPS "stock" ROM-ja aligha stock az ICS feloldóképernyővel, meg a kör alakú akku ikonnal. :((

▫️ PH! FAN ▫️

(#27287) Arcanis válasza R2D20208 (#27281) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát így ránézésre a régi klasszikus jut eszembe:
"Ennek a toknak csak egyetlen hátránya van: nincsen előnye" :-)

Rotate: köszi a tippet, nagyon adja a jóárasított Dead Trigger ;-)

(#27288) znagy69 válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


znagy69
őstag

Úr isten! Te ezt komolyan így használod? :O

(#27289) R2D20208


R2D20208
addikt

CriskeloServanTEAM-V12-XXLPG-

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27290) Bela52 válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


Bela52
tag

Azért ezt,ne nagyon mutatsd meg társaságba. :Y

[ Szerkesztve ]

(#27291) Wisdome


Wisdome
tag

Látom milyen sok pozitív véleményt kapott Goldmen új szerzeménye.. :DDD

Viszont nekem is megvan az új szerzeményem! Ma végre megérkezett a tokom. A hátulja alumínium hatású műanyag, kétlem hogy rendes alu, mivel sem a wifi, sem a hálózat térerejében nem történt változás.. :D De ettől függetlenül nagyon jó minőségű tok, igényes munka. Nem csúnyítja el a telefont, nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Szállítással együtt 1800 forintomba került. Akit érdekel annak adok ebay-es linket. :)
Pár kép: 1 - 2 - 3 - 4

(#27292) MunezXBK válasza R2D20208 (#27289) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már megint nem bírsz magaddal? :D

(#27293) Rotate válasza R2D20208 (#27285) üzenetére


Rotate
veterán

határ mellett lakom, szóval nem lenne gond a találkát megoldani... csak nálunk nincs ilyen szolgáltatás, és nem tudom, hogy külföldön vásárolt készüléket lehet-e Magyarországon szervizeltetni...

mert ha megoldható lenne így valahogy, akkor nem küldözgetném az itteni szervizbe, elég messze van az összes... csak átballagnék Komáromba, átadnám, a kész telefont meg elvihetné a magyarországi rokonoknak Vácra, és nem kéne aggódnom azon, hogy vajon elkeverte-e a telefonomat a Szlovák Posta...

(#27294) Land válasza zack (#27269) üzenetére


Land
veterán

Ha nem titok leirnad legyszives, hogy milyen widgeteket hasznalsz, illetve mely alkalmazasok kitorasznak neked a neten? Megvan nekem a fix programlistam, de vannak talan azoknal jobb programok is fogyasztas teren:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27295) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok! Örülök nektek:) S hogy nem jön be ez a megoldás, legalább egyedi a telóm tényleg!
Viszont nagyon úgy néz ki, hogy egyesek által fikázott akksi nagyon jól teszi a dolgát!! S EZ a lényeg nem más! Ellenben a fogása, kézben tartása sokkal kényelmesebb így mint vékonyan! Na de kinek a pap.....

(#27296) Piwi válasza Goldmen75 (#27295) üzenetére


Piwi
addikt

Majd 1 hónap múlva is írdd le milyen akksi :D addigra el is fog fáradni :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27297) lajki7 válasza Goldmen75 (#27268) üzenetére


lajki7
senior tag

Mst ne haragudj,de igy ossze hoztad a vilag legrondabb telefonjat:-) erre nincs kifejezes...:-) bocs.

Nekem ha 1hetig birna az aksi de igy kellene kineznie akkor is a gyari maradna

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#27298) mizu válasza Goldmen75 (#27295) üzenetére


mizu
aktív tag

:)) De röhögök most... De ha ennyire az üzemidő a fő szempont, akkor miért nem vesz az ember egy Razr Maxx-ot? Az S2 fő tulajdonsága a pihe súly és a karcsú készülékház. Egy battery case-szel egyébként lehet egy fokkal szebb lett volna a telefonod. Van pár korrekt modell.

Ha pedig jó fogású teló kell, itt van Ő. :D

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#27299) MunezXBK válasza lajki7 (#27297) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Sálmány V4 lekerült, jól látom? Mi nem tetszett? :D

(#27300) lajki7 válasza MunezXBK (#27299) üzenetére


lajki7
senior tag

Nem :-) az van mst is:-) nincs vele semmi gond. Csak kivancsi vagyok arra a 4.0.4 romra:-)

iPhone 11 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.