Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22001) Snücü válasza Weeman1 (#21994) üzenetére


Snücü
tag

S3 TW, meg a widgetek, semmi különös.

(#22002) C.Brigante válasza pzstm (#21982) üzenetére


C.Brigante
veterán

Az avatoron te vagy? Grat hozzá! :D

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#22003) Rotate válasza fiktív1 (#21997) üzenetére


Rotate
veterán

amit linkeltem, ott lescrollozol, és az LPW-s linkre kattintasz, ami ide vezet... itt meg a downloadnál katt a fájlnévre... nem bonyolult...

(#22004) HardRic válasza Rotate (#21823) üzenetére


HardRic
addikt

Nagyon jó, most tényleg működik. GB-n kicsit belasítja az ssLaunchert, de ennyi gond legyen. Most le van tiltva a bankkártyám, de ha megjön az új lecserélem a virágboltit rendesre. btw a new reflection hullámzással sokkal élethűbb, nagyon meggyőző.

(#22005) HUTCHDB válasza futor (#21993) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

csináltál tisztítást?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#22006) fiktív1 válasza Rotate (#22003) üzenetére


fiktív1
tag

Nem adja nekem most sem onnan, de a te linkeden igen! Köszi!

(#22007) futor válasza HUTCHDB (#22005) üzenetére


futor
aktív tag

nem tisztitottam semmit, ugy csináltam ahogy eddig az org. vagy a siyah kerelekkel szoktam, rámegyek a CWM -be, backup és ennyi. Ő is elkezdte de .....meddig ? ugyhogy 1 bizonyos 10 perc után leállitottam.

(#22008) zseko válasza android6996 (#21989) üzenetére


zseko
veterán

Ki is próbáltad vagy csak mondod? Nekem régebben működött, azóta nem tettem rá ilyen zárat.

HR24.hu

(#22009) HUTCHDB válasza futor (#22007) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

backup? :U
ezt nem értem.
semmi ilyesmit nem kell csinálni. (vagy a cwm programból próbálod....??)
cwm->install zip from sdcard-> samsung ultimate cleaning script->install zip from sdcard-> kernel-> reboot system now
én a neak-et tettem fel, eddig érdemi változást nem tapasztaltam, de a bln nagyon jól működik, ráadásul már villog, nem csak világit.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#22010) futor válasza HUTCHDB (#22009) üzenetére


futor
aktív tag

..a nekem új Dorimanx Kernel -t mikor feltelepitettem, Ővele szerettem volna 1 lementést csinálni a beindult rendszerben található CWM programban található backup-al. Ezt nem tudta megcsinálni 10 perc után sem...csak állt.

(#22011) fhradm válasza Smani (#21956) üzenetére


fhradm
csendes tag

Smani:

Szerezz be egy powerampot, nekem eddig az szólt a legszebben + van marketen egy voodoo louder nevű program, amit 1 euróért megkell venni, de abszolút megéri az árát, mert ezzel valóban úgy szól az s2 ahogy kell. Ez a program abszolválja azt a hibát, hogy "túl halk az S2", konkrétan ha akarod leszakítja a fejed :)

[ Szerkesztve ]

(#22012) toto0569 válasza Weeman1 (#21978) üzenetére


toto0569
addikt

Spitya quadrant 4423pont,egyenlőre stabil, a video szép folyamatos,a GPS tökkéletes! :C a wifi mintha javult volna már a 2.5.30-as verziótol kezdve mert a meló helyemen egy vonással több van a jelző ikonon.

[ Szerkesztve ]

(#22013) Sógi válasza Varszegig (#21963) üzenetére


Sógi
addikt

Már tudom mikor nem működik a crt-off jkayben XWLP7-nél! Ha a fejlesztői beállításokban átállítod az effektus/áttűnés sebességét, akkor nem...

[ Szerkesztve ]

(#22014) xpike


xpike
tag

Valaki tud nekem adni egy linket valami jó stabil akkukímélő bevált custom ROM-hoz, ami mostanában fut?

(#22015) zseko válasza HardRic (#22004) üzenetére


zseko
veterán

Tényleg jó, én is megvettem.
Mennyire nyírja az aksit vajon? :)

HR24.hu

(#22016) Varszegig válasza Sógi (#22013) üzenetére


Varszegig
veterán

Aha. No abban még nem túrkáltam, örültem, hogy estig belaktam mindent újra;) Lehrt meg kéne írni jkaynak, hátha tudja javítani.

(#22017) zseko válasza zseko (#22008) üzenetére


zseko
veterán

Kipróbáltam, úgy látom megszüntették ezt a lehetőséget.

HR24.hu

(#22018) vagyula válasza Weeman1 (#21994) üzenetére


vagyula
senior tag

Touchwiz,youtube,élő háttérképek.

miui.hu

(#22019) W.a.T.T.O.


W.a.T.T.O.
csendes tag

Sziasztok!
Történt egy kis para a telómmal, légyszi segítsetek.
Arra lettem figyelmes, hogy nem csörgött és nem ébresztett a telefonom.
Megnéztem a beállított hangokat, elvileg minden ok, Viszont, most minden csengőhangból (amit én rakta a ringtonesbe) meg az összes zenéből 2 van, a zelenejátszóban is, az egyik elindul a másik nem!
Mi lehet a gond, pls help!

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#22020) android6996 válasza zseko (#22008) üzenetére


android6996
csendes tag

Ja én nem felejtettem el csak gondoltam ra hogy mi van ha valaki elfelejti mert elég gagyi ez akkor így mert ha más telefonon felejted el az ábrát akk van egy kód amivel kikapcsolhatod.

//SXS//

(#22021) C.Brigante válasza toto0569 (#22012) üzenetére


C.Brigante
veterán

Nekem sima cf root-al 4312 :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#22022) bruti01


bruti01
őstag

galaxy s3---->165.000 ft-ért tudok.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22023) mizu válasza W.a.T.T.O. (#22019) üzenetére


mizu
aktív tag

FW/kernel verziód? Illetve root van/nincs? Így talán tud valaki segíteni.

▫️ PH! FAN ▫️

(#22024) toto0569 válasza C.Brigante (#22021) üzenetére


toto0569
addikt

a lényeg,hogy jól működik... :)

(#22025) W.a.T.T.O. válasza mizu (#22023) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Rom: --VK--ICS-XWLP8-v4.6.2
Kernel: 3.0.15. hardcore@speedmod -S2-ICS- #K3-11

Rootolva van!
Előre is köszönet!

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#22026) HUTCHDB válasza futor (#22010) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ja, ez igy mas.
most lecserelem a neak-ot S2mod-ra.....meglessuk :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#22027) Piwi válasza bruti01 (#22022) üzenetére


Piwi
addikt

ez nem az apróhirdetés részleg,ugye tudod?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#22028) bruti01 válasza Piwi (#22027) üzenetére


bruti01
őstag

bocs csak láttam egy beárazott s3-at. nem hirdetésnek szántam hanem érdekességként.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22029) mizu válasza W.a.T.T.O. (#22025) üzenetére


mizu
aktív tag

Én erőst' javaslom, hogy próbálj ki egy újabb VK ROM-ot. Az új verziókban számos hibát kijavítanak, lehet ez is valami belső-rejtett hülyeség lesz.
Ha maradnál a VK-nál, akkor esetleg ez jöhet szóba: forum.xda-developers
Elméletileg Zack kolléga is ezt használja és elégedett vele.

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#22030) janos80


janos80
senior tag

sziasztok

egy kis segitseg kellene.
megrepedt a kulso uveg az s2-mon...
lehet azt kulon cserelni?semmi baja nincs a kijelzonek csak az uveg repedt meg.

(#22031) W.a.T.T.O. válasza mizu (#22029) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Köszönöm a segítséget, de talán jobb lenne esetleg valami kevésbé drasztikus módszer, nem akarnék mindent újrapakolni, 2 nappal ezelőttig minden jó volt, de ha nem marad más akkor jön az új ROM!
Köszönöm a linket, már töltögetem lefelé, ha nem lesz más akkor megy fel a telóra! :R

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#22032) mizu válasza janos80 (#22030) üzenetére


mizu
aktív tag

Pont most olvasom, hogy máshol is kérdezősködtél. Szerintem nem lesz olcsó móka a kicserélése. :( Úgy tudom a kijelzőt és az üveget egymáshoz ragasztva építik a készülékbe, így csak a kettőt kompletten lehet cserélni.

▫️ PH! FAN ▫️

(#22033) Wisdome válasza janos80 (#22030) üzenetére


Wisdome
tag

Lehet cserélni. Külön vehető hozzá érintőpanel, viszont ez ugye ragasztva van a kijelzőhöz és szükség lesz hozzá egy hőlégfúvóra, hogy le tudd szedni és cseréld. Én ugyan még nem csináltam, de kivitelezhető dolog. Youtube biztos szolgál pár videóval. Persze csak ha házilag szeretnéd megoldani.
A panelt 15k körül lehet venni.

(#22034) bruti01 válasza Wisdome (#22033) üzenetére


bruti01
őstag

ugy tudtam hogy csak a sima sgs-nek volt egybepanelos a kijelzője.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#22035) Wisdome válasza bruti01 (#22034) üzenetére


Wisdome
tag

Nem vagyok benne biztos, de mintha mind a kettő így lenne megoldva. Ezen a videón nagyjából látszik

(#22036) mizu válasza Wisdome (#22035) üzenetére


mizu
aktív tag

Tuti, hogy egyben vannak. Ezen a videón is jól látni: http://youtu.be/65pvAINg2ME
19:17-nél teszi be az újat.

▫️ PH! FAN ▫️

(#22037) BDave


BDave
őstag

Sziasztok!

Ti már találkoztatok olyan problémával, hogy gyári 4.0.3 alatt bekapcsolom a Wifit és nem kapcsol be? Csak halványzöld lesz az értesítési ikon és úgy néz ki, mintha próbálná bekapcsolni, de nem. Majd magától újraindul a rendszer és utána már bekapcsol. Ilyenkor próbálom be-ki kapcsolni a mobilnetet vagy a repülő módot, de nem segít.
Nektek is van/volt ilyen probléma? Hogyan oldottátok meg?

Kép róla

[ Szerkesztve ]

(#22038) mizu válasza BDave (#22037) üzenetére


mizu
aktív tag

Egyszer volt ilyenem, pedig csak 4 napja van meg a telefon. Azóta nem jött elő.
De nem indult újra magától. Manuálisan csináltam, utána természetesen jó lett.

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#22039) zack válasza Flashhh (#21987) üzenetére


zack
nagyúr

5% 11h42p 4h55p kijelzővel. :C Ez így nekem elég lesz Siyah kernellel, BLN-nel. :K

"Egyik leghasznosabb feature nekem h lockscreenen ha hosszan nyomom a home gombot bekapcsol a flashlight."

Ez a Jkay-ben van?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22040) BDave válasza mizu (#22038) üzenetére


BDave
őstag

Nekem egy hetes a telefon, de már párszor előjött. Nem tudom, hogy hol lehetne külön kilőni a Wifit, mint szolgáltatást. Remélem javítják 4.0.4ben!

(#22041) Wisdome válasza mizu (#22036) üzenetére


Wisdome
tag

Gondolom azt együtt vette, alapból ragasztva. Más különben ha csak egyben lenne, akkor értelemszerűen nem is lehetne külön kapni érintőpanelt.
Valaki szétszedhetné a sajátját, hogy kiderüljön.. :DDD

(#22042) mizu válasza BDave (#22040) üzenetére


mizu
aktív tag

Akkor te is újdonsült S2 birtokos vagy! :) Nekem egyébként a legújabb T-s ICS van fent. Túl gyakran nem kapcsolgatom a wifit, de lehet nálam is rendszeres probléma lenne - nem tudom. Talán egy app épp használná és pont akkor nyomjuk ki. Ha lejár a 8 napos elállási idő, rootolom és tolok rá egy custom ROM-ot.

@Wisdome: Láttam külön is 3bay-en, de Isten óvjon, hogy olyannal személyesen találkoznom kelljen. Olyanról is olvastam itt, hogy a tulaj semmit nem csinált és reggelre elrepedt az üveg. Külsérelmi nyom egyáltalán nem volt rajta. Ki tudja hőlégfúvóval hogy sikerülne a javítás...

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#22043) BDave válasza mizu (#22042) üzenetére


BDave
őstag

Miért jó máris egyből feltolni rá egy custom romot? Miért rossz a gyári? Túl lassú? :)

(#22044) Varszegig válasza BDave (#22043) üzenetére


Varszegig
veterán

Semmi baj a gyárival. Lassúnak biztosan nem lassú.

(#22045) Rotate válasza BDave (#22040) üzenetére


Rotate
veterán

+ xkisszoltanx:

wifi beragadás címszóra keressetek rá, lesz sok... sajna ez gyakori gond ICS alatt, egyelőre nincs javítás rá... megoldás, hogy nem kapcsolod ki a wifit...

nekem gyári LPW van fenn, 1 hete már, és még ezen nem jelentkezett a probléma... jó eséllyel ebben már javították, de még kell pár hét, hogy bebizonyosodjon...

[ Szerkesztve ]

(#22046) Marchus


Marchus
csendes tag

Van valakinek tapasztalata SGP, illetve Zagg invisible shield fóliával kapcsolatban? Mennyi ideig bírják ki a telefonon?

(Esetleg érdemes lenne inkább több noname fóliát venni és negyedévente cserélgetni?)

(#22047) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, tegnap vettem észre, hogy a kezdettől fogva tokban tartott telefon hátulja a mikrofon mellett karcos. Gondolom a lyukon bekerült a por a telò és a tok közé és a mozgástól összekarcokta a mikrofon melletti részt. Kérdésem, hogy szerintetek polírizható-e a készülékház. Nem mélyek a karcok, de ha már eddig vigyáztam rá, csak maradjon karcmentes... Előre is kösz a tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#22048) F-ECT$ válasza zack (#22039) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor én is jelentek wanam 11.9-ről:
36 óra, 3 óra kijelző, még van 33% (2Ah). Nem rossz, összességében meglesz a 2 nap (egyik reggeltől másnap estig) 4-4.5 óra kijelzővel.

Dive ever, work never.

(#22049) BDave válasza Varszegig (#22044) üzenetére


BDave
őstag

Hmm, akkor?

(#22050) Wisdome válasza mizu (#22042) üzenetére


Wisdome
tag

Biztos feldobná a napom ha reggelre csak így hirtelen felindulásból berepedne.. :) ilyen tényleg van??

(#22048) F-ECT$

11.9??! Már itt is a 12... :DDD
WanamLite ICS XWLPG V12.0

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.