Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26501) R2D20208 válasza HUTCHDB (#26499) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszke ! Na ezek nagy része meg van, de látok egy jó narancsot ( igaz most mai build AOKP - t vizsgálgatom, beépített témalehetőséggel ) Amúgy amiket próbáltam témákat, mind frankón felmentek ( V4 )

Amúgy Itt és Itt találsz még témákat ha véletlen nem ismernéd ezeket az oldalakat . Bár pont te ne ismernéd !? :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26502) zack válasza Jadro (#26460) üzenetére


zack
nagyúr

Ezzel azért vitatkoznék. :U
Egyrészt...1 verzióról beszélünk? Te is a RC kiadást toltad fel ami pár napja kijött? :U
Ha nem nincs miről vitázni...
Ha meg többeknél is jól megy az RC, arra meg csak annyit mondok, volt fent a telefonomon eddig igen sok ROM. Mindegyikben csatlakozott a WiFi az itthoni hálózathoz.
Sok WiFi-re vonatkozó beállítás nincs, szóval onnantól kezdve hogy megcsináltam a fullwipe-ot, internal SD formázással, megadtam a WiFi jelszót, és újraindítások után is "hitelesítési problémára" hivatkozva, nem csatlakozik, ki ne találjátok, hogy az én készülékemben van a hiba. Lehet hhibás az RC. Lehet nem szereti a routeremet.
Igazából tök mindegy mi volt a gond, ha ez utóbbi, akkor erre is csak azt tudom írni a másik 30-40db ROM-nak miért nem volt gondja? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26503) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Frissítettem 2.3-ról 4.0.3-ra, és az lett a gond, hogy jó néhány dolog nem működik.

Amik az sd-re voltak telepítve, azok nem indulnak. Letörlöm ugyan, és play áruházban letöltöm, de nem tudja telepíteni. Nem sikerül az sd kártyára a telepítés. Ha leválasztom az sd-t, akkor sem.

Csak egy ingyenes angol szótár sem megy fel. A rejtett mappát kitöröltem, amit egyéb fórumokon írtak, de semmi változás.

Bosszantó, hogy olyan programokat nem tudok visszarakni, amik eddig fent voltak, és működtek.

Ötlet erre az usb/sd hibára?

Köszönöm!

(#26505) R2D20208


R2D20208
addikt

Ha volt már Sorry : Android Jelly Bean (4.1) Wallpapers. tar kicsomagol, benne vannak a hátterek.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26506) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok!
Telenoros gyári ICS-em van, rootolva. Eddig semmi gondom nem volt, de amióta felraktam Go launchert, smst, contactot és a widgetjeit sokszor befagy a wifi gombom, meg néha újraindul a teló. Nagyon zavaró, kérem ha tudtok segítsetek.
Köszönöm :F

(#26507) antikomcsi válasza csabám (#26504) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Arra frissített, amit a kies leszedett: I9100XXLPS

(#26508) Varszegig válasza antikomcsi (#26507) üzenetére


Varszegig
veterán

ha már úgyis leszedted őket, akkor csinálj egy full wipe-ot. Aztán mehet vissza. Csak nem értem, miért akarod sd-re, elég nagy a belső tárhely.

(#26509) MaCS_70 válasza Motyi (#26466) üzenetére


MaCS_70
félisten

Sajnos igazad van.

Megtörtént eset, a Samsungál is komolyabb cég szervizében hangzott el nagyjából az alábbi párbeszéd:

SZ: Ez semmiképp se lehet garanciális. Egyrészt, mert nem gyári kellékanyagot használt, másrészt mert erre az egységre csak hat hónap szavatosság jár, és az lejárt, ráadásul számla sincs, anélkül meg nem érvényes a garancialevél.
ÉN: Bocs, de ez mind hülyeség. Tudom, ügyvéd vagyok.
SZ: Javítani sajnos nem tudjuk. Adunk egy csereigazolást, azzal szíveskedjen visszafáradni a boltba az új készülékért.

Onnan, hogy tudják, hogy ismerem a jogaimat, ráadásul nem okoz gondot az érvényesítésük, ráadásul igazam van, győztem.
Ezért is van az, hogy a kisebb polgári ügyek úgy 90%-át egy szimpla ügyvédi felszólítás megoldja.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26510) csabám válasza antikomcsi (#26507) üzenetére


csabám
addikt

Bocsi, de félre beszéltem az előbb. Nem értelmeztem a problémádat.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#26511) belashx válasza Alien! (#26500) üzenetére


belashx
senior tag

A múltkori CM-es próbálkozásomnál is ezzel próbáltam, frankón be is lehet állítani, de kell neki egy kis idő, amíg magához tér a teló ébredése után, és ez kicsit idegesített. (Remélem nem az előző fényerő állító programmal keverem.) :)

Kb ilyen módon lehet paraméterezni a CM-et is, csak nem ilyen látványosan. Most keresgélek ezzel a beállításmentéses problémával kapcsolatban különböző fórumokon, ha találok valamit, akkor megosztom veletek.

Ja:
Mostt feltettem a Fluxi kernelt, ahhoz van valami xxTweaker nevű cucc. teszek egy próbát.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#26512) borsodika válasza dancsuri (#26471) üzenetére


borsodika
őstag

A gyári fm rádiót portolták az új cm9-be vagy spirit fm-es megoldás?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#26513) Szelley válasza R2D20208 (#26505) üzenetére


Szelley
senior tag

Üdv mester! :C :R

(#26514) Piwi válasza epakla (#26474) üzenetére


Piwi
addikt

Hirdetni nem itt kellene... Főleg nem ebayes cuccot több mint dupla áron...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#26515) C.Brigante válasza epakla (#26474) üzenetére


C.Brigante
veterán

800pénz a béyen! LooL

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#26516) sheep válasza C.Brigante (#26515) üzenetére


sheep
addikt

én 7 dolcsiért vettem, igaz usb-s töltővel :D

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#26517) Jadro válasza zack (#26502) üzenetére


Jadro
veterán

Nem akarok én vitatkozni, mert nekem tök mindegy milyen romot használsz.

Nem, nem RC van fent, hanem nightly, amit frissítek mindig. Ez elért egy olyan fázisba, hogy minden ami benne van, kiadták RC-ként. Így nem lehet eltérő, ez csak amolyan kifogáskeresés a megoldáskeresés helyett. Még az is lehet hogy nincs megoldás a nálad fennálló rendszer esetében és tényleg valami javításra szorulna a romban. Viszont mivel ez nem végleges, hanem fejlesztés alatt álló rom, így a leszarozás helyett lehet bejelenteni a hibát. Erre való ez a verzió és ettől lesz jobb.

Végezetül pedig visszaírhatnám, hogy nálad nem volt jó, több tízezer júzernél meg igen, de ettől ugyanúgy nem vagy előrébb. Elhiszem hogy nálad nem volt jó, nem is ezt kifogásoltam, csak az élből leszarozást.

(#26512) borsodika: SpiritFM

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26518) pzstm válasza futor (#26479) üzenetére


pzstm
titán

van már tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban? ez most a legújabb?
XWLPG van most fent. akkor ez a DXLPB most újabb?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26519) Szelley


Szelley
senior tag

:DDD :DDD Úgylátom eddig volt különlegesség az SGS3 hozta újdonság, már Playen van is hozzá hasonló program: ehun van e ni!
[Troll on] Ha iphoneba újitották volna be ezt, már rég le lenne védve és sz*rrá perelve a program készítője :DD [Troll off]
pzstm: Lpg újabb sammobile szerint! :K

[ Szerkesztve ]

(#26520) dancsuri válasza borsodika (#26512) üzenetére


dancsuri
veterán

a telepítő nem tartalmaz rádió alkalmízást,
utóéag kell a spirit fm-et felrakni

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26521) pzstm válasza Szelley (#26519) üzenetére


pzstm
titán

de akkor ez most mire is jó??? miért is lenne jó ha felraknám?
XWLPI-t mintha láttam volna a napokban, Új-Zélandi igaz, de azt reméltem abból lesz wanam :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26522) R2D20208 válasza pzstm (#26521) üzenetére


R2D20208
addikt

Hali szaki ! :) Sztem Wanam úgy csinált, mintha csinálna valamit. Amúgy lehet az ottani régiósoknak fontosabb ez ( nyelvi támogatás, bármi ) Nem lehet ?

Ciao szelley :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26523) Szelley válasza pzstm (#26521) üzenetére


Szelley
senior tag

Én örülök hogy újra romol wanam s2-re :) Nem úgy volt hogy v12 lesz az utolsó és utána csak S3-ra romol? Lehet olvasgatott néhány tesztet itt az eheti "fokolásból", s úgy döntött marad a 10"fokos" sgs2-nél :DDD

(#26524) Alien! válasza Szelley (#26519) üzenetére


Alien!
senior tag

szvsz jobban működik mint a smart stay, és az a kemény, hogy még a Galaxy W-men is megy (pedig az GB)...

(#26525) antikomcsi válasza Varszegig (#26508) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem akarom sd-re, régen a market oda telepítette.

Most meg csinálhatok akármit, sehova nem tudja feltelepíteni, mert hibát ír ki.

(#26526) Varszegig válasza antikomcsi (#26525) üzenetére


Varszegig
veterán

mondom, wipe a recoveryből.

(#26527) R2D20208 válasza Szelley (#26523) üzenetére


R2D20208
addikt

Ő már megcsinálja egy óra alatt rutinból telefon nélkül is :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26528) vagyula


vagyula
senior tag

Friss 2.6.29.MIUI (angol)

miui.hu

(#26529) pzstm


pzstm
titán

[link]

Van itt XWLPI is. Hátha lesz belőle wanamlite is :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26530) Piwi válasza pzstm (#26529) üzenetére


Piwi
addikt

Hopp, pont erre gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#26531) pzstm válasza Piwi (#26530) üzenetére


pzstm
titán

igen de nem a wanamlite csak az original, annyi különbséggel, hogy rootolva van ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26532) belashx válasza Alien! (#26500) üzenetére


belashx
senior tag

CM9-eseknek:
A Fluxi kernellel megoldható, hogy megjegyezze a fényerő beállításokat.

A kernelről nem tudok nyilatkozni az idő rövidségére való tekintettel (meg dolgozom is).

Itt van a topik (XDA)

Az amúgy is jól testreszabható CM-et még jobban be lehet állítani vele.

A kernel mellé fel kell tenni az oldalon található xxTweakert is.

Ha ez megvan, akkor az xxTweakeren belül System/Exynos Sensor HAL-t kell módosítani Open source Sensorra, újraindul, és már el is lehet menteni az egyedi fényerő értékeket a CM beállításaiban. (Immáron 5 helyett 20 lépésben.)

Remélem hasznát veszi valaki. :))

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#26533) kungzi válasza belashx (#26532) üzenetére


kungzi
veterán

na ez nagyon jó segítség :R

(#26534) ToMmY_hun válasza vagyula (#26528) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Rossz az összes link. :) Dolgoznak rajta a srácok.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#26535) vagyula válasza ToMmY_hun (#26534) üzenetére


vagyula
senior tag

Nálam jó :DDD

miui.hu

(#26536) ToMmY_hun válasza vagyula (#26535) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Már igen. :) Az előbb az egész 2.6.29 mappa elérhetetlen volt.

Szerk:
Már töltöm is. Sajna részemről ennyi volt a CM9 használat. Tetszett benne az akksi és térerő szöveges kijelzése, viszont más nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#26537) bruti01


bruti01
őstag

elköszönök. eladtam az s2-met további jó fórumozást!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#26538) Richard! válasza bruti01 (#26537) üzenetére


Richard!
addikt

meddig volt meg?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26539) vagyula válasza ToMmY_hun (#26536) üzenetére


vagyula
senior tag

Helyes, vissza a macskára ;)

miui.hu

(#26540) ToMmY_hun válasza vagyula (#26539) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Vissza, pedig már unom. :) Tényleg hibátlan a rom, gyors is, szerintem szép is. Kicsit az ikonokkal még variálhatnának, mert azoknál tapasztalható néhol anomiália, de ezt leszámítva tényleg tökéletes.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#26541) Linkin


Linkin
senior tag

KI4-hez tudnátok linkelni egy CF-root kernelt?

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#26542) Gloob válasza Linkin (#26541) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Tessék KI4 CF-Root!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#26543) Linkin válasza Gloob (#26542) üzenetére


Linkin
senior tag

Kösz
Más: Az LPG az jó gyári rom?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#26544) ibenny válasza Linkin (#26543) üzenetére


ibenny
senior tag

Jo.

(#26545) HUTCHDB válasza R2D20208 (#26501) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

koszi a temakat!

MAS:
holnap lesz uj WAJK MIUI, indul a teszt.... :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#26546) zack


zack
nagyúr

Mi van a Salman V4-el? :U
Nem mára harangozta be itt valaki?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26547) hdman válasza zack (#26546) üzenetére


hdman
őstag

Éjfélig még 29.-e van, nem? :)

Sopron city :)

(#26548) Linkin


Linkin
senior tag

Siyah kernel előtt kell valamilyen kernel pucoló?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#26549) mizu válasza mizu (#26467) üzenetére


mizu
aktív tag

"Magad uram, ha szolgád nincsen..." :U Végül sikerült megoldani a "problémát" az 1.0 verziójú LPG-vel. Fogtam a zip-es custom romot és kibontottam, kiszedegettem ami nem kellett, majd utána ugyanazon a néven összecsomagoltam. Most nem volt baj az első starttal. Az 1.0 NeatRomLite mellé beiktattam a Phenomenal5.5Extreme kernelt - ahogy legutóbb. Most pedig csak reménykedem, hogy megint eljutok a 3 napos üzemidőig. :)

(#26548) Linkin http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1363738

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#26550) Land


Land
veterán

Úton van a kicsike:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.