Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27851) #20844032 válasza Csepy (#27849) üzenetére


#20844032
törölt tag

Értem, köszönöm.
Ezért garantáltan szét nem szedem :D Amúgy vélhetően XEH kódos, mert full gyalu után a "hivatalos-hivatalos" romoknál erre áll be.

(#27852) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

sry, törölhető

[ Szerkesztve ]

(#27853) Rotate válasza AndrewTdi (#27852) üzenetére


Rotate
veterán

nem, nem kellett... olvasd el a téma címét...

(#27854) csabám válasza #20844032 (#27842) üzenetére


csabám
addikt

Tárcsázóba írd be: *2767*4387264636#

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27855) Rotate válasza csabám (#27854) üzenetére


Rotate
veterán

nekem erre nem történik semmi... igen, a gyári tárcsázóval próbáltam

(#27856) #20844032 válasza csabám (#27854) üzenetére


#20844032
törölt tag

Done.
Felvehetem a névjegyzékbe :D (nem csinál semmit)

(#27857) csabám válasza Rotate (#27855) üzenetére


csabám
addikt

Így már lehet változtatni is: *#272*Telefonod IMEI száma# (ha meg akarod változtatni, akkor jó tudni, hogy töröl mindent. Emlékeim szerint legalábbis)

Nálam egyébként jó LP7 - en. Lehet, hogy LQ5 miatt nem dob semmit.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27858) #20844032 válasza csabám (#27857) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Így már lehet változtatni is: *#272*Telefonod IMEI száma#
Igen, erre írtam, hogy frissítés után ez nálam néha üreslista, egyetlen választható, név nélküli itemmel. Ráadásul ez ilyenkor együtt jár avval, hogy a keyboard layoutom totál szar, és nem is lehet állítani, és ilyenkor kell a hardresetes trükk. Ezért kellett most is 2x frissítenem, és innen indult el a téma :)

[ Szerkesztve ]

(#27859) sheep


sheep
addikt

hmm fura
eladtam tegnap a készülékemet amin nincs gari
ma megjelent egy hasonló telefon itt az aprón (ugyanúgy plusz akksival, autós tartóval, a vásárlás napja is stimmel, sőt az eladó lakhelye is)
viszont ezt gyári garival árulják....
amit igazából meg is lehet tenni, mivel a garipapír megvan és az interneten is regisztrálva van a telefon
szóval én nem akarok senkit sem gyanusítgatni, csak fura...
mindenkinek azt ajánlom hogy IMEI alapján ellenőrizze le a garanciát egy szervízben, ha vesz ilyen telefont
meg ugye nem szeretném hogy ha valaki most megveszi és kiderül hogy nincs gari az eladó azt mondja hogy ő sem tudott róla hogy nincs gari, holott én így adtam el

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27860) csabám válasza #20844032 (#27858) üzenetére


csabám
addikt

Ilyet sem tapasztaltam még. Pedig volt néhány pr. kód cserém annó.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27861) tamasgal


tamasgal
senior tag

Jelentem a Remix rom összefosta magát! Feszt kikapcsolgat ha úgy dönt!
Pedig de tetszet, de így kuka! :((

(#27862) #20844032 válasza csabám (#27860) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tudom, senki sem. A vicc az, hogy már az első odinos frissítésnél is ezt csinálta, amielőtt csak kiessel frissített gyári-gyári romok fordultak meg rajta. Néha csinálja, néha nem. Fogalmam sincs mitől. Annyira már nem is zavar, amióta tudom az ellenszerét. Ha nem felejteném el, nem is kellene néha 2x frissítenem, eleve így csinálnám, de nem cserélek olyan sűrűn romot. Pontosabban eddig volt ez így. Most 1 hét LPG után LPW, majd 3 nap LPW után dobtam fel a LQ5-t :)

[ Szerkesztve ]

(#27863) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Kedden jött meg az akksim, valószínű ma este kell töltőre raknom:) Eddig nem rossz:)

(#27864) Rotate válasza sheep (#27859) üzenetére


Rotate
veterán

nem kellett volna melléadni a garipapírt...

(#27865) C.Brigante


C.Brigante
veterán

ez a gyári böngésző brutálisat gyorsult az lq5-ben. le is töröltem a krómot! :DDD
semmi ébrenlét nem volt éjszaka, az aksiidő is klasszisokkal jobb az előző verzióknál! (13 perc kijelző használat után még mindig 100%-on állt, ilyet nem is tudom mikor láttam utoljára)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27866) sheep válasza Rotate (#27864) üzenetére


sheep
addikt

volt hozzá, a szervíz se vonta be, és úgy gondodlom akkor nekem sincs jogom visszatartani
bár én sem tudom hogy miért nem vonja be a garipapírt a szervíz ha egyszer nincs rajta
viszont továbbra sem biztos hogy az enyém, azon volt karc, leverődés, ezt pedig hibátlanként árulják
és a gyári autós tartó is lehet hogy más
szóval lehet hogy tényleg csak egybeesés, a legbiztosabb az IMEI alapján csekkolás a szervízben...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27867) Bela52 válasza rjg (#27824) üzenetére


Bela52
tag

Köszi a választ. Fölraktam a XXLQ5 romot. Semmi baja a gyári pitnek. Kernel mikor várható hozzá,

(#27868) girnyau válasza tamasgal (#27632) üzenetére


girnyau
tag

Szia!

Köszi a beszámolót a Resurrection Remix romról. Még az az egy dolog maradt ki, hogy profilokat (hang) lehet e állítani benne?

Köszi!

Csáó!

(#27869) Rotate válasza Bela52 (#27867) üzenetére


Rotate
veterán

gondolom amikor elkészül :D

(#27870) Arcanis válasza C.Brigante (#27865) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Az nem rossz! Miket fagyasztottatok ki az LQ5-ből?

(#27871) tamasgal válasza girnyau (#27868) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ne rakd fel!!!! Sajnos restartokat nyom véletlenszerüen a második naptól.
Sajnálom mert nagyon tetszet a sok kütyü benne. :(( :((

(#27872) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Hali következő a hiba: felraktam a cm9-et megy rendesen, működik minden.
fel raktam utánna a miui-t és bekapcsolásnál nem kéri a pin kódot egy darabig ott az x a térerő jelnél utánna jelzi hogy van térerő de mikor akarok hívni akkor kiírja hogy nem sikerült regisztrálni a hálózatra. visszaraktam a cm9 et ment minden rendesen megint szólval sim a helyén stb. Valami tipp hogy mi lehet a baj?
gyári rommal próbáltam kettővel is mindegyiknél ezt csinálna csak a cm9 megy... :(
ezek a gyári romok sem jók szerintem vagy csak nekem nem ? sammobileról szedtem őket és nincs lockscreen kikapcsolásnál sem kérdez semmit hosszan nyomom a gombot és kikapcsol...

[ Szerkesztve ]

(#27873) girnyau válasza tamasgal (#27871) üzenetére


girnyau
tag

Pedig már nagyon belelkesültem :(

(#27874) Rotate válasza Arcanis (#27870) üzenetére


Rotate
veterán

én 48-at fagyasztottam... szal mire azt felsorolnám :D

1 2 3 4 5 6

mellesleg kivették a power+volume down screenshot funkciót, helyette ugyanúgy van mint GB-n volt... nekem a volume-s jobban kézre állt, de végülis mindegy :)

(#27875) MunezXBK válasza Mogcaa (#27872) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csinálj egy factory resetet + a többi wipe-ot és told fel újra.

(#27876) R2D20208


R2D20208
addikt

[Rom][AOKP-B40](AROMA+OTA)[05/07]Resurrection Remix ics v2.5.3[4.0.4]

Changelog:

v2.5.3

Fc on USB Mass storage fixed

NoiseSuppressor improved

sound quality improved

sgs2 settings updated

clock app fixed

some of apps removed

aroma updated & categorized

fix for 160 dpi phone. added to aroma

fast and fluid interface

fluxi kernel updated

superuser updated

camera app updated to camera ics codex fixed (thanks to moblynx)

apexlauncher updated

youtube updated -inverted/default

google+ updated

calendar & email app updated

jellybean gmusic app - inverted by me & default

jellybean improved better transitions (added to aroma)

jellybean System ui Sounds-Alarms-Ringtones

jellybean notification clean icon

jellybean google ears app

jellybean current app

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27877) lajki7


lajki7
senior tag

Nah mst raktam ujra fel a 404 meghozza a zipes.deot. ugyan az a cumo csak van recoverym:-) full wipe recobol aztan mehet felbha estleg valaki nem tudna. Masreszt meg ennel is belehet regisztralni a telefont samunal...ha vakakit erdekelne:-)
En meg akkor raktam fel ezt a 404et amikor kijott parnapja es a sajat pit.vel,semmi baja nem volt:-)....

iPhone 11 Pro

(#27878) Mogcaa válasza MunezXBK (#27875) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

csináltam már mindent wipe újrarakás imei is van szóval elméletileg minden ok de gyakorlatban nem....
talán az efs mappával van valami mert azt lementettem ugyan de egyszer meggajdult és ujra kellett másolni rá lehet hogy nem ok ? annak a tartalmát valahogy be lehet szerezni vagy megcsinálni ? vagy annyira egyedi hogy nem lehet

de hát a gyári romot sem értem annak mennie kéne rendesen de semmi... :S teljesen hülye... ha nincs benne sim azt kiírja de ha teszek bele nem foglalkozik vel nem kéri a pin kódot se stb aztán egy fél perc utá azt mutatja h van hálózat de persze nincs...

[ Szerkesztve ]

(#27879) #59816064


#59816064
törölt tag

Sziasztok!

Most készülök venni egy ilyen telót a barátnőmnek, tudnátok ajánlani egy jó gyors megbízható stabil ROM-ot?
Olyan kéne amivel nincs baj, jól kiforrott, mert ő nem fog hetente telepítgetni. :)
Köszönöm :)

Üdv.

(#27880) Rotate válasza #59816064 (#27879) üzenetére


Rotate
veterán

egyelőre úgy néz ki, hogy az új XXLQ5 4.0.4 rom ilyen :)

(#27881) sniphoe válasza #59816064 (#27879) üzenetére


sniphoe
aktív tag

A gyári. :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#27882) MunezXBK válasza Mogcaa (#27878) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az efs azért kell, mert egyedi. De most akkor hol is tartunk, működik a teló?

R2D2: ennél lassabban nem is csoroghatna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27883) Kleroo válasza Rotate (#27880) üzenetére


Kleroo
veterán

Így,kis tapasztalat után mi a véleményed?
Érdemes bevállalni az újbóli belakást,avagy az LPW-nél nem sokkal jobb(plusz gondolom erre még nem jó a jkay,amit nagy megelégedéssel használok LPW-n)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#27884) Linkin


Linkin
senior tag

Én is feldobtam ezt az XXLQ5 nevezetű romot jó volt gyors volt de siyah nélkül a wifi nagyon gyenge így ment vissza a VK

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27885) lajki7 válasza Linkin (#27884) üzenetére


lajki7
senior tag

Gyenge?????????? Mst toltottem le egy filmet!!!!!! 2,7mbal jott le!!!! Mert itt 30mbites net van...FIXXEN JOTT LE 2,7MBAL.

Zoldsegeket ne mondjal. mTorrent prot hasznalok. Ez az egyetlen amivel stabilan lehet tolteni megakkal...ncorrol tolthetole. Playben nincs ne is keressetek

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#27886) Rotate válasza Kleroo (#27883) üzenetére


Rotate
veterán

nekem már az érintőkijelző javulása miatt megérte, de az appek is gyorsabban indulnak... nem tudom, hogy a 3G jobb lett-e, majd kiderül...

lajki7:

attól mert neki szar a jelerősség, neked hiába töltött annyival amennyivel :D router mellett mindenkinek hasít :D

[ Szerkesztve ]

(#27887) C.Brigante válasza Arcanis (#27870) üzenetére


C.Brigante
veterán

én konkrétan semmit még. így hagyom szűz gyári állapotba! majd rootolom később, még kiváncsi vagyok így mit mutat! de fél óra net után vagyok 93%-on, ezen nehéz túltenni magam! :DDD (készenlét 3 óra)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27888) Linkin válasza lajki7 (#27885) üzenetére


Linkin
senior tag

Jó nekem nincsen itthon wifim. siyahhal meg tudom fogni a szomszédét. :DD :DD análkül nem megy

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27889) lajki7 válasza Rotate (#27886) üzenetére


lajki7
senior tag

Nincs mellettem papi:-) uszoda mellett ulok kint, a ruter meg fent van a rendelonel....felig van az erosseg

Egyebkent nem tudom mirol beszeltek...en nem h a szomszedet amu itt van az utcaban azt is tudom hasznalni rendesen...nem kell felraknom ilyen bowli siyaht es tarsait

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#27890) #59816064 válasza sniphoe (#27881) üzenetére


#59816064
törölt tag

:DD
Csak van a gyárin kívül egy gyorabb, főzött stabíl ROM nem?

(#27891) Arcanis válasza Rotate (#27874) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Köszi! Le is mentettem a listát : ) (Mivel rootoltad az lq5-öt?)
A framework-res.apk-ban a res/values-hu/strings.xml-ben van egy csomó dátum és idő string formátum, esetleg ott lehetne fixálni a duplapontos lockscreen idő kijelzést (valaki küld hozzá screenshotot?)

[ Szerkesztve ]

(#27892) fhradm


fhradm
csendes tag

Létezik, hogy a Resurection Rom legujabb verziója szar, vagy nálam van baj?

Dualboottal feltettem 2. Romként az RR-t custom installerrel aromában, kiválasztottam, hogy Nova launcher, fluxxi kernel stb stb.

Erre mikor felteszi, találkozok egy Apex launcherrel (ami még a primary romban sincs felinstalalva, a kernel meg hydra....)

Ötlet?

(#27893) Kleroo válasza Rotate (#27886) üzenetére


Kleroo
veterán

És a wifi? :)
Azzal én annyira nem vagyok elégedett. Legalábbis csak a többi átlag teló szintjét hozza,ami nekem kevés egy csúcskütyütől :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#27894) Rotate válasza Arcanis (#27891) üzenetére


Rotate
veterán

Steven linkelte is tegnap, az a gyári recovery/CWM-es megoldás... egyszer azzal már beszoptam régebben, ráfrissítettem OTA-val, aztán fagytak a root igényes appek, de erre a romra úgysem fogok OTA-n ráfrissíteni, szóval nem lehet gond vele :D

SuperSU után kissé fapados érzést kelt a Superuser :D de amúgy minden rendben, ami kell az minden működik :)

Kleroo:

az nem változott... 2 vastag falon jön át a jel, és 1 meg 2 csík között ugrál... elég gyenge, de az nyugtat, hogy a gépem sem fogja jobban...

[ Szerkesztve ]

(#27895) Piwi válasza lajki7 (#27885) üzenetére


Piwi
addikt

butaságot inkább Te ne írj szerintem ha már okosat nem tudsz...azért mert nálad gyorsan leszedte a filmet az nem jelent semmit.

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27896) Mogcaa válasza MunezXBK (#27882) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

működik igen de mobil hálózat csak cm9-en megy 2 gyári rommal próbáltam meg miuival és nem kért pin kódot aztán egy idő után azt mutatja hogy van hálózat de mikor hívni akarok akkor kiírja hogy nincs regisztrálva a hálózaton.

(#27897) C.Brigante válasza Rotate (#27894) üzenetére


C.Brigante
veterán

1.2 nova nem bénázik neked? furcsán viselkedik az animáció... visszatettem az 1.1.4 et inkább, azzal nincs gond. érdekes...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27898) R2D20208 válasza Rotate (#27874) üzenetére


R2D20208
addikt

Mi a különbség a Root freezer Pro és a Titanium fagyasztás között szted ? Van ok amiért ezt használod ?

(#27882) MunezXBK legalább csorog valami :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27899) Rotate válasza C.Brigante (#27897) üzenetére


Rotate
veterán

1.2.1 van fenn a Tablet nevű átmenettel... semmi gond nincs vele... mint a vaj :)

egyébként az appen belül csináltam vele mentést még az új rom előtt, most csak visszahúztam, és visszaállította még a widgeteket is rendesen... és ez sem okozott neki gondot... magát az appet pedig adatok nélkül a Titanium Backuppal telepítettem vissza...

nem tudom mi lehet nálad a probléma... de ha az 1.1.4 jó akkor jó :)

R2D20208:

nekem drága a Titanium Backup, sokallom kissé, a fagyasztás az egyetlen olyan funkciója ami kellene a fizetősből... a Root Freezer meg megteszi ugyanezt 1 dollárért :) sőt, valszeg ugyanazt a metódust használja, mivel TB-ben a Root Freezerrel fagyasztott appeket fagyasztottnak jelzi, és ha fizetős lenne a TB-m, ki is tudnám őket azzal olvasztani :)

egy hibája van a Root Freezer Pro-nak, hogy valamiért egyenként nem lehet ICS óta kiolvasztani az appeket, azt írja nincs root jog, pedig van, hisz előtte azzal fagyasztottam :D a fejlesztő állítása szerint valami Samsung bug... viszont van olyan, hogy Defrost all, az restart közben mindent kiolvaszt, szóval nincs gond :)

[ Szerkesztve ]

(#27900) MunezXBK válasza R2D20208 (#27898) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fagyasztás helyett nem ésszerűbb telepítés előtt kigyomlálni a zip-ből? :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.