Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27351) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

tudja valaki, hogy cm9-en működik e az otg és a hdmi?
persze a legújabb nightly-k on

[ Szerkesztve ]

(#27352) Steven válasza bee_jay (#27348) üzenetére


Steven
addikt

nemtom mindenkinél mást bír a cpu/gpu defym is kifejezetten kevés feszel bírta a tuningot probálgasd lassú lépésekkel ... ezt ki kell fogni

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27353) bee_jay válasza Steven (#27352) üzenetére


bee_jay
tag

Ezzel a beállítással egyébként milyen pontszámot érsz el Quadrant-ban?
Nekem most elsőre 4890 lett. Szerintem ez meglepően jó érték az alulfeszeléshez képest. :)

Ja, csak annyit változtattam a te beállításodon, hogy a gpu feszeket növeltem 950-re és 900-ra.

Még annyit had kérdezzek, hogy a Tweaks-et érdemes megváltoztatni?

[ Szerkesztve ]

(#27354) Steven válasza bee_jay (#27353) üzenetére


Steven
addikt

twaeks-hez nem nyúltam ki tudja mit állít... mert ugye fazon nem ír róla sokat...

quadrantot nem néztem... szinte mindegy nem? csak gyors legyen:D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27355) Rotate válasza bee_jay (#27348) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk nem értem CF-roottal mit akarsz... ilyesmit csak kompatibilis kernellel lehet állítani ha jól tudom...

(#27356) bee_jay válasza Steven (#27354) üzenetére


bee_jay
tag

Én is csak azért futtattam le a quadrant-ot, mert ha gond lett volna valamelyik fesszel, akkor valószínűleg kifagyott volna teszt közben. Egyébként mindig más eredményt mutat, valamikor még a 4000-et sem éri el, néha meg 5000 körülit is...

Most jónak tűnik, egyelőre hagyom így aztán meglátjuk.

Az ütemezőt én sem akarom babrálni, mert nem tudom, hogy melyik miben különbözik a gyáritól.

Rotate!

A [Tegrak-hoz] elvileg nem kell külön kernel. Az oldalán csak az van leírva, hogy mivel nem működik...

[ Szerkesztve ]

(#27357) Rotate


Rotate
veterán

mellesleg, korábban írtam, hogy milyen jó cucc a Postagram, meg is jött az ingyen képeslap :) nagyon jó minőségű, asszony nagyon örült neki, ajánlom mindenkinek a szolgáltatást :)

ja, egyébként 2 hét alatt jött meg a képeslap az USA-ból :)

ilyen

és, még mindig ingyenes az első 5 képeslap :)

ha valaki kipróbálná: [link]

[ Szerkesztve ]

(#27358) Steven válasza bee_jay (#27356) üzenetére


Steven
addikt

teszteld gta 3 al ha ott bírja akkor mindenhol

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27359) znagy69 válasza Mogcaa (#27351) üzenetére


znagy69
őstag

Én a 20120628-at használom, de nem használom amit írsz, viszont az egyik legstabilabb. Amit kiadtak azóta mindnek volt hibája.

(#27360) plejik


plejik
addikt

R Remix ics v 2.5.2 (4.0.4) + Fluxi kernel ----> aksi idő: 1n 16ó 46p és még 60% on a kicsike, 3g, wifi, internet, telefon, nincs autómata fényerő... elég jól bírja eddig :D:D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#27361) agabe válasza R2D20208 (#27323) üzenetére


agabe
addikt

Ez nem rossz, de így sem tudod, hogy pl. kisebb nem látható beázási esemény történt-e, mert ha még (azóta, vagy egyáltalán) nem volt szervizbe, akkor nem tudják szervizesek sem megmondani, csak ha beadod vizsgálatra...de az nem igazán kivitelezhető.
sheep esetében persze más a helyzet, mert ott már megvonták, így arról kellett tudnia az eladónak (hacsak nem ő is vette valakitől).
Lehet a ludas a VIP-Phone is (aki eladta az eredeti vevőnek 2011.06.02 -én) , és lehet, hogy szartak az eredeti vevő fejére amikor később gari megvonás után megpróbálta visszavetetni ...szóval sok helyen lehetett a bibi (GSM bolt, eredeti vevő, utána valamelyik vevő ha több is volt)

(#27362) ToMmY_hun válasza Rotate (#27357) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Köszi az ajánlást, ez nagyon jó. USA-ban egy héten belül házhoz ér a képeslap. Pont van kint egy haverom, akit meg is lepek egy ilyennel. Köszi szépen még egyszer! :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27363) frigoo


frigoo
aktív tag

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata vízhatlan tokkal kapcsolatban? Láttam minap linkelt valaki egyet. Másik alternatíva lehet még a Kursel -nek egy hasonló tokja, mondjuk ott nincs ez a zárószalag. Vagy lehet nem kéne eg ilyen drága telóval vízbe rohangálni? Csak a gyerkőc után mennék a strandra vele. Szerintetek?

(#27364) znagy69 válasza frigoo (#27363) üzenetére


znagy69
őstag

Nem tudom miről maradhatsz le amíg a gyerekkel fürdesz. De ha kell akkor biztonságosabb, ha addig tokban van.

(#27365) dancsuri válasza Mogcaa (#27351) üzenetére


dancsuri
veterán

OTG tuti, a másikkal sajnos nem rendelkezem

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27366) Muffi


Muffi
aktív tag

De ahm még 1 kérdésem lenne... nemrég csináltam egy nandroid mentést... ugye azt a clockwork mappába teszi..miket feltettem egy másik romot akkor ugye full wipeoltam meg dalvic cache megh stb.. na de hát nem jött be az a rom és visszaakartam állítani azt amit lementettem..ugye backup/restore utána restore from SD card és ott kiválasztom..na én rányomtam 1 mp-volt elv mire visszaállította de mikor rebootoltam semmi nem történt..:S nem állt vissza arra a rendsuzerre ami volt elötte rajta..:SSS annyit csináltam maga a mappával h átneveztem de azt olvastam h azt szabad...szóval mitől lehet hogy nem akar visszaállni? :SSS

jaa és mikor Restore-ozni akarom azt írja ki alul hogy: Checking MD5 sums... MD5 mismatch!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27367) Wisdome válasza Muffi (#27366) üzenetére


Wisdome
tag

Pedig az MD5 mismatch a név miatt történhet. Ugye nem raktál szóközt és nem használtál speciális karaktereket? :)

(#27368) Zé_Mester válasza Muffi (#27366) üzenetére


Zé_Mester
őstag

milyen rom volt amit nandroiddal lementettél ? és milyen volt fent utána ami nem jött be és vissza akartad cserélni ?
mert pl SGS-nél volt olyan, hogy MIUI nandroid mentést csak akkor engedett visszaállítani, ha egy frissen felrakott MIUI rendszer volt fent utoljára, ha pl TsunamICS vagy CM9 Nightly rom, akkor nem csinált semmit és bekapcsoláskor nem történt semmi.

tegyél vissza újra egy ugyan olyan romot, amit lementettél korábban és arra mehet a nandroidos mentés :K

(#27369) Muffi válasza Zé_Mester (#27368) üzenetére


Muffi
aktív tag

Jaaaaaaaaa..:DD

Igen CM9 volt rajta..azt mentettem le és utána Goatrip romot tettem fel rá és arról akartam visszaállítani CM9-re és nem működött..:SS de ugyse működött h visszatettem az alap CM) Nightlyt és utána visszaállítani ugysem ment..:S akkor CM9 miatt van? :S jaa és nem tettem bonyolult karaktereket mikor átneveztem.. erre neveztem at: cyanogenmod9 ennyi...

és köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27370) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Mai jópár telefonálás s még mindig 60%.....:)

(#27371) Zé_Mester válasza Muffi (#27369) üzenetére


Zé_Mester
őstag

akkor passz. lehet az átnevezés nem tetszik neki, bár én is úgy tudom, hogy át lehet nevezni....ezek szerint nem :F

(#27372) Muffi válasza Zé_Mester (#27371) üzenetére


Muffi
aktív tag

hmmm háát most csináltam még1 mentést.... azt most nem neveztem át... majd most felrakom a wanamot és ha netán nemjön be akkor restore és meglátjuk hogy működik e...

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27373) Szelley válasza Goldmen75 (#27370) üzenetére


Szelley
senior tag

akksiidőt tanuljátok már meg hogy nem így mondjuk hogy "telefonáltam kb ennyit, meg neteztem rajta egy keveset, aztán kikapcsoltam kicsit stb stb..." kijelzőidőt mondunk első sorban, mégpedig hogy hány percet volt bekapcsolva, mivel a legjobban a kijelző szívja az akksit! ezután wifi vagy mobilnet X perces szinkronizációval használva, majd Y böngészőt használva kb. mennyi ideig! Nekem is elmegy a telefonom akár 3-4 napot is wifi és mobilnet nélkül, 2g-re állítva minimális fényerőn valamint 20-25perc telefonálás mellett :U

(#27374) MunezXBK válasza Szelley (#27373) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor az 10 fokos. :U

(#27375) agabe válasza Szelley (#27373) üzenetére


agabe
addikt

A telefonálás majdnem annyit eszik mint a kijelző (próbáld ki)...azért az is fontos infó ;)
persze pontosan kéne, mert az, hogy jópár hívás...na az nem mond semmit, csak a beszélgetési idő.

(#27376) yimm válasza Muffi (#27372) üzenetére


yimm
aktív tag

Ha átnevezed nem fog visszatöltődni. Amikor mentés csinálsz, akkor nevezd el, és úgy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#27377) mycso válasza yimm (#27376) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Lehet nevezgetni bármikor, bármire.

(#27367) Wisdome: az md5 check a fájlokra vonatkozik, nem a mappára.

(#27366) Muffi: esetleg az md5 fájlba bele nézhetnél, hogy nincs-e benne olyan fájl, ami nálad esetleg hiányzik...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#27378) Rotate válasza agabe (#27375) üzenetére


Rotate
veterán

mivel hívásból 7 és fél órát bír gsmarena szerint, netezéssel meg kb a felét, azért nem helytálló amit mondasz :) illetve nekem hívás közben alig merül, míg bekapcsolt kijelzővel jobban...

(#27379) Muffi


Muffi
aktív tag

Hali!
csak egy kérdés..:$ annyi hogy ha romot felrakom utána kell az uj kernelt felrakni ugye? szal nem forditva..

köszi !

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27380) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy gyári romot rootoltam majd cm9 nightly ment rá és azután kell új kernel vagy nem? És ha valaki nagyon ott van a témában miért kell a kerneleket cserélgetni? A főzött romban nincs kernel vagy mi?

Köszi!

Csáó!

(#27381) Linkin


Linkin
senior tag

Ti milyen modemet használtok melyik a legjobb?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27382) dancsuri válasza Muffi (#27379) üzenetére


dancsuri
veterán

kernelcserét az aktuális romon (kell) cserélni,
elötte felesleges hisz romcserekor a rommal együtt megy a romban levő kernel is

(#27380) girnyau

kernelcsere nem KELL csak lehetőség, álltalában az alap kernelek is jók,(amik a romban vannak) de ha neked az nem tetszik akkor cserélheted

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27383) Rotate válasza Linkin (#27381) üzenetére


Rotate
veterán

LPX-re cseréltem LPW-t, akkor jobbnak érződött, de azóta kb ott tartok, hogy nem nagyon érzek különbséget...

(#27384) killmix


killmix
tag

(#27385) girnyau válasza dancsuri (#27382) üzenetére


girnyau
tag

OK! Köszi!

(#27386) gyu84


gyu84
tag

Próbálta már valaki?
http://techplus.hu/ics-re-telepitheto-a-google-now-hangalapu-kereso/
Én megcsináltam a leírtak szerint, de gyakran fagy és ha rámegyek a hangalapú keresésre akkor rögtön kiírja, hogy: Nem sikerült értelmezni.
(4.0.3 Stock XWLPG)

(#27387) Muffi válasza dancsuri (#27382) üzenetére


Muffi
aktív tag

Oké rendben köszI! :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27388) Byga007


Byga007
aktív tag

Sziasztok

Vissza adtam a kábelt akitől vettem és érdekelne hogy vagy próbálkozzak egy másik kábellel vagy inkább az adaptert próbáljam hátha az müködik nagyobb eséllyel ??

Előre is köszi :) :) ;] ;] ;]

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#27389) killmix


killmix
tag

Mért nem tudja szinkronizálni a telóm az origot?
[link]

(#27390) derrik


derrik
őstag

...vélemény???[link]

(#27391) Rotate


Rotate
veterán

első 4.0.4-es rom :)

[link]

(#27392) kungzi válasza Rotate (#27391) üzenetére


kungzi
veterán

ahhoz képest, hogy azt mondták nem lesz :DDD

(#27393) Goldmen75 válasza Rotate (#27391) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kíváncsi vagyok mikor lesz ebből HUN s valami leírás vagy videjó, hogy mik az újdonságok?!

(#27394) Rotate válasza Goldmen75 (#27393) üzenetére


Rotate
veterán

mindig van az EU romokban magyar nyelv... egyébként ez nem hivatalos frissítés, csak kiszivárgott... valaki rakja fel, kíváncsi vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#27395) MunezXBK válasza Rotate (#27394) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

404 error.

(#27396) Rotate válasza MunezXBK (#27395) üzenetére


Rotate
veterán

vicces :D

mellesleg, rossz linket böködsz :)

XXLQ5

(#27397) Muffi


Muffi
aktív tag

Hello!

Azt szeretném kérdezni hogy WanamLIte V12.2 Romhoz nincs vmi más téma pl sima ICS téma mert az alap az vmennyire ICS de az a Samsung féle téma...a statusbar sima ICS-s de pl a lockscreen pedig alap Samsungos ICS..:S a menü is olyan mint az alap romon..szóval nincs hozzá vmi jó kis téma? :PP

Köszi előre is a választ!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27398) MunezXBK válasza Rotate (#27396) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jó cinkelni? :D

(#27399) Zsolaf válasza Rotate (#27396) üzenetére


Zsolaf
addikt

Lököm is fel!! :C

(#27400) Rotate válasza MunezXBK (#27398) üzenetére


Rotate
veterán

basszus én úgy felraknám :D de jól be van lakva a rom :D dilemma... mindegy, biztos ami biztos csordogál lefelé... asszony is hazament pár napra, melóba sem megyek a héten... nagyon csalogat ez a rohadék :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.