Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34001) BigT válasza vinikorn (#33999) üzenetére


BigT
senior tag

nem. Pontosabban én úgy tudom, azt olvastam, úgy gondolom, hogy nem. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#34002) Rotate válasza dani993 (#33998) üzenetére


Rotate
veterán

mit linkeljek? két dolgot is mondtam :D

(#34003) Szelley válasza bigmasterg (#33994) üzenetére


Szelley
senior tag

Tolj egy kalibrálást ezzel! 100%-os töltöttségnél kell kalibrálni. (root kell hozzá!)

(#34004) dani993 válasza Rotate (#34002) üzenetére


dani993
senior tag

Valamit, amit felrakok és szerinted jó lesz tőle :D

(#34005) 72mviktor


72mviktor
senior tag

Na kipróbáltam ezt a K4E cm10 v04-et én is.Dream kernellel raktam,kalf szerint ez ajánlott.Fel is ment,beállításoknál volt pár fc,ujraindítás megoldotta.Wifi,mobilnet megy,gps nagyon gyors,ellenben alapból se böngésző se kamera se galéria.(orvosolható)Egy két alkalmazást nem hajlandó futtatni.Viszont a gyorsaságban semmi előre lépést nem láttam.Sőt a mostani vk-m gyorsabb mindenben.Kiváncsiságból lefuttattam egy quadrantot(tudom hogy nem mérvadó) de borzasztó eredményt adott.Szóval felejtős.

dani993

Szerintem tolj fel egy 3 file-os ics-t pittel, repartal. Ha az sem, akkor esetleg megpróbálkoznék egy old bootloaderrel.

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#34006) pzstm


pzstm
titán

izé olyanom van mint még sosem. Root explorerrel másolnám be az S3-as accuweather widet mindhárom szükséges fájlját, de a harmadikra azt dobja nincs elég hely....WTF:S:S:S

ez mitől lehet?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34007) Rotate válasza dani993 (#34004) üzenetére


Rotate
veterán

próbáld meg akkor ezt kicsomagolva betallózni a bootloaderhez... meg mellé mehet a pda-ba még egyszer a rom... és úgy megpróbálni :)

pzstm:

szerintem kéne egy pites repart, mert valami régebbi fájlokkal tele lehet a system partíció... valami maradhatott ott... egy fájlossal jöttél vissza a CM10-ről nem?

72mviktor:

én ugyanezt ajánlottam, csak fordított sorrendben, mert a bootloader hamarabb lenn van, gyorsabban ki tudja próbálni

[ Szerkesztve ]

(#34008) Weeman1 válasza vinikorn (#33999) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem.

Xiaomi 11T Pro

(#34009) pzstm válasza Rotate (#34007) üzenetére


pzstm
titán

igen....de van még bőven hely ahogy néztem :S

nah akkor lehet ma késő este tolok neki pit-es-et...de nem értem akkor sem... :(

esetleg valaki s3-as accuweathert nem tud linkelni :B :R
CWM-es lenne a legjobb :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34010) dani993 válasza Rotate (#34007) üzenetére


dani993
senior tag

Nem jó a link.

(#34011) Rotate válasza dani993 (#34010) üzenetére


Rotate
veterán

genya nem engedi a hotlinkelést... no akkor ide menj, és itt a HERE-re kattints :)

72mviktor:

én sem azért mondtam mert rossz lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#34012) 72mviktor válasza Rotate (#34007) üzenetére


72mviktor
senior tag

Nem is szóltam egy rossz szót sem.... :F De igazad van :K

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#34013) #42261376


#42261376
törölt tag

Valaki találkozott már olyannak, hogy a telefont lehúzom a töltőről és úgy érzékeli, mintha tölteném, mert írja a zárolt képernyőn, hogy "Töltés: xx%". Ezután kicsivel később elkezd villogni az akkumulátor a felső sávban, majd dob egy olyan üzenetet, hogy: Címsávba: Infó, Üzenet: A töltés megszakadt. Túl nagy a feszültség. Ezt csak OK-ézni lehet. Ezt azért különösen idegesítő, mert bármit csinálok, a futó alkalmazás elé kidobja ezt az üzenetet, még a lockscreen-re is...
Olvastam már sok helyen, hogy mi ez, de nem találtam rá megoldást.

Valakinek valami ötlet?
(gyári 4.0.3-as, telenoros)

(#34014) dani993 válasza Rotate (#34011) üzenetére


dani993
senior tag

Köszönöm, de még mindig nem jut tovább a színjátszós S betűnél...

(#34015) Rotate válasza dani993 (#34014) üzenetére


Rotate
veterán

akkor marad a 3 fájlos megoldás...

letöltés

erre pedig majd mehet az 1 fájlos, ha már működni fog a telefon

(#34016) 72mviktor válasza dani993 (#34014) üzenetére


72mviktor
senior tag

A 3 file-os,pit-es telepítést is próbáltad?

(#34013) D43mon

Valószínű usb csatlakozó hiba.Próbáld meg megtisztítani finoman,ha nem segít akkor szervíz.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#34017) Xever


Xever
csendes tag

Üdv!

Lassacskán egy éve van fent KF3-as rom és úgy tűnik megérett a helyzet a cserére. Utóbbi időben fagy, újraindul, megszakadnak hívások... Gondoltam egy merészet és elhatároztam, ha már egyszer úgyis romolok akár valami aktuálisabbat is feltehetnék. Nem mintha bármi problémám is lenne ezzel csak hát mégis ki kéne próbálni ezt az ICS dolgot. Ne itt kezdődtek a gondok. Isten bizony megpróbáltam visszaolvasni de rá kellett jönnöm, hogy már a szavak felét sem értem :D Azóta nem fogllakoztam ilyesmivel, hogy az előző romot feltettem. De végül ott adtam fel, mikor belefutottam cikke egész sorába, hogy valamelyik firmware sorozat téglásít. Inkább nem kockáztatnék és töletek kérnék segítséget.

Tudna valaki linkelni nekem egy stabil 3 fileos romot? Nem kell, hogy a legújabb legyen, de ha én ezt ráteszem az legalább fél évig rajta is lesz szóval inkább legyen kicsit lasabb de menjen :D Az sem baj ha főzött addig amíg stabil. Nem lenne rossz ha magyar lenne.

Hálás köszönet :)

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#34018) Rotate válasza Xever (#34017) üzenetére


Rotate
veterán

KF3-hoz képest bármi gyors lesz, az már antik romnak számít :D

ha maradni akarsz a hivatalos vonalon, akkor a feljebb linkelt LPQ 3 fűjlos-t rakd fel, és utána arra mehet a hivatalos magyar LP7

(#34019) dani993 válasza Rotate (#34015) üzenetére


dani993
senior tag

ééééés működik! köszönöm!

(#34020) pzstm


pzstm
titán

Tovabbra sem jo az accuweather widget bemasolos:(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34021) bigmasterg válasza lafaty80 (#34000) üzenetére


bigmasterg
addikt

Igen, új romot raktam az este.

(#34003) Szelley :
Feltölöttem teljesen és most megcsináltam a kalibrálást.

Kíváncsi leszek rá, hogy fogja-e megint csinálni. Ha igen, akkor eredeti rom megy vissza.

(#34022) bgeorge84


bgeorge84
csendes tag

sziasztok
boldog tulajdonosa lettem egy samsung g s2 telónak
külföldön dolgozok és mindig probléma volt a szálláskeresésnél az internet
ezért vettem kint ezt a telót 2 év hűségnyilatkozatra havi 30 fontért
ebbe benne foglaltatik 500 perc ingyen beszélgetés bármelyik belfőldi hálózatba és egy teljesen korlátlan 5 mbites internet ( most is ezen írok )
a legszebb az egészben hogy számítógépre kötve is használhatom a korlátlan netet megkötés nélkül.

itt adódott a problémám
szeretek torrentezni és bár a letöltés szépen megy 450 kbit /sec visszaosztani nem tudok sehogy sem.
olvasgattam netes fórumokat de azok a programok számomra bonyolultak
letöltöttem párat és próbáltam portot nyitni a telefonon de nekem nem sikerült
utorrentben amikor elindítom a port tesztet folyamatosan azt az üzenetet kapom hogy nincs nyitva port és csak a letöltés lehetséges.

nagyon örülnék ha valaki aki profi ebben tudna segíteni lépésről lépésre vagy csak a fő mozzanatokban mert eddig is szépen visszaosztottam a letöltött dolgokat.
felinstallálni a programokat tudom csak a beállításokban parancsokban kellene segítség.

várom a vállalkozó szellemű profikat

(#34023) migabi24 válasza pzstm (#34020) üzenetére


migabi24
nagyúr

jogokat beállítod bemásolás után? vagy bemásolni sem tudod?

(#34024) Jadro


Jadro
veterán

Sajnos úgy néz ki, behalt az USB csatlakozóm. Gép nem ismeri fel a készüléket, se a rádugott pendrájvot nem látja. A töltés viszont működik rendesen szerencsére. A lényeg, hogy meg kell nézetnem szervizben. Feldobnék rá valami GB gyári romot, amivel beadhatom. Mi lenne az, amivel érdemes lenne próbálkozni, mert tuti lehetett rá hivatalosan frissíteni és nem kötnek bele? Köszi!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#34025) pzstm válasza migabi24 (#34023) üzenetére


pzstm
titán

bemásolni sem...de csak azt az egy fájlt. Most találtam zip-es, CWM-eset....töltöm lefelé és megnézem

INNEN van

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34026) Rotate


Rotate
veterán

no, gép restart után csatlakozott az Odin, fel is ment a NEE LPT, most bootol, vagyis már Alkalmazások optimalizálása képernyő megy...

mellesleg az a meglepő, hogy mikor az LPO-t ráraktam az LQ5-re, a Root Freezerrel fagyasztott alkalmazások maradtak fagyasztva :) gondolom most is így lesz... egy dologgal kevesebb, gyorsan újrarootolom és kész is vagyok :)

(#34027) UFO81


UFO81
csendes tag

gyári kernel linket kérhetek előre is köszi

(#34028) Rotate válasza UFO81 (#34027) üzenetére


Rotate
veterán

melyiket? :)

(#34029) r4pid


r4pid
tag

Tudnátok ajánlani egy univerzális autós mobiltartót, ami jó SII-höz is? Lehetőleg olyat amihez hozzáfér még a töltőkábel is, és commuter otterbox tokban is jól fogja, valamint hosszú karos, hogy üvegre lehessen tapasztani, és el is érjem :)

Köszi!! :)

(#34030) bigmasterg válasza bigmasterg (#34021) üzenetére


bigmasterg
addikt

Lemerült megint a telefon 100%-ról teljesen 0-ra, egy fél óra alatt és eléggé meleg.

Akksit ki kellett venni és visszarakni, a nélkül nem is töltötte.
Gyári romot odinnal és a Sam mobile-ról leszedett zip-el tudom visszarakni ?

(poén, hogy vagy 3 óra hossza alatt töltődött fel és 15perc- fél óra alatt lemerült.)

[ Szerkesztve ]

(#34031) Endless


Endless
aktív tag

Portal Rom V2.1 ROM-ot valaki felrakta?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#34032) g.gergo


g.gergo
senior tag

Üdv,

ICS system/media/audio/ui mappát ki tudná nekem vki menteni és felrakni valahova? :B :R

(#34033) MunezXBK válasza g.gergo (#34032) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Melyik romból szeretnéd?

(#34034) Rotate


Rotate
veterán

elsőre semmi baja a NEE CSC-s XWLPT-nek :) ugyanolyan ajánlott mint a többi 4.0.4 :) talán picit gyorsabb a beállításokban, mint az LPO... ennyit tudok róla mondani egyelőre...

(#34035) pzstm válasza pzstm (#34025) üzenetére


pzstm
titán

ezzel sem jó...widget betöltési probléma :O

ez most marhára idegesít ám.....lehet keresnem kell valami normális 3+1fájlosat, és arra rárakni majd ezt, mert ez így nem állapot :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34036) g.gergo válasza MunezXBK (#34033) üzenetére


g.gergo
senior tag

Jah igen, gyári 4.0.4-ből. :)

(#34037) plejik válasza Szelley (#34003) üzenetére


plejik
addikt

Ez ér is valamit? :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#34038) Endless válasza Rotate (#34034) üzenetére


Endless
aktív tag

Valamilyen kernelt raktál fel hozzá?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#34039) MunezXBK válasza plejik (#34037) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Különben nem ajánlaná!

(#34040) F-ECT$ válasza MunezXBK (#34039) üzenetére


F-ECT$
titán

Több neves rommer is leírta már, hogy a kalibrálásnak semmi hatása s2-n, egy-két teljes feltöltés is bőven elég.

Dive ever, work never.

(#34041) happy555


happy555
aktív tag

Nekem ismét behalt az LPO.....
Most épp a skype fagyott ki alatta, utána megint ko a gsm rész.
Szerencsére volt a telón nandroid.
Elegem lett belőle …
:(((

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#34042) MunezXBK válasza F-ECT$ (#34040) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam biztos csak véletlenül használt. :U

(#34043) nggabi válasza happy555 (#34041) üzenetére


nggabi
nagyúr

a skyoe amúgy is hajlamps kifagyasztani a telót. :U

"szenyor dzsíííí"

(#34044) korpicschess válasza nggabi (#34043) üzenetére


korpicschess
veterán

Sok volt a sör? Kicsit összevisszás. Ez nem a Nót totyik. ;]

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34045) bigmasterg válasza bigmasterg (#34030) üzenetére


bigmasterg
addikt

Raktam egy gyárit és eddig jó az aksi.

(#34046) Rotate válasza Endless (#34038) üzenetére


Rotate
veterán

nem szoktam :)

(#34047) UFO81


UFO81
csendes tag

valaki tudna segíteni? rootoltam a telóm( ha minden igaz) a superuser ikonom megvan de egy bizonyos program azt irja nincs :C privibe ha valaki segítene megköszönném !mig ez nem jó sajnos nem tudom használni a simem :DD ;) szerintem eléggé körbe irtam a dolgot :R

(#34048) happy555 válasza nggabi (#34043) üzenetére


happy555
aktív tag

Lehet, de ezt teljesen kifekteti.
Használhatatlan lett tőle, nuku gsm...

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#34049) Rotate válasza happy555 (#34048) üzenetére


Rotate
veterán

rakjál 3 fájlos LPQ-t, aztán formázz belső tárhelyet, rakd fel az LPT-t, és lakd be 0-ról... ha az sem segít, akkor én már feladom...

jobb ötletem nincs... nekem még ilyen sosem fordult elő, mint neked jönnek sorban...

(#34050) nggabi válasza korpicschess (#34044) üzenetére


nggabi
nagyúr

pöppet mellégépeltem. probelm? :P

"szenyor dzsíííí"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.