Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1860) tesopapa válasza mZoleee (#1857) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Véleményem szerint a "véglegesnek" is meg kell érnie 1-2 faceliftet hogy jó legyen. Ezek a "finomságok" nem mindig sikerülnek elsőre.
Az illu-xT 1.8 jó választás. Hibátlanul szaladt nálam is. Aztán végül mindig Artu 6.1-esénél (KL1) dokkolok.( :R köszi haverem!) Arra csináltam magamnak egy nekem tetsző témát.

[ Szerkesztve ]

(#19924) doongoo válasza sheep (#19921) üzenetére


doongoo
addikt

gyári tartó előnye/hátránya az utángyártottakkal szemben. Ha dokkolod bele a telót (azaz betolod az USB-s részét), akkor automatikusan indítja az autós módot

(#22162) MrTwister válasza zelma (#22160) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem van gyári(Samsung) asztali dokkolóm meg gyári autós tartóm, akkor ezeket elfelejthetem a 2 Amperes akksival? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#22167) pestibenji válasza MrTwister (#22165) üzenetére


pestibenji
senior tag

Azért ne vegyél rá mérget, hogy bele fog férni. Az én tokjaimba pl nem fér bele a 2A-s aksival, mert nem úgy van kialakítva. A dokkolóid kialakításától függ, hogy kompatibilis-e :)

[ Szerkesztve ]

(#22420) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Létezik olyan dokkoló S2-höz, ami nem ilyen tappancsos, hanem valamilyen módon a sebváltó, autórádió környékére lehetne rakni vele a telefont.
Kb. mint az asztali dokkoló, beleállítani a telefont, csak itt a kocsiban. :F

(#22623) Steven válasza C.Brigante (#22621) üzenetére


Steven
addikt

kösz az fos inkább maradjon vékony ... telót használtan vettem van még rá egy év t-gar lehet hogy aksi halt meg bár szoftver azt írja hogy GREAT szvl nem vágom mi a szar... :W :W

aksi használat azt írja így sorrendbe 45% a kijelző 19% az android rendszer, 10% hang hívás, 7% web ....ect ect

amúgy érdekeltek volna kiegészítők dokkoló , stb aksi füles ki mit ajánl ebből összesítés lehetne az első hszbe... pl tök hasznos :K

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27045) BDave


BDave
őstag

Sziasztok! Tudtok valami ehhez hasonló nagyon egyszerű asztali dokkolót S2-höz?

Ti milyet használtok?

(#27159) st3 válasza BDave (#27155) üzenetére


st3
csendes tag

Te is kaphatsz választ ha erre gondoltál. ;)
Csak ennyit kell a google keresőbe írni.
Aszatali dokkolo samsung sg2

[link]

(#27160) R2D20208 válasza BDave (#27045) üzenetére


R2D20208
addikt

Szia ! Én sajnos nem tudok asztali dokkolót, és nem is használok. :(

(#27159) st3 ez nem is volt olyan nehéz ;)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27165) BDave válasza st3 (#27159) üzenetére


BDave
őstag

Csak hogy erre én is képes vagyok, viszont a kérdésem nem az volt, hogy létezik-e S2höz dokkoló.

(#27167) Szelley válasza BDave (#27165) üzenetére


Szelley
senior tag

Keresőt haszálva dobott ki egy pár találatot!
Szerintem Őt kellene megkérdezned, ugyanis ő használ gyári asztali és autós dokkolót is! ;)
Artu:Mennyiiii?! :C

[ Szerkesztve ]

(#27170) st3 válasza BDave (#27165) üzenetére


st3
csendes tag

Sziasztok! Tudtok valami ehhez hasonló nagyon egyszerű asztali dokkolót S2-höz?
Ti milyet használtok?

Amit linkeltem, az hasonló és egyszerű.
Lehet hogy nekem gyenge a felfogásom, nem is akarom ezt vitatni, de a kérdésből én azt vettem le, hogy neked szükséged lenne egy dokkolóra, hogy te mire gondoltál az megint egy más kérdés.
A második kérdésedre pedig gondolom azért nem kaptál választ, mert szerintem a 99%-a nem használ dokkolót és a téma részemről lezárva, mert a végén én jövök ki rosszul ebből az egyszerű kérdésből.

(#27177) lafaty80 válasza BDave (#27165) üzenetére


lafaty80
őstag

Ha tartó kell akkor az lejjebb linkelt teljesen jó, ha dokkoló kell, akkor én ezt használom és nagyon jó.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#28620) t-real


t-real
tag

Tudna valaki segíteni abban, hogy írna pár olyan alkalmazást ami azt a célt szolgálja, hogy ha ráteszem a telót egy dokkolóra (vagy töltőre) akkor azt érzékeli, elindul magától és mondjuk mutat egy órát nem kapcsol le a kijelző magától, vagy hasonlók... :B
Köszönöm... :R

(#32188) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

Van egy gyári dokkolóm. Ha az adatkábellel összekötöm a géppel akkor az normális, h nem tud csatlakozni, csak tölteni? Ill ha hangot rákötöm a dokkolóra akkor nem a hangszórókból szól a zene, hanem a telefon hangszórójából, pedig elvileg be is állítottam a menüben, h a nagot dokkolón keresztól küldje... gyári miui v4 van fent. De ha van ennél jobb miui szívesen fogadom az ötleteket.

(#32189) znagy69 válasza Dr V (#32188) üzenetére


znagy69
őstag

cMIUI-t próbáld ki, azt ajánlják most legtöbben és én is ezt teszem, mert jó. De nincs dokkolóm, hogy kipróbáljam.

(#33333) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

rotate! a dokkolónak, amit te vettél mi értelme is van? mert ha jó, akkor én is beruházok egyre :D

(#34340) bigmasterg válasza nexusking (#34338) üzenetére


bigmasterg
addikt

[link]

De azt hiszem kellene hozzá mini hdmi kimenet, az sgsII-n meg nincs. (esetleg ha létezik olyan dokkoló, amin van, de nem vagyok biztos benne)

(#35075) toto0569


toto0569
addikt

olcsó dokkoló ,ha valakit érdekel...[link] meglepi

[ Szerkesztve ]

(#35966) Locutus


Locutus
veterán

Melyik dokkolót érdemes megvenni?
A 30 eurós samsungot, vagy a 10-15 eurós egyebek is jók?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#35968) Rotate válasza Locutus (#35966) üzenetére


Rotate
veterán

linkeltük páran korábban a 8€-s Zenis dokkolót, teljesen jó :)

(#37403) Locutus


Locutus
veterán

Vettem egy gyári dokkolót az S2-mhöz.

Ez a fos meg csak tölteni tud rajta keresztül, szinkronizálni nem. Ha direktbe bedugom az USB kábelt, akkor szinkronizál, de a dokkolón keresztül nem. Ekkora egy szart... nem lehet ezt valahogy megokosítani?

Bár vettem volna inkább fele ennyiért egy noname dokkolót, az biztos tudna mindent...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42565) knyitogato


knyitogato
őstag

Lehet vhogy blokkolni azt a készenléti képernyőt, ami a gyári asztali töltőbe helyezéskor jön elő? Én nem szeretem. A dokkolót viszont igen :)

(#42566) Picco válasza knyitogato (#42565) üzenetére


Picco
addikt

Nekem ugyan nem gyari dokkolom van, de itt nem jon elo semmifele keszenleti kepernyo szerencsere:)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43065) sgery


sgery
őstag

Van nekem egy s2-em, legújabb gyári rendszerrel megspékelve.
A kérdésem az lenne, hogy milyen gyorsan kellene ennek merülnie? Mert nekem csak úgy szipkázza az energiát a készülék. Ez alatt azt értem, hogy kis telefonálással, wifi/bt bekapcs (de wifin pl. csak otthon van fent), e-mail (gmail+céges mail) figyeléssel simán lecsapja 5-6óra alatt az akkut. Ha picit neteznék vagy nyomkodnám akkor 4óra is lehet.
Pontos adat nincs, mivel otthon dokkolóban ül, autóban szintén így mindig töltődik valahol.
De régebben az S1-es messze nem merült ilyen gyorsan.
Tehát normális ez, vagy mit lehet tenni? Vagy mi szívhatja le ennyire?

Egyébként az S1-est a barátnőm örökölte, neki 3-4 naponta kell töltenie, mert nincs mobilnete. Ennyit számít :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#49616) Melanor


Melanor
tag

Kellene nekem valami jó kis dokkoló (csak töltésre kellene), amibe bele tudnám aplikálni a telefont szilikontokban is. Légyszi ajáljatok valamit.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.