Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27951) Rotate válasza pzstm (#27950) üzenetére


Rotate
veterán

Twitter rulz :D

(#27952) zack válasza Rotate (#27949) üzenetére


zack
nagyúr

Most ez a menő. ;]

Így viszont hogy kint a CF root, így megy fel nekem is az LQ5. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27953) C.Brigante válasza Rotate (#27949) üzenetére


C.Brigante
veterán

ezen én is sokat gondolkodtam már.... miért?????? :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27954) MunezXBK válasza killmix (#27948) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha mindenképp Salman kell, tedd fel a V3-at. Az nincs összehányva.

Ugyanúgy csinálj mindent, ahogy a V4-nél.

(#27955) killmix válasza MunezXBK (#27954) üzenetére


killmix
tag

És azt honnan tudom leszedni?

Ja és a v4 hez honnan lehet leszedni az extras.zip-et? Mert az a donload link ugyan oda vezet ahol a v4-et, illetve a bloatwaret töltöttem le.

[ Szerkesztve ]

(#27956) pzstm válasza Rotate (#27949) üzenetére


pzstm
titán

apropó egy kérdés. Nova launcherből az ingyenest vagy fizetőset használjátok?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27957) Rotate válasza pzstm (#27956) üzenetére


Rotate
veterán

én a fizetőset :)

(#27958) csabám válasza Rotate (#27937) üzenetére


csabám
addikt

Esetleg próbáltad vele a kamerát?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27959) Rotate válasza csabám (#27958) üzenetére


Rotate
veterán

nem raktam fel, mert nem találtam gyári kernelt... CF után vissza szoktam rakni :)

(#27960) highness


highness
tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy fél éves gyárilag független Galaxy s2-t, Szinte minden jó, de van egy problémám. A fülhallgató csatlakozásakor a hangzás olyan, mintha egy kút mélyéről szólna. Pontosabban az éneksávra igaz ez leginkább. Szerintetek ez szoftveres, vagy hardveres probléma lehet? (android verzió: 4.03) Garancia érvényesítéséhez az ország másik végére kéne küldenem. Szeretném házilag megoldani a dolgot, ha lehet.
A segítséget előre is nagyon köszönöm!

(#27962) Goldmen75 válasza highness (#27961) üzenetére


Goldmen75
őstag

Próbáld ki előbb másik fülessel!

(#27963) zack


zack
nagyúr

LQ5 esetében Odinos mutatvány után toltatok rá CWM-ből Wipe Dalvik-ot, fix permissions-t?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27964) C.Brigante


C.Brigante
veterán

köcsög root kernel megb@szta a novát!!! amióta rootoltam ööszevissza érzékeli a scrollozást!!! :((( ilyenkor lesz 200 a vérnyomásom!

LQ5 cf root-ot ne tegyétek fel!!! Kamera nem jó vele, összefossa magát a rendszer!!!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27965) csabám válasza Rotate (#27959) üzenetére


csabám
addikt

Na akkor én mindjárt megsadelom. . . ;)

Szerk.: Megerősítve. Vele sem jó a kamera! :(

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27966) ToMmY_hun válasza highness (#27961) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Milyen lejátszóval próbáltad? A gyáriban alapból be van kapcsolva egy effekt, aminek nem tudom a nevét de nagyon elcseszi a hangzát. Próbáld ki egy másik lejátszóval, például a PowerAmp trial verziójával. Ha azzal sem tudod belőni a hangszínt, akkor próbáld ki egy másik fülhallgatóval. Ha úgy sem jó, akkor a telefonnak lesz hibája.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27967) zack válasza C.Brigante (#27964) üzenetére


zack
nagyúr

Ezért vártam meg a root kernelt, mert nem akartam egy félig belakott rendszert rootolni. Install+root, és utána lehet kezdeni a telepítgetéseket.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27968) Goldmen75 válasza highness (#27961) üzenetére


Goldmen75
őstag

Wave- nél jártam így...vettem egy használtat s mint a kút mélyéről szólt volna...elővettem a másik wave fülesét s gyönyörűen szólt..:)

(#27969) Rotate válasza C.Brigante (#27964) üzenetére


Rotate
veterán

kéne találni odinos gyári kernelt, azzal megmaradna a root, és normális maradna minden

(#27970) csabám


csabám
addikt

Itt egy újabb CF LQ5 kernel.

C.Brigante, megnézed? :B

zack: Nem ugyanaz, mivel ezt most linkelte CF. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27971) half333


half333
őstag

Tényleg van a Galaxy S 2 -ben NFC?
[link]

(#27972) zack válasza csabám (#27970) üzenetére


zack
nagyúr

Sztem ez tök u.a. mint az első.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27973) ibenny válasza half333 (#27971) üzenetére


ibenny
senior tag

Egyes valtozatokban van, ami Europaban forgalomba kerult, abban nincs.

(#27974) Rotate válasza half333 (#27971) üzenetére


Rotate
veterán

i9100P-ben van

(#27975) bee_jay válasza highness (#27961) üzenetére


bee_jay
tag

Szia!

Ez azért van, mert a telefon és a fülhallgató csatlakozója nem egyformán van bekötve. Gondolom mikrofon-fülhallgatót használsz, ahol a 4 pólus küzöl kettő fel van cserélve.
Én is így jártam, a Galaxy S-emhez vettem egy audió adaptert és egy Sennheiser fülest, azért hogy headset-ként is tudjam használni, de mikor megvettem az S2-őt, ahhoz nem volt jó az adapter, (ilyenkor van az a viszhangos effektes hangzás, amiről te is beszélsz, olyasmi, mint ha csak félig lenne bedugva a csati), így csak a Sennheisert tudtam használni magában. Aztán végül átforrasztottam az adapterben a vezetékeket, így most minden oké... ;)

(#27976) agabe


agabe
addikt

Na hamarosan lehet, hogy kipróbálom vagy az lq5 -öt (ha lesz rá jó krernel), vagy a Resurrection -ont...amelyikre egy hét múlva is azt mondjátok jó :)
Eddig csak olvasom melyikben mik a hibák...még mindig gyári (+ root) KK5 -ös GB-n vagyok, mert semmi gondom vele, és már untam az év első hónapjaiban a szívásokat, így nagyon régóta nem is próbáltam már romokat...ha valami végre tényleg stabil lesz, azt azért felteszem, bár jó lenne a JB-ből a 60fps is...hátha beteszik vmelyik customba ;]

(#27977) killmix


killmix
tag

Most salmanrom v4 alatt van ugye a sárgaháromszög. Ilynekor csak a trianlge away progit kell használni? És a számlálót, ha esetleg visszatérek gyári romra hogy lehet visszaállítani? Csak jiggel lehet?

(#27978) csabám válasza csabám (#27970) üzenetére


csabám
addikt

Ennél jó a kamera :C

Tehát ezzel rottoljátok az LQ5 - öt.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27979) R2D20208 válasza half333 (#27971) üzenetére


R2D20208
addikt

Semmi :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27980) C.Brigante válasza csabám (#27970) üzenetére


C.Brigante
veterán

egyelőre nem tudom mert újraraktam, valaki próbálja ki, én már félig belaktam az előzőt azért borultam ki.... :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27981) zack


zack
nagyúr

Aki azt mondta, hogy a LQ5-höz csomagolt pit teljesen jó, annak megsúgom, jó lenne ha nem írna olyat amiben nem biztos, teljes meggyőződéssel, mert ez úgy ahogy van f@szság, és senki se használja. Nekem 4Gb lett tőle a belső tárhely. :((( :W

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27982) Rotate válasza zack (#27981) üzenetére


Rotate
veterán

flasheld ujra a régi pittel... nincs gond :)

(#27983) csabám válasza zack (#27981) üzenetére


csabám
addikt

Nálam annyi maradt amennyi volt. . . És nem én vagyok az egyetlen!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#27984) ferrari1 válasza Rotate (#27969) üzenetére


ferrari1
őstag

Remélem ez jó. Nem próbáltam !!!

[ Szerkesztve ]

(#27985) ToMmY_hun válasza zack (#27981) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én is azzal csináltam és nekem maradt 16 Gb. Illetve a felhasználható terület ~12GB. Ettől függetlenül tényleg ne azzal csináljátok.

Ha már így szóbajött, valaki fel tudná rakni a 16GB-os .pit fájlt? Nincs kedvem csak ezért letölteni egy teljes romot.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27986) C.Brigante


C.Brigante
veterán

szomorú tény, de a hálózat nekem is megdöglött!!! Megpróbálom a kínai romot....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27987) zack válasza Rotate (#27982) üzenetére


zack
nagyúr

Ez oké, de direkt azért csináltam a sajátjával, mert valaki okosan kitalálta, jó az is. :U
Megspóroltam volna magamnak elég sok időt (amiből most nincs túl sok), mert elég későn vettem észre.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27988) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nah...asszem jó lesz várni, még kiforrja ez magát:)

(#27989) Rotate válasza ferrari1 (#27984) üzenetére


Rotate
veterán

köszi, még kicsit várok hátha lesz Odinos, meg mondjuk rootom van, lehet fel se rakom a CF-et :)

Goldmen75:

micsoda? a második CF már jó lett... meg van más root megoldás is, a rom meg jól működik... bár a te dpi-s szaroddal biztos lennének gondok, aztán meg menne a sírás, szóval neked tényleg nem árt, ha úgy hagyod, ahogy van ;)

[ Szerkesztve ]

(#27990) R2D20208 válasza zack (#27981) üzenetére


R2D20208
addikt

Nálam is ok. Épp félórája tettem fel próbára.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27991) Linkin


Linkin
senior tag

Lesz SGSII-re JB
[link]

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27992) highness válasza ToMmY_hun (#27966) üzenetére


highness
tag

Igazad lehet, köszönöm. Kipróbáltam egy régi számítógéphez használt fejhallgatóval, és azzal megy rendesen.
Most beszerzek egy új gyári fülest, és kipróbálom, mert annak van a 3,5-ös csatlakozóján egy plusz csík, vagy osztás. Remélem jó lesz.
Még egyszer köszi.

(#27993) Goldmen75 válasza Rotate (#27989) üzenetére


Goldmen75
őstag

Csípem a hozzámszólásaid! Ha valóban a dpi miatt tűnik el néha a status bar, akkor mindössze ennyi a gondom (max nincs minek beégnie).
Csak így tovább!

(#27994) zack


zack
nagyúr

Beállítások-tárhely-belső tárhely-nél ti mit láttok? :U

Összes terület:
Elérhető:

Ezeknél mit ír nektek?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27995) Arcanis válasza Arcanis (#27942) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Felraktam a deodexed LQ5-öt, (alapból rootolt cucc + cwm) eddig oké a cucc
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a sales code (vagy product code) nak mi a jelentősége?
Illetve mikor állítódik át ez a kód? (Amit ugyebár a *#272*imei# kódsorral lehet megjeleníteni)

(#27996) ToMmY_hun válasza ToMmY_hun (#27985) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Régi .pit fájl, amit javasolt használni a 8GB-os verzió helyett

EMMC EXT4 .pit letöltés

zack: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27997) agabe válasza Linkin (#27991) üzenetére


agabe
addikt

CM-ben persze , hogy lesz... az 5.0 -ás (az lesz a következő év végén egyáltalán ? ) ki fogják hozni sok mindenre, közölük SII -re is, mivel tuti semmi hardveres akadálya nem lesz.
Kérdés, hogy gyárilag lesz-e majd...de erről JB esetén samsung majd nyilatkozik.

(#27998) zack válasza ToMmY_hun (#27985) üzenetére


zack
nagyúr

Elvileg a pit.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27999) mizu válasza Linkin (#27991) üzenetére


mizu
aktív tag

Egy épkézláb 9-es verziót sem voltak képesek kiadni. A 7-es verziónál megállt a tudomány. Az újakból csak nightly meg RC és pá. 10-es verzió - röhej...

▫️ PH! FAN ▫️

(#28000) ferrari1 válasza zack (#27994) üzenetére


ferrari1
őstag

Összes terület: 4.11 Gb
Elérhető: 3.42 Gb

Ezen belül: Vegyes fájlok: 8.81 Gb

:Y

Összeadom, megvan az :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.