Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27301) Linkin


Linkin
senior tag

Itt SGSII-nél nagyon sok rom van viszont kernel-ből nem valami nagy a választék tudom hogy vannak kisebb fejlesztők is de mindeki a Siyah kernelt használja ami tényleg nagyon jó. Szerintem a fejlesztője rájön hogy az SII egy hulladék telefon és visszatér SII-re :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27302) Goldmen75 válasza mizu (#27298) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát nem éppen ez a fő tulajdonsága ennek a telónak! Qrva sok van ami karcsú s könnyű:))))
De mondjátok csak, egyik fülemen be, másikon ki...én se fikázom senkinek a telóját, megoldását....

(#27303) MunezXBK válasza Linkin (#27301) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Na az utolsó mondatodnak fuss neki még 1x lszi. :DD

(#27304) sniphoe válasza Andrew10 (#27239) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Szia, közben sikerült. Újraindítás után ment gond nélkül.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#27305) Piwi válasza Goldmen75 (#27302) üzenetére


Piwi
addikt

Nincs itt fikàzàs, te belinkelted a képeket, mi meg elmondtuk a véleményünk :)

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27306) zack válasza mizu (#27286) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom te mit néztél de a Wanam 12.2 UHLPS-nek nem kör alakú az aksi ikonja. :U
Jelenleg a 12.2-es Wanam az egyik legjobb ROM használatban, szóval nem tudom mi az elvárás, de ez egy minimalista gyors ROM, és jó lenne ha olyat nem fikáznál, ami még fent se volt a telefonodon. :U

(#27294) Land

Átlagosan 100 progit telepítek egy belakott rendszernél, +- 10-20 progi.
Ne kérd, hogy ezeket összeszedjem. :U
Ha kérdezel, és ismerem a progit, nagyon szívesen leírom a véleményemet. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27307) knyitogato válasza HUTCHDB (#27270) üzenetére


knyitogato
őstag

De köszi szépen a szándékot!

Szörnyű ez, éjjel még full kétségbeesetten próbáltam életre kelteni a telót, most meg már azon agyalok, hogy nagyon kipróbálnám a miuit.... :P ;]

(#27308) zack válasza R2D20208 (#27289) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt tuti megnézem majd a napokban.
Criskelo utsó munkáival nagyon elégedett voltam. :K
Tetszik, és ezek mellett stabil, jó üzemidejű romokat fabrikál.

Kezdenek viszaszállingózni a rommerek S2-re? :B
Lehet ez az S3 főzőcskézős project még korai. Ahogy olvastam nem nagyon van még normális főzelék S3-ra... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27309) sheep


sheep
addikt

elvittem tegnap szervizbe a telefonomat (hivatalos samu szervizközpont)
gyári garipapír, kijelzőcserét szerettem volna beégés miatt
semmi probléma, mondták délutánra kész lesz
egyszer csak hív a szervizes, hogy használtan vettem-e a telefont, mert van egy kis bibi: tudok-e róla hogy a samsung majdnem egy éve megvonta a garanciát a készülékről, mert nem rendeltetésszerűen használták (beázás)?
Mondom faxa...a srác nekem úgy adta el hogy még van egy év gari rá, megvan az eredeti samu garipapír is, és a meghosszabbított garancia is azt mutatja hogy minden okés, 2013.06.02.-ig garis.
Ilyenkor miért nem törlik a garanciát onnan is, vagy miért nem vonják be a garipapírt? Ha egyszer van garipapír akkor mégis miből kellene gondolnom hogy már nem él?
jól megszívtam ismét...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27310) mizu válasza zack (#27306) üzenetére


mizu
aktív tag

A Stock ROM volt fent - nem a blue, hanem a stock themed. (mert ugye mindig kettő van)
Most biztos nem rakom vissza, mert fent volt, de tuti kör alakú az akku ikon. A feloldó kép sem Samsung cucc.

▫️ PH! FAN ▫️

(#27311) Rotate válasza sheep (#27309) üzenetére


Rotate
veterán

az szép... tudtam én, hogy ott valami nem stimmel... de hogy lehet valaki ekkora szemétláda, hogy így eladja? én biztos megveretném...

(#27312) zack válasza sheep (#27309) üzenetére


zack
nagyúr

Jáááj. :(((
Ez szinte kivédhetetlen, és szerintem olyan kicsi az esélye, hogy erre, aki másodkézből veszi, senki sem gondol. Másodkézből vettem, de ezt én sem tudtam ellenőrizni éjjel 1-kor amikor az üzlet megköttetett, és őszintén bevallom, nem is gondoltam a telefon ilyen jellegű ellenőrzésére.
Én eladnám a helyedben olcsóbban gari nélkül itt a PH-n... :U

(#27310) xkisszoltanx

A "Blue Theme" verziónál stock aksi ikon van. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27313) sheep válasza zack (#27312) üzenetére


sheep
addikt

igen én is az eladáson gondolkodom
csak annyira jó ez a telefon :) nagyon megszerettem, és vettem hozzá plusz akksit, autós tartót, stb
gyakorlatilag nem tudok olyan telefont mondani most amire lecserélném (egy másik sgs2-re amin van gari:)
mindenesetre felvettem a kapcsolatot az eladóval és várom hogy reagáljon valamit...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27314) zack válasza sheep (#27313) üzenetére


zack
nagyúr

Azt már b@szhatod. :(( Kétlem hogy az eladóval bármit is fogsz tudni intézni. Nem azért vert át, hogy most kártalanítson. Mosni fogja kezeit, hogy ő is vette valakitől, stb...
Ha tényleg így volt, és őt is átverték, lehet hogy tudsz vele egyezkedni...Én simán 20k-t visszakérnék a vételárból a gari megvonás miatt.
A garis, gyönyörű S2-ök 85-90k között futkosnak a PH-n.
A tiedet gari nélkül 70-75k-ért tuti el fogják vinni.
Tehát lényegében +15-20k fog kerülni neked egy tényleg garis S2-re cserélés...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27315) Varszegig válasza zack (#27314) üzenetére


Varszegig
veterán

beégett kijelzővel gari nélkül 70-75-ért? No way :(

(#27316) mizu


mizu
aktív tag

Amit egyáltalán nem vágok, hogy ha a rom zipelt állományában sehol sincs SamsungIM, Kies Air, Swype stbstb - akkor honnan kaparja elő mégis és biggyeszti be az első indulásnál a rendszerbe? Kizárásos alapon marad a telefon egyik rejtett "bugyra". Na de ott hol lehet? :F

▫️ PH! FAN ▫️

(#27317) ToMmY_hun válasza sheep (#27309) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Neten elllenőrizted a garanciát?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27318) MunezXBK válasza mizu (#27316) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

2 helyen vannak appok, egyikben sem találod?

(#27319) Rotate válasza sheep (#27313) üzenetére


Rotate
veterán

sajnos ez az egyetlen járható út, amit zack ír... most még valamennyiért el tudod adni, és minimális veszteséggel rendes garisat szerezni... de ha meghagyod, jobban beég a kijelző, stb... később lehet el sem tudod adni, és rádszárad egy gari nélküli beégett kijelzőjű szar, amit garis áron vettél...

(#27320) sheep válasza Rotate (#27319) üzenetére


sheep
addikt

és jogi úton? egy ügyvédi felszólítás talán...
a garanciapapíron és a számlán megvan az eredeti vevő neve és telefonszáma, ez szerepel a gari megvonásos jegyzőkönyvön is
mivel nem a valóságnak megfelelő állapotban adta el a telefont
tudom hogy nem éri meg emiatt bíróságra rohangálni, de nem akarom ennyiben hagyni hogy megszívtam és kész, fogadjam el..

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27321) zzola válasza Rotate (#27319) üzenetére


zzola
félisten

Én ezért nem veszek használt készüléket! Általában átb@sznak csak vele, és utólag pénzt úgy sem adnak vissza... :W

(#27322) mizu válasza MunezXBK (#27318) üzenetére


mizu
aktív tag

A data\app\ és a system\app\-on belül nincs egyik sem. :N

▫️ PH! FAN ▫️

(#27323) R2D20208 válasza sheep (#27309) üzenetére


R2D20208
addikt

Én szinte az összes telefonom garipapíron kívül, garanciaszervízben, akár telefoon keresztül is, imei szám alapján lecsekkoltatom. Így nem érhet ilyen jellegű meglepetés.Amúgy szerintem simán hívd fel, és monnd el neki, hisz a garanciavesztést eltitkolta amit tud, és mondd meg nem szeretnél jogi útra menni. Én simán mennék a helyedben.

(#27308) zack nem szállingóznak vissza. Akik régi hajósok, azok a gépükön lévő saját elmentett cuccosukból is meg tudják csinálni az aktuális SGS-2 FW- t , teló nélkül is. Max megkérnek valakit, dobja fel. Telepítés rendben lezajlik-e, minden ok- e , és ennyi. Ha persze akarják.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27324) R2D20208 válasza lajki7 (#27231) üzenetére


R2D20208
addikt

Papi ? :Y Nincs mit kisfiam ;)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27325) Rotate válasza R2D20208 (#27323) üzenetére


Rotate
veterán

vagy megvan nekik még fiókban az S2, és ha jön új rom, csekkolják kiadás előtt :D

(#27326) zozobá válasza sheep (#27309) üzenetére


zozobá
csendes tag

Nekem is megvonták a garanciát a telefonrol (beázás) , most megnéztem a samsung oldalán még mindig az irja , "hogy Garancia idő lejárata: 2013. 09. 18". Tehát nincs rendesen lekövetve a web-es regisztráció se. Ezek szerint ha használtan vesz az ember telefont, még az se tuti, ha az eladö megmutatja a samsung oldalon a regisztrált garanciát.

(#27327) zozobá válasza sheep (#27309) üzenetére


zozobá
csendes tag

Nekem is megvonták a garanciát a telefonrol (beázás) , most megnéztem a samsung oldalán még mindig az irja , "hogy Garancia idő lejárata: 2013. 09. 18". Tehát nincs rendesen lekövetve a web-es regisztráció se. Ezek szerint ha használtan vesz az ember telefont, még az se tuti, ha az eladö megmutatja a samsung oldalon a regisztrált garanciát.

(2x jelent meg a hozzászolás, nem tom miért)

[ Szerkesztve ]

(#27328) ToMmY_hun válasza zozobá (#27327) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az király... most kétsébe vagyok esve én is. Azon kívül, hogy személyesen bemegyek egy szervízbe ki lehet valahogy deríteni, hogy él-e még a garancia?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27329) zack válasza ToMmY_hun (#27328) üzenetére


zack
nagyúr

Én csak azért nem parázok, mert 1 hónapos volt amikor vettem. Bár ettől még beázhatott ez alatt az idő alatt bármikor. :U
Nem pörgök rá a témára, mert csak magamnak okozok vele bonyodalmat.
Én azt feltételezem, hogy minden ok a telcsimmel, de majd a garinál úgyis meglátom a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27330) tamasgal válasza sheep (#27320) üzenetére


tamasgal
senior tag

Szerintem nyugodtan vidd vissza az eladónak és kérd vissza a lét, ha ezt nem akarja akkor erőszak! Csúnyán átvert téged, ezért én biztos, hogy apénz visszadása útán még rendeznék egy ki öklözést az arcán. Majd most biztos írjátok, hogy jaj jaj ezt nem szabad, de igen mert ezt érdemli.

(#27331) lafaty80 válasza sheep (#27320) üzenetére


lafaty80
őstag

Ph-stól vetted?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27332) sheep válasza lafaty80 (#27331) üzenetére


sheep
addikt

igen ph-s tól vettem, szal ha nem fog működni a dolog akkor kiadom az adatait itt is

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27333) ToMmY_hun válasza zack (#27329) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nekem két hetes volt, de ettől nem vagyok nyugodtabb :P

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27334) Steven


Steven
addikt

ki hogy használja a proci tuningot nálam egy ideje

1,4ghz 1,225
1ghz 1,125
800mhz 1,015
500mhz 925
200mhz 875

jah 2000mha peres aksit még mindig nem sikerült szerezni ... előttem adta el a srác ... a mocsok ;]

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27335) killmix


killmix
tag

Nah voltam a Tmobilnál, és végülis kicserélték telót! :DD :)) És ICS-sel adták vissza, pedig azthittem, hogy gingerrel fogják, na mind1 :)
Aztán most lehet hogy megpróbálkozom egy macskással vagy valami mással, még nem tudom. :DD

És köszi mindenkinek aki segített, avagy próbált segíteni ! :R :)

(#27336) zack


zack
nagyúr

Wanam készenléti ideje Siyah 3.3.2-vel:

17h15p akkuhasználat, 49p kijelző, 57p hanghívás, 36p GPS kijelző nélkül (Endomondo Pro), és 52% vagyok még csak. Megkockáztatom, hogy az eddigi egyik legjobb fogyasztású ROM amióta S2-öt használok.
Persze minden adatkapcsolat, 3G, Wifi, Sync, be van kapcsolva. :K
Ha ilyen minden UHLPS akkor egy bitang jó verziót kaptunk. :K :C

(#27334) Steven

Majd megnézem, de még nincs fent a Voltage Control Extreme.
Köszi az infót. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27337) Piwi válasza zack (#27336) üzenetére


Piwi
addikt

1 óra kijelzővel az elég gyengus...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27338) Steven válasza zack (#27336) üzenetére


Steven
addikt

megvettem a Tegrak- progit...

nah amúgy gput is lejebb vettem

267mhz -900mha
160mhz- 850mha

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27339) zack válasza Piwi (#27337) üzenetére


zack
nagyúr

Mondod ezt Gb rendszert használva... :U
Tisztában vagyok vele, mennyit fogyasztottak az eddigi ICS ROM-ok amiket használtam...
Talán a Criskelo V10 volt ennél jobb nálam.

Az meg a másik, hogy nem egy második fél készenléti idejéhez kell hasonlítani, mert mindenki más szokásokkal használja a telefonját. A főbb paramétereket meg lehet adni, de akkor sem lesz túl pontos. Itt inkább az 1 telefonra tett különböző ROM-ok azonos feltételek melletti készenléti ideje összehasonlítható. És még így is a használt programok befolyásoló tényezőjét nem is vettük számításba.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27340) Linkin válasza zack (#27336) üzenetére


Linkin
senior tag

A siyah 3.3.1 kevesebbet fogyaszt esetleg próbáldki azt is

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27341) Land válasza Steven (#27334) üzenetére


Land
veterán

Lehet én vettem meg.:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27342) Steven válasza Land (#27341) üzenetére


Steven
addikt

akkor kapd be :P ;] mocsok :O :C :C

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27343) gezatata


gezatata
aktív tag

UHLPS gyári romot honnan lehet letölteni mert a SamMobile Firmware oldalán nem találtam

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27344) Steven válasza gezatata (#27343) üzenetére


Steven
addikt

itt egy rakás

[link]

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27345) Piwi válasza zack (#27339) üzenetére


Piwi
addikt

Igy van, én használom és nem az akksiidőt nézegetem naponta :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27346) killmix válasza gezatata (#27343) üzenetére


killmix
tag

Beírtam a fenti keresőbe !
Tedd te is ezt. :K

[ Szerkesztve ]

(#27347) kungzi válasza gezatata (#27343) üzenetére


kungzi
veterán

azért mert azok nem európai firmware-k, hanem dél-amerikaiak :)

(#27348) bee_jay válasza Steven (#27338) üzenetére


bee_jay
tag

Üdv!

Beállítottam én is ezeket az értékeket a procira és a gpu-ra, de nálam 2 perc múlva lefagyott a telefon...

Gyári 4.0.3-as ROM-ot használok CF-Root kernellel.

Esetleg érdemes lenne másik kernelt felraknom?

(#27349) gezatata válasza kungzi (#27347) üzenetére


gezatata
aktív tag

Wanam UHLPS 12.2-ben van azért magyar menü?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27350) kungzi válasza gezatata (#27349) üzenetére


kungzi
veterán

van :K

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.