Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29001) Rotate válasza lajki7 (#29000) üzenetére


Rotate
veterán

basszus, root explorer, és belemész azokban a mappákba, amik írva vannak, és kitörlöd azokat a fájlokat, amik írva vannak... mit nem értesz ezen? :D :W

(#29002) Piwi válasza Rotate (#29001) üzenetére


Piwi
addikt

Ez így nekem is bonyolult :D leirnàd lèpèsről lèpèsre? Köszi papi :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#29003) lajki7 válasza Rotate (#29001) üzenetére


lajki7
senior tag

ennyi kellett kösszi :) playből tölthető a cucc

iPhone 11 Pro

(#29004) Arcanis válasza Rotate (#28998) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Melyik PRO verziót kell megvenni ahhoz, hogy a sensus témát használjam? Mindegy?
Egyébként nagyon zsír, köszi a tippet, tetszik az ICS chroma wallpaper animált verziója is :)

Lajki: csinálok cwm-es uninstallert oké? De tényleg kézzel 2 perc alatt le lehet törölni ha van root jogod :))

(#29005) pzstm válasza Rotate (#29001) üzenetére


pzstm
titán

leírnád nekem is úgy mint egy debil fas*nak? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29006) Rotate válasza Piwi (#29002) üzenetére


Rotate
veterán

<--- pzstm ez neked is szól :D

[ Szerkesztve ]

(#29007) mZoleee válasza Arcanis (#29004) üzenetére


mZoleee
senior tag

nem tudom feltenni CWM-ből a TW-s cuccot, mert status 6-os error-t ír ki :(

(#29008) Rotate válasza Arcanis (#29004) üzenetére


Rotate
veterán

ha megveszed azt amit linkeltem, akkor az összeset tudod használni, belül váltogatsz... van a Sense, a Chroma, Phase Beams... meg mindben lehet állítgatni mindent, árnyalattól kezdve bármit... szóval teljesen más színeket is kikeverhetsz :)

mZoleee:

másold be a fájlokat kézzel, úgy még restartolni sem kell...

[ Szerkesztve ]

(#29009) zack


zack
nagyúr

Első feltöltéssel 27h készenlét 3,5h kijelzővel, akksi 9% (gyári).

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29010) Rotate válasza zack (#29009) üzenetére


Rotate
veterán

az a stabil 2 nap, reggeltől másnap estig igaz? kellemes :)

mZoleee:

gondolom nem szeretik egymást a rom meg a launcher...

[ Szerkesztve ]

(#29011) mZoleee válasza Rotate (#29008) üzenetére


mZoleee
senior tag

bemásoltam, beállítottam a jogokat neki, újraindítottam a telefont, elindult a TW viszont ahogy beléptem a névjegyzékbe vagy a beállításokba vagy bár hova ami nem áttetsző menü, automatikusan leállt a TW valamiért és újra kellett indítani...
az időjárás widget meg el se indult, mert azt irta ki hogy Widgetbetöltési probléma...
Ressurection Remix 2.5.3-as van fent

edit: vagy esetleg egy normális rom-ot tudtok ajánlani? :)

[ Szerkesztve ]

(#29012) Szelley válasza Rotate (#29006) üzenetére


Szelley
senior tag

:C :C :C
"hógy kel pittel rotólni hogy mennyen a smúsz? tudnál segiteni nekem is?" :DDD

(#29013) pzstm válasza zack (#29009) üzenetére


pzstm
titán

emiatt is marhára izgat/érdekel az a 4.0.4 :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29014) Rotate válasza pzstm (#29013) üzenetére


Rotate
veterán

de úgysem fogod felrakni :D

Szelley:

smooth.zip-et kell CWM-ből felrakni :D

[ Szerkesztve ]

(#29015) Arcanis válasza mZoleee (#29007) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Kijavítottam, töltöm fel...

(#29016) pzstm válasza Rotate (#29014) üzenetére


pzstm
titán

amíg nincs benne a pit-es rootjában a szmúsz, addig nem :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29017) Piwi válasza pzstm (#29013) üzenetére


Piwi
addikt

Szintén, de inkább várok a következő kiadàsú romra :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#29018) zack válasza Rotate (#29010) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...Azért jobbra számítottam, de majd lehet még jobb lesz.
Criskelo V10 is kb. ezt tudta, ami ugye 4.0.3.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29019) mZoleee válasza Arcanis (#29015) üzenetére


mZoleee
senior tag

rendben köszi :)

(#29020) Rotate válasza zack (#29018) üzenetére


Rotate
veterán

de a Criskelo főzött volt, nem gyári kernellel... vagy nem? :)

(#29021) zack válasza Rotate (#29020) üzenetére


zack
nagyúr

Asszem CF root volt smooth-tal. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29022) Rotate válasza zack (#29021) üzenetére


Rotate
veterán

az gyárinak számít ilyen tekintetben :) csak a CWM, root binary, meg a SuperSU van hozzáadva :)

(#29023) lajki7 válasza Arcanis (#28934) üzenetére


lajki7
senior tag

CWm cucc nekem nem jo...nem tudom rootolni a telomat azzal a cuccal amit rotate adott...valami szart ir ki..jol csináltam tutira,de nem kockáztatok nem aakrom h nekem is tégla legyen. A lényeg h meg van ESFexploler,a mappa is csak auz nicns meg h hogyan tudok fálj betallozni az sdkártyárol mert ott van az 5db apk fálj meg a lib. is

iPhone 11 Pro

(#29024) pzstm válasza zack (#29021) üzenetére


pzstm
titán

háááát...ha már a smooth is benne volt akkor lehet nem teljesen gyári ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29025) Rotate válasza lajki7 (#29023) üzenetére


Rotate
veterán

márpedig te rontod el :) mindenkinek ment :)

(#29026) lajki7 válasza lajki7 (#29023) üzenetére


lajki7
senior tag

Mind1. Mukodik:-) rajottem vegul

iPhone 11 Pro

(#29027) Arcanis válasza mZoleee (#29019) üzenetére


Arcanis
aktív tag

javított CWM zip csak holnap lesz, túlmelegedett a wifi router és csak mobilnet van telefonról...
Jó éjt :-)

(#29028) gofry


gofry
senior tag

Srácok, most tűnt fel egy turpisság: Aki felrakta az LQ5-öt a böngésző helyett másnak is Origo felirat és origo ikon szerepel? Ez csak a remek t-mobile miatt vagy alapból bug? :)

(#29029) Rotate válasza gofry (#29028) üzenetére


Rotate
veterán

ha T-Mobilon vagy akkor lecseréli... akkor is ha külföldi vagy és csak roamingon vagy a T-re felcsatlakozva... sajnos ez ilyen...

(#29030) mZoleee válasza Arcanis (#29027) üzenetére


mZoleee
senior tag

okés nem gond :) jó éjt!

(#29031) Szelley válasza gofry (#29028) üzenetére


Szelley
senior tag

Jólmondja Rotate kolléga! :K Még csak T-mobileos kártya se kell neki, elég ha a hálózatukra csatlakozol és máris kókány [origo]-t kapsz :DDD

(#29032) gofry válasza Rotate (#29029) üzenetére


gofry
senior tag

Erről az a 3 betűs szó jutott eszembe, hogy LOL :)
Egyébként köszi...Desire után szokni kell a samsung önállóságát, na de megzabolázzuk ezt is egyhamar remélem

[ Szerkesztve ]

(#29033) rauley


rauley
tag

Nekem első feltöltésre a Checkrom Revo HD 7 (LQ5) 4,5 óra képernyő időt produkált,1650-es akksival,és lényegében folyamatos wifivel,syncekkel. Ez nekem kurva jó így! :)

Érdekes amúgy,hogy a progik között ott van a CWM,de kiírja az indításkor,hogy 5-ösnél újabbat szeretne,és nincs backup és restore. Ha pedig nyomok egy reboot recovery-t (vagy egy sima gombos recovery-t),akkor a stock recovery jön be,nem a CWM. Ez kicsit piszkálta az agyam,meg fostam kissé a téglásítás dologtól,és mivel azt olvastam,hogy az újabb 5.6-os LQ5 CF-Root már tartalmazza a téglásításra a javítást,feltoltam neki ezt a CF-Rootot.
Jó is lett minden,van rendes CWM-em,és van a programlistából indítva is backup és restore.
Viszont feltettem töltőre,és közben észrevettem,hogy a képernyő szabálytalan időközönként magától ki-be kapcsol. Jó,mondom megvárom a töltés végét.
Feltöltött,lehúztam,és még mindig ki-be kapcsolgat a képernyő véletlenszerűen,ok nélkül.
Szerintetek miért lehet ez? A CWM frissítés előtt nem volt ilyen. Az okozhatta?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#29034) Rotate


Rotate
veterán

ma nekem syncekkel, állandó wifivel, 1 óra netes/twitteres kijelzővel, 30 perc hívással, 16 óra alatt 25%-ot merült... nem tudom ez mennyire jó 2A-s aksival...

most éjjelre kilőttem a wifit is meg az adatkapcsolatot is, hogy holnap tuti kibírja a napot, 2 órát is úton leszek, minek pazaroljam éjjel a százalékokat :)

rauley:

sajna ötletem sincs mitől villan fel... valami app-re gyanakodnék, de ha CF felrakás után hülyült meg akkor csak ahhoz van köze valahogy... de ha megint másnak meg nem csinálja ez érdekes...

egyébként ez nem egyedi dolog, minden héten jön valaki, hogy egyszer csak a semmiből elkezdte neki ezt csinálni a telefon... de, hogy mi ez... passz :(

[ Szerkesztve ]

(#29035) pzstm válasza gofry (#29028) üzenetére


pzstm
titán

igen. Kezdetektől így van T-mobilenál. Sőt S3 esetében sincs ez máshogy emlékeim szerint :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29037) dani993


dani993
senior tag

A gyári ICS-ben vissza lehet állítani valahogy az alap ICS launchert?

(#29038) pzstm válasza dani993 (#29037) üzenetére


pzstm
titán

gyári ICS alatt ha egy stock ICS firmwaret gondolsz, akkor nem. Mivel ez egy Samsung masina, így TW az alap ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29039) Zsolaf válasza dani993 (#29037) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nem sajnos, akkor mindenki azt használná szerintem.. csak főzött romon van

(#29040) dani993 válasza pzstm (#29038) üzenetére


dani993
senior tag

És van olyan custom rom ami teljesen gyári, de az alap ics felület van rajta?

(#29041) pzstm válasza Zsolaf (#29039) üzenetére


pzstm
titán

nova/apex viszonylag hasonlít rá azért nemde? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29042) toto0569 válasza Weeman1 (#29036) üzenetére


toto0569
addikt

próbálod is majd?

(#29043) Weeman1 válasza toto0569 (#29042) üzenetére


Weeman1
veterán

Gondolkodom rajta. :)
De várok egy pár visszajelzésre a fórumon.

Xiaomi 11T Pro

(#29044) mogyesz válasza Arcanis (#28981) üzenetére


mogyesz
aktív tag

"Képzeljétek a portolt TouchWizUX launcherrel be lehet tenni élő háttérképet a lockscreenre"

hogyan? Alapban Nekem nem engedi :-(

[ Szerkesztve ]

(#29045) lajki7


lajki7
senior tag

Sracok akinek salmanja van az legyszives szedje mar ki nekem a keplehuzogatos widgetet :-) par kbajt az egesz. En nem akarok mst mokolni ezzel az LPQ5el. koszi

iPhone 11 Pro

(#29046) mogyesz válasza mogyesz (#29044) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Engedi, csak béna voltam... :W

(#29047) C.Brigante válasza Piwi (#29017) üzenetére


C.Brigante
veterán

ezt meg is értem!! egyébként te még froyo-n vagy ugye, jól emléxem?? ;]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#29048) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Kerdes: elhagyott telefon utan lehet keresni? Semmi ilyen nyomkoveto program nem volt ra telepitve. Egyik ismerosom ugyesen elhagyta a telefonjat, es most be van panikolva.

Mas: Felraktam a stock kinezetu Wanam 12-ot es a GPS-em tokeletesen megy, az akkurol nem tudok mit mondani. Nagyon gondolkodom egy lq5-on :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#29049) rauley válasza Rotate (#29034) üzenetére


rauley
tag

Most hagytam éjszaka villogni,mondjuk már eléggé idegelt.Jó sokat is merült így az éjjel.
Az a fura hogy csak 5-6mp-re villan fel,nem a beállitott 30mp-es időkorlátra kapcsol be.

Itt többeteknek stock LQ5 van ezzel a CF-root kernellel,lehet hogy az a baj hogy én főzöttre,Checkromra tettem....
Próbálkozom vele,mert a rom maga meg igenfasza.

Ja,néztem Battery statban,hogy mi van,még nem használtam ezt a progit,ugye a partial wakelockot kell nézni? Ott valami Audio out van 44 perc használatban,ezt mondjuk azért nem tudom mire vélni,mert nem hallgattam rajta semmit.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#29050) znagy69


znagy69
őstag

Látom még most is sokan szenvedtek az LQ5 rommal. XDA-n fent van CWM-ből telepíthető és rootolt rom. Miért nem rakjátok azt fel. Én Csütörtök óta használom gond nélkül.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.