Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26101) csabám válasza killmix (#26099) üzenetére


csabám
addikt

Widgetlocker + Uccw + Apex/Nova launcher szvsz.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#26102) bee_jay válasza mycso (#26100) üzenetére


bee_jay
tag

Köszi! :) Pont ilyesmire gondoltam.

(#26103) zack válasza MunezXBK (#26098) üzenetére


zack
nagyúr

Már bocsi, de ezt nem akarom elhinni. :U
Folyamatos FC-ről írtál úgy, hogy nem állítottál és nem telepítettél semmit? Kicsit hihetetlen ez nekem, még akkor is ha bizonyos telefonok másképpen viselkednek a custom romok alatt.
De ilyen a mesében sincs, hogy nálam reggeltől az az 8,5 órája megy, és nincs vele gondom, neked meg szinte azonnal felrakás után folyamatos FC... :U :F
Pláne úgy, hogy eddig aki ide írt a topikba mindenki elégedett volt ezzel a rommal. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26104) nvaderqt válasza killmix (#26099) üzenetére


nvaderqt
tag

Resurrection remix
-S3-ból portolt TouchWiz
-UCCW
-Widgetlocker
-Minimalistic Text

Samsung Galaxy S2 / S3 | Lenovo Y570

(#26105) Motyi


Motyi
senior tag

Sziasztok!

Ismét kérnék egy kis segítséget/infót, most S3-al kapcsolatban.Tudom ez nem az a topic, de jelenleg még itt vannak az igazi szakik és a téma olyan, hogy mindegy, hogy S2 vagy S3 kapcsán kérdezem. :)
Szóval adott egy T-s szoftal rendelkező készülék és jelenleg még nem érhető el letölthető formában az eredeti gyári rom.Biztonsági okokból rootolás után az ESF mappa mellett szeretnék CWM-ből egy fullos mentést is csinálni.
Abban az esetben ha felrakok egy más régióba szánt nem T-s romot és később pl. szervízelés miatt visszarakom ezt a CWM-el készített telljes mentést, akkor a gyakorlatban is az eredeti állapotot kapom majd vissza úgy ahogy a mentés készült? (pl. ilyenkor a csc is visszaállításra kerül TMH-ra?)
Megfelelő óviintézkedés ez arra az esetre ha szervíz miatt kellene eredeti állapotot visszahoznom, vagy inkább ne romolgassak amíg nem lesz elérhető sammobil-on a T-s magyar rom?
Előre is köszönöm a segítségetek! :)

[ Szerkesztve ]

(#26106) MunezXBK válasza zack (#26103) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem mindegy, hogy elhiszed vagy sem, akkor is ez van. De ahogy már írtam, nem minden ROM megy ugyanúgy, más-más telón.

Példának itt van mindjárt HGabor89 esete, nála a Salman nem megy, nálam kifogástalan.

A resurrection rmx videó folyamatosan ment, azt vettem észre, hogy forró a zsebemben az S2.

Szerencsére fent volt a Salman a belsőn, így 2 piros lámpa között visszahajigáltam.

Ja, a romolást még Spica-n kezdtem, tehát némi fogalmam van róla. Egyébként ott is voltak hasonló anomáliák. Nálam pl. egy csomó rom mély alvásban felejtette a telót.

[ Szerkesztve ]

(#26107) Goldmen75 válasza mycso (#26100) üzenetére


Goldmen75
őstag

Aham! Ez jónak néz ki, ha már nincs jkay....ellenben hogy rakom fel? Vagy én nem látom s lenni vak?:D

(#26108) migabi24 válasza Motyi (#26105) üzenetére


migabi24
nagyúr

Persze a csc is visszaáll, egyedül a modemet nem menti a nandroid ;)

(#26109) Bela52 válasza Goldmen75 (#26107) üzenetére


Bela52
tag

Recovery ből kell föltenni.

[ Szerkesztve ]

(#26110) mycso válasza Motyi (#26105) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, egy picit bonyolultabb....ha valamilyen kernellel rootolod (siyah, ninphetamin, stb, ...), akkor utána ugyan visszarakhatod a gyári kernelt, de megmarad a CWM és a root jog.
Ha a CF-roottal rootolod, ami a kernelt nem bántja, szintén a CWM és a root jog ami megmarad.
És akkor, még törölni kell a root jogokat + a hozzá tartozó fájlokat és felrakni a stock recoveryt: [link]
Hát talán ennyi...

(#26107) Goldmen75: CWM kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26111) SuperVerda87


SuperVerda87
csendes tag

Nos!felvan a telefonom R2 costom mix mert sikerult felteni egyedul!és irom az elsö pár tesztjegyzésemett

botkép jó 9 fok!
tárcsázó szeb mint a gyári 10 fok
működés jó
magokat jol érzem
böngészö gyorsab a gyáriná
szépek az ikonok

most fogom nyomkodni és mélyeben is tesztelni és jelentem. ha valakit érdekel eddig 8-10 fok. függ majd a nagyob tesztemtől.utána jön az omega és a türkbey rom. addig is sziasztok!majd jelentkezem ok.

Üdv : Marton Gabi Rallykirály

(#26112) kungzi válasza SuperVerda87 (#26111) üzenetére


kungzi
veterán

botkép :DDD

mik ezek a fokok? 10-es skálán viszonyíts, mert így hülyén hangzik

amúgy most mit hasonlítasz mivel? :D

(#26113) MunezXBK válasza SuperVerda87 (#26111) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Magokat jól érzed? Nem mondta anyukád, hogy nem kell lenyelni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26114) Bela52 válasza SuperVerda87 (#26111) üzenetére


Bela52
tag

Illusion boot az neked is bejön úgy látom. Köszi a tesztet? Várjuk a további észrevételeidet. :R

[ Szerkesztve ]

(#26115) SuperVerda87 válasza kungzi (#26112) üzenetére


SuperVerda87
csendes tag

nos!ezt az artur romját fogom majd kielemezni és a omega meg a türey kombot és hasonlitom szakszerüen a S3 mal ok.holnap jelenkezem addig is sziasztok.ok

Üdv : Marton Gabi Rallykirály

(#26116) kungzi


kungzi
veterán

SuperVerda87

remélem szilveszter este is itt leszel, mert akkor meglesz a szilveszteri kabaré :DD nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én marha jól szórakozom :DDD

(#26117) Piwi válasza MunezXBK (#26113) üzenetére


Piwi
addikt

azon akadt meg nekem is szemem :D mekkora teszt :DDD :DDD
lefordulok a székről a nevetéstől :D

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#26118) toto0569 válasza SuperVerda87 (#26111) üzenetére


toto0569
addikt

TE leszel R2D20208 utódja!Még pár "costom mix" és mek lesz az új fórum király. :C :DDD :K :Y

(#26119) MunezXBK válasza Piwi (#26117) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De milyen fokokban mérheti, létra...Celsius? :O :D

(#26120) Muffi válasza girnyau (#24351) üzenetére


Muffi
aktív tag

használd pl a Go SMS Prot! :)
azon ellehet rejteni az sms-eket és nagyon könnyű kezelni!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#26121) Bela52 válasza SuperVerda87 (#26115) üzenetére


Bela52
tag

Szerintem a Artur-di-tu + Tűrey rombol kellene egy turmixot felteni a S3 ra. Bred Pitty -tyel rootolva. :C

(#26122) Kiskino


Kiskino
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a névjegyeket pc-n hogy tudom szerkeszteni a google-val?
Mindig onnan töltöm vissza a névjegyzéket, de szeretnék szelektálni. Vagy csak a telón tudom? Köszi a segítséget.

(#26123) sheep válasza SuperVerda87 (#26111) üzenetére


sheep
addikt

mi az hogy botkép jó 9fok? :F

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#26124) 72mviktor válasza killmix (#26099) üzenetére


72mviktor
senior tag

Érdekes egy népség az biztos....az egyiknek javítják,a másiknak azt mondják nincs javítás csak csere....fene se igazodik ki rajtuk :U A lényeg az hogy gariban megcsinálják gond nélkül :C

Kiskino

Felmész a gmail fiókodba pc-ről,kiválasztod a címtárat és azt csinálsz amit akarsz.Szinkron után a telódon is változik minden.

Ez a verda srác nem gyerekjáték.....visítok a röhögéstől :D

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#26125) freemanone válasza kungzi (#26116) üzenetére


freemanone
őstag

miatta követem a topikot ne viccelj! :DDD

(#26126) Psytech


Psytech
senior tag

Ide megéri benézni, garantált a fekveröhögés :DDD :DDD

(#26122) Kiskino gmail-ben valahol el lehet navigálni a címjegyzékbe pc-n is. Fiókbeállítások/profil környékén nézelődj. Már párszor megtaláltam, de sosem jegyzem meg az elérési útvonalat :D

(#26127) Gizmo94 válasza SuperVerda87 (#26111) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ezt a kimerítő szakmai tesztet kicsit elnagyoltnak érzem:

"magokat jol érzem.." nem eléggé részletes, nem tértél ki rá,hogy a még a szádban vagy a gyomorban).

"böngészö szeb a gyáriná , szebbek az ikonok.."

Belőled lesz ikon hamarosan... :D :D :D

(#26128) killmix válasza 72mviktor (#26124) üzenetére


killmix
tag

Érdekes bizony,talán a csere jobb lett volna. :DD
Jah há' remélem, hogy má télelg nem veszik észre a rootocskát :D , azt gariban megoldják
Meg azt is remélem hogy gyorsan kész lesz! :D :))

Ez a verda nagyon adja! :DD

[ Szerkesztve ]

(#26129) ERPY


ERPY
őstag

Bakker, mi lett ebből a helyből. :-(

[ Szerkesztve ]

(#26130) Varszegig válasza Goldmen75 (#26107) üzenetére


Varszegig
veterán

ha megvetted a jkay settingset, bármikor újratelepítheted a marketről, nem kell érte fizetni újra.

(#26131) 72mviktor válasza ERPY (#26129) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ne szomorkodj....."élvezd" az ingyen cirkuszt ;]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#26132) ToMmY_hun válasza ERPY (#26129) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én nem tudom elképzelni, hogy ezt valaki nem poénból csinálja. Friss regisztráció, szóval biztos hogy valaki szórakozik velünk :))

C programmers never die, they are just cast into void.

(#26133) Goldmen75 válasza Varszegig (#26130) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez az hogy nem vettem meg!!! Fene...

(#26134) toto0569 válasza ToMmY_hun (#26132) üzenetére


toto0569
addikt

valamelyik HTC fan akarja lejáratni az S2 fórumot. :K

(#26135) tamasgal válasza ToMmY_hun (#26132) üzenetére


tamasgal
senior tag

Egyértelmű, hogy kam! Ő röhög rajtunk a legjobban :)

Más:nagyon ne igyekezzetek S3-ra váltani, a környezetemben akinek van vagy szervizben van :((( vagy kopik a krom keret :((( :((( vagy éppen a szervizbe készül vele :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#26136) Kiskino válasza 72mviktor (#26124) üzenetére


Kiskino
csendes tag

Köszönöm! Sikerült!

(#26137) Varszegig válasza Goldmen75 (#26133) üzenetére


Varszegig
veterán

de nincs a playen már?
Itt van

[ Szerkesztve ]

(#26138) Goldmen75 válasza Varszegig (#26137) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát nézd meg Te is....nincs:(
Na bazz...múlkor jkay-ra kerestem rá s dobta elsőre....hmm...
Telón nem fellelhető továbbra sem:)

[ Szerkesztve ]

(#26139) Goldmen75 válasza tamasgal (#26135) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez kicsit olyan feeling mint a iphone 4 debütálása....hogy is volt? Nem volt térerő, a fém keret miatt voltak gondok stb?!:)))

Csinálhatnának ide is LIKE gombot s akkor nem kellene egy-egy új hsz a poénokhoz, csak like-olni:D:D

[ Szerkesztve ]

(#26140) hdman válasza ERPY (#26129) üzenetére


hdman
őstag

Viccelsz? :) Hamarosan saját rommal jön ki, ha igy folytatja :)

SuperVerda87's ICS XXALF6 V1.4 Android 4.0.4 Stable,smooth,themed FOK edition, pittingroot remix style

ToMmY_hun: ez tuti, de én minden hsz-én besírok :))

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#26141) mycso válasza tamasgal (#26135) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem itt van kb. 2 hete, nem kopik, nincs szervizben és nem is készülök vele szervizbe.
Bár azért még itt csücsül az S2 is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26142) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, most hogy van egy kis szabadidőm, le akartam cserélni a wanamlite v11.9-et Salman v3-ra de mikor xda-ra felmentem hogy letöltsem ezt találtam: "Mod edit - download link removed, will be back on v4" ezek szerint napokon belül jön a v4 ? vagy miota van ez kint mert nem nagyon figyeltem... esetleg valami más romot javasolnátok? lényege h jo aksiideje legyen, smooth és stabil is egyaránt. Amit még olvastam salman oldalán hogy kernelt nem ajánlatos cserélni, viszont miota felraktam a siyah kernelt és voltage controllal állítgattam a dolgokat érezhetően jobban fogyaszt vele a telo.. ezért nem lenne rossz ha a rom amit felrakok támogatna minden kernelt... mit tudtok javasolni? esetleg ha salman v3-at mégis és van aki már cserélt kernelt is alatta és úgy sincs semmi gond vele valamim ásik letöltési linket kérnék hozzá mert xda-sat nem találok :(

(#26143) bruti01


bruti01
őstag

superverda a király! szoljál bog-éknak hogy jelentkeznél hozzájuk tesztelőnek! és a mobilaréna adásokat légyszives te vezesd! csak hogy izgi legyen! és kérünk egy élő costrom rom felrakást is különös sujjal a magokra meg a botképre! :D

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#26144) tamasgal válasza mycso (#26141) üzenetére


tamasgal
senior tag

Csak maradjon is igy! (nem ellendrukker vagyok mert nekem is lesz S3-am, de kicsit parázok)

(#26145) hdman válasza bruti01 (#26143) üzenetére


hdman
őstag

Ezt a botképet még mindig nem értem... Mi a gyík az?

Sopron city :)

(#26146) Gizmo94 válasza ToMmY_hun (#26132) üzenetére


Gizmo94
veterán

Egyértelmű,hogy kamu user, ennyire hülye ember és ilyen ordítóan gáz helyesírás nincs.

hdman Bootkép :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26147) mycso válasza tamasgal (#26144) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egyébként ez a keret megkopás megvan az S2-nél is....sőt nálam itt-ott meg van repedve is (és még sokan másoknál is), annak ellenére, hogy nem focizok vele és vigyázok rá.
Viszont mivel amoled mind2, így no problem, hiszen "beégés" után kerettel együtt cserélik a kijelzőt...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26148) bruti01 válasza hdman (#26145) üzenetére


bruti01
őstag

boot- animációra gondolhatott szerintem!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#26149) kungzi


kungzi
veterán

szerintem a bootanimation akarna lenni :D

valaki tudna mondani egy speedtest eredményt, vagy képet n-es wifivel mit tud a teló?

(#26150) Varszegig válasza Goldmen75 (#26138) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor tedd fel újra a telefonra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.