Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19001) Gyula88 válasza Gyula88 (#19000) üzenetére


Gyula88
tag

A masik pedig, hogy percenkent felvillan a kepernyo, hogy ertesitsen az akku feltolteserol amit eddig nem csinalt...

bocsi de a szerkeszt gomb nem mukodik valamiert

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#19002) GazRic


GazRic
senior tag

Rootolt telefonom akarom visszaállítani eredeti állapotba.

http://logout.hu/bejegyzes/mycso/samsung_galaxy_s2_i9100_gyari_visszaallitas/hsz_1-50.html

Ha nullázom a számlálót, és utánna felrakom odinnal az eredetit akkor visszaáll "1"re gondolom én. Azt már nem kell nullázni?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#19003) Gergőkee válasza frigoo (#18988) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Akkukalibrálás biztosan nem segít, mert már kiderült róla, hogy nem ilyen elven működik a kijelzés. (Lásd xda.) Gyakorlatilag értelmetlen ezt elvégezni.

[ Szerkesztve ]

(#19004) Gyula88 válasza Gergőkee (#19003) üzenetére


Gyula88
tag

Akkor vmi mas otlet ? :)

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#19005) derrik válasza Rotate (#18997) üzenetére


derrik
őstag

....

(#19006) edgelaszlo válasza fecs (#18929) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Huh, kérlek oszd meg velem a mikénteket és hogyanokat, volt anno egy Omnia 2-esem, ezt a funkciót siratom egyedül abból a cuccból.....

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#19007) Rotate válasza GazRic (#19002) üzenetére


Rotate
veterán

ha nullázod a számlálót, majd ráraksz egy full gyári romot gyári kernellel, úgy ahogy annak lennie kéne eredetileg, akkor marad 0-n a számláló.

(#19008) GazRic válasza Rotate (#19007) üzenetére


GazRic
senior tag

Értem. Akkor a linkelt leirás perfekt.
Amikor a kIES rakta az LP7-et , a temp könyvtárból kihuztam az md5 filet. Azt akarom visszarakni. Gondolom ez jó lesz.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#19009) zso73 válasza edgelaszlo (#19006) üzenetére


zso73
veterán

Egyszerűen benyomod a fényképezőgép beállításainál a panoráma módot, és forgatod a telefont. Ha a gyerekkel egy sebességen forgatod (lásd képek ), akkor ez lesz az eredmény. Kipróbáltam a szobában !! :C A teló automatikusan rakja össze a képeket....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#19010) edgelaszlo válasza zso73 (#19009) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

majd egy éve megvan ez a sz@r és most hallom csak....pancser vaok :C
big thx!

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#19011) Varszegig válasza derrik (#18998) üzenetére


Varszegig
veterán

használom, soha nem tart ébren semmit.

(#19012) C.Brigante


C.Brigante
veterán

nem tudom használja e valaki még a flipboard-ot, de nekem le kellett szednem! 2 nap alatt bekerült a top 3-as akuzabálók közé! alig bírt ki egy napot sajnos. Ezt leszámítva nagyon sajnálom, tényleg jó volt használni!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19013) joy_k válasza futor (#18655) üzenetére


joy_k
tag

Idaig tesztelt ICS Miui rom ami nekem a legjobban mukszik, sajnos nem tud magyarul, de ez nallam nem akadaly, hasznaltam en mar spityat es wajkot is de ez azok mellett popecul mukszik. Igaz 4.0.3-as verzio LP9 modem es LP7 kernellel fut. Csak ajalni tudom, mindennel jobban megy.

(#19014) derrik


derrik
őstag

az utolsó magyar független LP7-hez valakinek van CFRoot kernel???

(#19015) futor válasza joy_k (#19013) üzenetére


futor
aktív tag

ok, köszi a beszámolót. :R

(#19016) Cathulhu válasza zso73 (#19009) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ne, ez az action shot uzemmod, mert akkor automatikusan a mozgo objektumra koncentral. most probaltam ki egy utcai kocsival

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19017) Rotate válasza C.Brigante (#19012) üzenetére


Rotate
veterán

lehet majd idővel jobb lesz.

(#19018) zso73 válasza edgelaszlo (#19010) üzenetére


zso73
veterán

Ne izgulj, én is most tudtam meg, két hónap után. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#19019) joy_k válasza futor (#19015) üzenetére


joy_k
tag

Maskor is, csak elegem lett, hogy nem mentek rendesen a tobbiek, es kiprobaltam.

(#19020) crane75 válasza C.Brigante (#19012) üzenetére


crane75
senior tag

Én meg agyalok itt négy napja, h mi szedi le az akksit... :(( Tényleg kár, mert nagyon megszerettem :(

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#19021) mycso válasza Gyula88 (#19004) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Esetleg egy olyat megpróbálhatnál, hogy: nyilván kimentegeted a programjaidat, stb. vagy csinálsz egy nandroid backup-ot és vissza állítod full szűz gyári állapotra a telefonodat: factory reset + a belső SD-ről is mehet le minden. Aztán így felrakod töltőre és megnézed, hogy ebben az állapotában hogyan viselkedik.
Ha így is lemerül ilyen durván: 1, akku kuka, 2, valami belső hardveres gond esetleg alplap hiba
Ha nem merül le gyorsan: akkor valamilyen utólag telepített folyamat, alkalmazás szívta az akkut --> szépen egyesével visszatelepíted az alkalmazásaidat, amelyik után megindul az akku vészesen lefele, az a hibás...ennyi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#19022) DBC


DBC
tag

Csak kíváncsiságból, ha valakinek fent van a legutolsó Spitya féle MIUI,
Nekem 2 helyen tuti kifagy, az egyik a finomhangolás / Akkumulátor történet
a másik pedig beállítások / telefonról / frissítések

Ez másnál is normális?
Számítógépről leválasztás után az iGO is meghülyül, keresi a saját mappáját, ki kell teljesen lőni.

(#19023) doongoo válasza derrik (#19014) üzenetére


doongoo
addikt

Itt van: XW-LP7 CF root

(#19024) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Lehet csak én vagyok ezen a véleményen, de ezekben a vacak miui romokban mi olyan marha vonzó, h ezzel kínlódik mindenki? Olyat még nem olvastam a topikban, h valaki hibamentesen használt volna ilyen romot!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19025) Rotate válasza C.Brigante (#19024) üzenetére


Rotate
veterán

nekem nem is jön be ez a manga stílus :D

(#19026) znagy69 válasza Rotate (#19025) üzenetére


znagy69
őstag

Én speciel szeretem, néha fel is rakom. De valljuk be nem sok hibamentes rom van. Lehet sok a user hiba is, de elég sok panaszról olvasok mindenféle romról.
A mostani nálam hibátlan. Remélem az is marad.

(#19027) Gyula88 válasza mycso (#19021) üzenetére


Gyula88
tag

Ezen gondolkodom en is, hogy megkene probaljak egy factory resetet hatha vmit megtudnak belole...! Csak epp par napig nem is vagyok otthon meg idom se nagyon lenne ra de nincs mese keresnem kell ra mert igy nem mehet tovabb...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#19028) mogyesz


mogyesz
aktív tag

Biztos volt már 100x, de azért megkérdezem:

Hívás közben a hangerő növelésére - a gyári maximumon felül - van-e valamilyen program? Eléggé halkan hallom a másik felet, biztos csak Én vagyok süket...

(#19029) Painkiller77


Painkiller77
csendes tag

Tudtok olyan programot vagy beállítást hogy mikor a telefon-ra nyomok megjelenjen a (kedvencek,névjegy,csoportok,napló,bill.-zet) mindegyike. :F

(#19030) gezatata válasza mogyesz (#19028) üzenetére


gezatata
aktív tag

AudioBoost SGS2 - ICS WORKING

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#19031) mogyesz válasza gezatata (#19030) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Szuper! Köszi!

max.-on (93) már torzít :-))

(#19032) derrik válasza doongoo (#19023) üzenetére


derrik
őstag

....Köszke :)

(#19033) doongoo


doongoo
addikt

Ha valaki szeretne egy villámgyors ROM-ot, annak melegen ajánlom:

VK-ICS-v4.7.2-by R2D2

A vietnámi ROM-mer (nguyenxuanhoa) alapból jó VK-ROM-ját még egy kicsit tuningolta R2D2 és így még gyorsabb lett. Így stabil, gyors, megbízható. Semmi FC, semmi akadás, legjobb ROM-om (GB-k legjobb ROM-jait is ideértve) Ki van pucolva, de letölthetőek mellé a kiszedett apk-k is és rootexplorerrel simán bemásolhatóak a system/app-ba vagy már telepítés előtt total commanderrel belerakhatóak.
Én DXLP9 modemmel és siyah 3.2.1 kernellel használom.

előtte ajánlott mindenféle wipe (én már régóta VK-t használok, így csak cache és dalvik törlés után tettem fel, de anno a VK feltevése előtt nyomtam egy factoryt is), hogy tuti legyen.

Aki besokallt a miui-tól megy az egyéb kompromisszumos ROM-októl, azoknak is jó alternatíva lehet ez a stock alapú cucc. Próbáljátok ki!

(#19034) doongoo válasza derrik (#19032) üzenetére


doongoo
addikt

szívesen!

(#19035) Rotate válasza doongoo (#19033) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem R2 csak skinezte, meg 1-2 appet variált...

nem hinném, hogy mást is.csinált volna amitől gyorsabb lenne... ő is mondta, h keres egy jó alapot és azt.reszelgeti...

ezt csak a "tuningolta" illetve "még gyorsabb lett"-re értem :)

(#19036) C.Brigante


C.Brigante
veterán

no, ilyen egy fasza 9 órás alvómód!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19037) pzstm válasza C.Brigante (#19036) üzenetére


pzstm
titán

rom? Wanam LP7 mint aláírásodban vagy valami más? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19038) C.Brigante válasza pzstm (#19037) üzenetére


C.Brigante
veterán

Termeszetesen, csakis a hibatlan wanam 10.9! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19039) zack válasza C.Brigante (#19036) üzenetére


zack
nagyúr

Gondolkodom ezen a WIUI-n, hogy kipróbálom, de a 11.5 nálam hibátlan. Nem tudom érdemes e kísérleteznem, ha egyszer valami bejött, és jól működik.
Amióta Wanam romjait használom azóta vagyok nyugodtságban, és azóta ismeri a telefon a stabilitást, és a megbízhatóságot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19040) Szajo


Szajo
őstag

Nektek milyen a térerő?
Csak mert nekem városban van felénél, olykor még le is megy teljesen... Gyári GB van rajta...

(#19041) pestibenji válasza C.Brigante (#19036) üzenetére


pestibenji
senior tag

Pont 94%on vagyok, 12 óra készenléttel és 15 perc kijelzővel :p

(#19042) C.Brigante válasza zack (#19039) üzenetére


C.Brigante
veterán

Nagy a gyanum ra, h kevesebbet kapnal azzal a wiui val mint a jol bevalt wanamokkal.

Pestibenji: nekem meg multkor 120 ora keszenlet alatt, 99%on allt! :D

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19043) pestibenji válasza C.Brigante (#19042) üzenetére


pestibenji
senior tag

Töltőre dugva? :D

[ Szerkesztve ]

(#19044) zooole


zooole
senior tag

HELP!

Ez nagyon gázosnak tűnik nekem. Semmit nem mókoltam. Szűz wipeolt T-s ICS-re tettem fel CM9-et. Most veszem észre, hogy nincs sorozatszámom. Eléggé ki vagyok akadva

Mit tehetek?

(#19045) zack válasza zooole (#19044) üzenetére


zack
nagyúr

..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19046) rankesz válasza zooole (#19044) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem nem para, nekem is üres, pedig eddig még csak Samsung alapú romok voltak fent.

(#19047) zooole válasza zack (#19045) üzenetére


zooole
senior tag

Van, de CM9 utáni. Csak most vettem észre. 4 napja van fent a ROM. Tegnap tegnap csináltam EFS mentést, vagy tegnap előtt. Gondolom ROM rakás után lett ilyen.

(#19048) pzstm válasza zooole (#19044) üzenetére


pzstm
titán

nálam wanam féle stock deodexed van fent és ugyanúgy unknown :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19049) zooole válasza pzstm (#19048) üzenetére


zooole
senior tag

Kicsit kezdek megnyugodni. De akkor is. Mégiscsak a serial. KIES/Szerviz nem b*sz meg érte ha így viszem be? Mondjuk képernyő miatt? :F

(#19050) zack válasza pzstm (#19048) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem van szám... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.