Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27201) R2D20208 válasza Zé_Mester (#27200) üzenetére


R2D20208
addikt

természetesen én sem vitázok. Ennyi. :) Aki Pitez Pitez, aki nem, nem. :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27202) derrik válasza zack (#27169) üzenetére


derrik
őstag

....a 12.2? Hogy muzsikál???

(#27203) dancsuri válasza Mogcaa (#27196) üzenetére


dancsuri
veterán

ha nem birsz vele kérdezz, privátba segítek

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27204) Arcanis válasza Goldmen75 (#27190) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szerintem kapcsold be a pattern lockot, vagy a pines lockscreent. Ha ezután is feléled magától zsebben a telefon akkor valami komoly történés van, ha viszont nem, akkor tényleg arról van szó, hogy a nadrág és a telefon közti statikus elektromosság feloldja a telefont (velem is volt ilyen, sima lockscreen feloldódott, 3 hívást kezdeményeztem - zsebből)

(#27205) Goldmen75 válasza Arcanis (#27204) üzenetére


Goldmen75
őstag

Köszi, próba....viszont néha még mindig fel-felvillan mintha hozzáérnék, majd elsötétül....ezt már páran írták....érdekes..

(#27206) R2D20208


R2D20208
addikt

(#27207) Piwi válasza R2D20208 (#27206) üzenetére


Piwi
addikt

picit túl csicsás lett ez a Magic rom :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#27208) MunezXBK válasza R2D20208 (#27206) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:R Amúgy meg nem köszi, ezzel megint munkát adsz. Nem bírom ki, hogy ne romoljak. :DDD

(#27209) Weeman1 válasza R2D20208 (#27206) üzenetére


Weeman1
veterán

Ki kellene már valami újat próbálni,
lehet hogy valamelyiket letesztelem.
De úgy is visszacsábulok macsekra. :)

Xiaomi 11T Pro

(#27210) R2D20208 válasza Piwi (#27207) üzenetére


R2D20208
addikt

Turkbey 2 :D

(#27208) MunezXBK melózzatok csak ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27211) Rotate válasza csabám (#27171) üzenetére


Rotate
veterán

nah ez a dokk nekem tetszik :) meg is találtam ebay-en :) szerintem majd rendelek magamnak...

ha valakit érdekel: [link]

(#27212) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Tök jó ez az akksi, főleg a hátlap!!
+ sokkal kényelmesebb fogni
++ van rajta egy kihajtható müa. s le lehet tenni asztalra vizszintesen pl film nézéshez stb!
- a tok értelmét vesztette

:)

(#27213) Rotate válasza Goldmen75 (#27212) üzenetére


Rotate
veterán

akkor biztos legalább 10 fokos :D képet kérünk :D

(#27214) kungzi válasza Rotate (#27213) üzenetére


kungzi
veterán

ez már 11 fokos :DD

(#27215) Picco válasza Mogcaa (#27182) üzenetére


Picco
addikt

ez nekem sem akart felmenni, valakinek otlet?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#27216) watchfun


watchfun
tag

Üdv! Használ valaki S2-n fém (alu) hátlapot? Engem eddig csak a műanyag hátlap tartott vissza ettől a telótól, de nemrég láttam hozzá ilyen fém hátlapot, hát így már mindjárt más a kiállása... Mennyire illeszkedik, nem akar-e leesni, netán nem nyikorog és persze a legfontosabb: az antennákat (GSM, Wi-Fi, GPS) mennyire árnyékolja le, romlik-e a vétel erőssége?
Köszi!

(#27217) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Jó estét mindenkinek! Tegnap én is vásároltam egy ilyen remek készüléket! Másfél nap használat után azt kell mondjam, nagyon állat! Sokkal jobb, mint amire számítottam! Már most imádom!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#27218) tomi6600 válasza watchfun (#27216) üzenetére


tomi6600
tag

Üdv!
Itt választ kapsz mindenre ;)
Fém hátlap teszt

Üdvözlettel: Tamás

(#27219) mizu válasza watchfun (#27216) üzenetére


mizu
aktív tag

Ez engem is érdekelne, úgyhogy akinek volt szerencséje fém hátlaphoz, ossza meg a tapasztalatát velünk! :R Francért nem vártam pár percet... :U
Köszi tomi6600!

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#27220) R2D20208 válasza Goldmen75 (#27212) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem lehet , hogy az új akksid okozza az összes zsbes problémádat véletlenül ? :U

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27221) sniphoe


sniphoe
aktív tag

A gyári accuweather widgetet szeretném átméretezni a jelenlegi 4x2ről 4x1re, de sehogy sem akar sikerülni. 5let? Ezt próbáltam, de nálam nem történik semmi.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#27222) BDave válasza csabám (#27171) üzenetére


BDave
őstag

Köszönöm, ez jól néz ki! Hol vetted, mennyiért? Tapasztaltál vele valami problémát?

[ Szerkesztve ]

(#27223) Rotate válasza BDave (#27222) üzenetére


Rotate
veterán

nem csoda h nem válaszolnak neked, nem olvasol... előbb linkeltem...

(#27224) Muffi


Muffi
aktív tag

Sziasztok!

Lehet hogy ez egy hülye kérdés lesz,de azért megkérdezem.
Ha van olyan ROM h írja hogy Flash Syah Kernel mert csak ugy működik a wifi elvileg akkor a kernelt Odinnal tudom felrakni? :$
Mert most CM9 van rajta és ugye a kernelje is CM9 de váltani sztnék Syah-ra...
Akkor Odinban kell bütykölnöm a dolgokat? :$

előre is köszi a választ!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27225) R2D20208 válasza BDave (#27222) üzenetére


R2D20208
addikt

Egy órája linkelték.. :(

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#27226) ToMmY_hun válasza Muffi (#27224) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Lehet Odin-nal is, akkor .tar kiterjesztésű Siyah kernel kell neked. Fel lehet azonban rakni közvetlenül Recovery menüből is, amihez pedig csak maga a telefon kell és a .zip kiterjesztésű Siyah.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27227) BDave válasza Rotate (#27223) üzenetére


BDave
őstag

Attól még hogy te az ebayen megtaláltad, attól még lehet hogy ő máshol vette. De miért baj ha megkérdezem? Az a sok romolással kapcsolatos kérdés nem zavar? Mert engem igen. Most akkor írjak be hogy olvassá' má' vissza te lusta? Ez egy fórum, nem egy adatbázis.

(#27228) Muffi válasza ToMmY_hun (#27226) üzenetére


Muffi
aktív tag

Jaa rendben!
köszönöm! :)

Még annyi hogy betuudná vki linkelni a WanamLite v12.2 romot? :)
mert XDA-n nem tom hol lehet letölteni..:S

KöszönöM!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27229) Rotate válasza BDave (#27227) üzenetére


Rotate
veterán

engem a felesleges kérdések jobban zavarnak, mint a romolás... illetve biztos vagyok benne, hogy csabám is ebayről/amazonról,de semmiképp sem itthon vette :)

[ Szerkesztve ]

(#27230) BDave válasza Muffi (#27228) üzenetére


BDave
őstag

Fúú téged mindjárt szétszednek, ilyet ne kérj , mert belepiszkítasz a romforumukba. ;-)

(#27231) lajki7 válasza R2D20208 (#27206) üzenetére


lajki7
senior tag

Köszi papi :)

Magic az lecso...tul csicsás ez nekem :S olyan digos :D:D
az AOSP 4.0.4 az franko cucc. le is szedem :)
de valaki véleményt tud mondani a 4.0.4 AOSP-rol :) Köszi

iPhone 11 Pro

(#27232) C.Brigante válasza Muffi (#27228) üzenetére


C.Brigante
veterán

[link]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27233) Muffi válasza C.Brigante (#27232) üzenetére


Muffi
aktív tag

Köszönöm! :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27234) frigoo


frigoo
aktív tag

Sziasztok!

Kb. egy hónapja írtam, hogy bepróbálkozok egy ebay-es SGP Neo Hybrid EX tokkal. Kemény 1400 pénz volt és 1 hónap alatt jött meg a tok. Előtte egy Angliából rendelt szilikon-műanyag tokkal használtam, nekem tetszett az is, de nem egy márkás darab volt.
Ez az SGP utánzat viszont nekem nagyon bejön. A telefon fogása jobb lett és maga a tok ebben a pezsgő arany színben még elegáns is, úgyhogy én kellemeset csalódtam benne.
A tok dobozban, vonalkóddal, hologramos matricával érkezett fóliával együtt, ami szinté SGP márkájú. Illúzióim azért nincsenek, mert ugye a pénz beszél, de elég jó hamisítvány. Ezek után nagyon kíváncsi lennék egy eredetire.
Ja a telón Wanam 12.0 van, melyen asszem a zajszűrés alapból ki van kapcsolva, de senki sem panaszkodott a túloldalon viszhangra, vagy torzításra egyik toknál sem.
Mellékeltem pár képet is, melyek minőségéért elnézést, csak egy 6303 volt kéznél.

ebay link az SGP-ről

ebay link a másikról

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#27235) ToMmY_hun válasza BDave (#27230) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az ilyenekért - és azt hiszem ezt a fórumtársak nevében is írhatom - nem szoktunk felháborodni. Ha valaki keres valamit de nem találja, azzal semmi probléma sincs, azzal viszont hogy érdemleges hozzászólást nem tudsz összehozni és még Rotate kollégát is kritizálod annál inkább.
Elnézést az offért, részemről a téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27236) Rotate


Rotate
veterán

na végre :D Dead Trigger a Play Store-ban :) 1 euróért ajándék, ez még ha szar is lesz megveszem, zombikkal engem nagyon meg lehet venni :D

videó

[link]

(#27237) ToMmY_hun válasza Rotate (#27236) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Te jó isten... Ez nem kicsit beteg. :D Én nagyon sajnálom, hogy nincs androidra Call of Duty Zombies. Nem tudom láttad-e már, de az iszonyat jó zombis játék.

Ajánlom mindenkinek kipróbálásra a Strikefleet Omega nevű játékot. Izgalmas és gondolkoztató játék, ráadásul ingyenes is.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27238) pzstm válasza Rotate (#27236) üzenetére


pzstm
titán

értelmetlen zombihentelés :C
Ez kell nekem. szintén imádom. Totálisan best-buy kategória :K
köszi a linket :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27239) Andrew10 válasza sniphoe (#27221) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Hali, ha a widgeten rajta hagyod (az egyik sarkán) az ujjad pár másodpercig megjelenik egy háló. Utána már át tudod méretezni.Kipróbáltam működik.Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#27240) Muffi válasza ToMmY_hun (#27237) üzenetére


Muffi
aktív tag

Hamár itt tartunk a horrorjátékoknál..:DD

Játszott már valaki az Amnesia: The Dark Descent vagy a Penumbra nevű sorozattal? :DD
Na annál vagyis ezeknél a játékoknál szaratósabb játék nem létezik!! :DD
jaa amugy ismeritek ezt a programot h: Onlive
itt a link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onlive.client

nagyon komoly kis app.. a lényege hogy vannak játékok amiket kialakítottak érintős telokra is mint pl Dirt3 vagy pl ez az amnesia is és ezt a programot csk nettel lehet használni..ez a program nem a telodról megy hanem ennek a szolg.-nak a serveréről szóval nem a te gépeden megy a játék ahnem az ő gépükün ..a lényege hogy ha van olyan játékod amit nem visz a telot/pc-d vid kártya miatt..akkor ezzel a dologgal tuti elindul!! :)))
csak annyi hogy 30 perces trial verziók vannak mert amugy megkell őket venni..de kb iylen 5-10 dollar között vannak..szóval sztem nagyonolcso :DD pl Assassins Creed Revelation is fennvan és azis csk kb 15 dollar! :DD

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27241) Rotate válasza Andrew10 (#27239) üzenetére


Rotate
veterán

nem árt megjegyezni, hogy csak TW-n tudod méretezni... más launcheren nem méretezhető... legalábbis GB-n még így volt...

(#27242) Richard! válasza Land (#27197) üzenetére


Richard!
addikt

Ment pü

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#27243) Andrew10 válasza Rotate (#27241) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Ez valóban igy van. Köszi.

(#27244) Muffi


Muffi
aktív tag

Halljátok...:$

Az normális h pl ez a WanamLite ROM 4 óra mire lejön? -.-
nemértem...250MB össz vissz... gyors netem van...(15 megas)
és n em értem hogy miért iylen sok idő..:O

más is tapasztalt már ilyet? :S

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27245) Rotate válasza Muffi (#27244) üzenetére


Rotate
veterán

gondolom a szerver oldalról vannak gondok, vagy le van terhelve, vagy csak eleve lassú a szerver... ki kell várni, vagy gyorsabb mirrort keresni...

(#27246) Muffi válasza Rotate (#27245) üzenetére


Muffi
aktív tag

Aham akkor az lehet a gond..:/ mind1 :):DD

De ahm még 1 kérdésem lenne... nemrég csináltam egy nandroid mentést... ugye azt a clockwork mappába teszi..miket feltettem egy másik romot akkor ugye full wipeoltam meg dalvic cache megh stb.. na de hát nem jött be az a rom és visszaakartam állítani azt amit lementettem..ugye backup/restore utána restore from SD card és ott kiválasztom..na én rányomtam 1 mp-volt elv mire visszaállította de mikor rebootoltam semmi nem történt..:S nem állt vissza arra a rendsuzerre ami volt elötte rajta..:SSS
annyit csináltam maga a mappával h átneveztem de azt olvastam h azt szabad...szóval mitől lehet hogy nem akar visszaállni? :SSS

jaa és mikor Restore-ozni akarom azt írja ki alul hogy: Checking MD5 sums...
MD5 mismatch!

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#27247) zzola válasza Rotate (#27211) üzenetére


zzola
félisten

Köszi a linket! Meg is rendeltem...

(#27248) lajki7


lajki7
senior tag

Srácok ezt érdemes feltenni egy SálmánV4 helyett ?? :) [ROM] Android 4.0.4 AOSP Blank Canvas for Themers

iPhone 11 Pro

(#27249) knyitogato


knyitogato
őstag

Sziasztok. Elnézést a zavarásért, de ezt hiszem, elkövettem a kezdő customromolók hibáját. Se download mode, se recovery, és persze el sem indul a cucc.

Rootoltam, feltettem a XW_XEN_LP7-v5.4-CWM5 kernelt, utána pedig a Cyanogenmod 7.2-t. Minden rendben is volt, de a wifit gyengébbnek találtam, mint eddig, és ezért, meg egyébként is nézegettem stock ics-hez hasonlító romokat. Egyet találtam is, ami syah kernelt ajánlott, ezért először feltettem a kernelt odinnal (gratulálok magamnak így utólag...). Utána még bejött a köszönő anim és a syah üdvözlőképe, de utána semmi. Aztán ugyanez párszor még bejött recovery vagy download próbálgatásra, de azóta már ez sem jön be. No reax. Mit lehetne tenni?

Most kivettem és visszatettem az akksit, erre megint bejött az S2 üdvözlökép és a syah üdvözlőkép...és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#27250) bostone válasza knyitogato (#27249) üzenetére


bostone
addikt

Ha működik a recovery, kitakaríthatnál mindent és telepíthetnél egy romot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.