Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11001) Rotate válasza eladogeppc (#11000) üzenetére


Rotate
veterán

Open-t szedd...

(#11002) eladogeppc válasza Rotate (#11001) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !

:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11003) zseko válasza Rotate (#10997) üzenetére


zseko
veterán

KK5 rom KL1 modemmel mindent ütött nálam :))

HR24.hu

(#11004) eladogeppc válasza zseko (#11003) üzenetére


eladogeppc
veterán

KL1 modemet merre lelek ? :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11005) Zaji


Zaji
őstag

Valaki használ ICS alapú MIUI ROM-ot?

(#11006) bence007


bence007
tag

(#11008) zseko válasza zso73 (#10999) üzenetére


zseko
veterán

[link]
:)

HR24.hu

(#11009) zseko válasza eladogeppc (#11004) üzenetére


zseko
veterán

huhh... Azt így mobilról hirtelen nem tudom...még az előző, betelt részben linkelte valaki..

HR24.hu

(#11010) zso73 válasza zseko (#11008) üzenetére


zso73
veterán

Azért a Tré garancia az jobb. A webes áruházakban meg kinek reklamálsz ?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11011) Psytech


Psytech
senior tag

(#11012) ERPY


ERPY
őstag

LP3-ban nemkicsit smooth a scroll.

(#11013) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Úgy látom szemetelni lehet, de ha egy kéréssel jön az ember, le se tolják...

Kértem tegnap egy 3+1 fájlos ICS-t (mert "állítólag" van), de kaptam a szokásos replyt, volt linkelve. Oké, nekiálltam, nem találtam, kerestem, nem találtam.

Mégegyszer segítséget kérnék. TUDTOK SEGÍTENI?

Vagy inkább mondjam az ócska mondókámat, amire mindenki jót derül, és válaszol ebben a SZAKMAI fórumban... :(((

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#11014) frigoo


frigoo
aktív tag

Üdv urak!

A minap sajnos leejtettem bőr tokjában a telefonomat (SGS2) és pont olyan szerencsétlenül esett, hogy az eggyik sarka kapott egy pofont, sikerült f@szán leütnöm a kijelző körüli keretet. :W :W :W
Gondoltam rá, hogy legariztatom, a kijelzőm sötétben kis fényerő mellett amúgy is csíkos. Az lenne a kérdésem, hiogy kijelzőcsere esetén a kijelző körüli keretet is cserélik?
Mintha valahol azt olvastam volne. Vagy ez a kijelző csíkosság miatt nem cserélnek kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#11015) Zsolaf válasza ERPY (#11012) üzenetére


Zsolaf
addikt

Melyiket próbáltad?

(#11016) WaterWave


WaterWave
veterán

nah felrakom én is erpy által írt lp3-at
kiváncsi vagyok hogy mi a változás az lpq-hoz képest

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11017) Psytech válasza kecsetihunor (#11013) üzenetére


Psytech
senior tag

(#11018) ERPY válasza Zsolaf (#11015) üzenetére


ERPY
őstag

A wanam verziót.

[ Szerkesztve ]

(#11019) zseko válasza zso73 (#11010) üzenetére


zseko
veterán

Ha ebayen vásárolsz kinek reklamálsz?... :U Egyébként megérteném ha ezt magánál a telefonnál mondanád, de egy sz@ros autóstartónál...

HR24.hu

(#11020) kecsetihunor válasza Psytech (#11017) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Köszi! Ez jó? Hivatalos? Vagy valaki összedobta a bétákból?

Mind1, úgyis megy fel :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#11021) Psytech válasza kecsetihunor (#11020) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez nem XEH PC-s, XEO-s, de full LPQ minden része :) Szóval jónak kell lennie :)
XEH product code-s tudtommal csak 1 fájlos van.

(#11022) HardRic válasza frigoo (#11014) üzenetére


HardRic
addikt

Igen, nekem már kétszer cseréltek kijelzőt, egyben van a kerettel.

(#11023) gilfoyle válasza eladogeppc (#10994) üzenetére


gilfoyle
őstag

Van benne pár progi, pl ADAC, stb... Root aztan TB-vel uninstall...

Én is feltettem mégis az LA4-et tegnap, eddig nem jelentkezett semmi probléma, hozza a nálam szokásos egy napot.

(#11024) zso73 válasza zseko (#11019) üzenetére


zso73
veterán

Nem vásárolok ott. Ha igen, akkor gari nélküli cuccot..Elektronika van rajta, így számít a garancia. A sima keretet 3 eFt-ért adják bárhol. Azt vennék neten csak. Az max eltörik.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11025) pergabb válasza Rotate (#10959) üzenetére


pergabb
senior tag

hát nekem azt mondta a telefon, hogy ettől független a háttérben futhatnak még egyéb dolgok :) ő mondta, nem én

a másik, hogy megnéztem a telot full sötét szobában. Lőttem egy képet sötétben és azt csekkoltam le. Nekem is totál foltos a kijelző így. Színes képnél nem látok semmit sem, sem normál fényviszonyokban, de tök fekete kép totál sötét szobában egy szép nagy foltos paca. Gyönyörű szépen a kijelző közepén ott virít egy gyűrű is:D és felette egy sávval egy világosabb csík, körbe pedig paca mindenütt. Szarjam le, ha rendes körülmények között nem okoz gondot, vagy most rohanjak samuhoz szervízbe egyből?

[ Szerkesztve ]

(#11026) derrik válasza ERPY (#11018) üzenetére


derrik
őstag

Szia!
Az OTG funkciókat letudnád tesztelni, ha van rá lehetőséged!

(#11027) zack


zack
nagyúr

2 Kérdésem lenne.

Az egyik, hogy K9 mail-ben hol a búbánatban lehet beállítani az email csengőhangját. :U
A Gmail.apk-t kitöröltem, mert duplán jöttek a levelek...Amig fent volt, ebben állítottam be, és a K9 is így csörgött. Amióta töröltem az apk-t azóta néma a telefon amikor email érkezik, és sehol nem találok csengőhang beállítást. :F

A másik...Amit TBP-vel elmentek ICS alatt, az ICS-re visszaállítható? Gondolom csak a Gb->ICS váltásnál ill. visszafelé van gond. Gb-Gb ill. ICS-ICS mentésnél remélem nincs gond a restore-ral...

(#11011) Psytech

:C :C Már le is kaptam. :K Köszi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11028) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
Megjött a JIG, nem sikerült vele megcsinálni a telefont. Bedugtam és maradt a telefon számítógép háromszög trió a kijelzőn. Már a szervízben van azóta, kb. 10 nap és kész...

(#11029) derrik válasza zack (#11027) üzenetére


derrik
őstag

tapasztalat....
ICS alatt a fagyasztott appokat sem tudta visszaállítani a RomToolBox, és azt hiszem a TBP sem... csak óvatosan!!!! A fagyasztással és a törléssel is!

(#11030) ERPY válasza derrik (#11026) üzenetére


ERPY
őstag

Pendrive oké.

(#11031) HUTCHDB válasza Zaji (#11005) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

én próbáltam, de sajnos vannak apró ICS-re jellemző, de ugyanakkor idegesítő hibák.
itt-ott nagyon gyorsak, szuperül működnek, de be kell látni, hogy a GB alapúak sokkal stabilabbak, megbízhatóbbak, simább működésűek.
ez utóbbi szerintem a nem MIUI ICS romok, kontra nem MIUI GB romokra is igaz.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11032) Rotate válasza pergabb (#11025) üzenetére


Rotate
veterán

szard le, ha nem zavar, és ha karcos lesz a képernyő, akkor visszaviszed ezzel az indokkal, és akkor komplett üvegestől cserélik a kijelzőt :D

(#11033) Szelley válasza Gaberking (#11028) üzenetére


Szelley
senior tag

old bootloader kell a JIG bedugása előtt. Csak úgy nullázza a számlálót!
+ ha maradt a felkiáltójel akkor van download mód ugye? onnantól nem tudtad megcsinálni a telefont? 1. hozzászólásban pedig benne van :U

[ Szerkesztve ]

(#11034) fagyalllo válasza Gaberking (#11028) üzenetére


fagyalllo
őstag

Garanciában megcsinálják?

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#11035) Gaberking válasza fagyalllo (#11034) üzenetére


Gaberking
senior tag

remélem, azt mondtam, hogy kies -el frissítés közben kikapcsolt a telefon és ez lett a vége..

(#11036) SzlobiG válasza kaisers (#10998) üzenetére


SzlobiG
félisten

Feltettem meg az appot is nálam megjelenik.

Nem rossz ez a Wanam V10, a sebesség kb ugyanolyan mint a 9.6-al volt, viszont ami jó hogy ebbe van magyar nyelv.:)

(#11037) Gaberking válasza Szelley (#11033) üzenetére


Gaberking
senior tag

csak a telefon + számítógép + háromszög volt a kijelzőn

(#11038) ERPY


ERPY
őstag

Ez az lp3-as scroll már kimondottan zavaróan finomra sikerült. Most lehet ezt újra megszokni.

(#11039) Psytech válasza ERPY (#11038) üzenetére


Psytech
senior tag

+1, délután én is ilyentől "szenvedtem", mondom a scrollban valami nagyon furcsa :DDD

(#11040) pergabb válasza Rotate (#11032) üzenetére


pergabb
senior tag

nem halok bele, csak nem értem miért ilyen minden 2. ember teloja. Neked tiszta a képe sötétben?

(#11041) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Siyah kernellel nektek mennyit dob quadrant? Mer nekem ilyen 3600 körül LP7-es gyárival meg 4k felett.:U

(#11042) frigoo válasza HardRic (#11022) üzenetére


frigoo
aktív tag

Kössz az infót! Nem tudod véletlenül, hogy az alacsony fényerőn való szürke csíkozódás garis probléma, vagy törődjek bele, hogy ilyen?

(#11043) WaterWave


WaterWave
veterán

lp3 fent, de nem vagyok tőle elájulva. kb mint az lpq.. scroll kicsit más, de semmi több...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11044) Wisdome válasza SzlobiG (#11041) üzenetére


Wisdome
tag

Most raktam fel az LP3-at elsőre lett 3800 körül, másodszorra pedig 4082.. lehetne jobb is :D

(#11045) HardRic válasza frigoo (#11042) üzenetére


HardRic
addikt

Garis, szó nélkül meg fogják neked csinálni.

(#11046) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

egyik ismerosom egy jo ics custom romot szeretne feltetetni velem.
a kikotesek kozott szerepel, hogy smooth legyen, ne olyan akadozo, mint a gyari lpq, kell neki a tw felulet + gyari samsung alkalmazasok pl. a gyari idojaras widget.
a hozzaszolasok alapjan az uj wanam mintha megfelelne, de ugy latom nincs tw feluletu kiadas es a samsung app-ok is hianyoznak.
tudtok valamit ajanlani, ami a fenti kriteriumoknak megfelel, vagy a wanam-ot hogyan lehet teljesen gyari samsung kinezetre "visszabutitani"?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11047) Psytech válasza Wisdome (#11044) üzenetére


Psytech
senior tag

Nekem 4238 elsőre :)) pedig nem sok mókolás van a romban, témázva, pár sz@r kiszedve :) de még nem is gyomláltam igazán :D
Nem rossz ez :)

(#11048) SzlobiG válasza Wisdome (#11044) üzenetére


SzlobiG
félisten

De milyen kernellel? Ez a lényeg.

(#11049) zack válasza Psytech (#11047) üzenetére


zack
nagyúr

De ez R2 nem?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11050) pergabb


pergabb
senior tag

kijelzőt nem pont szembe nézve minimális zöldesedés az normális, vagy a fehérnek ugyan olyan fehérnek kéne maradnia más betekintési szögben is?

mivel a kijelzőm leoltott villyan mellett fekete háttérképpel foltos, ezért most már ráizgulok mindenre:D lehet enyhe zöldesedés ártatlan és normális, ha nem pont szembe nézem

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.