Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26201) Wisdome


Wisdome
tag

Várom már a pillanatot amikor Szuper úr lerántja magáról a leplet és közli, hogy kamu volt az egész.. :DDD de addig is 10fokra értékelném azt amit idáig nyújtott nekünk.. :))

(#26199) zack:
Ha a tárcsázót megnyitod és ott nyomsz egy menü gombot, kapsz egy beállítások opciót. Szerintem az lehet amit keresel.

[ Szerkesztve ]

(#26202) Snücü


Snücü
tag

(#26204) rjg válasza Wisdome (#26201) üzenetére


rjg
őstag

Én attól félek, hogy véresen komoly :DDD és egy tizenéves, önkontroll nélküli kamasz ámokfutásának vagyunk szemtanúi. :Y Mondjuk a helyesírásáért a magyartanára kezét kellene eltörni, mert szinte fáj olvasni :W , csak én úgy látszik én mazochista állat vagyok és nem tudom ignorálni. :D

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#26205) zack


zack
nagyúr

Én ill. többek nevében is azt értékelném most már, hogy ez a téma mivel lecsengett, nem lenne 4 óra alatt 100hsz, amiből 90 kuka, mert Szuper úr mondandójával foglalkozik. :(((
Kezdem azt hinni, hogy jó táptalaj ez a téma az értelmetlen hsz gyűjtögetésre egy szakmai topikban... :U
Jó lenne ha senki sem reagálna ezekre, mert mint mondtam 4 óra alatt 100 hsz-ből 90 kuka, de ennek a szuper úrnak köszönhető hogy úgy globálisan darabjaira van hullva a topik, és egyre többen lesznek "read only"-k.
Ha ez kell, csináljátok, aztán ne sírjon senki ha nem kap választ a kérdésére.

(#26203) Wisdome

Köszi! ;) Tényleg ott van. :R De nem igazán értem miért nem lehetett kitenni külön menüpontba. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26206) philoxenia válasza SuperVerda87 (#26060) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Légy szíves olvasgasd egy kicsit a fórumot, különös tekintettel az első hozzászólásra és légy szíves bekapcsolni a helyesírásellenőrzést !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26207) Wisdome válasza zack (#26205) üzenetére


Wisdome
tag

Úgy tűnik ezen a ROM-on másképp mennek a dolgok. Különösebben nincs vele bajom, hozzá lehet szokni, de az elején lehet hogy tényleg elkélne egy menütérkép, hogy mégis mi merre.. :D Engem nagyon megnyert ez a "finomhangolhatóság" és maga a ROM is. Eddig teljes mértékben pozitív a véleményem! :R

[ Szerkesztve ]

(#26208) Flashhh válasza zack (#26205) üzenetére


Flashhh
tag

En is ma raktam fel a resurrectiont, es kicsit hianyzik a tarcsazoba importalt hivasrogzites, nem talaltal vlmi cwmbol telepitheto filet ami pluszba berakja ezt a funkciot? Meg mondjuk az se nagyon tetszik ahogy a hivast kell fogadni, VK alatt sokkal szebb volt. De osszessegeben meg vagyok elegedve a rommal, szeretem az ilyen aprolekosan finomhangolhato romokat.

(#26209) znagy69 válasza Wisdome (#26207) üzenetére


znagy69
őstag

Nálam az utolsó 3 féle (közte ICS) romon így működik ez a beállítás. Elsőre nehezen találtam, de azóta csak itt keresem.

(#26210) edgelaszlo válasza zack (#26199) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

yoo Brada...és mindenki!
4.0.4-es ROMokban a tárcsázóból érhető el a hívásbeállítás!

beelőztek...(mennyit kerestem először, te jó ég:) )

#26206) philoxenia Végre már..... :C

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#26211) edgelaszlo válasza Snücü (#26202) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

és hogy a f.szba lehet letölteni? kipróbálnám...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#26212) drpele


drpele
senior tag

A fém hátlappal rendelkezőktől szeretnék egy kis infót kérni.
Mennyivel növekszik a pozicionálás ideje fém hátlappal a gyárihoz képest?
Találkoztatok esetleg olyan fém(betétes) hátlappal, mely kevésbé rontja a GPS vételt, mert pl a GPS antenna felett más anyagot használtak?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#26213) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Kb. 1 hónapnyi SGS aprón való keresése után elgondolkoztam, hogy nem lenne e jobb választás nekem egy SGS II

Viszont lenne a mobilról pár kérdésem, amiről több objektív véleményt szeretnék.

Először is:

Mik a hátrányai a telefonnak? Minden apróság érdekelne, tényleg minden.

Pár fontosabb pontra rá is kérdeznék.

A mobil kamerája mennyire váltana ki egy kompakt digitális fényképezőt?
Mennyi ideig bírja átlagosan az akksi hivatalos ICS-sel?

(#26214) MunezXBK válasza Vasinger! (#26213) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

8MP + vaku + egyéb nyalánkságok. Szerintem simán helyettesíti.

Akksi idő pedig abszolút user függő.

(#26215) zack válasza Flashhh (#26208) üzenetére


zack
nagyúr

Sajnos nincs ilyenem, de egyébként nem használom ki, tehát nekem nem hiányzik ez a lehetőség. A tárcsázó az tényleg elég ronda sajnos, de ennyi még belefér, ha jól fog szuperálni.

(#26206) philoxenia

Ritkán kérek ilyet, de nem ártana folyamatos felügyelet a topikba, amig nem áll vissza a topik a megszokott medrébe. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26216) Vasinger! válasza MunezXBK (#26214) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akksiidőt úgy nézzük, hogy:

Mennyit bír ha:

- Feltöltöm maxra és elmegyek egy egésznapos túrára és a GPS folyamatosan menne, esetleg mobilnet edge-el megspékelve és mondjuk 10 fotó. Így mennyit bírna kb.?

- Vagy: Napi 1-2 óra netezés (wifi, mobilnet vegyesen) 1 óra zene, pár fényképezés 10 perc telefonálás.

- Vagy: 1 óra játék, közben wifi.

Valahogy így kéne nekem egy válasz, hogy az ilyen használatok mellett mennyit eszik a teló?

Nem venném jobban igénybe a telót, mint egy átlag user. Egyébként nincs erre valami gyógyszer? Elvileg ICS-sel már nem eszi annyira a procit, igaz? Továbbá pótakksi vagy egy nagyobb nem megoldás?

(#26217) edgelaszlo válasza zack (#26215) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

'oszt milyen az a reszurreksön Zack? :)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#26218) kungzi válasza Vasinger! (#26216) üzenetére


kungzi
veterán

ha majd veszel hozzá egy gyári 2000MHa-s akksit, akkor tuti lesz, de az alappal is simán jó

(#26219) Vasinger! válasza kungzi (#26218) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csak gondolom egy 2000-es akksi nem olcsó mulatság...

A gyári mennyit bír. Az lenne a legjobb, ha olvashatnék pár személyes tapasztalatot.

Amúgy az üzemidő rom függő?

(#26220) zack válasza Vasinger! (#26216) üzenetére


zack
nagyúr

Teljesen mindegy hogy nézed. Használd, és a beállítások-aksinál beírod miből mennyit használtál kb. milyen beállításokkal. 3G,Wifi, Sync, auto vagy manuál fényerő.
készenléti idő, Képernyő használat, GPS, hanghívás, játék.
Átlagos használattal 2,5-3 kijelzővel, 1 nap környéke kb. a készenlét, de ez sok mindentől függ még mindig. Milyen mesze van az adótorony, milyen a térerő, GPS használat közben mennyire tudja stabilian lockolni a holdakat az időjárástól...stb.

(#26217) edgelaszlo

Ilyenkor azt szoktam mondani korai még erről nyilatkozni. :) Eddig jó. :K
Érdemes ránézni, már csak a beállítások miatt is. Ezek után egy normál főzött egyszerű lesz mint a barlangrajz. :)

(#26219) Vasinger!

Erősen ROM és kernel függő! Az utsó főzött ICS romok szinte kívétel nélkül elég jó üzemidőt produkálnak. A 2000-es aksiról azt monják a normál +25% teljesítményben is, de csak akkor ha eredeti. Az utángyártott az annyit vagy még annyit se bír mint a gyári normál aksi.
Nekem felesleges, mert 18-30 óra között van a készenléti időm szinte mindegyik rommal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26221) kungzi válasza Vasinger! (#26219) üzenetére


kungzi
veterán

igen! az akksi 7k körül van újonnan

[ Szerkesztve ]

(#26222) Vasinger! válasza zack (#26220) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nos akkor leírok egy kicsit részletesebb használatot:

fél óra játék+ fél óra zene/rádió. (a játék mondjuk modern combat 2) , wifi-vel való netezés: 30 perc + auto sync 10 percenként facebook és gmail, 15 perc mobilnet ekkor 3G is menne és wifi off.

Így mennyit bírna?

Hivatalos gyári ICS-sel mi a baj, hogy azt is főzitek? Van valami hátránya?

kungzi:

Uh, az már eléggé húzós ár érte...lehet annyit nem érne meg. Esetleg egy pót akksi ugyanekkora milyen megoldásnak számít? Gondolom az jóval olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#26223) edgelaszlo válasza zack (#26220) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

volt már fent vagy 6-7 4.0.4-es rom, de mind lekerült....(Dragon,Rootbox, Infinity, )
majd írd be h mizu, oks? (R2-t kérdeztem soxor miért nem főz404-et, de azt mondta h nem kiforrottak még...mondjuk ez vagy 3 hónapja volt, gondolom azóta sok víz lefolyt a Visztulán:) )

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#26224) zack válasza edgelaszlo (#26223) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Hétvégére okosabb leszek. ;)

(#26222) Vasinger!

Átlagban számolhatsz 1 nappal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26225) Pantal


Pantal
senior tag

Sziasztok, azoktól kérdem, akik MIUI romot használnak. Az alap szín a narancs a MIUI romban, van rá mód, hogy ezt a színt megváltoztassam?

(#26226) lajki7 válasza znagy69 (#25880) üzenetére


lajki7
senior tag

znagy +1 !! Én egy hétig használtam lumia 800 az S II elött,sok is volt :)
Praktikus meg minden,de közel sem olyan érzés ezt meg a Lumia 800 használni.

iPhone 11 Pro

(#26227) zack


zack
nagyúr

Kicsit elakadtam. Rég volt... :B
Ti Backup mentéseimet a MicroSd-n hogy tudom láthatóvá tenni az újonnan telepített progiban?

Mod: Találtam egy módszert. Elmentettem egy próba alkalmazást, és megnéztem hova rakja, majd oda tettem a többit. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26228) zack válasza zack (#26227) üzenetére


zack
nagyúr

Nem jó. Nem látja az átmásolt mentéseimet. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26229) MaCS_70 válasza bee_jay (#26097) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Az index.hu a gyári 4.0.3 ROM-on simán, hibamentesen fut -- miután még GB-re telepítettem és OTA-n jött az ICS. Ergo nem az a baj, hogy nem fut ICS-n, hanem az, hogy valamiért nem jelenik meg a Play-ben.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26230) Caaabi válasza MunezXBK (#26200) üzenetére


Caaabi
senior tag

nincs ilyen élő hátterem, :S

(#26231) zack válasza zack (#26228) üzenetére


zack
nagyúr

Megtaláltam. :W Menü->beállítások-> bizt. mentés visszaállítása -> külső tároló. Ha esetleg másnak is lenne hasonló gondja. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26232) Rotate válasza Arcanis (#26186) üzenetére


Rotate
veterán

élek még, csak tegnap iszogattunk, meg kellett ünnepelni az államvizsgákat ;] ma meg melóztam, holnap is sok a dolgom, illetve pénteken megint meló :) amint végre lesz időm megint többet leszek :)

(#26233) zack válasza Rotate (#26232) üzenetére


zack
nagyúr

És olvashatod majd a 3-4000 hsz-t hét elején, amivel el vagy maradva. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26234) Rotate válasza zack (#26233) üzenetére


Rotate
veterán

-reolvasom, minden nap :) most is épp végére értem... szerintem sem vicces már a rommer csóka... de egyszerűen csak nem veszem figyelembe amelyik hsz nem érdekel :)

más téma, nem szoktam romolgatni, de lehet majd a nyáron rápróbálok egy módosítatlan CM9-re, csak majd meglátom mennyire lesz erre időm... ha van egy kis szabadidőm, azt lehet inkább az asszonnyal kéne tölteni :D

(#26235) Szelley


Szelley
senior tag

Jelly Bean: "A Nexus S, Motorola Xoom és Galaxy Nexus készülékekre július közepétől indulnak a frissítések, a fejlesztőkörnyezet a mai naptól érhető el."
Elég szomorú lenne ha a galaxy s 1-el megegyező hardverű Nexus S megkapja, a miénk meg nem kapná meg :U

(#26236) Rotate válasza Szelley (#26235) üzenetére


Rotate
veterán

biztosan meg fogja... engem jobban bánt az, hogy bár megkapjuk, kb 0-t fogunk belőle érzékelni, mivel át lesz témázva minden...

szerk: közben nagyfiú lett a Chrome, kilépett a betából, illetve a Maps firssítésnél ott az Offline mentési lehetőség... nem tudom mennyivel jobb mint a Labs-es megoldás volt...

szerk: ennyit érnek az új funkciók... nem bírom felfogni, hogy mi értelme van egyes országokat kizárni dolgokból... :(

[ Szerkesztve ]

(#26237) Szelley válasza Rotate (#26236) üzenetére


Szelley
senior tag

Én is ebben a pillanatban vettem észre hogy eltűnt a beta a Chrome mögül, pedig nincs telepítve :D Fellököm, meglátjuk le tudja-e már váltani az operát :K
ppff maps...no comment ! :W

[ Szerkesztve ]

(#26238) Motyi


Motyi
senior tag

Na ma dél körül jön ki a szerelő az állandóan töltő, hibács usb csatlakozójú S2-m javítása miatt.Sikerült a T-s romot visszaraknom rá, sajna a csc az unknown, de nem tudok rajta változtatni (DBT-t enged csak választani ha előhívom a megfelelő menüt). Majd beszámolok, hogy mennyire nézik/veszik szigorúan az ilyet.
A biztonság kedvéért bekészítettem a hűtőbe 8 féle üdítőt/sört, főzök friss kávét és persze asszonnyal reggel csináltatok pár guszta szendót is. Ezzel nem "lekenyerezni" akarom a szervízest csak... :D

[ Szerkesztve ]

(#26239) Rotate válasza Szelley (#26237) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudja leváltani, sok általam fontos funkció hiányzik, viszont meg tudja nyitni az egyetemi rendszeremet, emiatt marad :) illetve twitterről meg mindenhonnan abban nyitom a külső linkeket, de a kényelmesebb desktop mód, meg a jobb tördelés miatt, első számú böngészőnek marad az Opera :) bár, Operában is csak itt a fórum könyvjelzőjét szoktam megnyitni, jobban bejön a desktop mód, könnyebb ugrálni a topicok közt, könnyebb formázni a szöveget, stb...

szal ez a 2 böngészős megoldás is megfelel nekem :)

Motyi:

ezek szerint német T-s romot raktál rá... gari előtt nem az év ötlete, de azért drukkolok...

[ Szerkesztve ]

(#26240) Szelley válasza Rotate (#26239) üzenetére


Szelley
senior tag

engem leginkább a tördelés ami nagyon idegesít...olyan nehéz lenne minden böngészőben igényesen megcsinálni? :U

(#26241) ricshard444


ricshard444
veterán

Látom nagyonsok ember adja el az S2-t,nemtudom hova kell rohanni ;]

Vannak dolgok...

(#26242) MaCS_70 válasza Vasinger! (#26213) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Fényképezőgép vs. SGS2:

Csodák nincsenek. Ekkora helyen ennyi pénzből nem lehet olyan fotóapparátot kihozni, mint egy "igazi". Az előny az, hogy nincs zoom, azaz az egyik legnagyobb optikai csapda kikerülve. (A kb. 30 mm Leica ekv. optika elég széles, de egyre több kompakt tudja már a 28-at.)
A parányinál is parányibb érzékelő viszont óhatatlanul kompromisszumot követel meg, azaz kedvező fényviszonyok között szép képeket készít, de brutális zajkorrekcióval, és a mélységélesség is a végtelenbe tart, azaz elég szűkek a kompozíciós lehetőségek.

Gyenge fényben egy kompakt géphez képest is erősebben romlik a képminőség, a LED, bár baromi erős, nem pótol egy igazi xenon vakut.

Szerintem tehát vannak kompromisszumok, de ha nem a hibákat keressük egy képen, azaz elég, ha egy fotó jó minőségben megörökít egy pillanatot, és nem az optikai hibákat és elmosott részleteket keressük, és nem akarunk gyenge fényviszonyok között szép képeket készíteni, és nem gond, hogy lassú a gép és nincs zoom (a digitális zoom NEM zoom), akkor teljesen jó fényképezőgépként működik az S2.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26243) Vasinger! válasza MaCS_70 (#26242) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi szépen a véleményt, akkor maradok szerintem a külön fényképezős projektnél és egy olcsóbb telefonnál! :R

(#26244) lajki7


lajki7
senior tag

Helloztok ! Még annál a kérésnél tartok hogy valaki tudna nekem adni egy Email.apk fáljt ? :)
Nagyon jó lenne ha tudna segiteni valaki
(az eredeti pirosbélyegpercsétes)

iPhone 11 Pro

(#26245) Motyi válasza Rotate (#26239) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem, régebben volt egy DBT-s rom rajta, akkor átíródott a csc. Azóta több másik is került rá (gyári csak más régióba szánt), de nem változott meg a csc (beállt DBT-re).Mikor elromlott a telefon nagy nehezen felraktam a magyar TMH-s LP7-t, majd beléptem a csc beállító menübe , rányomtam a TMH-ra, a teló restartolt, szüttyögött egy kicsit és azt hittem ok a dolog.Ma néztem meg véletlenül és láttam a csc: unknown.Ismét beléptem a csc állító felületre, de már csak a DBT lehetőség él.Sajnos mivel pc odinnal és mobil odinnal nem tudok frissíteni (usb csati haloott, csak tölteni lehet rajta, és az állandó töltés miatt a mobil odin hibával elszáll) így maradt a cwm app, ahonnan kb. 10x kell próbálkoznom mire végigfut a telepítés (9x mikor recovery módba megy a teló hibával leáll) és ilyenkor sajnos a csc nem íródik át (3x flasheltem már).Szóval ez van, marad az ártatlan nézés + bőségtál :)

Szóval vagy lesz egy szinte zsír új S2 (kijelző csere is lenne enyhe beégés miatt és gyanítom alaplap csere is lesz) vagy megvonják a garit és akkor megy a kukába.Majd beszámolok mi lesz a story vége. :)

[ Szerkesztve ]

(#26246) Rotate válasza Motyi (#26245) üzenetére


Rotate
veterán

fingers crossed :)

(#26247) lajki7


lajki7
senior tag

Ez jo ROMnak nevezhető ?? :S :)

http://www.youtube.com/watch?v=bFV0EDlBWWs&feature=related

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#26248) Muffi válasza lajki7 (#26247) üzenetére


Muffi
aktív tag

Elvileg az egyik "Legjobb"....

Zack társunk rakta ma fel pont ezt a romot de ahogy az ő szavaival éljek "nem kezdőknek való rom hanem haladóknak!"
mert elv a beállításokat nagyon ellehet baltázni és akkor offolhatod a dolgokat..:/
de ha értesz hozzá akkor ajánlatos feltenni mert elv téll jóó! :)

nekem most CyanogenMod 9 van raja! Azis téletes sztem majdnem ugyanez mint ez a Resurecction remix... csk egyszerűbb de 100%-osan minden működik rajta és testreszabható! :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#26249) lajki7 válasza Muffi (#26248) üzenetére


lajki7
senior tag

Felnek fel tudom rakni azzal nincs gond:-) de inkabb meg varom a 29et mert akkor jon ki a SalmanV4. Nekem mst a V3 van fent es ez is krva jo:-)

iPhone 11 Pro

(#26250) zack válasza Vasinger! (#26243) üzenetére


zack
nagyúr

Nem igazán értem... Mit vártál? :U
Megválaszolom. Szerintem semmit, mert igazából nem is akartál te S2-öt venni. :B
Aki egy gombostűfejnyit is képben van az okostelefonok fényképezési tulajdonságait illetően, az tudja, hogy gyenge fényviszonyok között és egyéb más paramétereiben is jóval kevesebbet tud, mint egy közepes kompakt.
Aki jó minőségű fényképezős telefont akar az viszont megtalálta, mert az S2 telefonok között nagyon szép képeket csinál, simán az élmezőnyben van. Aki meg azért nem veszi meg, mert nem hozza a Nikon DSLR szintet, az meg sosem akart ilyet venni. :U
Ellenben a legnagyobb előnye hogy mindig ott van nálad, és ha nem is DSLR szinten, de legalább meg lesz örökítve a pillanat, amit a hiper-szuper gépedtől távol nem fogsz tudni rögzíteni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.