Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41001) zack válasza gaben1117 (#40999) üzenetére


zack
nagyúr

Azért nem válaszolt senki, mert ha visszaolvastál, akkor láthattad, hogy nincs jelentősége az elmászott sorozatszámnak.

(#41000) Senser87

Zsebre vágom, füles be, és gyia... Nem túl bonyolult. :DDD
Tehát a navit csak hang alapján értelmezem. Jobb is hogy nem látom. Motoron veszélyes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41002) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Létezik olyam szerviz menü ahol meg lehet nézni,h ténylegesen mennyi beszélgetés van a telefonban(amit persze nem lehet törölni)?
Köszönöm.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#41003) Cruncher


Cruncher
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni egy bosszantó problémámban.
Egy WiFi hálózathoz telepítenem kell egy tanúsítványt, hogy használhassam, viszont ez azt kéri tőlem, hogy állítsak be képernyőzárat. Viszont én nem akarok képernyőzárat, nagyon zavar. Nem lehet ezt valahogy megoldani, hogy a kecske is jóllakjon és maradjon káposzta is? Azaz, hogy használhassam a hálózatot képernyőzár nélkül.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#41004) Szakiii


Szakiii
addikt

Hogy is kell képernyő fotót készíteni? Milyen bill kombinációval?

(#41005) Arcanis válasza Szakiii (#41004) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Home + Power

Szakiii: Szívesen :)

[ Szerkesztve ]

(#41006) Szakiii válasza Arcanis (#41005) üzenetére


Szakiii
addikt

Köszönöm :R

(#41007) Pőze


Pőze
aktív tag

Tudok valami jó tokot ajánlani? Ezt a kettőt néztem [link] [link] van valami tapasztalatotok ezekkel?

(#41008) 477il4


477il4
tag

hello!
valaki tudna nekem egy stabil jó gyári t-s ginger rom linket dobni, mert már nagyon idegel ez a szutyok t-s ics... :W és a sammobil-on már nem találom meg mint régen...nem hiába nem nagyon romolok...

köszönöm! :R

(#41009) Weeman1


Weeman1
veterán

(#41010) XP NINJA


XP NINJA
őstag

felraktam a gyári romot, de nem tudok frissiteni 2.3.4 ről (független)

(#41011) zack válasza XP NINJA (#41010) üzenetére


zack
nagyúr

Product code-ot átállítottad XEH-ra?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41012) matyi19


matyi19
őstag

Lassan, már kezd elegem lenni az S2 ből... :(
Azt hiszem visszatérek Nokia N8-ra. Ami a legjobban bosszant az az akku idő. Lehetetlen vele elindulni egy hosszabb útra, intenzív használat mellett tuti hamar lemerül. A másik meg a telefonbeszélgetések, sokkal szebben szól a Nokia. Illetve az FM transzmitter is hiányzik.
De sok dolog van amiben jobb az S2, pl. neten sokkal gyorsabb DE gyengébb a WIFI je.
Meg ott a rengeteg alkalmazás a Play-en, aminek egy része haszontalan, de rengetek hasznos alkalmazás van.
Lehet az akku illetve a jobb kamera miatt a Nokia marad és ezt adom el :O , de már ezt is nagyon megszerettem :U
Azt hittem, megveszem és pár na után simán el tudom majd dönteni melyiket tartsam meg, de nem így lett :N

(#41013) Trolee


Trolee
aktív tag

Szerintetek az normális hogy 1 óra alatt 25% tölt a S2-m?
4.0.4 van rajt, az akku erőteljes használat mellett is kibír 1-1,5 napot, azzal szerintem nincs gond.
szerintetek kalibráljak? :R

(#41014) XP NINJA válasza zack (#41011) üzenetére


XP NINJA
őstag

nem. nem értettem meg azt a pontot. :O

(#41015) Weeman1 válasza Trolee (#41013) üzenetére


Weeman1
veterán

Töltés közben használtad?

Xiaomi 11T Pro

(#41016) nfsu17 válasza Trolee (#41013) üzenetére


nfsu17
veterán

Tapasztalatom szerint közel 0%-ról (3-4-5%), bekapcsolt állapotban, nem repülő módban, de kikapcsolt wifivel, olyan 3 óra (3 óra 15 perc) kell neki 100%-ig.
Ha 2000-es az akksid, akkor viszont szerintem 4 óra az ideális.

[ Szerkesztve ]

(#41017) zack válasza XP NINJA (#41014) üzenetére


zack
nagyúr

Talán ha használnád a keresőt, akkor jobban értenéd. :F
Pont annyi beírnod, mint nekem. :U

(#41012) matyi19

Az FM transmitter-t azt még megértem, de a többi az bullshit. :U Végül is az FM transmitter is az, mert sehol sincs említve, hogy az S2-ben van, tehát pontosan tudhattad, amikor vetted.
Egyébként az N8 mennyit bír 1 töltéssel?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41018) XP NINJA válasza zack (#41017) üzenetére


XP NINJA
őstag

igen utasitás szerint próbáltam megcsinálni azt hogy *#272*imei# nem ment.

akkor googleztam rá az sem jött be aztán samsung pre configra kerestem azzl sem.

(#41019) zack válasza XP NINJA (#41018) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom mit qúrhatsz el, de a kódra be kellene jönnie a pre confignak. :U
Gyári tárcsázót használsz?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41020) XP NINJA válasza zack (#41019) üzenetére


XP NINJA
őstag

igen

(#41021) zack válasza XP NINJA (#41020) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor mennie kell a kódnak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41022) Trolee válasza nfsu17 (#41016) üzenetére


Trolee
aktív tag

Az elég sok nem? Amúgy gyári 1650mah, de anno pl. Optimus 3D-m max. másfél óra alatt teljesen feltöltött nulláról, igaz le is merült fél nap alatt. :)
Hát akkor ez van. Köszi. :R

(#41023) rauley válasza zack (#41019) üzenetére


rauley
tag

Nekem meg valamiért gyári LPX-en,root nélkül,a preconfig csak az ODK-s pcode-ot adja be.
A rommal egyébként amúgy semmi bajom,full tökéletes,az akku idő is jó.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#41024) nfsu17 válasza Trolee (#41022) üzenetére


nfsu17
veterán

Akkor rossz a töltőm, vagy nem tudom. :D
Egyik fórumon írta a srác (kül-i), hogy ő 34% / óra töltést figyelt meg.
Másik fórumon valakinek 2,5 óra alatt felmegy.
Olvastam 4 órát is.

700mAh-s a töltő, 1650mAh-s az akku, az kicsivel több mint 2,5 órát jelent. Gondolom akkor, ha ki van kapcsolva. Én bekapcsolva töltöm, bár szerintem deep sleep-ben, tehát szinte nem fogyaszt. Végülis ha lassabban tölt, az az akkunak csak jó.

(#41025) matyi19 válasza zack (#41017) üzenetére


matyi19
őstag

Persze tudtam, hogy nincs benne Fm transmitter...
A Nokia egy töltéssel 3 napot tart míg az S2 ugyanilyen használat mellett 1,5-2 napot...
De volt rá példa, hogy a nokia 5nap 18h után merült le, mondjuk ilyen eseteben szinte csak standby-ban volt, max napi fél óra kijelző....

(#41026) Rotate válasza matyi19 (#41025) üzenetére


Rotate
veterán

jóval nagyobb kijelző, jóval erősebb proci mellett csodálkozol? :)

(#40998) zack:

elektronikus zenéhez nekem nem jó az alap hang, kell egy kis mély és magas pluszban, nem szeretem ha a közép dominál...

(#41013) Trolee:

a 2000-es aksival még lassabb lesz... :)

[ Szerkesztve ]

(#41027) hdekakas


hdekakas
senior tag

Ma vettem a telcsihez egy Samsung 32 Gb-os (CL 10-es) memóriakártyát. Na már most én még semmit nem tettem rá, máris 40megabájtot valami felhasznált. Ez normális? Mitől van, s tudok-e esetleg ez ellen valamit tenni, hogy ilyen ütemben ne teljen be a 32gb egy éven belül úgy, hogy hozzá se nyúlok?! :F :D

(#41028) matyi19 válasza Rotate (#41026) üzenetére


matyi19
őstag

Inkább így:
Nagyobb kijelző, jóval erősebb proci :K
Nem csodálkozom, de sajnos lehet ez lessz a döntő ok a két telefon között :U

(#41029) Szakiii válasza hdekakas (#41027) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez normális, nem fog megtelni magától nyugi :D

(#41030) rauley válasza hdekakas (#41027) üzenetére


rauley
tag

Hát egyrészt a 32GB az többnyire nem éri el a valóságban is a 32GB-ot,csak egy kerekített érték,Az én 32GB-os kártyám pl. 29,23GB.
Az a 40Mb felhasznált területet meg a FAT tábla,és egyéb olyan adat foglalja le,ami arra kell,hogy a teló lássa a kártyát egyáltalán.
Nekem amúgy 18GB-nál több adatot még sehogy sem sikerült rátennem,pedig sok szirszar van rajta.Úgyhogy elég lesz,nem fog hamar betelni,nyugi. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#41031) hdekakas


hdekakas
senior tag

Igen, 29,23Gb, de ez még mindig jobb arány a 32-ből, mint a 16Gb belső memóriából a 11,49+1,97. :)
De ez a ~40Mb ez fokozatosan nő... Az externap_sd mappában csak a .android_secure mappa van, azt meg nem engedi törölni.
Meg lehet tölteni a memóriakártyát hamar, csak egész mozifilmeket kell rámásolni! ;]

(#41032) Rotate válasza hdekakas (#41031) üzenetére


Rotate
veterán

a belsőt ne keverd ide, az más tészta, az úgy van partícionálva, hogy app tárhely, felhasználói tárhely, rendszer, meg még hidden is van asszem... :)

[ Szerkesztve ]

(#41033) rauley válasza hdekakas (#41031) üzenetére


rauley
tag

Én filmeket mondjuk laptopról nézek,ha esetleg utazok valahová,és nem kocsival / nem én vezetek,akkor lehet,hogy tennék 2-3 filmet a telóra,unalmas utakra.
De azért egy komplett videótékát szerintem felesleges a telón hordani,így persze hogy könnyen betelik. Elég gyorsan fel lehet rá másolni egy filmet,úgyhogy bőven elég ha pár film van rajta,ha nem kell már,akkor gyalu,és rakok fel másik filmeket.
De akinek van mobilnete (nekem nincs),annak akár az online film nézés is megfelelő és helytakarékos megoldás. :)) Régebben jópárszor néztem wifivel online filmeket.
Viszont mindig tartok pár romot a kártyán,hogy ha beüt a gebasz,akkor legyen mit feltenni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#41034) Trolee válasza Rotate (#41026) üzenetére


Trolee
aktív tag

De legalább ritkábban kell tölteni. :))
Amúgy ezentúl, az miért lehet hogy fél órája levettem a telót töltőről 61%-al, és most 68%-on van? :Y

(#41035) Weeman1 válasza Trolee (#41034) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem is volt már hasonló,
kicsit meg is lepődtem.
Én 61%-nál húztam le,
később nézem 65%. :D

Xiaomi 11T Pro

(#41036) Szakiii


Szakiii
addikt

v6 superchargert használt vagy használ itt bárki is? Megéri?

(#41037) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Árulnak itt az aprón gyári S2 billentyűzetet, gondolkozok rajta hogy megveszem, az enyém már nagyon kopott :( [link]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#41038) Weeman1 válasza Peti N95 (#41037) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem jó a link. :)

Xiaomi 11T Pro

(#41039) Peti N95 válasza Weeman1 (#41038) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Igen, úgy látszik már el is távolították, pedig nagyon jó volt! Szét röhögtem az agyamat! :)

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#41040) ett


ett
aktív tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem. Kiírta a kies, hogy van új firmware a telefonra. Még csak gingerbread van rajta, gondoltam frissítem. Megcsinálta a mentést, letöltötte a firmwaret, és amikor kezdte volna felrakni, akkor hirtelen a kies nem ismerte fel a telefont, ezt írta ki. Azóta szórakozik velem, nem hajlandó felismerni. Kiírja a nevét, és ott gondolkozik egy ideig, aztán azt írja, hogy nem sikerült, válasszam le, próbáljam újra, meg problémamegoldás. Természetesen az sem segített, kies reinstall sem. Semmi. Az mtp-vel volt baja, frissítettem azt is, úgy sem ment. Win7-en volt ez. Felraktam a másik gépre is a kiest, ott win xp van. Ott sem megy, ugyanezt csinálja, illetve ott annyi látszik, hogy amikor rányomok a hibaelhárításra a kiesben, akkor egy kis ablak villog egyfolytában. Nem tudom mi lehet a gáz.
Tud valaki segíteni?

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#41041) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Sziasztok!
Kérdésem lenne: A logmein elindul nálam, majd mikor kiválasztom a gépet, dolgozik majd a PC_n elmegy a kép majd visszajön, a telón viszont kilép vissza a pc listára....?!?!
MI lehet a gond?

(#41042) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy az aláírásomban lévő romot használom, mióta megvan a telefon. Már kezd kicsit prüszkölni, néha fagy is! Gondoltam ha már resetelek, feltennék egy frissebb változatot, ezt találtam [link] vagy egy teljesen más romot, de nagyon bejön ez az S3 rom. Ez az egy van, ami az S3ra épül, vagy van több is?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#41043) gaben1117


gaben1117
senior tag

Platinet márkájú memóriakártyákról van valakinek bármilyen infója? Egy 32gb-os c6-osat vennék. :R

(#41044) Arcanis válasza rauley (#41030) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Az meg, hogy nem 32 GigaByte (GB) egy helytelen állítás, ugyanis a kártya maga szó szerint 32*10^9 Byte (10^9 = giga), csak amire mi számítunk az az, hogy 32*2^30 vagy 32*1024^3 Byte lesz a kártya mérete (amire egyébként azt kellene mondani, hogy 32 GibiByte avagy GiB, gibi = 2^30).

Ezért van pl az is, hogy a notebook-om 250 "gigás" vinyója (ami 250 057 056 256 bájt) csak
250 057 056 256 / 2^30 = 232.884 GB-nak jelenik meg a Windowsban.

Ez azért van, mert a számítástechnikában szinonimaként használják a kettőt és a 10-es alapú hatványokra vonatkozó jelöléseket (MB, GB, TB) a 2-es alapú hatványokra használják.

(#41045) hdekakas


hdekakas
senior tag

Sok a kérdés, pedig én is csatlakoznék. Feltöltöttem a telóval készült videót a számítógépre. Sajnos azt vettem észre, hogy élvezhetetlen, mert a képet nagyon lassan játsza le, a hang meg normális ütemben megy alatta. Vagyis egy egy perces videónál a hang normálisan lejátszódik, alatta a videó meg irtó lassan mocorog, és kábé 2 perc alatt játsza le. Mi lehet a baja?

(#41046) BigT válasza hdekakas (#41045) üzenetére


BigT
senior tag

Nem a videóval van gond szerintem, hanem a te gépednek túl nagy falat a videó. Codec gond is lehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#41047) TheBomberman válasza gaben1117 (#41043) üzenetére


TheBomberman
tag

Bár tudom, ez nem a reklám helye, de ha ajánlhatok, akkor a helyedben "tutira" mennék: Samsung microSD

Bátran ajánlom a kollégát! A kártyái tökéletesek, korrekt üzletfél! :R

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#41048) hdekakas


hdekakas
senior tag

Nekem is még tippem volt esetleg a Codec, akkor nézek valamit a netről, hátha találok vmit amivel normálisan lejátsza. Ha beletekerek a videóba, mondjuk a végére, akkor szinkronban van a hang és a kép a végén is. Csak ha lejátszással jutok el odáig, addigra csúszik szét de nagyon.
Viszont van egy videóm, amit nem bírok felrakni a gépre, mert azt írja hogy "Adathiba! CRC!". Ha jól emlékszem, volt már ilyen gond képpel is. (Telón lejátsza rendesen, de gépre nem engedi feltölteni semmivel, se Bluetooth, se Kies, se Airdroid.) Szóval kezdem azt hinni, tényleg hibás a fájl. Csak akkor a teló meg hogy hogy lejátsza... (Nem esküszöm meg rá, de szerintem ezeket a fájlokat alacson -15% körüli- akkuval készítettem.) Nektek volt már másolhatatlan fájlotok? :U

(#41049) Doosa


Doosa
aktív tag

Megtudjátok nekem mondani, hogy az exportált adatokat hová menti a láma?

(#41050) gaben1117 válasza TheBomberman (#41047) üzenetére


gaben1117
senior tag

Az eladó azt írta, hogy a kártyák noname-ek, nem pedig Samsung. Tényleg jó árban adja, de attól még lehet szar minőség. De azért köszönöm a tippet. :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.