Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6001) klevente válasza exelsior1 (#5999) üzenetére


klevente
tag

A Htc már kiadta :/

(#6002) trobi28 válasza klevente (#6001) üzenetére


trobi28
addikt

Felmérgesít a Samsung veszek egy HTC Sensationt :U

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#6003) klevente válasza trobi28 (#6002) üzenetére


klevente
tag

Ideális bosszú :DDD

(#6004) ERPY válasza trobi28 (#6002) üzenetére


ERPY
őstag

:C

(#6005) fuximaxi válasza ERPY (#6004) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Én meg eladom neked a HTC-m és veszek még egy Samsungot :D Szeretek szívni. :U

trobinak ment a válasz csak rosszra nyomtam

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#6006) kagzer


kagzer
aktív tag

Jó reggelt!

Két napja végre boldog tulajdonosa vagyok a SGS2-nek.
Most olvastam végig a fórumot, hogy ne kérdezzek butaságokat.
Ezt csak ajánlásként írtam azoknak, akik esetleg mostanában vettek :)

További szép napot mindenkinek!

Gergőkee: pontosan. Azért itt egy picit komolyabb hw-el kell megdolgoznia a Samsunmg mérnökeinek mint mást telefonok esetében. Ha kiadnák egy bughalmazzal az ICS-t, akkor meg mindenki azon őrjöngene. Semmiről nem vagyunk lekésve. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#6007) Gergőkee válasza Pszihonaranc (#5997) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Miért, szifon milyen gyakran frissül? Évente egyszer. Android azért gyorsabb volt 2.1 2.2 2.3 és 4.0 tekintetében. Most az alverziókat ne számítsuk, mert azok csak parasztvakítani jók.

Szerintem valami drivert nem tudnak belőni samuék, bugosan meg - nagyon helyesen - nem akarják kiadni a romot. Én akkor lennék nagyon-nagyon dühös, ha kijönne egy hibás, bugos de, ota-n vagy kiesen frissítenék, és ugye nem lenne (hivatalos) visszaút. Elrontani egy stabil rendszert? Na neeeee.

Reálisan gondolkodva nem túl sürgős a dolog. Telefonunknak nincsen hibás funkciója, amit javítani kellene. Teljes értékű, gyakorlatilag versenytárs nélküli készülék a piacon. Akkor meg minek siessenek? Hogy még ennél is nagyobb legyen a gap?

[ Szerkesztve ]

(#6008) R2D20208 válasza klevente (#6001) üzenetére


R2D20208
addikt

Már a Sony Ericsson is....Samura lehet még várni 2 hónapot, mint mindig ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6009) ERPY válasza fuximaxi (#6005) üzenetére


ERPY
őstag

:Y
Nekem ne adj el semmit, és azt veszel amit akarsz. Hogy mit szeretsz az a te dolgod.

(#6010) Gergőkee válasza Gergőkee (#6007) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Bár tudom, hogy ezt olyan emberek nem fogják megérteni, akik őrjöngve frissítenek XZ3 romról XZ4 romra. Én meg az ősöreg (fél éves!) KI4 romommal csak röhögök és élvezem a hibamentes (és ugyanazon) funkciókat.

[ Szerkesztve ]

(#6011) Rotate


Rotate
veterán

R2 :D:D

mai hsz :D üdv R2 itt is :)

(#6012) R2D20208 válasza Rotate (#6011) üzenetére


R2D20208
addikt

Azta, ez ám a nagy reklám. Hú de szégyenlem magam ! :B :K Okos, ügyes dolog volt a hsz - ed tudod ? :K Linkeljek további dolgokat mégmagamról, mit hova írtam még ma, tegnap esetleg ? Szívesen, hisz talán minden amit csinálok, bevállalom, és minden a magánügyem ;) Legalább lesz mára mit kibeszélni eme topickban... Szóval tök vicces volt a hsz - ed. Nevess rajta, legyen szép Vasárnapod. Amúgy priviben linkelek még Topicocból, miket írtam, és posztold itt :K

(#6013) Psytech ha vmin 20 K - t nyerek, nem érdekel, SGS az, vagy mi... :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6013) Psytech válasza R2D20208 (#6012) üzenetére


Psytech
senior tag

Eladod ezt is? :Y

Így érthető... :)) Azért kár érte :D

[ Szerkesztve ]

(#6014) ERPY válasza R2D20208 (#6012) üzenetére


ERPY
őstag

Ugyan, ne húzd fel magad. Tegnap hogy beszéltünk és mondtad mit és miért, egyetértek veled. Te egy igazi üzletember vagy. És igazad van, ha lehetőségem volna, megcsinálnám ugyanezeket én is.

(#6015) R2D20208 válasza ERPY (#6014) üzenetére


R2D20208
addikt

De ilyen reklámokat kell ide beposztolni R2 mai hsz - e ? Na mindegy..Amúgy 90 % , jön ma is egy jóárú SGS - 2 hozzám, de maradjon köztünk Erpy, nehogy közpletyka legyen ;]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6016) Psytech válasza R2D20208 (#6015) üzenetére


Psytech
senior tag

Akkor végeredményben maradsz az SGS2-nél, nem tudsz szabadulni :D túl jó teló ez :))

(#6017) R2D20208 válasza Psytech (#6016) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem ragaszkodom hozzá. Ha más jön jó árban, szívesen tesztelek bármit, és szívesen nyerek bármi készülékről tapasztalatokat...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6018) Rotate válasza R2D20208 (#6017) üzenetére


Rotate
veterán

csak viccesnek tartom, ennyi... nyilván nem is vártam mást mint hogy megint besértődsz :D

egyébként csak beírtam, mint érdekesség, hogy megint eladod, megint veszel :) ez ilyen érdekes dolog... sőt, szenzáció :C

fel lehet ezt fogni lazán is ám, nem kell mindig azt hinni, hogy támadnak téged...

[ Szerkesztve ]

(#6019) Shummo


Shummo
aktív tag

Illusion 1.7.1 van fent jelenleg(ami elvileg 50% XWKL1 50% XILA2 az adatlapja szerint). ÉS a modem LP1.
Erre felrakhatom az LPH-t? Esetleg vki tudna linket adni hozzá? (és odinba ugye a Phonehoz kell tallózni)

(#6020) R2D20208 válasza Rotate (#6018) üzenetére


R2D20208
addikt

Lazán fogtam fel, és nem besértődtem. Várom a további híreket az on Topickban rólam ! Sokmindenkit érdekelhet, mint engem, más ember mit csinál kb :C Részermről befejezve eme gyerekes tárgyalás. Ezentúl linkelsz rólam, nem is reagálok rá. Azt is meg tudom csinálni természetesen, és akkor nem tűnik besértődésnek.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6021) Rotate válasza R2D20208 (#6020) üzenetére


Rotate
veterán

nem írok rólad híreket... ennyi... mondtam, beírtam, mint érdekesség... mint ahogy már jó párszor beírtam hasznos infót is... ha gondolod legközelebb én is inkább linkelek egy jégkrémes képet... oh wait...

(#6022) Psytech válasza Shummo (#6019) üzenetére


Psytech
senior tag

Hali,

persze h mehet rá, XXLPH-t innen szedd le, ingyenes reg után szabadon, instrukciókat pedig itt találsz.
A telepítéshez annyit, hogy a bootloadert nem feltétlen szükséges betallózni, az kihagyható.

Üdv

(#6024) Psytech válasza ERPY (#6023) üzenetére


Psytech
senior tag

Annyi jégkrémes képet linkeltek, hogy kajak megkívánok egyet, lemegyek veszek egyet aztán nekem lesz először az S2 tulajok közül hivatalos, gyári Ice Cream Sandwichem :D

(#6025) Shummo válasza Psytech (#6022) üzenetére


Shummo
aktív tag

Köszi. Úgy látom pontatlanul írtam, bocsi. Csak a modemet akarom cserélni. Azt lehet LPHra?

(#6026) Psytech válasza Shummo (#6025) üzenetére


Psytech
senior tag

Ja, már vágom akkor :)) Tényleg így értettem elsőre. De most hogy mondod, így is lehetett volna értelmezni. De a válasz így is igen, szerintem nyugodtan rámehet az LPH modem és igen, a phone-ba kell betallózni.

(#6027) Shummo válasza Psytech (#6026) üzenetére


Shummo
aktív tag

:R

(#6028) Urmy


Urmy
tag

Akkor lesz ICS ha kész lesz. Szerintem a Samsung nagyon okosan nem kapkodja el, inkább kiad egy tényleg tökéletes romot. 3 napig lenne az is újdonság, viszont ha tele van buggal inkább csak a szívás lenne vele. Szóval nekem ráér nyáron is :)

Tudtok olyan programot ami a fényképek, videok minőségét javítja, még nagyobb bitráta, kisebb tömörítés.

Köszönet a forumtársnak aki ajánlotta a player pro-t :) megspórolt nekem egy uj fülest, így már tényleg jól szól a zene és számokat is tudom léptetni. Próbáljátok ki, iszonyat jó lejátszó, a legjobb amit láttam.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#6029) Bela52


Bela52
tag

Űdv mindenkinek, kérdésem az lenne ,hogy lehet e. egy telefonszámot,két szim kártyán használni? Kérhetek e még egy sim kártyát a Vodafontól, a régi számra. Nem egyszerre használom a kettöt,csak a egyik a tabletbe,kellene.

(#6030) R2D20208 válasza ERPY (#6023) üzenetére


R2D20208
addikt

Ahh, ezt jobb nézni, mint másik fórumtárs linkjét, hsz - ét másik topickból. Köszi ! Már meg is jött az étvágyam ! :D

(#6029) Bela52 Hali ! Sztem nehéz ügy... :K

(#6021) Rotate hasznos infóiddal kapcsolatban sosem kételkedtem, sőt számomra is volt már hasznos infód. Pozitív dolgokat is tudok pozítivan értékelni természetesen.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6031) kungzi válasza Urmy (#6028) üzenetére


kungzi
veterán

Ezt max ugy tudod megoldani, hogy teszel fel kamera modot. Xda-n van ilyen. Googlebe camera mod samsung galaxy s2

(#6032) Psytech válasza Urmy (#6028) üzenetére


Psytech
senior tag

Köszi a lejátszó tippet, pont most keresek lejátszót állandóra, ez egész jól néz ki/hangzik :DD Köszönöm :R

(#6033) R2D20208 válasza Psytech (#6032) üzenetére


R2D20208
addikt

Kapod a Romban ma a próbaverziót ;] Gyári törölve. No Wipe, úgyhogy simán told fel majd csak a mostanira...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6034) Urmy válasza Psytech (#6032) üzenetére


Urmy
tag

Szerintem nagyon jó progi mindent tud ami nekem kell, rengeteg beállítási lehetőség de mégis letisztult könnyen átlátható.

Sajnos a kamera progihoz rootolni kell a telot.. no mind1 lehet rászánom magam.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#6035) Varszegig válasza Bela52 (#6029) üzenetére


Varszegig
veterán

t-nél van ilyen, MM L, Xl, és az ikon díjcsomagokhoz.

(#6036) R2D20208 válasza Varszegig (#6035) üzenetére


R2D20208
addikt

Vodánál is van valami lehetőség neki?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6037) Psytech válasza R2D20208 (#6033) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez nagyon ütős lesz akkor úgy érzem :)) :D

(#6038) Varszegig válasza R2D20208 (#6036) üzenetére


Varszegig
veterán

fogalmam sincs.

(#6039) edgelaszlo válasza R2D20208 (#6033) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

namiva van uj ROMod Bro?! :Y
azonnal küldd :DDD

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6040) ERPY válasza Urmy (#6028) üzenetére


ERPY
őstag

Azért ha nem baj, mi még beszélgetünk róla, okés?

Kamerára meg LgCamera, videóban verhetetlen, fotózásra meg a gyári beépített a legjobb. És nem kell rootolnod.

[ Szerkesztve ]

(#6041) Rotate válasza Urmy (#6034) üzenetére


Rotate
veterán

azt nem szerettem benne, hogy néha hiába állítottam be adott zenéhez vagy előadóhoz borítót, vagy egyes ID tag-eket, elfelejtette és visszaállította valami szarra... aztán meguntam...

megvettem a Poweramp-ot, ez most jó :)

(#6042) bordi10 válasza Bela52 (#6029) üzenetére


bordi10
senior tag

Nincs ilyen náluk.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#6043) szasza87


szasza87
tag

Most már lehet hőbörögni! :D [link]

Röviden annyit hámoztam ki belőle, ha jól értelmeztem... "A Samu megerősítette h nem lesz képes tartani a 4.0 frissítés ütemtervét, de megpróbálja minél hamarabb kiadni!
Elvileg megvan az új dátum is de még nem akarják nyilvánosságra hozni!

(#6044) Bilux válasza szasza87 (#6043) üzenetére


Bilux
veterán

:O :C :W

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6045) ERPY válasza szasza87 (#6043) üzenetére


ERPY
őstag

Nem kevés idejük volt rá eddig is a Note óta. Szerintem egyszerűen xartak rá, ennyi.

(#6046) szasza87 válasza ERPY (#6045) üzenetére


szasza87
tag

Ez sincs kizárva! Biztos gőzerővel csinálják az S3-at! :)

(#6047) ibenny válasza szasza87 (#6043) üzenetére


ibenny
senior tag

Na mostmar tenyleg elmehet a Samsung a p.csaba, mar elnezest! Az egesz Androidod szoftverfrissitesi tendencia olyan, mint egy rossz vicc, amibol a Samsung vaskosan kiveszi a reszet. Az ember azt gondolna, hogy idovel tanulnak a korabbi hibaikbol, de nem.. :W

(#6048) zeroo5ux válasza szasza87 (#6046) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

csinálhatnák gyorsabban...

(#6049) Psytech válasza szasza87 (#6043) üzenetére


Psytech
senior tag

Az egyik szemem sír, a másik nevet. Sír, mert azért váltottam S2-re, hogy na majd, ezzel elsőként kapjuk az ICS-t (nexusok kivételével, de az is le lett állítva). Nevet, mert ez a telefon a gyári KI4-el is olyan tökéletes, mint az elődje (2X) agyonhackelve sem volt, custom rommal pedig egyenesen szárnyal. A ICS presztízs-kérdés lett volna Samu részére, de elk..ták, ezt már nem lehet visszacsinálni, most már csak az a lényeg, hogy kiadják valamikor (minél előbb). Azt mondjuk nem értem, hogy miért, hiszen LPH majdnem tökéletes volt, keveset kellett már csak rajta faragni. DE, ha kapnak egy újabb bétát Danny-ék akkor lesz mit újra próbálni :) Aztán ki tudja, ha nem is hivatalosan, de a véglegest kapják meg, akkor meg szintén öröm.

(#6050) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az a szép az egészben, hogy pár hete már csak erről szól a topik, hogy: Mikor lesz ICS? DE ki, mit vár tőle??
Mert úgy várja mindenki, mint a megváltót...majd ha kint lesz utána lesz még nagy kopp.
Természetesen pár dolog változik benne, pár dolgot még szokni is kell majd, mert nem úgy található meg benne mint a régebbi verziókban.
Egyébként meg semmi nagy durranásra ne számítson senki....

Tehát felesleges ez a nagy kínlódás az ICS miatt, majd egyszer kijön, felrakjátok és igazából semmi nem fog történni az égvilágon. :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.