Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26301) lajki7 válasza BigT (#26296) üzenetére


lajki7
senior tag

Köszi szépen:)
Sok különbség nincs :D

*Ha esetleg valakit érdekelne akkor holnap azaz 29.-én jön ki a Salman V4

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#26302) MunezXBK válasza lajki7 (#26301) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez az info honnan származik?

(#26303) lajki7 válasza MunezXBK (#26302) üzenetére


lajki7
senior tag

XDA-n,olvasd végig a SalmanV3-at kb 50 oldaltol irja a szivar h mst már végelegesen 29.-én adja ki a cumot,a SalmanV3-t már le se lehet tölteni mert nincs már fent :) Szoval innen származik

Itt irja

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#26304) MunezXBK válasza lajki7 (#26303) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az zsír. csak lusta vagyok olvasni. :D Tudom, hogy a V3 nem elérhető már pár napja.

Jó, hogy mire belakom a ROM-ot, jön újabb. :W

Igen, nagyon tetszik. Semmi gond nincs vele.

[ Szerkesztve ]

(#26305) lajki7 válasza MunezXBK (#26304) üzenetére


lajki7
senior tag

SV3-ad van ? :)

Akkor kérlek egy Email.apk fálj küldjél már nekem :) Nagyon fontos lenne,mert nekem a sima Email nem müködik csak a Gmail....amit nem használok :D KÖSZI

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#26306) Motyi


Motyi
senior tag

Na most ment el a szervízes srác.Szépen megcsinálta a telót (kijelző + usb csere).
Nagyon kedves volt és gyorsan dolgozott, nem vizsgálta a softot.

Beszélgettünk kicsit és kaptam pár hasznos információt:
1. Nem nézik nagyítóval, hogy rootolt e a telefon, de ha valamiért gyanússá válik, rátalálnak (akár csak a nyomára: háromszög, counter,cwm vagy supersu, nem gyári recovery) akkor telljes garanciamegvonás a jutalom. Tehát gari elött mindenképp gyári, rootolatlan romot érdemes visszarakni. Ez persze jóindulat/jófejség függő is a szervízes részéről, de ha eljut a garimegvonásig a dolog, akkor még pl. egy kijelzőt se cserélnek gariba (pl. beégés). Mivel a root tiltott, innentől ráfoghatják, hogy a mókolás miatt lett hibás a hw.Igaz nekik kell bizonyítani elviekben, de mivel tiltott műveletet hajtottál végre a softwaren neked kell bizonyítani hogy nem amiatt volt a hiba, ez meg kb. lehetetlen.

2.Nem nagyon nézik, hogy az adott országba/szolgáltatóhoz kiadott rom van a telón. De ha valamiért kibukik (pl. észreveszik, hogy nincsenek meg a szolgáltató specifikus dolgok, valamiért soft verziót/csc-t kell nézni), hogy más régióba szánt romod van és szőrösszívű a szerelő akkor ki kell fizetned a gyári soft visszarakásának költségét (kb. 5k), de nem bukod a garanciát.

Szóval enyit sikerült megtudnom, gondoltam megosztom veletek, remélem hasznosnak találjátok.

Az itt leírt információk hitelességért nem vállalok felelősséget, csak leírtam amit a kedves szervízes kolléga mondott :)

[ Szerkesztve ]

(#26307) Caaabi válasza MunezXBK (#26304) üzenetére


Caaabi
senior tag

akkor tiéd lesz a nemes feladat majd betesztelni mert dolgozni fogok es semmi idöm nem lesz felrakni, de ha megeri majd frissitem en is v4 re :)

(#26308) MunezXBK válasza Caaabi (#26307) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kicsit félek tőle, hogy nem lesz olyan jó, mint a V3.

(#26309) gyuri2008 válasza Motyi (#26306) üzenetére


gyuri2008
veterán

Regisztrálni kell a telefont a Samsung honlapján?
Vagy elég a Samsung garancia papír.

(#26310) MunezXBK válasza gyuri2008 (#26309) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Regisztrálnod kell, már írtuk többször is.

(#26311) gyuri2008 válasza MunezXBK (#26310) üzenetére


gyuri2008
veterán

Bocsi a kérdésért :R

(#26312) bajusz15


bajusz15
senior tag

Hello!
Nem tudja valaki, hogy honnan lehet ilyen hátlapot venni? 06:58nál lesz.

(#26313) lajki7


lajki7
senior tag

Srácok,van olyan mst itt köztünk aki tud írni ide commentet ?? :) IDE mert ha igen akkor jó lenne oda irni a szivarnak hogy rakja bele az összes alkamazást a romba ami van gyárilag is alapból :) mert lehetséges h kimarad aztán várni kell napokat amig felrakja egy zip.ben ...
Nagyon jó lenne ha valaki oda biggyeztené egy kommentben :) Sajnos én nem irhatok oda mert azért forum h az újak ne tudjanak irni :D:D:D:D:D:D Köszi előre is aki meg teszi

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#26314) Motyi válasza gyuri2008 (#26309) üzenetére


Motyi
senior tag

Regisztrálni kell.

(#26315) MunezXBK válasza lajki7 (#26313) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Össze tudod vadászni Te is, másik romból simán megoldható.

(#26316) Gloob válasza degu (#26259) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Gondolom az a SIM kártya kártyás előfizetés volt, és egy vásárolt telefon mellé kaptad ajándékba, és nem havidíjas előfizetés. Ha így van akkor a két éve aktiválatlan kártyát a szolgáltató már régen letiltotta, úgyhogy kuka. Ha meg havidíjas előfizu volt, és nem fizetted utána a díjat, akkor meg azért. A díj fizetéséről meg csak lenne tudomásod szerintem.

Samsung Galaxy A52S

(#26317) Gloob válasza Gloob (#26316) üzenetére


Gloob
addikt

A picsbe lejárt a szerk. időm. Azzal biztosan nem rontottad el a kártyát, hogy nem a megfelelő telefonba tetted, legfeljebb nem talál szolgáltatót, mint ahogy történt is. Ettől még megfelelő telefonba működne az, ha nincs letiltva.

Samsung Galaxy A52S

(#26318) Protezis válasza Szelley (#25674) üzenetére


Protezis
őstag

Ez mégis akkor mi?
WiFi freeze on Samsung Galaxy S2 with ICS 4.0.3

Szelley: nekem 1 is sok, amikor épp fontos lenne. Nem mellesleg tagadtad (meg mások is), hogy bármi probléma lenne. Úgyhogy nem kéne usererrort kiáltani.

[ Szerkesztve ]

(#26319) Szelley válasza MunezXBK (#26315) üzenetére


Szelley
senior tag

az túl nehéz...superverdán ő is elnevetgél, de 6 nap alatt nem volt képes egy email.apk-t ctrl+c; ctrl+v-zni egy romból...inkább vár 2 hetet míg szájába repül a sült galamb :U
(#26318) Protezis: Az elsők béták óta ICS-t használok, egy kezemen meg tudom számolni hányszor ragadt be azóta a wifi :)

[ Szerkesztve ]

(#26320) trident1


trident1
tag

Srácok!

Bármilyen kód beirására pl:*#1234# ezt irja ki a teló:

csatlakozási probléma vagy érvénytelen MMI kód.

Mi lehet a hiba oka?

[ Szerkesztve ]

(#26321) Snücü válasza trident1 (#26320) üzenetére


Snücü
tag

Ez nem hiba. Nem gyári romod/tárcsázód van.

(#26322) trident1 válasza Snücü (#26321) üzenetére


trident1
tag

Valóban.

köszi

Valaki tudna dobni egy lcd teszt kódot?

[ Szerkesztve ]

(#26323) BDave válasza trident1 (#26322) üzenetére


BDave
őstag

*#0*#

(#26324) pzstm


pzstm
titán

Felraknám én is S2-re :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26325) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Segítsetek, mert tönkre fogok menni idegileg :D. CM9-et használok és a beépített email kliens program exchange szerverrel tökéletesen szinkronizálgat csak egyetlen nagy bajom van vele, hogy az almappákat nem és nem tudom hol lehetne beállítani. Próbáltam ezer másik programot (droidmail, k9 ami tetszene nagyon, és még ezer másikat) de mindegyik azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez. Az alap kliensnél nem tudok portot beállítani az ssl hitelesítésnél a többinél pedig alapból 443 azt se tudom jó e?

Valaki tud nekem ebben segíteni?

Előre is köszönöm!

(#26326) zack


zack
nagyúr

Resurrection első töltéssel extrém használatban (ROM belakása) 5h30p kijelzővel 9,5h készenlétet produkált! :K
Jó lesz ez. Fogyasztásban mindenképpen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26327) bika77427


bika77427
csendes tag

Erre szeretnék kérni egy megerősítő jóváhagyást hogy jól cselekszem ha Odinba betallózom a PHONE-hoz ezt a fájlt: I9100XWLP7_I9100XXLPS_I9100TMHLP2_HOME.tar és elindítom Download módban a telót!Ha kész csináljak telefonon belül egy visszaállítást?Előtte is érdemes egy resetet megejteni?Köszönöm előre is a segítséget!

Csabi77

(#26328) MunezXBK válasza bika77427 (#26327) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mi a terv?

(#26329) znagy69 válasza bika77427 (#26327) üzenetére


znagy69
őstag

Ha ez egy 1 files rom, akkor nem jó. 1 files esetén a tart file a PDA-hoz kell.

(#26330) bika77427 válasza MunezXBK (#26328) üzenetére


bika77427
csendes tag

gyári T-Mobilos vagyok és már FOTA-n keresztül lefrissítettem ICS-re de nem mennek azok a játékok amik eddig működtek(NOVA2,ASSASIN CREED)és most Odinon is szeretném rátenni a gyári ICS-t ha megfelel úgy ahogy leírtam!

Csabi77

(#26331) bika77427 válasza bika77427 (#26330) üzenetére


bika77427
csendes tag

I9100XWLP7_I9100XXLPS_I9100TMHLP2_HOME.tar md5 kiterjesztésű fájlt töltöttem le meg van egy dll fájl semmi más!

Csabi77

(#26332) Varszegig válasza bika77427 (#26331) üzenetére


Varszegig
veterán

ez nem fogja a data partíciót cseszletni, így nem sok rtelme van: full wipeok, utána mehet ez a pda-ba, majd megint wipe. Ez így a biztos:)
Viszont mindent töröl szóval előtte majd ments.

(#26333) bika77427 válasza Varszegig (#26332) üzenetére


bika77427
csendes tag

köszönöm a válaszodat,és a segítségedet!

Csabi77

(#26334) Land válasza zack (#26326) üzenetére


Land
veterán

Neked 1650-es aksid van? Mert akkor tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#26335) zack válasza Land (#26334) üzenetére


zack
nagyúr

1650-es.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26336) pzstm


pzstm
titán

[link]

reméljük S2-re is megoldják ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26337) zelma válasza bajusz15 (#26312) üzenetére


zelma
aktív tag

Szerintem eBay-en.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#26338) zelma válasza Motyi (#26306) üzenetére


zelma
aktív tag

Egyetértek. Magam is gondolkodtam már a garanciális javítás történetén, és nemrég egy kollégámmal pont erről beszélgettünk. Az eredeti/gyári rom visszarakása valóban segít, de csak addig, amíg nincs olyan (pl. hardveres) gondja a készüléknek, ami ezt a műveletet megakadályozza.
Ha apróbb a gond, akkor saját zsebből megoldom és marad a jótállás.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#26339) Rotate válasza Protezis (#26318) üzenetére


Rotate
veterán

LPW-ben javítva van...

(#26340) Byga007


Byga007
aktív tag

Sziasztok

Gyári szoftverrel milyen sürün szeret lefagyni ?

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#26341) zack válasza Byga007 (#26340) üzenetére


zack
nagyúr

Én ezt a telefont még sosem láttam lefagyva. :U Van hogy 1-1 alkalmazás leáll (FC), de klasszikus értelmeben vett OS fagyás szerintem nincs.
1-1 extrém helyzetben van restart, de én a fél év alatt ezeket is 1 kezemen meg tudnám számolni, és ezeket is általában valami alkalmazás idézi elő.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26342) FrozeN`


FrozeN`
tag

Sziasztok!

Bocs a tucat kérdésért, biztos ezerszer megválaszoltátok már, de légyszi ha lehet, most is írja le valaki, aki hozzáértő. :) Köszönöm előre is!

Naszóval. Adott egy Telenoros Galaxy S2. A héten vettem, pár napig nyomtam a gyári 2.3.3-mal, tök gyors volt, de mivel utánaolvasva mindenki csak ajánlotta az ICS-re frissítést (meg az Apex Launcher megtetszett), ezért frissítettem 4.0.3-ra Kiessel. A legnagyobb bajom, sőt, baromi zavaró, hogy görgetés nem olyan lágy, akadásmentes, "ugrál"... meg az egész telefon mintha nem menne olyan gördülékenyen. Erre is rákeresve sokan panaszkodnak hasonló miatt.

Nem lusta vagyok keresni, és nem vagyok hülye az ilyenhez, csak nem volt még okostelefonom, és annyi a fórum, rom, kernel, tutorial, hogy csak kapkodom a fejem, azt sem tudom eldönteni, hogy merre induljak.

A lényeg:
Tudnátok nekem egy olyan verziót ajánlani, ami nem kell hogy tudjon egy csomó extrát, nem kellenek plusz effektek és modolási lehetőség, de legalább gyors, és baromi stabil? (Lehetőleg maradnék valami hivatalos verziónál, de ha nem az, viszont nem barkács, az is érdekelhet) Ha az ICS-hez van valami megoldás, az is jó, de ha vissza kell térnem GB-re, az is érdekel. Okosak azt írták, hogy a 2.3.6 a legjobbabb. :DDD

Esetleg valaki tudna írni konkrét példát, hogy mire frissítsek, hogyan, stb... Mégegyszer köszi előre is!

(#26343) pzstm válasza zack (#26341) üzenetére


pzstm
titán

pontosan :K

esetleg valami nagyon elkefélt főzött ROM tud ilyet csinálni (bár nálam ott már az első boot sem volt sikeres)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26344) killmix válasza zack (#26341) üzenetére


killmix
tag

Nálam pedig ICS alatt elég sokat fagyott.
Amíg el nem romlott...
Tegnap adtam be szervízbe, vajon mikor kapom vissza?

[ Szerkesztve ]

(#26345) zack válasza FrozeN` (#26342) üzenetére


zack
nagyúr

Nos...Az utóbbi hetekből kiinulva, szerintem erre nem fogsz kapni magyarázatot. Remélem nem, mert akkor sosem tanulja meg senki mire való az 1-es hsz. ahol minden le van írva amit a frissítésről tudni kell.
Kicsit paradoxon nekem, hogy az első okostelód, előadod mennyire nem értesz hozzá, de ugyanakkor frissítettél ICS-re úgy hogy a romolgatásról semmit sem tudsz. :U
Olvasgass sokat, addig szokd a nem túl lágy görgetést, hogy mire kiokosodsz Android romolgatásból addigra tudd értékelni egy újabb ICS frissebb lágyabb és biztonságosabb érzését... :U

Van egy kereső is a jobb felső sarokban, azt is célszerű használni kulcsszavak esetében. :U
Pl. tudsz felhasználóra is kersni...Itt vannak az én hozzászólásiam, ebben is vanna kajánlott rom-ok dögivel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26346) CHIPman válasza FrozeN` (#26342) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Data, cache, dalvik wipe volt felrakás előtt? Vagy reparttal raktad fel? Ha egyik kérdésre sem pozitív a válasz, akkor ne csodálkozz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#26347) BigT válasza Byga007 (#26340) üzenetére


BigT
senior tag

még csak május eleje óta használok ICS-t (trémobilos), de egyszer sem fagyott le.

Samsung S7 edge

(#26348) killmix válasza zack (#26345) üzenetére


killmix
tag

Azt nem értem miért baj az, ha valaki úgy frissít KIESSEL (!) ICS-re, hogy a romolgatásról semmit nem tud.Én is így frissítettem szerintem.
Azzal elég egyszerű.

(#26349) zack válasza CHIPman (#26346) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem, és ha az írását vesszük alapul, nekiesett a Kies-el mint szódás a lovának. :U
Ezért tiltanám a Kies-ben a frissítés funkciót. Minek? :F Ezért, hogy a tudatlanok is frissítsenek, és utána elvárják azt, ami már kismilliószor le lett írva?
Csak rosszabbat tesznek vele ha frissítik pl. wipe nélkül. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26350) 72mviktor válasza killmix (#26348) üzenetére


72mviktor
senior tag

Egyszerűnek egyszerű.....aztán mindenki sír hogy szar,meg ez nem megy,meg az nem megy,meg laggol........ :W Nem tudom miért nem lehet megfogadni az itt leírt tanácsokat.Mind tapasztalaton alapszik nem hülyeségből írjuk le számtalanszor.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.